Hoşgeldiniz!

hindistan

Aamir Khan - Mere Haath Mein 04:42
Aamir Khan - Mere Haath Mein 2.849 izlenme - 4 yıl önce Amir Khaan'ın rol aldığı 2006 yapımı filmden şarkılar...
Dağı Taşı Delen Maymun 00:11
Dağı Taşı Delen Maymun 699 izlenme - 11 ay önce Hindistan'da kutsal sayılan ve hemen her yerde insanların karşılarına çıkıp ellerindeki yiyeceklere saldıran maymunlar bu sefer duvara hallenirken görüntülenmiş.
KamaSutra Tapınağı - Hindistan 02:53
KamaSutra Tapınağı - Hindistan 2.896 izlenme - 3 yıl önce hindistanda bulunan bu kamasutra tapınağında öyle sanat eserleri var ki yuhhh burda ne biçim bi sikiş dönmüş böyle arkadaş demeden duramıyor insan, hatta hayret ediyor değil mi? efendim 3lü 5li girişeni mi ararsınız ata eşeğe giydireni mi ararsınız türlü türlü deneyler yapılmış bu tapınakta demek ki vaktiyle kamasutra aşkına. neyse yerinde sağolsun hintliler diyor günümüzde de bol bol otobüste sokakta tecavüz olayları yaşanan hindistanın geçmişine ne kadar da bağlı kalmaya devam ettiğini anlıyoruz.
72 yaşında Anne Olan Kadın 00:28
72 yaşında Anne Olan Kadın 1.690 izlenme - 2 yıl önce Hindistan’da 72 yaşındaki bir kadın tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi oldu.Daljinder Kaur isimli kadın geçen ay sağlıklı bir erkek çocuk dünyaya getirdi.Punjab eyaletinde Amritsar kentinde yaşayan yaşlı çift bir gazetede gördükleri ilan üzerine 3 yıl önce rahim dışında tüp içi döllenme yöntemini kullanmaya karar vermiş.
Hindistan'ın Sömürgeleştirilme Süreci (1498-2015) 02:39
Hindistan'ın Sömürgeleştirilme Süreci (1498-2015) 1.576 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuzda, Hindistan ve civarının (Pakistan, Bangladeş,Myanmar, Nepal, Afganistan, Uyguristan,Tibet,vb) bölgelerin sömürgeleştirmesin harita üzerinde görüyoruz. Bu ülkelerden Hindistan,Pakistan ve Bangladeş halen İngiliz milletler topluluğuna (İngilizce: Commonwealth of Nations) üyedir
6 Yaşında Rekor Kırdı! 39 Arabanın Altından Geçti 03:04
6 Yaşında Rekor Kırdı! 39 Arabanın Altından Geçti 2.744 izlenme - 4 yıl önce Henüz 6 yaşında olan Hindistanlı Gagan Satish, adını tarihe yazdırdı. Üç yaşından beri paten kayan Satish, park halindeki 39 aracın altından geçerek dünya rekoru kırdı. Satish’in paten sürmesi, bildiğimizden biraz farklı. O, bacaklarını ve kollarını açarak yerden yaklaşık 15 santimetre yükseklikteki arabaların altından geçiyor. Hindistanlı çocuğun rekor denemesi, ailesini biraz korkuttu. Ancak başarılı sonuçlanmasının ardından endişeler, sevince dönüştü. Ülkedeki Guinness Rekorlar Kitabı yetkililerinin onayladığı rekor denemesinin, son bir teyit işlemi kaldı. 28 yaşındaki anne Hema Satish, oğlunun vücudunun esnek olduğunu, bu yüzden onun spor alanında eğitim almasını sağladıklarını anlattı. Bu süreçte pek çok kez yaralandığına dikkat çeken Hema, ancak ne olursa olsun bu tutkusunu bırakmadığını ifade ediyor. Baba Rajanna ise oğlunun yetenekli olduğunu, bunun için de şükrettiklerini dile getirdi. Minik kahraman Gagan Satish ise küçüklüğünden beri paten sürmekten hoşlandığını söylüyor. Bir sonraki amacının pateniyle 100 arabanın altından geçmek olduğunu kaydeden Satish, olimpiyatlarda yer almak istediğini de söylemeden edemiyor.
Bir Başka Olur Hint Düğünü 02:19
Bir Başka Olur Hint Düğünü 3.558 izlenme - 3 yıl önce Tuhaf adetleri, İlginç görüntüleri, farklı yemekleri ile tanıdığımız hindistan. Bu videoda düğünleri ile de ne kadar tuhaf olduklarını bize göstermişler. Etine dolgun gelinimiz ile klasik bir hintli görünümünde olan cılız damat düğün salonuna giriyor. Girişte kısa süreli bir gelin yakma denemesi atlattıktan sonra. Düğün sahipleri gelini yakmaya biz koyduk diyor ve kapalı mekanda hava fişekleri atıyorlar. korku ve panikle süren düğün fil kurbanından sonra tamamlanıyor. Onları düğünü de böyle oluyormuş demek
Facebook'ta Canlı Yayın Yaparken Kazaya Kurban Gitmek   02:36
Facebook'ta Canlı Yayın Yaparken Kazaya Kurban Gitmek 508 izlenme - 7 ay önce Hindistan'da otomobille seyir halindeyken Facebook'ta canlı yayın yapan gençlerin aracı takla attı. Kazada 3 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Hindistan’da Boğa Motosiklete Saldırdı 01:20
Hindistan’da Boğa Motosiklete Saldırdı 46 izlenme - 1 hafta önce Hindistan’da boğa dehşeti yaşandı. Yol kenarında duran bir boğa, karşı yönden gelen motosiklete saldırdı. Motosiklet boğanın sert darbesiyle devrilirken, sürücü de yere düştü. Düşme sırasında başını kaldırıma çarpan şahıs yaralanırken, öfkesi geçen boğa ise oradan ayrıldı.
Köy Meclisi Kararıyla Toplu Tecavüz 01:02
Köy Meclisi Kararıyla Toplu Tecavüz 4.401 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'da 20 yaşında bir kadın, komşu köyden bir erkekle ilişkisi olduğu gerekçesiyle, köy meclisi tarafından 'yargılandı' ve verilen para cezasını ödeyemeyince 13 kişinin toplu tecavüzüne uğradı.
Canlı Yayında Kavga 02:18
Canlı Yayında Kavga 6.717 izlenme - 10 yıl önce hindistanda bir tv.de sunucuyu tokatlıyor, sonrası malum...
Tıraş Ederken Kendinden Geçen Hint Berberi 11:42
Tıraş Ederken Kendinden Geçen Hint Berberi 2.144 izlenme - 3 yıl önce The Nomad Barber adlı bir programdan alıntısıdır. Miguel(tıraş olan elaman) tüm dünyadaki berberleri dolaşıp ülkede en meşhur kesimleri yaptırıyor.Tabi bazı ilave hususlar oluyor.İşte bu videoda Hintli bir dayımız ile karşılaşıyor ve sayfasında söylediği gibi dünyanın en iyi masajı buydu diyor. Birazcık herifi yugurdu gibi ama ilginç bir şekilde beni de rahatlattı . Bu herifin birde Türkiye ye gelmiş videosu var eğer çok alkış alırsa onuda paylaşırım. Buda tıraş olmadan önce laflamaları ortam incelenmesi,Hintli dayının nasıl başladığı, cidden hoş bir video iznemenizi tavsiye ederim : http://www.youtube.com/watch?v=Io0iIJMJIJM&feature=youtu.be Benzer içerikler için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80670/hindistanda-tiras-olmak http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/81116/hindistanda-tiras-olmak-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/81200/hindistanda-tiras-olmak-3-final
Hayatını Papağanlara Adayan İyilik Timsali Hint - Birdman 02:00
Hayatını Papağanlara Adayan İyilik Timsali Hint - Birdman 2.523 izlenme - 2 yıl önce Ulen böyle adamları çok seviyorum ben ya. 4000 papağana bakıyormuş lan. Ne yazık ki cehenneme gidecek bu abimiz!! Hiç Müslüman'la Budist'i Hindu'su bir olur mu?!! de mi? vay anasını!
İnsan Gücüyle Çalışan Dönme Dolap - Hindistan 01:58
İnsan Gücüyle Çalışan Dönme Dolap - Hindistan 1.975 izlenme - 3 yıl önce Efenim Hisdistan'da geçen bu hadise son zamanların en popüler boş vakit geçirme sporu. Aşırı derecede ilgi görmesinin ardından küçük yaşta çocuklar bu yeni spor için yönlendiriliyorlar. İyi seyirler.
Dilli Wali Girlfriend Yeh Jawaani Hai Deewani 04:05
Dilli Wali Girlfriend Yeh Jawaani Hai Deewani 4.585 izlenme - 4 yıl önce Dilli Wali Girlfriend Yeh Jawaani Hai Deewani
Hindistan'daki Korkunç Ölüm 00:21
Hindistan'daki Korkunç Ölüm 377 izlenme - 7 ay önce Hindistan’da okul yolunda yaşanan korkunç ölüm, güvenlik kamerasına yansıdı. Hindistan’da dengesini kaybeden kız çocuğu, yanından geçmekte olan kamyonun altında kaldı. O korkunç anlarsa güvenlik kamerasına yansıdı. Feci kazada kamyonun altında kalan küçük kız, ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılırken hayatını kaybetti.
Yılbaşına Özel Bıldırcın Tarifi 06:18
Yılbaşına Özel Bıldırcın Tarifi 1.257 izlenme - 1 yıl önce Hintli dayıdan evde denetleyebileceğimiz pratik tarif bıldırcın kızartması nasıl yapılır öğrenelim efem. iyi seyirler.
Bu da Hintli Justin Bieber 02:37
Bu da Hintli Justin Bieber 4.857 izlenme - 5 yıl önce Justin Bieber’ın beauty and a beat şarkısına inşaatta yancılarıyla klip çekerek olay yaratan Hintli çocuk.
Kızgın Yağa El Daldırmak 00:33
Kızgın Yağa El Daldırmak 1.574 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da olduğunu düşündüğüm büfeci amca, maşallah soğuk suya elini daldırır gibi kızgın yağa elini daldırıp ürünleri topluyor. Eli demirden sanırım. Yada adam ucube...
Meşrubat Kutusuna Kafası Sıkışan Kobra Yılanı 01:06
Meşrubat Kutusuna Kafası Sıkışan Kobra Yılanı 346 izlenme - 5 ay önce Hindistan'da kafası meşrubat kutusuna sıkışan kobra yılanı, yılan uzmanı Naresh Kumar tarafından kurtarılmış ve ormanlık bir bölgeye bırakılmış.
Gol Sevinci Yaparken Feci Şekilde Can Verdi! 01:02
Gol Sevinci Yaparken Feci Şekilde Can Verdi! 2.621 izlenme - 3 yıl önce Hint futbolcu Peter Biaksangzuala, attığı gol sevinci sırasında omuriliğini zedeleyerek hayata gözlerini yumdu.
Köpekle Evlenmek - Hindistan 02:54
Köpekle Evlenmek - Hindistan 3.191 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki Dünya'nın Adana'sı Hindistan'da bi gariplik daha yaşanmasın. Köpek sanki gönülsüz evleniyor gibi geldi bana. Küçük yaşta köpeklerin evlendirilmesine HAYIR diyor ve Cem Yılmazın bir filminde dediği gibi "maymundan gelmedik ama oraya doğru gittiğimiz kesin."
hindistanda  tren  geçisi 00:16
hindistanda tren geçisi 4.617 izlenme - 10 yıl önce
Hindistan'da Klavye Kullanmak 00:54
Hindistan'da Klavye Kullanmak 2.083 izlenme - 3 yıl önce Hindistan da çekilen bu amatör video da klavye kullanmada level atlamış ve işi otomasyona dönüştürmüş bir hintli geliyor görüntüye..
Tek Bacaklı Dansçı - Hindistan 01:58
Tek Bacaklı Dansçı - Hindistan 2.490 izlenme - 3 yıl önce Bu Hintli hanım kız, tek bacağı olmamasına rağmen Yeteneksizsiniz Hindistan yarışmasına katılmış ve ben dahil pek çok sağlam iki bacağı olanlardan güzel dans etmiş. Keyifle izliyoruz
İran'da 8'lik deprem 01:47
İran'da 8'lik deprem 3.020 izlenme - 5 yıl önce Geçtiğimiz günlerde 37 kişinin yaşamını yitirdiği 6,1 büyüklüğündeki depremle sarsılan İran'da bugün bir deprem daha meydana geldi. HİNDİSTAN'DA DA HİSSEDİLDİ 8 şiddetindeki deprem tüm körfez ülkeleri ve Hindistan'da da hissedildi. Halk sokaklara çıktı. DEPREMİN MERKEZ ÜSSÜ İRAN-PAKİSTAN SINIRI Depremin merkez üssü İran-Pakistan sınırı olarak açıklandı. İran-Pakistan sınırındaki Kash kentinin 86 kilometre doğusu, Zahedan kentine 201 kilometre, Pakistan'ın Turbat kentine ise 250 km uzaklıkta olduğu bildirildi. ABD ''7,8'' İRAN ''7,5'' DEDİ ABD Jeolojik Araştırma Merkezi, İran'da 7,8 büyüklüğünde bir depremin meydana geldiğini bildirdi. Fars haber ajansı ise depremin büyüklüğünü 7.5 olarak açıkladı. İRAN SALLANIYORDU Geçtiğimiz hafta İran'ın Buşehr kenti 6.1 büyüklüğünde depremle sarılmış ardından İran'ın güneybatısında 80'den fazla artçı deprem meydana gelmişti.
Çılgın Teyzeler - Sadi Gali - Hindistan 02:54
Çılgın Teyzeler - Sadi Gali - Hindistan 1.848 izlenme - 3 yıl önce Televizyonda yayınlanan Çılgın Teyzeler adlı yarışma programında geçen hafta teyzelerimizin yaptıkları bollywood klibi...
Bülent Ersoy'u Yılan Sokma Anı 00:52
Bülent Ersoy'u Yılan Sokma Anı 538 izlenme - 10 ay önce Bülent Ersoy, program çekimleri için gittiği Hindistan'da yeşil alanda dinlendiği sırada yılan tarafından ısırıldı. Çığlık atarak yardım isteyen Diva'nın imdadına çalışanlar yetişti.
Yabancılar Türk Yemeklerini Yorumlarsa: Kanada/İran & Hindistan 03:38
Yabancılar Türk Yemeklerini Yorumlarsa: Kanada/İran & Hindistan 2.806 izlenme - 3 yıl önce Hiçbir haltı beğenmeyenlerin bu bölümünde yine birşeyleri neden beğenmediklerini anlatıyorlar.
Erken Yaşta Yaşlanma Hastalığına Yakalanmış Hint Kardeşler 03:59
Erken Yaşta Yaşlanma Hastalığına Yakalanmış Hint Kardeşler 1.785 izlenme - 2 yıl önce Erken yaşta yani doğarken hastalıklı doğan hint kardeşler,kısaca çocuklarında mahrum oldular,yaşlanmayı bebekken geçirdiler.Allah sanır versin şifa versin Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler