Hoşgeldiniz!

hipnotize

Hipnotize Etkili Kizomba Gösterisi 00:58
Hipnotize Etkili Kizomba Gösterisi 96.990 izlenme - 3 yıl önce Oha bu ne diceksiniz ağzınızın sularını akıtcak mükemmel yavaş yavaş içinizi ısıtcak ve patlama yapacağınız mükemmel dans
Silikon Kauçuk : Hipnoz Etkili 02:21
Silikon Kauçuk : Hipnoz Etkili 3.396 izlenme - 2 ay önce Silikon kauçuk (veya, bilimsel adı Poly-Siloxane) inanılmaz bir malzemedir. Çapraz bağlı silikon esaslı polimerden yapılmış inorganik bir sentetik elastomerdir. Bu nedenle, organik elastomerlerle eşlenemeyen benzersiz bir kimyasal ve mekanik özellikler kombinasyonu sunar. Endüstride yaygın olarak kullanılan, genellikle tepkisiz, kararlı ve aşırı ortamlara, streslere ve sıcaklıklara dayanıklıdır. En etkileyici özelliği, yararlı özelliklerini muhafaza ederken -60 ° C ila 300 ° C arasında sürekli olarak çalışabilir. çeviriye pek gerek kalmadı valla iyi çevirdi.
Domates Doğrama Makinesi 01:15
Domates Doğrama Makinesi 4.956 izlenme - 2 ay önce Hayatımda en nefret ettiğim şeylerden biri kör bıçağın domatesi kesmemesidir. Doğrarken parçalanır, suyu akar, bütünlüğü bozulur derken çileden çıkarır adamı. Alet çok pratik değil ama görünce içime nedensiz bir sevinç geldi. Üşengeç üyelerimize gelsin.
Vurunca Sertleşen Madde-2 00:57
Vurunca Sertleşen Madde-2 5.515 izlenme - 3 ay önce Sitede de paylaştığım ilk videonun devamı olan bu video da maddemiz artık endüstriyel bir hale gelmiştir ve D3O ismi ile markalaşmıştır. https://www.d3o.com/ firma sitesinde de görebileceğiniz üzere cat ve adidas gibi dev firmalarla beraber iş güvenliği üzerine çalışma yapadursun sitemiz sakinleri (bkz:botbik) silikon meme taleplerinin yerine getirilmesini beklemektedir. ayrıca çeviride newton yasalarına uymayan diye yazmışlar doğrumudur bilmiyorum yanlış yönlendirme olmasın.Bilenler açıklama yaparsa sevinirim.
Hipnotize Eden Kütük Parçalama Aleti 00:51
Hipnotize Eden Kütük Parçalama Aleti 40.920 izlenme - 3 yıl önce Hipnotize Eden Kütük Parçalama Aleti Yorulmadan kütükleri parçalayan ucuna konik ve bir parça eklenerek bir alet meydana getirilmiş..
Hipnoz Edici Kizomba Dansı 03:06
Hipnoz Edici Kizomba Dansı 10.425 izlenme - 9 ay önce İzlerken insanı hipnotize edip aşırı bir tatmin duygusu uyandıracak görüntülerden oluşan rus güzellerin kizomba dansını izliyoruz efendim.
Hipnoz Etkili Balık Temizleme 03:00
Hipnoz Etkili Balık Temizleme 28.563 izlenme - 3 yıl önce site ahalisinin pek sevdiği hipnoz etkli videolardan bir yenisinide ben de katayım dedim. ustaca balık temizle ve fileto hazırlama aşamaları na dair enfes bir video iyi seyirler ellam
Hipnotize Edici Cezerye Kesimi 02:34
Hipnotize Edici Cezerye Kesimi 20.552 izlenme - 3 yıl önce Pişmaniye yapımından odun kesme videolarına kadar geniş bir yelpazesi olan hipnotize edici videoların gerçekten sebepsiz bir şekilde insanları neden hipnotize ettiğini bilim insanlarının açıklaması gerekiyor. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi, bu cezerye kesme videosu da "neden bitti ya" dedirtiyor.
Abd'de Lavaboya Dökülen Suyun Anında Donması 00:40
Abd'de Lavaboya Dökülen Suyun Anında Donması 3.690 izlenme - 4 ay önce Sumrall, Mississippi, ABD'de kaydedilen bu görüntülerde lavabaya dökülen suyun resmen buza döndüğü görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Makineli Tüfek Susturucusunun Erimesi 01:10
Makineli Tüfek Susturucusunun Erimesi 6.785 izlenme - 9 ay önce Yüzlerce merminin namludan çıkışından sonra ısınmaya başlayan makineli tüfek susturucusu eridi!
İzleyen Hipnotize Oluyor 01:27
İzleyen Hipnotize Oluyor 30.018 izlenme - 4 yıl önce Dikkat: Bu video epilepsiyi tetikleyebilir! Yarattığı ilüzyon sayesinde izleyenleri hipnotize eden bu video, sara yani epilepsi hastaları için tehlike arz edebilir...
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 01:09
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 19.639 izlenme - 3 yıl önce Sitedeki Rus kızı hayranlığından faydalanıp,eklemek istedim. Her biri maşallah birer dişi aslan diyeyim daha fazla yorum yapmayayım. Adımını şaşıran ya da ayak değiştiren yok.
Hipnotize Etkili Paten Kayan Kız 01:53
Hipnotize Etkili Paten Kayan Kız 7.172 izlenme - 2 yıl önce Gerçekten izlerken kendinizi kaptırmamak elde değil, izliyoruz efenim.
Tümüyle Sanal Gerçekliği Odasında Yaşayan Genç 01:11
Tümüyle Sanal Gerçekliği Odasında Yaşayan Genç 5.938 izlenme - 11 ay önce Mükemmel bir sanal gerçeklik platformu kuran genç, araba sürmenin en güzel şekilde keyfine varıyor.
Hipnotize Edici Et Kesimi 01:27
Hipnotize Edici Et Kesimi 11.305 izlenme - 3 yıl önce İzlerken baka kalma etkisi yapan hipnotize videolarından biri daha sizlerle. Abimiz seriye bağlamış et doğruyor... Aynı marifeti bıçakla da gösterebiliyor mudur acaba diye de sormak lazım.
İzlemesi Aşırı Keyifli Tuğla Dizilimi 00:59
İzlemesi Aşırı Keyifli Tuğla Dizilimi 1.917 izlenme - 3 ay önce İşini severek yapan bir abimiz kurguladığı dizilim işlemini hayranlıkla izliyoruz efendim. Keyifli seyirler...
Hipnoz Etkili Tavuk Doğrama Sanatı 01:33
Hipnoz Etkili Tavuk Doğrama Sanatı 3.386 izlenme - 8 ay önce Gün boyu türlü türlü işlerle, insanlarla, müşterilerle, makinelerle uğraşan biri olarak şöyle bir mesleğim olsa nasıl olur diye düşünmüyor değilim. Bir bıçak 1200 tane tavuk arkada çalan radyo yanımda çay ve sessiz ortam. İzlerken transa geçiyorum doğraması da öylemi acaba
Sinir Bozucu İcat 00:39
Sinir Bozucu İcat 5.215 izlenme - 11 ay önce Sinir bozucu videolar serimizde bugün bu icat var. Ne işe yaradığını şahsen kendim çözemediğim videoyu sizlerle paylaşıyorum. İyi Seyirler. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Hipnoz Etkisi İçeren Pancake Makinesi 00:45
Hipnoz Etkisi İçeren Pancake Makinesi 5.055 izlenme - 1 yıl önce Evet bir hipnoz etkisi var.İzlerken yavaştan bir hipnoz etkisi yaratıyor,hayretle bu hipnuzu izliyoruz
Rahatlatma Etkili Diş Taşı Temizliği 01:23
Rahatlatma Etkili Diş Taşı Temizliği 11.581 izlenme - 2 yıl önce Videonun sonunda kendi dişlerinize uygulanmış kadar rahatlatacak derin diş taşı temizliği videosu.
Hipnoz Etkili Tayland Sokak Dondurmacısı 04:51
Hipnoz Etkili Tayland Sokak Dondurmacısı 8.066 izlenme - 2 yıl önce Adam sıva yapar gibi dondurma yapıyor. iyi seyirler.
Gözlerinizi Ayıramayacağınız Rube Goldberg Düzeneği 02:42
Gözlerinizi Ayıramayacağınız Rube Goldberg Düzeneği 1.687 izlenme - 4 ay önce Zincirleme reaksiyonlara kırmızı bir topun muhteşem bir maceraya çıktığı Rube Goldberg makinesinde izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Parmak Arası Bıçak Oyunu Oynayan Robot Kol 00:45
Parmak Arası Bıçak Oyunu Oynayan Robot Kol 4.223 izlenme - 12 ay önce Bıçak ustası robot kol parmak arası bıçak oyununu başarılı bir şekilde oynadı. Bir robotun eline bıçak yerleştirmek ne kadar sağlıklı bilinmez ancak Stäubli TX40 robotu verilen görevi başarıyla yerine getirdi. İnsanların sarhoşken oynadığı ve sonunda ciddi yaralanmalara sebep olan oyunu şimdi bir robottan izliyoruz.
Şiir Gibi Taş Döşeyen Adam 00:32
Şiir Gibi Taş Döşeyen Adam 3.627 izlenme - 11 ay önce İzlemesi aşırı keyifli şeylere dalıp gidiyoruz resmen. Bu da onun gibi bir şey sanırım. İzledikçe hipnoz oluyorsun resmen.
En Ateşli Stres Çarkı 02:46
En Ateşli Stres Çarkı 4.059 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medya butiklerinden pazar tezgahlarına kadar her yerde satılan, 'almayanı dövüyorlar, alanı sinir krizine sokuyorlar' temalı stres çarkına kibrit dayıyan youtuberın yaratıcı zekasını izliyoruz.
Hipnotize Eden Ağaç Kesme Makinesi 03:26
Hipnotize Eden Ağaç Kesme Makinesi 4.240 izlenme - 2 yıl önce O kadar titizlikle çalışan bir alet yapmışlar ki zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir video içeriğidir efendim.... Alet çok temiz çalışmakta.
Hipnotize Eden Dans 01:40
Hipnotize Eden Dans 8.587 izlenme - 3 yıl önce Hipnoz olmak için nereye bakacağınızı söylemeye gerek ama yinede açıklayayım yeni başlayanlar için. Video bitene kadar dikkatli şekilde direk kızın götüne bakıyoruz, sonra hemen düz beyaz bir duvara bakıyoruz etraf bom bok gözüküyor.
Hipnoz Eden Parmak Dansı 00:59
Hipnoz Eden Parmak Dansı 1.306 izlenme - 3 ay önce Hem izlemesi aşırı keyif veriyor hem de hipnoz edip bağımlılık yapıyor. Çok muazzam değil mi yahu? Keyifli seyirler...
İzlemesi Zevkli İnanılmaz İşçilikler 02:15
İzlemesi Zevkli İnanılmaz İşçilikler 3.714 izlenme - 1 yıl önce İşinde profesyonel olmak bunu gerektirir sözünü yerine getiren kişilerin performansını izliyoruz
Ananas Hasadı Nasıl Yapılır? 00:52
Ananas Hasadı Nasıl Yapılır? 2.967 izlenme - 8 ay önce Gayet düzgün ve makine düzeninde hasat işleniyor. İşçilik güzel, puanım 9.