Hoşgeldiniz!

hintli

Eylemin Kısa Olanı Makbuldür 00:26
Eylemin Kısa Olanı Makbuldür 779.469 izlenme - 3 yıl önce Bu hırçın kalabalık devleti protesto etmek için gelmiş, tarıma destek yokmuş galiba, usluca protestolarını etmiş gitmişler, aferin diyoruz onlara
Gavat Hintli ve Kızı - Kara Orkun 05:41
Gavat Hintli ve Kızı - Kara Orkun 1.420 izlenme - 2 gün önce 1973 yapımı Serdar Gökhan ve Meral Zeren'in oynadığı Kara Orkun filminden bir sahne.
Hintli Kasiyer 00:15
Hintli Kasiyer 89.331 izlenme - 4 yıl önce Hintli kasiyer 24.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Hintli kasiyer' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dekolteli Tır Şoförü Hintli Kadın 09:15
Dekolteli Tır Şoförü Hintli Kadın 141.077 izlenme - 3 yıl önce Hanım ablamız gayet bakımlı ve dekolteli giyimi ile bakın nasıl tır şoförlüğü yapıyor..
Hindistan'da Sıradan Bir Gün 3 (Aile İçi Kavga İçerir) 02:30
Hindistan'da Sıradan Bir Gün 3 (Aile İçi Kavga İçerir) 1.957 izlenme - 3 hafta önce Ablamızın alın teri ile çalışıp kazandığı paralarını kumar ve karı kız ile yiyen kötü koca pezeveng ile yaptığı kavgayı izliyoruz efenim. Abinin eline daşı aldığı dakikalara dikkat.
Emel Özkızıltaş'tan Hintli Kadın Kostümü (Bu Tarz Benim Yeni Sezon) 03:50
Emel Özkızıltaş'tan Hintli Kadın Kostümü (Bu Tarz Benim Yeni Sezon) 94.101 izlenme - 3 yıl önce Emel Özkızıltaş'tan Hintli kadın kostümü / Bu Tarz Benim Yeni Sezon Bu Tarz Benim Yeni Sezon'da bu hafta "Kostüm Partisi" konseptiyle Emel Özkızıltaş podyumda...
Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 00:47
Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 9.171 izlenme - 3 ay önce Hijyenik yemek yapma konusunda sınır tanımayan aşçılarının Nirvanası sayılan ablamızın koltuk altında gözlemeleri lezzetlendirdiğine şahit oluyoruz. Hayvan karı!
Elemanı Rehin Alan Hintli Abla (Hindistan'da Sıradan Bir Gün - 2) 02:37
Elemanı Rehin Alan Hintli Abla (Hindistan'da Sıradan Bir Gün - 2) 2.574 izlenme - 4 hafta önce Aralarında daha önceden husumet bulunan iki mahalle sakini aile arasında kıza laf atma nedeniyle ortaya çıkan zaman zaman gergin anlara sahne olan tartışmayı izliyoruz. Not:Açıklamanın birazını salladım umarım tutar:)
Hindistan'da Maymunlarla Büyüyen 8 Yaşındaki Kız  00:58
Hindistan'da Maymunlarla Büyüyen 8 Yaşındaki Kız 5.550 izlenme - 4 ay önce hindistan'ın Uttar Pradeş eyaletinde bulunan katarniaghat ormanında bir polisin tesadüf eseri rastladığı küçük kız maymunlarla birlikte yaşıyormuş ve herhangi bir dil bilmediği gibi insanları da yabancılıyormuş.
Fatmagül’ün Tecavüz Sahnesi (Gölge Versiyon) 01:05
Fatmagül’ün Tecavüz Sahnesi (Gölge Versiyon) 7.417 izlenme - 4 ay önce Bir dönem Türkiye'de de yayınlanan 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisi Hindistan'a uyarlandı. Dizideki meşhur tecavüz sahnesinde sadece gölge karakterler var.
Hintli Şişman Çocuğun Mükemmel Dans Performansı 03:34
Hintli Şişman Çocuğun Mükemmel Dans Performansı 76.645 izlenme - 4 yıl önce Bu Çocuğun Dansını Hayretle İzleyeceksiniz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mumbai Tostçusu - Hindistan Sokak Yemekleri 10:00
Mumbai Tostçusu - Hindistan Sokak Yemekleri 5.665 izlenme - 3 ay önce Hepimizin sevdiği, hijyenden uzak Hindistan sokak yemekleri köşemizde bugün sandviç (masalalı galiba) yapan bu abimiz bulunmakta. Video, Hindistan sokak yemeklerine ait her öğeyi içeriyor.
Hindistanlıların Mekanik Tanrısı 00:44
Hindistanlıların Mekanik Tanrısı 5.110 izlenme - 3 ay önce Hindistanlıların inancı olan 'hinduizm' dinin'de bir çok tanrı bulunmaktadır. İşte bunlardan biri bu mekanik tanrı.
Hintli Öğrencilerin Öldüresiye Tokatlamalı Kavgası  00:59
Hintli Öğrencilerin Öldüresiye Tokatlamalı Kavgası 3.464 izlenme - 4 ay önce Bunların kavgası daha hafifmiş hakketen,bıçak,sopa bunlar yok,yani bu hintli öğrencilerin mertçe kavgasını izliyoruz
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 07:12
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 4.888 izlenme - 4 ay önce Bugüne kadar gördüğüm en iyi sokak lezzeti çalışmalarından. Hintli abimizi tebrik ediyorum. Ayrıca video sizde, iğrenme ile arzulama arasında bir hissiyat yaratarak o yemek kabındaki girift görüntüyü zihninizde yaşatıyor...
Survivor'ı Andıran Hint Komando Eğitimi 00:28
Survivor'ı Andıran Hint Komando Eğitimi 2.468 izlenme - 3 ay önce Görüntüde sanki yarışma olan Survivor'a hazırlanır gibi çalışan Hint komandoların eğitimini izliyoruz
Hindistan Ölüm Üstüvanesi 03:03
Hindistan Ölüm Üstüvanesi 38.703 izlenme - 3 yıl önce Eskiden Bolu panayırında da olan motorla bir silindir içinde dönen, izlerken yüreğimizin ağzımıza geldiği gösteriye Hindistanlı abilerimiz farklı bir boyut kazandırmışlar
Hindistan'da İki Aracın Arasında Kalan Kadının Havaya Fırlaması 00:48
Hindistan'da İki Aracın Arasında Kalan Kadının Havaya Fırlaması 5.842 izlenme - 7 ay önce Hindistan Yeni Delhi’de sürat nedeniyle kontrolden çıkan bir otomobil, yola çıkan araca çarpıyor, iki aracın arasındaysa bir kadın kaldı.
Canlı Canlı Yılan Yiyen Hintli 05:45
Canlı Canlı Yılan Yiyen Hintli 18.721 izlenme - 3 yıl önce Hintli Adam Canlı Yılan Yiyor
6 Parmak Dayı ile Bağırsak Yemeği 10:12
6 Parmak Dayı ile Bağırsak Yemeği 3.130 izlenme - 6 ay önce Meşhur mutant dayımız bu sefer keçi bağırsağından bizlere yemek yapıyor. Müthiş steril ortamda her zamanki gibi köri sosumuzun eksik olmadığı yumurtasız olmazsa olmaz dediğimiz hint yemeklerinden esinti sunuyor. Kusarak izlemeniz dileği ile iyi seyirler ..
Sakallı Kız Görenleri Şaşırtıyor 00:39
Sakallı Kız Görenleri Şaşırtıyor 21.344 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de Harmaam Kaur adlı Hintli bir genç kız düzenli yumurtlamayı engelleyerek erkeklik hormonunun artmasına neden olan Polikistik Over Sendromu'na yakalanması sonrası sakallarını kesmeme kararı aldı. Uzun bir süredir sakallarını kesmeyen 23 yaşındaki genç kız çevredekilerin bakışlarına rağmen bu duruma alıştığını ifade etti
Kola İsteyen Hintli - Kola Ver Hadi 04:09
Kola İsteyen Hintli - Kola Ver Hadi 38.549 izlenme - 4 yıl önce Kola İsteyen Hintli - Kola ver ... Bir tane kola lütfen aziz hadi ... Kola ver denen bir şarkı değil orginalı ...
6 Parmaklı Hintli Dayıdan Pişmiş Kelle Tarifi 2 19:15
6 Parmaklı Hintli Dayıdan Pişmiş Kelle Tarifi 2 3.326 izlenme - 6 ay önce 6 parmaklı hintli dayımız kelleleri derisiyle beraber pişirip yiyiyor.
105 Yaşındaki Hintli Nineden Yemek Tarifi 13:01
105 Yaşındaki Hintli Nineden Yemek Tarifi 1.771 izlenme - 5 ay önce Hintli dededen sonra hintli nene de youtuber olmuş. Kendisi 105 yaşındadır.
Vahşi Kaplan, Hint Genci Böyle Öldürdü 01:13
Vahşi Kaplan, Hint Genci Böyle Öldürdü 18.259 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki hayvanat bahçesinde beyaz kaplanın saldırdığı genç öldü. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırılana kadar öldürdüğünü bildirdi. Müdür, görevlinin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
Nancy Agram 04:54
Nancy Agram 40.350 izlenme - 11 yıl önce bayılıyorum bu hatunaaaa
39 Yıldır Sağ Kolunu Havada Tutan Adam 03:39
39 Yıldır Sağ Kolunu Havada Tutan Adam 5.895 izlenme - 1 yıl önce Adi Amar Bharati.Tabiki de Hintli.Son 39 yildir sag kolunu havada tutuyor.Bu ilginc abimiz gördügü bir rüyadan etkilenip bir anda kendini tanri Shiva`ya adiyor ve o gün bugündür sag kolunu hic ama hic indirmiyor.Uykusunda bile.Sag kolu fonksiyonunu yitirmis durumda aslinda ama o bunu yaparken ic huzuru buldugunu söylüyor.Halki ise onu kutsal görüyor.
Traktörle Show Yapan Hint Çocuk! 01:35
Traktörle Show Yapan Hint Çocuk! 8.748 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'lı 10 yaşındaki Ratanjith Patil isimli minik kardeşimiz traktörle yapılması güç hareketleri yaparak show'a döküyor. 5 yıldır traktör kullandığını söyleyen minik kardeşimizi bizde tebriklerimizi bildiriyoruz.
Kıçına Kokain Sokan Hint ( 18) 01:28
Kıçına Kokain Sokan Hint ( 18) 6.655 izlenme - 11 ay önce Yurtdışına kokain kaçırmaya çalışan adam polisler tarafından fark edilince olanlar olur.
Hintli Dayıdan Cızbız Yengeç Tarifi 10:16
Hintli Dayıdan Cızbız Yengeç Tarifi 3.703 izlenme - 6 ay önce Hindistan'ın lezzet Avcısı olan Hintli Dayı lakaplı Amirül Taşiharika isimli dayımızın gene doğa ile iç içe geçerek hazırladığı mükemmel ötesi yemek tarifini iç geçirerek izleyelim efem. İyi seyirler.