Hoşgeldiniz!

Hindistan Videoları İzle

Hindistan Bu Çocuğu Konuşuyor 01:24
Hindistan Bu Çocuğu Konuşuyor 1.267 izlenme - 3 yıl önce Türk halkının 'Yetenek Sizsiniz' adıyla tanıdığı yarışmanın Hindistan versiyonuna, Akshat Singh adlı 8 yaşındaki çocuğun şovu damga vurdu.
hint usulü atm 00:50
hint usulü atm 4.673 izlenme - 8 yıl önce
Zeki Müren ve Sadri Alışık Çapkınlık Peşinde 02:44
Zeki Müren ve Sadri Alışık Çapkınlık Peşinde 809 izlenme - 1 yıl önce Zeki Müren ve Sadri Alışık abilerimiz Hindistan Cevizi Filminde bir geminin tayfaları olarak demir attıkları bir limanda çapkınlık yapıyorlar izliyoruz :)
Ayna Programı - Hindistan Özel 01:20:46
Ayna Programı - Hindistan Özel 485 izlenme - 1 yıl önce Saim Orhan’ın sunduğu Ayna programında Güney Asya ülkesi Hindistan ekrana geliyor. İlk olarak çok tanrılı inançları olan Hinduizm’in mermerden tanrılarının yapıldığı atölyeyi görüntüleyen Ayna ekibi, açık hava berberlerini vegeçim kaynaklarından biri olan yılan oynatıcılığını ekrana getiriyor. Saim Orhan’ın piton yılanını boynuna sarması ve kobra gösterilerini izleyiciyle paylaşan Ayna, daha sonra Hindistan’ın Müslüman idarecilerinden Şah Cihan tarafından yaptırılan Kırmızı Kale’yi ve Hindistan şahlarının hazinelerini gizlediği Agra kalesi’ni ekrana getiriyor. Saim Orhan ardından bir milyarı aşkın nüfusuyla, trafiğe çıkan ineklerin, maymunların, deve arabalarının ve birçok farklı ulaşım aracını izleyenlere aktarıyor.
Hindistan Cevizinin içine Ergitilmiş Bakır Dökersek Ne Olur? 05:03
Hindistan Cevizinin içine Ergitilmiş Bakır Dökersek Ne Olur? 391 izlenme - 10 ay önce Abimiz Hindistan Cevizinin içine eritilmiş bakır döküyor ve görüntüdeki ilgi çekici durum ortaya çıkıyor.Çocukken evde farklı çeşit deterjanları bir araya getirip saçma sapan deneyler yapardım kendi kendime, bu videoya da rastlayınca ilgimi çekti, eskilere döndüm.Sizle paylaşayım dedim.Meraklılar içinde kanalı paylaşıyorum.Abimizin böyle şeylere dair bir sürü videosu var. https://www.youtube.com/channel/UC0k9PfNjEkzISBnSk43mzvQ
İki Başlı Bebek Görenleri Şok Ediyor 01:12
İki Başlı Bebek Görenleri Şok Ediyor 1.674 izlenme - 3 yıl önce İkiz bebekler tek vücutta dünyaya gelince şaşkınlığa neden oldu. Asıl şok eden ise... Hindistan'ın kuzeyindeki Sonipat bölgesinde doğum yapan 28 yaşındaki Urmila Sharma, tıp dünyasını şaşırttı. Doğuma giren Sharma, iki tane başı olan 3 kilogram ağırlığında bir kız bebek dünyaya getirdi. Yoğum bakımda tutulan bebeğe henüz bir isim verilmezken, ailenin maddi durumları nedeniyle yalnızca bir kez kontrole geldiği ve yapılan kontrollerde komplikasyonların gözden kaçtığı belirtildi. Doktorlar bakım ünitesinde tutulan bebeğin yaşama ihtimalinin çok düşük olduğunu açıkladı.
Hindistan'da Tıraş Olmak 05:16
Hindistan'da Tıraş Olmak 819 izlenme - 1 yıl önce Kendisi Hindistan'ın en ünlü berberiymiş. Hindistan'da meditasyonun başkenti kabul edilen Pushkar kasabasında görevini icra etmektedir. Pushkar'ın sanırım uhrevi ortamından olsa gerek berberimiz sanki saç kesmiyor, masaj yapmıyor, orada mini bir ayin gerçekleştiriyor. Bizim mahalledeki çocuklugumdan beri saçlarımı kesen ekrem amcanın böyle hareketler yaparak saç kestiğini düşünemiyorum.
Maymun elektriğe kapılan arkadaşını böyle kurtardı 01:19
Maymun elektriğe kapılan arkadaşını böyle kurtardı 758 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da tren raylarındaki elektrik akımına kapılıp bilincini kaybeden maymunu arkadaşı böyle kurtardı.
Çatıdan Bebek Atmak - Hindistan Adetleri 01:11
Çatıdan Bebek Atmak - Hindistan Adetleri 1.058 izlenme - 2 yıl önce Gün gelmiyor ki saçma bir hindu adeti ve geleneği ile karşılaşmayalım. Maymun, İnek ve Yılan gibi bilimum hayvana tapınmalarına inanç saygısı ile bir şey demiyoruz ancak yaptıkları bu süzme salaklığa nasıl saygı duyularda kültürdür bir şey diyemeyiz bilemiyorum. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/151660/hindistanda-damdan-bebek-atma-ritueli
Hindistan Cevizi Kırmanız İçin Harika Bir Yöntem 02:02
Hindistan Cevizi Kırmanız İçin Harika Bir Yöntem 367 izlenme - 9 ay önce Türkiye'de pek yetişmese de ülkece Hindistan cevizine Survivor'dan alışığız. Nasıl temizlenir, nasıl yenir pek bir fikrimiz de yok açıkçası. Samoa Köyü'nün şefi Kap Te’o-Tafiti Hindistan cevizinin nasıl açılıp yenileceğini bizlere oldukça ilginç bir şekilde gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Sade Kamyonu 00:14
Dünyanın En Sade Kamyonu 962 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da görüntülenen bu kamyon sadece motor, tekerlek, şase ve sürücü koltuğundan ibaret.
Anne İnek, Yavrusunu Ezen Otobüsü 4 Yıldır Takip Ediyor 02:10
Anne İnek, Yavrusunu Ezen Otobüsü 4 Yıldır Takip Ediyor 446 izlenme - 12 ay önce Anne İnek, Yavrusunu Ezen Otobüsü 4 Yıldır Takip Ediyor Hindistan'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşanıyor. Dört yıl önce yavrusunu ezen otobüsü zihnine kazıyan inek, her gün yoluna çıkıp sürücünün gitmesini engellemeye çalışıyor. "İnsanlar dışındaki canlıların duyguları yoktur" sıkça dillendirilen bir savdır. Fakat hayatın içindeki anlar, yaşanmışlıklar ve hikâyeler bu savı her daim yalanlıyor. Bu örneklerden biri de Hindistan'da yaşandı. .
Biri Bizi Kafesliyor - Hindistan 03:42
Biri Bizi Kafesliyor - Hindistan 765 izlenme - 2 yıl önce Merhaba sevgili şakşakcı kardeşlerim. Neden böyle bir video eklediğimi inanın ben de bilmiyorum. Belki bana liseli diyeceksiniz- BSGÇK diyeceksiniz ama, yine de Hindistan'da yaşanan bu elim olaya dikkatleri çekmek adına tüm pis elektiriğinize göğüs germeyi göze alıyorum. Hindistan'da yayınlanan "Biri Bizi Gözetliyor" tarzı bir program olduğunu düşündüğüm, ama birilerinin gözetlemesinden ziyade; bizdeki Acun kıvamında fakat hafif Ajdar kırması kel ve sinirli bir varlık tarafından kafeslenen bir gurup ergen mevcuttur. Dillerini bilmediğimden dolayı binlerce tahmin yürüttüğüm elim bir hadise neticesinde, iki sevgili orta şiddette bir itiş kakış içersine girerler. Artık eleman kıza ne dediyse, kel organizasyon fedaisi tarafından ağır bir gider ve azarlamaya maruz kalır. İsteyen ve arzulayan bir erkek olan ergenimizin diskalifiye olmasından dolayı döktüğü göz yaşları ve milyonların önünde (hindistan nufusu kaçtı lan) karizmasını ılgıt ılgıt yele verişini izleyeceğiz. Videodan çıkardığım sonuç : Hindistan'a gidersem, kel ve bıcır bıcır konuşup arada "get out" diyen takım elbiseli insanlardan uzak duracağım.
Çekilinnn Tren Geliyor 00:25
Çekilinnn Tren Geliyor 2.670 izlenme - 8 yıl önce kazaya deil faciaya davetiye
İnek İdrarı İçen Hindular 02:13
İnek İdrarı İçen Hindular 1.209 izlenme - 2 yıl önce İnekleri kutsal sayan Hindular şimdi de inek idrarı içmeye başladı.Kutsal olan bir şeyin idrarınında kutsal olacağını söyleyen 42 yaşındaki Jairam Singhal, 10 yıldır düzenli olarak inek idrarı içtiğini ve hiç hastalanmadığını söyledi. Bir ineğin doğurmadan hemen önceki ılık bir idrarının kanseri iyileştirdiğine inanan Hindular, ellerinde bardaklarla ineklerin arkasından yürüyüp işemesini bekliyor. İneklerin ilahi özelliklerini belirten Jairam Singhal, diyabet, tümörler, tüberküloz, mide problemlerine bu idrarın çok iyi geldiğini belirtti. Hindistan'da pek çok aile evlerinde hatta balkonlarında inekle yaşıyor. Hindistanlılar kutsal saydıkları inek idrarından mide hapları, diş macunu, banyo sabunu ve bitkisel toz ilaçlar üretecekmiş. (İHA)
Hindistan'da Damak Çatlatan Balık Kızartması 11:14
Hindistan'da Damak Çatlatan Balık Kızartması 85 izlenme - 2 ay önce Ünlü Hint aşçı, değişik bir usulde balık kızartıyor ve afiyetle, şapırdatarak ve hunharca yiyor. Hijyen önemli!
10 Yaşındaki Kızını Gömerken Yakalandı 01:29
10 Yaşındaki Kızını Gömerken Yakalandı 919 izlenme - 2 yıl önce Hindistan’da bir baba 10 yaşındaki kız çocuğunu canlı canlı toprağa gömerken yakalandı. Olay Hindistan’ın Tripura kentinde yaşandı. Baba, çocuğunun kız olmasına daha fazla tahammül edemeyerek onu evinin arka bahçesine gömmeye çalıştı. Ağzını bağırmaması için bir bez ile kapayan ve ellerini iple bağlayan baba, eşinin evde olmamasını fırsat bilerek 10 yaşındaki kızını bahçeye götürdü. Burada kazdığı bir çukura küçük kızını yerleştiren cani baba, onu toprak ile örtmeye çalışırken komşuları tarafından fark edildi ve kız kurtarıldı. Hint babanın tutuklandığı ve cinayete teşebbüs suçundan yargı önüne çıkarılacağı belirtildi.
komik hint reklamı pepsi 3 (shahrukh khan) 00:44
komik hint reklamı pepsi 3 (shahrukh khan) 3.654 izlenme - 7 yıl önce sen olsan pepsini nerde saklardın :)
Crazy Dance in Hindistan 02:56
Crazy Dance in Hindistan 1.345 izlenme - 2 yıl önce Crazy Dance in Kayseri efsanesi tüm dünyaya yayılıyor. Hindistan sınırlarına ulaşan dans yerel motiflerle iyice zenginleşmiştir. orjinali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/149/crazy-dance-in-kayseri
Hindistan'da Traktör Şöforü Olmak 02:29
Hindistan'da Traktör Şöforü Olmak 725 izlenme - 2 yıl önce Bu hintlilere akıl sır ermiyor. Nasıl bir millet çözemedim.
Stranded Deep: Bölüm 1 - Kabuğuyla Hindistan Cevizi Yemek! 15:22
Stranded Deep: Bölüm 1 - Kabuğuyla Hindistan Cevizi Yemek! 703 izlenme - 2 yıl önce Stranded Deep: Bölüm 1 - Kabuğuyla Hindistan Cevizi Yemek! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leafgaming35 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İnanılmaz Hindistan 02:09
İnanılmaz Hindistan 523 izlenme - 1 yıl önce Hindistan; kimilerimiz için Dünya'nın Adanası, kimilerimiz için Aamir Khan ve Khan soy isminin hüküm sürdüğü diyar, kimilerimiz için kliplerinde 250 kişinin aynı anda dans ettiği, kimilerimiz için bir sömürü ülkesi, geri kalmış bi diyar, kimilerimiz için bir çok inanışa, dine kısmende olsa barış içinde ve uyum içerisinde yaşayan insanların binlerce yıllık diyarı. İşte bu renkli mozaiği gözler önüne seren bi video. Başarılı olmuş.
Mini Etek Giydi Diye Kızı Tokatlamak 00:40
Mini Etek Giydi Diye Kızı Tokatlamak 899 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'da sinema yıldızı ve model Gauhar Khan, sunduğu televizyon programının çekimi sırasında mini etek giymesine kızan stüdyo konuklarından birinden tokat yiyor.
Küp Kek Tarifi 07:06
Küp Kek Tarifi 1.521 izlenme - 4 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Küp Kek Tarifi
Ferrari Süren Veletler 03:29
Ferrari Süren Veletler 922 izlenme - 2 yıl önce Küçükken mahallede arkadaşlarla oynarken, bazı zengin arkadaşların ferrari den bozma küçük binilebilen arabaları olurdu. Onlarda ya pedallı ya da taş devri hesabı ayaklarla hareket ettirilirdi. Şimdi bu videoyu görünce içim cız etti resmen. Burası Hindistan ve arabada bildiğin Ferrari ve oyuncakta değil. Bu nasıl güven ve özgüven ben halen anlamış değilim.
ister inanın ister inanmayın bir ahtapot iki tarafını da bul bir hindistan cevizi ve yayılıyor 00:36
ister inanın ister inanmayın bir ahtapot iki tarafını da bul bir hindistan cevizi ve yayılıyor 642 izlenme - 1 yıl önce ister inanın ister inanmayın, bir ahtapot iki tarafını da bul bir hindistan cevizi ve yayılıyor,
Hindistan'da Bir Garip Seyyarcılık - Kulak Temizleme 02:40
Hindistan'da Bir Garip Seyyarcılık - Kulak Temizleme 761 izlenme - 3 yıl önce Medeniyetin Beşiği Hindistan'da, Daha İyi Hijyenik Standartları Yakalamak İçin Geliştirilmiş Bir İş Modeli; Kulak Temizleyiciliği. Her Duştan Sonra Öneririm.
Delhi 00:39
Delhi 2.192 izlenme - 8 yıl önce
Maymun küçük kızı evlat edindi 01:33
Maymun küçük kızı evlat edindi 605 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'ın Haryana eyaletine bağlı Yamunagar kentinde bir eve giren maymun evin 16 aylık kızını adeta evlat edindi. Bebeği tıpkı bir anne gibi sahiplenen maymun her fırsatta yavrusunu öpüyor, kucaklıyor ve temizliyor. Bebeğin babası Sultan Singh, yaklaşık üç ay önce kızlarının yanına girdiklerinde bir camdan girdiği anlaşılan maymunla oynadıklarını gördüklerini söyledi. Singh, maymunun kızlarını adeta sahiplenerek öpüp taramasını görünce hayvanı eve almaya karar verdiklerini belirtti.
Tuvalet Fuarı'nda Su Kullanmayan Klozetler (Hindistan) 00:20
Tuvalet Fuarı'nda Su Kullanmayan Klozetler (Hindistan) 812 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'ın Başkenti Yeni Delhi'de düzenlenen Tuvalet Fuarı'nda su kullanmayan klozetler dikkat çekti. Su kıtlığının yaşandığı ülkelere hitap edecek, tuvalet temizliği için su tüketen klozetlere alternatif tasarımlar ilgiyle karşılandı. Susuz klozetlerin ucuz bir tasarımla iki milyardan fazla insana ulaşabileceği tahmin ediliyor.