Hoşgeldiniz!

Hintli Videoları İzle

Eylemin Kısa Olanı Makbuldür 00:26
Eylemin Kısa Olanı Makbuldür 779.247 izlenme - 2 yıl önce Bu hırçın kalabalık devleti protesto etmek için gelmiş, tarıma destek yokmuş galiba, usluca protestolarını etmiş gitmişler, aferin diyoruz onlara
Hindistan'da Maymunlarla Büyüyen 8 Yaşındaki Kız  00:58
Hindistan'da Maymunlarla Büyüyen 8 Yaşındaki Kız 5.438 izlenme - 3 hafta önce hindistan'ın Uttar Pradeş eyaletinde bulunan katarniaghat ormanında bir polisin tesadüf eseri rastladığı küçük kız maymunlarla birlikte yaşıyormuş ve herhangi bir dil bilmediği gibi insanları da yabancılıyormuş.
Hindistanlıların Mekanik Tanrısı 00:44
Hindistanlıların Mekanik Tanrısı 5.024 izlenme - 2 hafta önce Hindistanlıların inancı olan 'hinduizm' dinin'de bir çok tanrı bulunmaktadır. İşte bunlardan biri bu mekanik tanrı.
Fatmagül’ün Tecavüz Sahnesi (Gölge Versiyon) 01:05
Fatmagül’ün Tecavüz Sahnesi (Gölge Versiyon) 6.296 izlenme - 3 hafta önce Bir dönem Türkiye'de de yayınlanan 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisi Hindistan'a uyarlandı. Dizideki meşhur tecavüz sahnesinde sadece gölge karakterler var.
Mumbai Tostçusu - Hindistan Sokak Yemekleri 10:00
Mumbai Tostçusu - Hindistan Sokak Yemekleri 5.142 izlenme - 3 hafta önce Hepimizin sevdiği, hijyenden uzak Hindistan sokak yemekleri köşemizde bugün sandviç (masalalı galiba) yapan bu abimiz bulunmakta. Video, Hindistan sokak yemeklerine ait her öğeyi içeriyor.
Hintli Öğrencilerin Öldüresiye Tokatlamalı Kavgası  00:59
Hintli Öğrencilerin Öldüresiye Tokatlamalı Kavgası 3.402 izlenme - 4 hafta önce Bunların kavgası daha hafifmiş hakketen,bıçak,sopa bunlar yok,yani bu hintli öğrencilerin mertçe kavgasını izliyoruz
Hintli Kasiyer 00:15
Hintli Kasiyer 89.316 izlenme - 4 yıl önce Hintli kasiyer 24.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Hintli kasiyer' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dekolteli Tır Şoförü Hintli Kadın 09:15
Dekolteli Tır Şoförü Hintli Kadın 138.501 izlenme - 3 yıl önce Hanım ablamız gayet bakımlı ve dekolteli giyimi ile bakın nasıl tır şoförlüğü yapıyor..
Emel Özkızıltaş'tan Hintli Kadın Kostümü (Bu Tarz Benim Yeni Sezon) 03:50
Emel Özkızıltaş'tan Hintli Kadın Kostümü (Bu Tarz Benim Yeni Sezon) 93.768 izlenme - 2 yıl önce Emel Özkızıltaş'tan Hintli kadın kostümü / Bu Tarz Benim Yeni Sezon Bu Tarz Benim Yeni Sezon'da bu hafta "Kostüm Partisi" konseptiyle Emel Özkızıltaş podyumda...
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 07:12
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 4.711 izlenme - 2 ay önce Bugüne kadar gördüğüm en iyi sokak lezzeti çalışmalarından. Hintli abimizi tebrik ediyorum. Ayrıca video sizde, iğrenme ile arzulama arasında bir hissiyat yaratarak o yemek kabındaki girift görüntüyü zihninizde yaşatıyor...
Hindistan'da İki Aracın Arasında Kalan Kadının Havaya Fırlaması 00:48
Hindistan'da İki Aracın Arasında Kalan Kadının Havaya Fırlaması 5.788 izlenme - 4 ay önce Hindistan Yeni Delhi’de sürat nedeniyle kontrolden çıkan bir otomobil, yola çıkan araca çarpıyor, iki aracın arasındaysa bir kadın kaldı.
Hintli Şişman Çocuğun Mükemmel Dans Performansı 03:34
Hintli Şişman Çocuğun Mükemmel Dans Performansı 72.045 izlenme - 3 yıl önce Bu Çocuğun Dansını Hayretle İzleyeceksiniz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
105 Yaşındaki Hintli Nineden Yemek Tarifi 13:01
105 Yaşındaki Hintli Nineden Yemek Tarifi 1.735 izlenme - 2 ay önce Hintli dededen sonra hintli nene de youtuber olmuş. Kendisi 105 yaşındadır.
6 Parmak Dayı ile Bağırsak Yemeği 10:12
6 Parmak Dayı ile Bağırsak Yemeği 3.043 izlenme - 3 ay önce Meşhur mutant dayımız bu sefer keçi bağırsağından bizlere yemek yapıyor. Müthiş steril ortamda her zamanki gibi köri sosumuzun eksik olmadığı yumurtasız olmazsa olmaz dediğimiz hint yemeklerinden esinti sunuyor. Kusarak izlemeniz dileği ile iyi seyirler ..
6 Parmaklı Hintli Dayıdan Pişmiş Kelle Tarifi 2 19:15
6 Parmaklı Hintli Dayıdan Pişmiş Kelle Tarifi 2 3.270 izlenme - 3 ay önce 6 parmaklı hintli dayımız kelleleri derisiyle beraber pişirip yiyiyor.
Hindistan Ölüm Üstüvanesi 03:03
Hindistan Ölüm Üstüvanesi 38.629 izlenme - 2 yıl önce Eskiden Bolu panayırında da olan motorla bir silindir içinde dönen, izlerken yüreğimizin ağzımıza geldiği gösteriye Hindistanlı abilerimiz farklı bir boyut kazandırmışlar
Altı Parmaktan Damak Çatlatan Keçi Akciğeri Kavurma 11:22
Altı Parmaktan Damak Çatlatan Keçi Akciğeri Kavurma 1.798 izlenme - 2 ay önce Dayı bu sefer de keçi akciğerini yakın çekim alarak pişiriyor. Sağlığa zararlı diye biliyorum.
Hintli Dayıdan Cızbız Yengeç Tarifi 10:16
Hintli Dayıdan Cızbız Yengeç Tarifi 3.649 izlenme - 3 ay önce Hindistan'ın lezzet Avcısı olan Hintli Dayı lakaplı Amirül Taşiharika isimli dayımızın gene doğa ile iç içe geçerek hazırladığı mükemmel ötesi yemek tarifini iç geçirerek izleyelim efem. İyi seyirler.
Canlı Canlı Yılan Yiyen Hintli 05:45
Canlı Canlı Yılan Yiyen Hintli 18.695 izlenme - 3 yıl önce Hintli Adam Canlı Yılan Yiyor
Sakallı Kız Görenleri Şaşırtıyor 00:39
Sakallı Kız Görenleri Şaşırtıyor 21.259 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de Harmaam Kaur adlı Hintli bir genç kız düzenli yumurtlamayı engelleyerek erkeklik hormonunun artmasına neden olan Polikistik Over Sendromu'na yakalanması sonrası sakallarını kesmeme kararı aldı. Uzun bir süredir sakallarını kesmeyen 23 yaşındaki genç kız çevredekilerin bakışlarına rağmen bu duruma alıştığını ifade etti
Kola İsteyen Hintli - Kola Ver Hadi 04:09
Kola İsteyen Hintli - Kola Ver Hadi 38.472 izlenme - 4 yıl önce Kola İsteyen Hintli - Kola ver ... Bir tane kola lütfen aziz hadi ... Kola ver denen bir şarkı değil orginalı ...
Kıçına Kokain Sokan Hint ( 18) 01:28
Kıçına Kokain Sokan Hint ( 18) 6.460 izlenme - 8 ay önce Yurtdışına kokain kaçırmaya çalışan adam polisler tarafından fark edilince olanlar olur.
Hint Usulü Alevli Saç Şekillendirme Yöntemi 01:44
Hint Usulü Alevli Saç Şekillendirme Yöntemi 2.263 izlenme - 4 ay önce Hindistan'daki bir berberin enteresan saç şekillendirme yöntemi oldukça ilginç. Berberin saçı şekillendirirken yakması görülmeye değer.
39 Yıldır Sağ Kolunu Havada Tutan Adam 03:39
39 Yıldır Sağ Kolunu Havada Tutan Adam 5.859 izlenme - 1 yıl önce Adi Amar Bharati.Tabiki de Hintli.Son 39 yildir sag kolunu havada tutuyor.Bu ilginc abimiz gördügü bir rüyadan etkilenip bir anda kendini tanri Shiva`ya adiyor ve o gün bugündür sag kolunu hic ama hic indirmiyor.Uykusunda bile.Sag kolu fonksiyonunu yitirmis durumda aslinda ama o bunu yaparken ic huzuru buldugunu söylüyor.Halki ise onu kutsal görüyor.
Hindistan Usulü Ciğer 08:55
Hindistan Usulü Ciğer 3.589 izlenme - 5 ay önce hindistanın köy lezzetlerini bize tanıtan 6 parmaklı reyis bu sefer hindistan usulü ciğer yapıyor. iştah açıcı görünüyor. afiyet olsun.
Vahşi Kaplan, Hint Genci Böyle Öldürdü 01:13
Vahşi Kaplan, Hint Genci Böyle Öldürdü 18.071 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki hayvanat bahçesinde beyaz kaplanın saldırdığı genç öldü. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırılana kadar öldürdüğünü bildirdi. Müdür, görevlinin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
Nancy Agram 04:54
Nancy Agram 40.347 izlenme - 10 yıl önce bayılıyorum bu hatunaaaa
Hintli Nineden Keçi Bacaklı Yahni 10:00
Hintli Nineden Keçi Bacaklı Yahni 1.059 izlenme - 2 ay önce Hintli nine yine yemek yapıyor. Bu sefer keçi bacağından lezzetli bir tarif öğreneceğiz.
Hintli Traktör Şoförlerinin Normal Olmadığını Gösteren 30 Video 12:52
Hintli Traktör Şoförlerinin Normal Olmadığını Gösteren 30 Video 210 izlenme - 2 hafta önce Hintli Traktör Şoförlerinin Kesinlikle Normal Olmadığını Gösteren 30 Video Hindistanılı traktör şoförleri bildiğiniz şoförlerden çok farklı. Bu konuda biraz Ruslara benziyorlar. Aksiyon konusunda sınırları ve mantığı zorluyorlar. Ölümden korkmuyorları mı yoksa akıl tutulmasımı yaşıyorlar bilinmez ama bu şoförler kesinlikle normal değiller. Bu videoda bu şoförlerin sınırları zorlayan 30 videosunu göreceksiniz.
Traktörle Show Yapan Hint Çocuk! 01:35
Traktörle Show Yapan Hint Çocuk! 7.895 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'lı 10 yaşındaki Ratanjith Patil isimli minik kardeşimiz traktörle yapılması güç hareketleri yaparak show'a döküyor. 5 yıldır traktör kullandığını söyleyen minik kardeşimizi bizde tebriklerimizi bildiriyoruz.