Hoşgeldiniz!

Hintli Videoları İzle

Eylemin Kısa Olanı Makbuldür 00:26
Eylemin Kısa Olanı Makbuldür 779.311 izlenme - 2 yıl önce Bu hırçın kalabalık devleti protesto etmek için gelmiş, tarıma destek yokmuş galiba, usluca protestolarını etmiş gitmişler, aferin diyoruz onlara
Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 00:47
Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 8.826 izlenme - 4 hafta önce Hijyenik yemek yapma konusunda sınır tanımayan aşçılarının Nirvanası sayılan ablamızın koltuk altında gözlemeleri lezzetlendirdiğine şahit oluyoruz. Hayvan karı!
Hindistan'da Maymunlarla Büyüyen 8 Yaşındaki Kız  00:58
Hindistan'da Maymunlarla Büyüyen 8 Yaşındaki Kız 5.493 izlenme - 2 ay önce hindistan'ın Uttar Pradeş eyaletinde bulunan katarniaghat ormanında bir polisin tesadüf eseri rastladığı küçük kız maymunlarla birlikte yaşıyormuş ve herhangi bir dil bilmediği gibi insanları da yabancılıyormuş.
Hintli Kasiyer 00:15
Hintli Kasiyer 89.321 izlenme - 4 yıl önce Hintli kasiyer 24.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Hintli kasiyer' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dekolteli Tır Şoförü Hintli Kadın 09:15
Dekolteli Tır Şoförü Hintli Kadın 139.402 izlenme - 3 yıl önce Hanım ablamız gayet bakımlı ve dekolteli giyimi ile bakın nasıl tır şoförlüğü yapıyor..
Survivor'ı Andıran Hint Komando Eğitimi 00:28
Survivor'ı Andıran Hint Komando Eğitimi 2.455 izlenme - 3 hafta önce Görüntüde sanki yarışma olan Survivor'a hazırlanır gibi çalışan Hint komandoların eğitimini izliyoruz
Emel Özkızıltaş'tan Hintli Kadın Kostümü (Bu Tarz Benim Yeni Sezon) 03:50
Emel Özkızıltaş'tan Hintli Kadın Kostümü (Bu Tarz Benim Yeni Sezon) 93.896 izlenme - 2 yıl önce Emel Özkızıltaş'tan Hintli kadın kostümü / Bu Tarz Benim Yeni Sezon Bu Tarz Benim Yeni Sezon'da bu hafta "Kostüm Partisi" konseptiyle Emel Özkızıltaş podyumda...
Fatmagül’ün Tecavüz Sahnesi (Gölge Versiyon) 01:05
Fatmagül’ün Tecavüz Sahnesi (Gölge Versiyon) 6.656 izlenme - 2 ay önce Bir dönem Türkiye'de de yayınlanan 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisi Hindistan'a uyarlandı. Dizideki meşhur tecavüz sahnesinde sadece gölge karakterler var.
Hindistanlıların Mekanik Tanrısı 00:44
Hindistanlıların Mekanik Tanrısı 5.075 izlenme - 1 ay önce Hindistanlıların inancı olan 'hinduizm' dinin'de bir çok tanrı bulunmaktadır. İşte bunlardan biri bu mekanik tanrı.
Mumbai Tostçusu - Hindistan Sokak Yemekleri 10:00
Mumbai Tostçusu - Hindistan Sokak Yemekleri 5.261 izlenme - 2 ay önce Hepimizin sevdiği, hijyenden uzak Hindistan sokak yemekleri köşemizde bugün sandviç (masalalı galiba) yapan bu abimiz bulunmakta. Video, Hindistan sokak yemeklerine ait her öğeyi içeriyor.
Hintli Öğrencilerin Öldüresiye Tokatlamalı Kavgası  00:59
Hintli Öğrencilerin Öldüresiye Tokatlamalı Kavgası 3.439 izlenme - 2 ay önce Bunların kavgası daha hafifmiş hakketen,bıçak,sopa bunlar yok,yani bu hintli öğrencilerin mertçe kavgasını izliyoruz
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 07:12
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 4.765 izlenme - 2 ay önce Bugüne kadar gördüğüm en iyi sokak lezzeti çalışmalarından. Hintli abimizi tebrik ediyorum. Ayrıca video sizde, iğrenme ile arzulama arasında bir hissiyat yaratarak o yemek kabındaki girift görüntüyü zihninizde yaşatıyor...
Hintli Şişman Çocuğun Mükemmel Dans Performansı 03:34
Hintli Şişman Çocuğun Mükemmel Dans Performansı 73.105 izlenme - 3 yıl önce Bu Çocuğun Dansını Hayretle İzleyeceksiniz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hindistan'da İki Aracın Arasında Kalan Kadının Havaya Fırlaması 00:48
Hindistan'da İki Aracın Arasında Kalan Kadının Havaya Fırlaması 5.814 izlenme - 5 ay önce Hindistan Yeni Delhi’de sürat nedeniyle kontrolden çıkan bir otomobil, yola çıkan araca çarpıyor, iki aracın arasındaysa bir kadın kaldı.
Hindistan Ölüm Üstüvanesi 03:03
Hindistan Ölüm Üstüvanesi 38.662 izlenme - 3 yıl önce Eskiden Bolu panayırında da olan motorla bir silindir içinde dönen, izlerken yüreğimizin ağzımıza geldiği gösteriye Hindistanlı abilerimiz farklı bir boyut kazandırmışlar
Hayatı Ters Yaşayan Adam 00:59
Hayatı Ters Yaşayan Adam 713 izlenme - 3 hafta önce Hindistan'ın Haryana eyaletinde yaşayan Mukesh Kumar, ağaçlara ters tırmanıyor. Mukesh Kumar, 20 metrelik ağaçlara beş dakikadan daha kısa bir sürede tırmanıyor. İnşaat işçisi olan Kumar, bu yeteneği ile Guinness Dünya Rekorları Kitabına girmek istiyor.
105 Yaşındaki Hintli Nineden Yemek Tarifi 13:01
105 Yaşındaki Hintli Nineden Yemek Tarifi 1.750 izlenme - 3 ay önce Hintli dededen sonra hintli nene de youtuber olmuş. Kendisi 105 yaşındadır.
6 Parmak Dayı ile Bağırsak Yemeği 10:12
6 Parmak Dayı ile Bağırsak Yemeği 3.075 izlenme - 4 ay önce Meşhur mutant dayımız bu sefer keçi bağırsağından bizlere yemek yapıyor. Müthiş steril ortamda her zamanki gibi köri sosumuzun eksik olmadığı yumurtasız olmazsa olmaz dediğimiz hint yemeklerinden esinti sunuyor. Kusarak izlemeniz dileği ile iyi seyirler ..
6 Parmaklı Hintli Dayıdan Pişmiş Kelle Tarifi 2 19:15
6 Parmaklı Hintli Dayıdan Pişmiş Kelle Tarifi 2 3.286 izlenme - 4 ay önce 6 parmaklı hintli dayımız kelleleri derisiyle beraber pişirip yiyiyor.
Canlı Canlı Yılan Yiyen Hintli 05:45
Canlı Canlı Yılan Yiyen Hintli 18.704 izlenme - 3 yıl önce Hintli Adam Canlı Yılan Yiyor
Hintli Dayıdan Cızbız Yengeç Tarifi 10:16
Hintli Dayıdan Cızbız Yengeç Tarifi 3.657 izlenme - 4 ay önce Hindistan'ın lezzet Avcısı olan Hintli Dayı lakaplı Amirül Taşiharika isimli dayımızın gene doğa ile iç içe geçerek hazırladığı mükemmel ötesi yemek tarifini iç geçirerek izleyelim efem. İyi seyirler.
Sakallı Kız Görenleri Şaşırtıyor 00:39
Sakallı Kız Görenleri Şaşırtıyor 21.270 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de Harmaam Kaur adlı Hintli bir genç kız düzenli yumurtlamayı engelleyerek erkeklik hormonunun artmasına neden olan Polikistik Over Sendromu'na yakalanması sonrası sakallarını kesmeme kararı aldı. Uzun bir süredir sakallarını kesmeyen 23 yaşındaki genç kız çevredekilerin bakışlarına rağmen bu duruma alıştığını ifade etti
Kola İsteyen Hintli - Kola Ver Hadi 04:09
Kola İsteyen Hintli - Kola Ver Hadi 38.503 izlenme - 4 yıl önce Kola İsteyen Hintli - Kola ver ... Bir tane kola lütfen aziz hadi ... Kola ver denen bir şarkı değil orginalı ...
Altı Parmaktan Damak Çatlatan Keçi Akciğeri Kavurma 11:22
Altı Parmaktan Damak Çatlatan Keçi Akciğeri Kavurma 1.826 izlenme - 3 ay önce Dayı bu sefer de keçi akciğerini yakın çekim alarak pişiriyor. Sağlığa zararlı diye biliyorum.
Kıçına Kokain Sokan Hint ( 18) 01:28
Kıçına Kokain Sokan Hint ( 18) 6.535 izlenme - 9 ay önce Yurtdışına kokain kaçırmaya çalışan adam polisler tarafından fark edilince olanlar olur.
Vahşi Kaplan, Hint Genci Böyle Öldürdü 01:13
Vahşi Kaplan, Hint Genci Böyle Öldürdü 18.130 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki hayvanat bahçesinde beyaz kaplanın saldırdığı genç öldü. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırılana kadar öldürdüğünü bildirdi. Müdür, görevlinin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
39 Yıldır Sağ Kolunu Havada Tutan Adam 03:39
39 Yıldır Sağ Kolunu Havada Tutan Adam 5.868 izlenme - 1 yıl önce Adi Amar Bharati.Tabiki de Hintli.Son 39 yildir sag kolunu havada tutuyor.Bu ilginc abimiz gördügü bir rüyadan etkilenip bir anda kendini tanri Shiva`ya adiyor ve o gün bugündür sag kolunu hic ama hic indirmiyor.Uykusunda bile.Sag kolu fonksiyonunu yitirmis durumda aslinda ama o bunu yaparken ic huzuru buldugunu söylüyor.Halki ise onu kutsal görüyor.
Nancy Agram 04:54
Nancy Agram 40.347 izlenme - 10 yıl önce bayılıyorum bu hatunaaaa
Hint Usulü Alevli Saç Şekillendirme Yöntemi 01:44
Hint Usulü Alevli Saç Şekillendirme Yöntemi 2.268 izlenme - 4 ay önce Hindistan'daki bir berberin enteresan saç şekillendirme yöntemi oldukça ilginç. Berberin saçı şekillendirirken yakması görülmeye değer.
Hindistan Usulü Ciğer 08:55
Hindistan Usulü Ciğer 3.643 izlenme - 6 ay önce hindistanın köy lezzetlerini bize tanıtan 6 parmaklı reyis bu sefer hindistan usulü ciğer yapıyor. iştah açıcı görünüyor. afiyet olsun.