Hoşgeldiniz!

hindistan

Pakistan ve Hindastan'ın Bayrak Savaşları (Oryantal Yapan Askerler) 05:20
Pakistan ve Hindastan'ın Bayrak Savaşları (Oryantal Yapan Askerler) 204 izlenme - 7 ay önce 1947 Yılında her iki tarafından büyük kayıplar verdiği bir savaş ile Pakistan'ın Hindistan'dan ayrılması ve daha sonra yapılan görüşmelerle yapılan anlaşmalarla düşmanlığın son bulmasından sonra, her iki ülkenin karşılıklı sınır kapısında usanmadan bıkmadan her akşamüstü yapılan bayrak törenini ibretle izliyoruz ve dünyanın en ciddi ordusuna sahip olduğumuzu birdaha görüyoruz. Hindistan ve Pakistan askerlerinin karşılıklı bağırışlarını, kükremelerini ve ince belli kız edası ile elleri bele koyarak tirip atma hareketlerine ise diyecek bir şey bulamıyorum, buda bir kültür neticede... Ayrıca patik giyen yunan askerinden de bin kat iyidir.
Hindistan tanıtım filmi 04:39
Hindistan tanıtım filmi 49 izlenme - 5 ay önce ilginç yönleriyle, yemekleri, sıcak insanları ve filmleriyle bambaşka bir ülkenin kapılarını aralamaya hazır mısınız? hindistan
Hindistan Pakistan Akıllara Zarar Tören 04:48
Hindistan Pakistan Akıllara Zarar Tören 1.915 izlenme - 7 yıl önce hindistan - pakistan akıllara zarar tören
Biri Bizi Kafesliyor - Hindistan 03:42
Biri Bizi Kafesliyor - Hindistan 329 izlenme - 1 yıl önce Merhaba sevgili şakşakcı kardeşlerim. Neden böyle bir video eklediğimi inanın ben de bilmiyorum. Belki bana liseli diyeceksiniz- BSGÇK diyeceksiniz ama, yine de Hindistan'da yaşanan bu elim olaya dikkatleri çekmek adına tüm pis elektiriğinize göğüs germeyi göze alıyorum. Hindistan'da yayınlanan "Biri Bizi Gözetliyor" tarzı bir program olduğunu düşündüğüm, ama birilerinin gözetlemesinden ziyade; bizdeki Acun kıvamında fakat hafif Ajdar kırması kel ve sinirli bir varlık tarafından kafeslenen bir gurup ergen mevcuttur. Dillerini bilmediğimden dolayı binlerce tahmin yürüttüğüm elim bir hadise neticesinde, iki sevgili orta şiddette bir itiş kakış içersine girerler. Artık eleman kıza ne dediyse, kel organizasyon fedaisi tarafından ağır bir gider ve azarlamaya maruz kalır. İsteyen ve arzulayan bir erkek olan ergenimizin diskalifiye olmasından dolayı döktüğü göz yaşları ve milyonların önünde (hindistan nufusu kaçtı lan) karizmasını ılgıt ılgıt yele verişini izleyeceğiz. Videodan çıkardığım sonuç : Hindistan'a gidersem, kel ve bıcır bıcır konuşup arada "get out" diyen takım elbiseli insanlardan uzak duracağım.
Gandi Ayaklanması - Tuz 08:18
Gandi Ayaklanması - Tuz 249 izlenme - 8 ay önce Şiddetsizlik eylemiyle Hisdistanı bir avuç tuzla ingiliz sömürgesinden kurtaran Mohandas Karamçand Gandi'nin tüm uluslara örnek eylemini konu alan mini belgeseli... " Şiddet uygulamamak insan oğlunun kullandıgı en büyük güçtür, insan zekasının ürettiği en güçlü ve yokedici silahtan daha güçlüdür, şiddetten uzak durmak cesurların işidir " Mohandas Karamçand Gandi... darısı günümüz ingiliz sömürgesinde olan ülkelerin başına...
Hintçe Komik Şarkı 05:28
Hintçe Komik Şarkı 420 izlenme - 2 yıl önce Klip 2002 Yılında Çekilmiştir. Kızın adı : Aishwarya Rai Doğum adı : Aishwarya Rai Doğum Tarihi : 1 Kasım 1973 (1973-11-01) Doğum Yeri : Mangalore, Karnataka.
Hunharca Dans Eden Nine 01:31
Hunharca Dans Eden Nine 301 izlenme - 1 yıl önce Yer Hindistan, yaşlı nine ne olduğu belli olmayan dans şekliyle insana ibret veriyor. izleyelim.
Sen Niye Bir Kurum İçin Kul Köle Oluyorsun ki? 08:42
Sen Niye Bir Kurum İçin Kul Köle Oluyorsun ki? 291 izlenme - 7 ay önce Tasarımcı abimiz canı sıkılınca dünya turu yapmış.Ama güzel olan adamın senin benim gibi parası olmayan kendi yağında kavrulan birisi olması.İşini,hobisini ve cesaretini birleştirmiş gidip çalışmış ve çatır çatır gezmiş. Konuşma arasında bizim insana değilde eşyaya ve statüye verdiğimiz değeri acımasızca eleştirmiş.Güzel demiş, iyi demiş. Alkışlıyoruz.
Üzerlerinden Traktör Geçti! 00:56
Üzerlerinden Traktör Geçti! 490 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da amatör kameralara ilginç görüntüler yansıdı 10.03.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Üzerlerinden Traktör Geçti!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
hintli origami sanatçısı 00:56
hintli origami sanatçısı 1.404 izlenme - 5 yıl önce hindistan'dan misafirimiz var
Hindistan'da Köye İnen Leopar İnsanlara Saldırdı 01:00
Hindistan'da Köye İnen Leopar İnsanlara Saldırdı 462 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'ın Maharashtra eyaletinde yiyecek bulmak için geldiği köyde kıstırılan leopar, köylülere saldırıp içlerinden birini kalçasından ısırdı. Haber Yayın Tarihi : 22.04.2014 07:23 [5935625] Hindistan'ın Maharashtra eyaletinde yiyecek bulmak için geldiği köyde kıstırılan leopar, köylülere saldırıp içlerinden birini kalçasından ısırdı. Kişiye Özel İhtiyaç Kredisi Fırsatları! Tıkla, Hızlı Başvur! İnterneti Paraya Çevirin! Hemen Tıkla Bu Fırsatı Kaçırma! Hindistan' da eyaletinde yiyecek bulmak için geldiği köyde çatıda kıstırılan leopar, ellerinde sopalarla kendisine müdahale eden köylülere saldırıp içlerinden birinin poposundan ısırdı. Köylünün şans eseri hafif yaralandığı olay, saniye saniye görüntülendi. KÖYLÜNÜN POPOSUNU ISIRDI Maharashtra eyaleti sınırları içerisindeki Ballarpur kentine bağlı bir köye yiyecek bulmak için gelen leoparı fark eden köylüler, hayvanı çıktığı çatıda kıstırdı. Köylüler, ellerinde sopalarla büyük kediyi etkisiz hale getirmek istedi. Ancak bu sırada kedi, can havliyle köylülere saldırdı. Büyük kedi, kaçmaya çalışan köylülerden birinin poposundan ısırdı. Genç adam kedinin dişlerinden kurtulmayı başarırken, kedi bir evin avlusuna atlayıp buradaki banyoya gizlendi. YAŞAM ALANLARI DARALDI Orman Dairesi yetkilileri tarafından etkisiz hale getirilen büyük kedinin tekrar ormana salınacağı belirtildi. Hindistan'da ağaçların kesilmesi, yerleşim yerlerinin artması gibi faktörlerden dolayı yaşam alanlarının daralması nedeniyle bu tür vakalara sıkça rastlandığı belirtildi.
Firuze Yeni Dizi 2. Tanıtım Fragmanı  01:19
Firuze Yeni Dizi 2. Tanıtım Fragmanı 1.117 izlenme - 2 yıl önce Firuze (Ceren Hindistan) yoksul bir ailenin güzeller güzeli kızı. Suzan (Ceyda Ateş) onunla aşk için kıyasıya mücadele eden varlıklı bir ailenin çok ihtiraslı bir kızı olarak karşısında. Oğuz karakterini canlandıran (Fırat Çelik), ülkenin önde gelen zengin ailelerinden birinin yakışıklı oğlu ve tek varisidir. Köşkün kalfasının oğlu Demir (Haluk Piyes), de oldukça yakışıklıdır. Firuze, bu iki erkek arasında paylaşılamaz. Konu böyle heyecanla devam edip gider. ‘Firuze’ 28 Kasım’da Show TV’de başlıyor!
Motor Kullanan Maymun 02:47
Motor Kullanan Maymun 332 izlenme - 1 yıl önce Bu O. Çocuklarının boynuna tasma takıp motor kullandırtmak gerek bakalım nasıl bir duygu görüntü kalitesi kötü olduğundan ilk başta maymunun boynundaki net göremedim amk. Hayvana kimbilir nasıl eziyet ettilerde öğrettiler bunları amk kodumunun hinduları
Bolywood - Hint Eğlencesi 04:30
Bolywood - Hint Eğlencesi 159 izlenme - 7 ay önce Hindistan'dan gelen arkadaşımın orada keşfettiği bir müzik videosu. Filmden alınma ama sahne ne sahnesi bilmiyorum. Düğün de olabilir parti de olabilir. Siz de izleyin sizin de dilinize dolansın.
Ayna Programı - Hindistan Özel 01:20:46
Ayna Programı - Hindistan Özel 61 izlenme - 2 ay önce Saim Orhan’ın sunduğu Ayna programında Güney Asya ülkesi Hindistan ekrana geliyor. İlk olarak çok tanrılı inançları olan Hinduizm’in mermerden tanrılarının yapıldığı atölyeyi görüntüleyen Ayna ekibi, açık hava berberlerini vegeçim kaynaklarından biri olan yılan oynatıcılığını ekrana getiriyor. Saim Orhan’ın piton yılanını boynuna sarması ve kobra gösterilerini izleyiciyle paylaşan Ayna, daha sonra Hindistan’ın Müslüman idarecilerinden Şah Cihan tarafından yaptırılan Kırmızı Kale’yi ve Hindistan şahlarının hazinelerini gizlediği Agra kalesi’ni ekrana getiriyor. Saim Orhan ardından bir milyarı aşkın nüfusuyla, trafiğe çıkan ineklerin, maymunların, deve arabalarının ve birçok farklı ulaşım aracını izleyenlere aktarıyor.
Hayvan Taklidinde Uzmanlaşmış Hintli 02:51
Hayvan Taklidinde Uzmanlaşmış Hintli 222 izlenme - 7 ay önce Bilindiği gibi taklit mevzu olunca her insanın kendi çapında yetenekleri vardır. Hayvan taklitleri de bu kavram içinde bilindik bir kategori. Hintli dostumuz artık hayvanlarla çok iç içe kaldığından bir etkileşimle mi yoksa iyi bir gözlemci olup bunu yeteneğe mi döktü bilinmez ama bu işi çok iyi yaptığı ortada.
Roberto Carlos'un korku dolu anları 00:34
Roberto Carlos'un korku dolu anları 227 izlenme - 6 ay önce Hindistan Süper Ligi takımlarından Delhi Dynamos'u çalıştıran Roberto Carlos deprem anında böyle panikledi.
Hindistan'da Tıraş Olmak 05:16
Hindistan'da Tıraş Olmak 227 izlenme - 8 ay önce Kendisi Hindistan'ın en ünlü berberiymiş. Hindistan'da meditasyonun başkenti kabul edilen Pushkar kasabasında görevini icra etmektedir. Pushkar'ın sanırım uhrevi ortamından olsa gerek berberimiz sanki saç kesmiyor, masaj yapmıyor, orada mini bir ayin gerçekleştiriyor. Bizim mahalledeki çocuklugumdan beri saçlarımı kesen ekrem amcanın böyle hareketler yaparak saç kestiğini düşünemiyorum.
Hindistan'ın Yerli Uçak Gemisi 00:47
Hindistan'ın Yerli Uçak Gemisi 280 izlenme - 12 ay önce Her ne kadar gariplikler ülkesi olarak da bilinse adamlar kendi uçak gemisini Vikrant'ı tanıtımını yapmışlar.Kendi uçak gemisini yapan ender ülkeler arasına girmeyi başarmışlar.
Bu Da Hindistan'ın 'Örümcek Adamı' 00:44
Bu Da Hindistan'ın 'Örümcek Adamı' 576 izlenme - 2 yıl önce Hindistan''da gösteri yapan bu adam izleyenleri büyüledi. Çıplak ellerle düz duvara tırmanan şahıs, yaptığı ilginç hareketlerle de büyük beğeni topladı. Saniyeler içerisinde metrelerce yükseğe tırmanan örümcek adam, tehlikeli şovunu zirvede tamamladı.
Hindistan'da Çocuk Hulk'un Sahneye Çıkışı 01:20
Hindistan'da Çocuk Hulk'un Sahneye Çıkışı 418 izlenme - 1 yıl önce Hollywood'daki tüm kahramanları geliştirerek daha üstün ve cüsseli olarak tekrar yaratan Bollywood bir dünya kahramanın hayatını daha ustaca film haline getirmiştir. Video hakkındaki detaylara fazla girmeden yorumları siz sayın khan film festivali eleştirmenlerine bırakıyorum.
Hintçe Ninni 03:00
Hintçe Ninni 384 izlenme - 1 yıl önce Dünya ninnilerinin toplandığı albümden bir Hint ninnisi Seslendiren: Suman Kalyanpur Şarkı Adı: "Limbalon Utaru Kashi" Hint ninnisi
hindistan - ehliyet sınavı 00:25
hindistan - ehliyet sınavı 1.246 izlenme - 6 yıl önce hindistan - ehliyet sınavı
Ronaldinho, Hindistan'da Ölümden Döndü 00:56
Ronaldinho, Hindistan'da Ölümden Döndü 91 izlenme - 3 ay önce Brezilyalı futbolcu Ronaldinho'nun bulunduğu aracın önüne trafik lambası devrildi. Efsane futbolcu, kazadan yara almadan kurtuldu.
Hindistan'da muhteşem bir gol 00:14
Hindistan'da muhteşem bir gol 504 izlenme - 2 yıl önce Hindistan Ligi'nde oynanan Chennaiyin FC - Kerala Blasters maçında ev sahibi ekipte forma giyen Bernard Mendy şık bir gole imza attı.
Hindistan Ligi'nde akıllara zarar gol! 00:07
Hindistan Ligi'nde akıllara zarar gol! 104 izlenme - 4 ay önce Hindistan Ligi'nde oynanan maçta Kolkata forması giyen Ian Hume'ın attığı olağanüstü gol
20 erkekden 1 kadına taciz! ( Bu Görüntüler Konuşulur ) 03:00
20 erkekden 1 kadına taciz! ( Bu Görüntüler Konuşulur ) 887 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'da gece kulübünden çıkan kadın 20 kişinin saldırısına uğradı.
Allah Utte Doriyan 05:05
Allah Utte Doriyan 695 izlenme - 3 yıl önce Hint Müziği
Hindistan'da Çözülemeyen Trafik Denklemi 01:16
Hindistan'da Çözülemeyen Trafik Denklemi 390 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'da sıradan bir gün. Birbirine girmiş trafikte sizce yol hakkı kimin? Kralı gelse çözemez dedikleri bu olsa gerek!
Maymunlar ve Kobra ile Sokak Gösterisi Yapmak 04:42
Maymunlar ve Kobra ile Sokak Gösterisi Yapmak 398 izlenme - 1 yıl önce olay hindistanda yaşanıyor bariz belli. güzelim maymunları maymun etmiş sokakta para kazanmaya çalışıyor show haline getirmiş bide pezevenk izliyorum efenim