Hoşgeldiniz!

hipnotize

Hipnoz Edici Kizomba Dansı 03:06
Hipnoz Edici Kizomba Dansı 8.325 izlenme - 6 gün önce İzlerken insanı hipnotize edip aşırı bir tatmin duygusu uyandıracak görüntülerden oluşan rus güzellerin kizomba dansını izliyoruz efendim.
Makineli Tüfek Susturucusunun Erimesi 01:10
Makineli Tüfek Susturucusunun Erimesi 6.548 izlenme - 2 hafta önce Yüzlerce merminin namludan çıkışından sonra ısınmaya başlayan makineli tüfek susturucusu eridi!
Tümüyle Sanal Gerçekliği Odasında Yaşayan Genç 01:11
Tümüyle Sanal Gerçekliği Odasında Yaşayan Genç 5.863 izlenme - 3 ay önce Mükemmel bir sanal gerçeklik platformu kuran genç, araba sürmenin en güzel şekilde keyfine varıyor.
Sinir Bozucu İcat 00:39
Sinir Bozucu İcat 4.885 izlenme - 2 ay önce Sinir bozucu videolar serimizde bugün bu icat var. Ne işe yaradığını şahsen kendim çözemediğim videoyu sizlerle paylaşıyorum. İyi Seyirler. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Hipnotize Etkili Kizomba Gösterisi 00:58
Hipnotize Etkili Kizomba Gösterisi 52.851 izlenme - 2 yıl önce Oha bu ne diceksiniz ağzınızın sularını akıtcak mükemmel yavaş yavaş içinizi ısıtcak ve patlama yapacağınız mükemmel dans
Şiir Gibi Taş Döşeyen Adam 00:32
Şiir Gibi Taş Döşeyen Adam 3.597 izlenme - 2 ay önce İzlemesi aşırı keyifli şeylere dalıp gidiyoruz resmen. Bu da onun gibi bir şey sanırım. İzledikçe hipnoz oluyorsun resmen.
Hipnotize Eden Kütük Parçalama Aleti 00:51
Hipnotize Eden Kütük Parçalama Aleti 40.046 izlenme - 2 yıl önce Hipnotize Eden Kütük Parçalama Aleti Yorulmadan kütükleri parçalayan ucuna konik ve bir parça eklenerek bir alet meydana getirilmiş..
Duvarı Profesyonelce Sıvayan Kız  00:57
Duvarı Profesyonelce Sıvayan Kız 3.094 izlenme - 2 ay önce Çekik gözlü, güzeller güzeli kızın elinden gelen marifete bakın. Ustalığı taktir edilesi kardeşimizi izliyoruz.
Hipnoz Etkili Balık Temizleme 03:00
Hipnoz Etkili Balık Temizleme 27.349 izlenme - 2 yıl önce site ahalisinin pek sevdiği hipnoz etkli videolardan bir yenisinide ben de katayım dedim. ustaca balık temizle ve fileto hazırlama aşamaları na dair enfes bir video iyi seyirler ellam
Parmak Arası Bıçak Oyunu Oynayan Robot Kol 00:45
Parmak Arası Bıçak Oyunu Oynayan Robot Kol 4.179 izlenme - 3 ay önce Bıçak ustası robot kol parmak arası bıçak oyununu başarılı bir şekilde oynadı. Bir robotun eline bıçak yerleştirmek ne kadar sağlıklı bilinmez ancak Stäubli TX40 robotu verilen görevi başarıyla yerine getirdi. İnsanların sarhoşken oynadığı ve sonunda ciddi yaralanmalara sebep olan oyunu şimdi bir robottan izliyoruz.
En Ateşli Stres Çarkı 02:46
En Ateşli Stres Çarkı 3.982 izlenme - 3 ay önce Sosyal medya butiklerinden pazar tezgahlarına kadar her yerde satılan, 'almayanı dövüyorlar, alanı sinir krizine sokuyorlar' temalı stres çarkına kibrit dayıyan youtuberın yaratıcı zekasını izliyoruz.
Hipnotize Edici Cezerye Kesimi 02:34
Hipnotize Edici Cezerye Kesimi 18.845 izlenme - 2 yıl önce Pişmaniye yapımından odun kesme videolarına kadar geniş bir yelpazesi olan hipnotize edici videoların gerçekten sebepsiz bir şekilde insanları neden hipnotize ettiğini bilim insanlarının açıklaması gerekiyor. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi, bu cezerye kesme videosu da "neden bitti ya" dedirtiyor.
İzlemesi Zevkli İnanılmaz İşçilikler 02:15
İzlemesi Zevkli İnanılmaz İşçilikler 3.679 izlenme - 3 ay önce İşinde profesyonel olmak bunu gerektirir sözünü yerine getiren kişilerin performansını izliyoruz
Hipnoz Etkisi İçeren Pancake Makinesi 00:45
Hipnoz Etkisi İçeren Pancake Makinesi 4.552 izlenme - 7 ay önce Evet bir hipnoz etkisi var.İzlerken yavaştan bir hipnoz etkisi yaratıyor,hayretle bu hipnuzu izliyoruz
Hipnotize Etkili Paten Kayan Kız 01:53
Hipnotize Etkili Paten Kayan Kız 6.963 izlenme - 1 yıl önce Gerçekten izlerken kendinizi kaptırmamak elde değil, izliyoruz efenim.
İzleyen Hipnotize Oluyor 01:27
İzleyen Hipnotize Oluyor 29.247 izlenme - 3 yıl önce Dikkat: Bu video epilepsiyi tetikleyebilir! Yarattığı ilüzyon sayesinde izleyenleri hipnotize eden bu video, sara yani epilepsi hastaları için tehlike arz edebilir...
Hipnoz Etkili Tayland Sokak Dondurmacısı 04:51
Hipnoz Etkili Tayland Sokak Dondurmacısı 7.830 izlenme - 1 yıl önce Adam sıva yapar gibi dondurma yapıyor. iyi seyirler.
Hipnotize Edici Et Kesimi 01:27
Hipnotize Edici Et Kesimi 10.675 izlenme - 2 yıl önce İzlerken baka kalma etkisi yapan hipnotize videolarından biri daha sizlerle. Abimiz seriye bağlamış et doğruyor... Aynı marifeti bıçakla da gösterebiliyor mudur acaba diye de sormak lazım.
Rahatlatma Etkili Diş Taşı Temizliği 01:23
Rahatlatma Etkili Diş Taşı Temizliği 10.104 izlenme - 1 yıl önce Videonun sonunda kendi dişlerinize uygulanmış kadar rahatlatacak derin diş taşı temizliği videosu.
Hipnotize Eden Ağaç Kesme Makinesi 03:26
Hipnotize Eden Ağaç Kesme Makinesi 3.786 izlenme - 9 ay önce O kadar titizlikle çalışan bir alet yapmışlar ki zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir video içeriğidir efendim.... Alet çok temiz çalışmakta.
RC Cars Model Araç Yarışı 01:14
RC Cars Model Araç Yarışı 1.342 izlenme - 2 ay önce RC Car, yeni nesil model arabalar. Bu araçların en iyisinin anlaşılması için düzenlenen yarışlardan bir tanesini izliyoruz. İyi Seyirler. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Melekler İstiyor Diye Dolandırılmak 02:57
Melekler İstiyor Diye Dolandırılmak 4.424 izlenme - 10 ay önce Dolandırıcılar bayramlarını zehir etti. Girdikleri evde melekler istiyor diye yaklaşık 16 Bin lirayı çalan hırsızlar bir aileyi parçalanma noktasına getirdi.İzliyoruz
5 Yaşındaki Kızın Saniyeler İçersinde 5 Hayvanı Hipnotize Etmesi 04:59
5 Yaşındaki Kızın Saniyeler İçersinde 5 Hayvanı Hipnotize Etmesi 3.941 izlenme - 1 yıl önce 5 yaşındaki Han Jiaying, katıldığı yetenek yarışmasında yapabildikleriyle herkesi şaşırtmayı başardı. Küçük kız; tavşan, köpek, kurbağa, kertenkele ve tavuk gibi hayvanların sadece göbeklerindeki bir noktaya dokunarak, hayvanların transa geçmesini sağlıyor.
Hipnotize Eden Dans 01:40
Hipnotize Eden Dans 8.206 izlenme - 2 yıl önce Hipnoz olmak için nereye bakacağınızı söylemeye gerek ama yinede açıklayayım yeni başlayanlar için. Video bitene kadar dikkatli şekilde direk kızın götüne bakıyoruz, sonra hemen düz beyaz bir duvara bakıyoruz etraf bom bok gözüküyor.
Usta Ellerden Hipnoz Etkili Sashimi 05:05
Usta Ellerden Hipnoz Etkili Sashimi 9.298 izlenme - 2 yıl önce Uzak Doğu' nun sevilen çiğ lezzetlerinden olan sashiminin hazırlanış aşamasında başlayan hipnoz etkisi videosunu sonuna kadar devam ediyor.
Hipnotize Etkili Paketleme 00:52
Hipnotize Etkili Paketleme 5.146 izlenme - 1 yıl önce Ürün istiflemenin ne kadarda hipnotize edici olduğunu ispatlamışlar. Tekrar tekrar izlemek serbest.
Silikona Yapılan Hipnotize Edici İşlem 01:37
Silikona Yapılan Hipnotize Edici İşlem 698 izlenme - 3 ay önce İnsanın izlerken hipnotize olduğu, hiç bitmesini istemediği videolarda bugün; silikon bey var. İzliyoruz efendim.
Hipnotize etkili hidrojel toplar 01:42
Hipnotize etkili hidrojel toplar 5.389 izlenme - 2 yıl önce Tavada zıplayan hidrojel toplar
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 01:09
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 7.767 izlenme - 2 yıl önce Sitedeki Rus kızı hayranlığından faydalanıp,eklemek istedim. Her biri maşallah birer dişi aslan diyeyim daha fazla yorum yapmayayım. Adımını şaşıran ya da ayak değiştiren yok.
İç Rahatlatıcı Olaylar 03:01
İç Rahatlatıcı Olaylar 266 izlenme - 2 hafta önce Bazı olaylar vardır ki insanı 2 saatlik tutulmuş bir çişin sonunda tuvalete ulaşmış gibi rahatlatır ve sevindirir. İzliyoruz efenim, rahatlıyoruz...