Hoşgeldiniz!

hipnotize

Melekler İstiyor Diye Dolandırılmak 02:57
Melekler İstiyor Diye Dolandırılmak 4.169 izlenme - 3 hafta önce Dolandırıcılar bayramlarını zehir etti. Girdikleri evde melekler istiyor diye yaklaşık 16 Bin lirayı çalan hırsızlar bir aileyi parçalanma noktasına getirdi.İzliyoruz
Hipnotize Etkili Paten Kayan Kız 01:53
Hipnotize Etkili Paten Kayan Kız 6.600 izlenme - 4 ay önce Gerçekten izlerken kendinizi kaptırmamak elde değil, izliyoruz efenim.
İzleyen Hipnotize Oluyor 01:27
İzleyen Hipnotize Oluyor 26.448 izlenme - 3 yıl önce Dikkat: Bu video epilepsiyi tetikleyebilir! Yarattığı ilüzyon sayesinde izleyenleri hipnotize eden bu video, sara yani epilepsi hastaları için tehlike arz edebilir...
5 Yaşındaki Kızın Saniyeler İçersinde 5 Hayvanı Hipnotize Etmesi 04:59
5 Yaşındaki Kızın Saniyeler İçersinde 5 Hayvanı Hipnotize Etmesi 3.865 izlenme - 7 ay önce 5 yaşındaki Han Jiaying, katıldığı yetenek yarışmasında yapabildikleriyle herkesi şaşırtmayı başardı. Küçük kız; tavşan, köpek, kurbağa, kertenkele ve tavuk gibi hayvanların sadece göbeklerindeki bir noktaya dokunarak, hayvanların transa geçmesini sağlıyor.
Hipnotize etkili hidrojel toplar 01:42
Hipnotize etkili hidrojel toplar 5.014 izlenme - 11 ay önce Tavada zıplayan hidrojel toplar
Hipnotize Edici Cezerye Kesimi 02:34
Hipnotize Edici Cezerye Kesimi 8.627 izlenme - 1 yıl önce Pişmaniye yapımından odun kesme videolarına kadar geniş bir yelpazesi olan hipnotize edici videoların gerçekten sebepsiz bir şekilde insanları neden hipnotize ettiğini bilim insanlarının açıklaması gerekiyor. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi, bu cezerye kesme videosu da "neden bitti ya" dedirtiyor.
Hipnotize Etkili Paketleme 00:52
Hipnotize Etkili Paketleme 3.252 izlenme - 9 ay önce Ürün istiflemenin ne kadarda hipnotize edici olduğunu ispatlamışlar. Tekrar tekrar izlemek serbest.
Hipnotize Eden Dans 01:40
Hipnotize Eden Dans 7.973 izlenme - 2 yıl önce Hipnoz olmak için nereye bakacağınızı söylemeye gerek ama yinede açıklayayım yeni başlayanlar için. Video bitene kadar dikkatli şekilde direk kızın götüne bakıyoruz, sonra hemen düz beyaz bir duvara bakıyoruz etraf bom bok gözüküyor.
Tuğlayla Kubbe Örmek (Etkileyici İşçilik İçerir) 12:59
Tuğlayla Kubbe Örmek (Etkileyici İşçilik İçerir) 5.423 izlenme - 10 ay önce Duvarcı ustamızın adı Hugo Martinez, Kendisi İspanyol asıllı bir Meksika'lı. Bu inşaatı da Katalanlar için yapıyormuş. etkileyici bir işçilik, yok olmaması gereken bir değer, izlemek isteyen bağımlılar için videonun 8 saatlik bir playlisti de youtube da mevcut : goo.gl/NLRx2f iyi seyirler
Hipnotize Edici Görüntüsü ile Sizi Etkisi Altına Alacak Çifte Makyaj 03:59
Hipnotize Edici Görüntüsü ile Sizi Etkisi Altına Alacak Çifte Makyaj 3.662 izlenme - 1 yıl önce Tamang Phan, yetenekli bir makyaj sanatçısı. Bu öğretici videosunda cadılar bayramında yüzünü makyaj ile nasıl çift görünümlü hale getirdiğini gösteriyor.
Hipnotize Makinesi 04:24
Hipnotize Makinesi 2.434 izlenme - 12 ay önce Hipnotize aletlerin hayranı Alkışlarla Yaşıyorum üyelerine yeni bir aleti tanıtmaktan kıvanç duyarım. Ben ne olduğunu çok anlamadım hipnotize olduğumdan mütevellit. Neyse izleyin işte.
Hipnotize Etkili Düğüm Atma Yöntemleri 05:57
Hipnotize Etkili Düğüm Atma Yöntemleri 1.889 izlenme - 10 ay önce Efendim öncelikle söyleyeyim ki video izleyeni kitliyor. Neyse. Çok yerde işimize yarayabilecek düğüm atma yöntemleri mevcut videoda. Bir kaçını öğrenmek bile yetebilir. İzleyelim..
Grup Olarak Hipnotize Olmak (Orgazm İçerir) 03:57
Grup Olarak Hipnotize Olmak (Orgazm İçerir) 4.977 izlenme - 2 yıl önce Çin'de düzenlenen ve sadece kadınlardan oluşan bir grup bilir kişiler tarafından hipnotize oluyorlar. İşin ilginç yanı ise hipnotize olan kadınlar kendilerine geldikten sonra uzmanlar tarafından avuç ilerine masaj yapılıyor. Daha sonra avuç içlerine masaj yapılan kadınlar resmen kendilerinden geçiyor.
Hipnotize Etkili Cam İşçiliği Sanatı 04:58
Hipnotize Etkili Cam İşçiliği Sanatı 2.446 izlenme - 1 yıl önce Cam, günlük hayatta kullandığımız birçok ürünü sınıflandırdığımız ışıl ışıl bir madde! Peki cam sanatı ne? Cam, orijinali sıvı olan, saydam ya da yarı saydam bir maddedir. Sert ve kırılgan şekli ile antik çağlardan beri birçok eşyanın yapımında kullanılmaktadır. Camın ana maddesi en çok kumda bulunan silisyumdur. Bu nedenle camın ana maddesi kum olarak bilinir. Diğer maddeler ise soda ve kireçtir. Cam işleme sanatı iki şekilde ele alınmaktadır; camın şeklen işlenmesi, cam eşyanın üzerine boya ve desen işlenmesi. Camın şeklen işlenmesi, sıra dışı ve adeta sihirli bir sanat dalıdır. Eriyik haldeki camın özel araçlar yardımı ile şekillendirilmesine dayalı bu sanat dalı ile gerek kullanım amaçlı, gerekse süs ve dekorasyon amaçlı birçok çeşitte ürünün imalatı yapılabilmektedir. Aşağıdaki video'nun gerçekten ağzınızdan salyanızın akmasına sebep olacak bir hipnotize etkisi var.Keyifli seyirler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hiptonize Eden Yangın Deneyi 05:52
Hiptonize Eden Yangın Deneyi 2.632 izlenme - 1 yıl önce Oksijen tüpüne bağlı hastaların sigara içmeleri durumunda ortaya çıkabilecek bir yangını gözlemlemek amaçlı yapılmış bir deney. Lütfen evde denemeyin zira hipnotize etkilidir.
Kendimizi Hipnotize Etmek 00:21
Kendimizi Hipnotize Etmek 7.463 izlenme - 7 yıl önce hadi kendimizi hipnotize edelim
Grup Olarak Hipnotize Olmak - Orgazm İçerir 03:57
Grup Olarak Hipnotize Olmak - Orgazm İçerir 7.841 izlenme - 4 yıl önce Çin'de düzenlenen ve sadece kadınlardan oluşan bir grup bilir kişiler tarafından hipnotize oluyorlar. İşin ilginç yanı ise hipnotize olan kadınlar kendilerine geldikten sonra uzmanlar tarafından avuç ilerine masaj yapılıyor. Daha sonra avuç içlerine masaj yapılan kadınlar resmen kendilerinden geçiyor.
Çinli Kızın Ağızları Açık Bırakan Hayvanları Hipnotize Edebilme Yeteneği 04:34
Çinli Kızın Ağızları Açık Bırakan Hayvanları Hipnotize Edebilme Yeteneği 1.371 izlenme - 1 yıl önce Çinli Kızın Ağızları Açık Bırakan Hayvanları Hipnotize Edebilme Yeteneği Küçük kız çıktığı yetenek yarışmasında hayvanları hipnotize edebilme yeteneği ile herkesi kendisine hayran bıraktı. Adeta konuştuğu hayvanlardan uyumalarını istedi. Yetenek gibi yetenek! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünya'nın En Tatmin Edici Videosu 04:59
Dünya'nın En Tatmin Edici Videosu 519 izlenme - 8 ay önce sokak lezzetleri, malum videolar ve tabi ki izleyeni hipnotize eden videolar. sitenin 3 temel bileşeni. bu güzel derleme videoda insan bir heyecanı atlatamadan bir yenisi ile karşılaşıyor. iyi seyirler..
Amerikan Güreşi - Rakibi Hipnotize Ederek Kazanmak 03:51
Amerikan Güreşi - Rakibi Hipnotize Ederek Kazanmak 909 izlenme - 1 yıl önce Çocukluğumuzun sporu Amerikan Güreşi müsabakalarından ender rastlanan bir maçtan kısa bir kesiti sizlerle paylaşmak istedim. Kendileri için ters giden maçta rakiplerine akıl dolu fakat illegal bir teknikle yaklaşan ikili bizlere izlemesi zevkli anlar sunuyor.
İşlerini Hipnotize Edici Seviyede Yapan İnsanlar 01:50
İşlerini Hipnotize Edici Seviyede Yapan İnsanlar 362 izlenme - 8 ay önce İnsanlar mesleklerine o kadar alışmışlar ki, bazıları hızlılığından, bazıları da show amaçlı olsun diye işlerini resmen hipnoz etkili yapıyor.
Hipnoz Etkili Sandalye Bacağı Yapımı 23:33
Hipnoz Etkili Sandalye Bacağı Yapımı 256 izlenme - 10 ay önce hipnotize edecek bir yapım daha, sandalye bacağının ağacın kesilmesinden son ürüne kadar yapım süreci
Hulahop'u Ağlatırken İzleyenleri Hipnotize Eden Hatun 03:55
Hulahop'u Ağlatırken İzleyenleri Hipnotize Eden Hatun 671 izlenme - 2 yıl önce Aşmış olan bu ablamız adeta vücudunun bir parçasıymış gibi Hulahop'a hükmediyor izlerken hipnotize olabilirsiniz aman dikkat. Hulahop nedir? Nasıl çevrilir? Ahan da işte cevabı :)
Saatlerce Bakılası 20 Hipnotize Edici Gif 03:49
Saatlerce Bakılası 20 Hipnotize Edici Gif 388 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda hipnoz olacaksınız. Evet yanlış duymadınız hipnoz. 720p HD görüntü kalitesine alıp videoyu sonuna kadar izleyin daha sonra kendinize şaşıracaksınız.
Tavuğu Hipnotize Etmenin Yolları 02:09
Tavuğu Hipnotize Etmenin Yolları 503 izlenme - 2 yıl önce Elemanlar zekalarıyla hep alay edilen tavukları hipnotize etmenin yolunu öğrenmekle kalmamış, birçok çeşidini geliştirmiş.
Telkinle Hipnotize Etmek 02:44
Telkinle Hipnotize Etmek 398 izlenme - 2 yıl önce Korzay Koçak isimli bu eleman bizi hipnoz etmeye çalışıyo dediklerini yaparsanız sonucunu gerçektende görüceksiniz Not: Bende oldu sizi bilemem kolay gele.
Atı Hipnotize Eden Adam 03:05
Atı Hipnotize Eden Adam 479 izlenme - 3 yıl önce Genç adam atın üzerine çıkıp ona sarılıp bayıltarak yere yığılmasını sağlıyor. At bakıcısı adam atı adeta hipnotize edercesine bayıltıyor. Genç bakıcı atın üzerindeyken bir süre atın ağzını tutarak bayılmasını sağlıyor. At bayıldıktan sonra genç adam atın üzerine uzanmaktan amuda kalkmaya kadar birçok hareket yapıyor. Adamın bu ilginç hareketlerine karşı at hiçbir tepki vermeyerek yarde uzanıyor. Bir süre sonra atı uyandıran adam gösterisini sona erdiriyor.
Hipnotize Etkili Kadayıf Makinası 05:16
Hipnotize Etkili Kadayıf Makinası 210 izlenme - 1 yıl önce dünyanın en gelişmiş otomatik kadayıf makinesi, hipnotize edici bir videoyu sizinle paylaşmak istedim. Özellikle 3:40 dan sonrasını izlemeniz tavsiye edilir.
Bu Kızlar Hipnotize Ediyor! 00:17
Bu Kızlar Hipnotize Ediyor! 174 izlenme - 1 yıl önce İlginç dans figürleri ile bu kızları izleyen adeta hipnotize oluyor... 03.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Bu Kızlar Hipnotize Ediyor!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Köpekbalığını Hipnotize Etmek 01:19
Köpekbalığını Hipnotize Etmek 439 izlenme - 2 yıl önce Aslında tam karşılığı tonic immobility (stresten kaynaklı hareketsizlik?) olan bu durum, bazı hayvanların kendini tehlike anında kitlemesinden kaynaklanıyor ve pek çok köpekbalığında gerçekleşebiliyor. Bu yöntem keşfedildiğinden beri de köpekbalığı araştırmalarında sıkça kullanılır olmuş. Bu hale getirilen bir hayvanın kendi kendine uyanması yaklaşık 15 dakika sürmekteymiş. Not: Büyük beyazlarda tekniğin çok daha az etkin olduğu görülmüş. Denemek isteyen cengaverlere camgöz gibi nispeten daha küçük köpekbalıklarıyla başlamalarını öneririm. Yazları iyi prim yaparsınız. Bu kıyağımı da unutmayın.