Hoşgeldiniz!

hipodrom

Hızlı Eşek 01:19
Hızlı Eşek 38.520 izlenme - 9 yıl önce böyle at görülmedi en arkadan gelen ata dikkat sprintle birinci oluyor
İşe Geç Kalın Atın Otobandan Hipodrama Yetişmeye Çalışması 01:24
İşe Geç Kalın Atın Otobandan Hipodrama Yetişmeye Çalışması 5.553 izlenme - 1 yıl önce Muhtemelen geç kalktığı için Hipodrom'a yetişmeye çalışıyor. Bursa'nın ulaşım olarak kesişim noktalarından biri olan Acemler mevkiinde yardıran at asfaltı ağlatıyor...
mor bmw e30 01:07
mor bmw e30 35.088 izlenme - 9 yıl önce ankarada mor bmw e30
ankara'dan kariŞik bmw e30'lar 04:06
ankara'dan kariŞik bmw e30'lar 23.580 izlenme - 9 yıl önce ??? e30 ???
gülme garantili asfalt pist koşusu 00:37
gülme garantili asfalt pist koşusu 25.675 izlenme - 8 yıl önce 120 beygirlik pejo yu 1 beygir nası geçiyor trajik komedi..
konya modifiye ankara dragları e30 Şenliği 29.06.2 02:52
konya modifiye ankara dragları e30 Şenliği 29.06.2 12.851 izlenme - 9 yıl önce bmw e30 hipodrom çıkışı konya modifiye www.konyamodifiye.com kraltek
06 su 912 03:32
06 su 912 12.694 izlenme - 8 yıl önce 06 su 912 deĞİŞİmİ
Veliefendi'de Yarış Atı Açık Artırması 00:36
Veliefendi'de Yarış Atı Açık Artırması 2.329 izlenme - 2 yıl önce Veliefendi Hipodromu'nda yapılan yarış atı açık artırmasını izleyeceksiniz. Müzayede, müşterisinden münadisine kadar gerçekten de tuhaf bir atmosfere sahip. İyi seyirler. (Münadi: Açık artırmayı yöneten zat)
ankara drag subarular geçişi&donut show 29.06.2008 02:02
ankara drag subarular geçişi&donut show 29.06.2008 5.752 izlenme - 9 yıl önce ankara hipodrom subaruların geçişi www.konyamodifiye.com kraltek
ankara drag pagani donut show 29.06.2008 01:29
ankara drag pagani donut show 29.06.2008 4.558 izlenme - 9 yıl önce ankara hipodrom pagani donut www.konyamodifiye.com kraltek
Videotime - Anı Yaşamak Bu Olsa Gerek :)sayfamızı... 01:00
Videotime - Anı Yaşamak Bu Olsa Gerek :)sayfamızı... 51 izlenme - 2 ay önce
drag 01:26
drag 2.948 izlenme - 10 yıl önce çok güzel haber
İstanbul'un Bizans Yapıları 3 02:29
İstanbul'un Bizans Yapıları 3 818 izlenme - 2 yıl önce Seriye devam ediyoruz. Bu kısımda Dikilitaşlar, Sfendon, Küçük Ayasofya Camii, Aziz Pavlos Yetimhanesi Kalıntıları ve Gotlar Sütunu'nu ele aldık. Part 1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/277471/istanbulun-bizans-yapilari Part 2: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/286320/istanbulun-bizans-yapilari-2 Youtube: Explore Istanbul with Yasin
En Arkadan Gelen Atın Efsanevi Deparı 01:19
En Arkadan Gelen Atın Efsanevi Deparı 852 izlenme - 2 yıl önce Son düzlüğe girilirken grubun en arkasında yer alan ve kazanılmasına ihtimal verilmeyen at öyle bir atağa kalkıyor ki, NOS verse bu kadarı olurdu herhalde. Özellikle son düzlük kısmını baştan sona izlemenizi tavsiye ederim.
Frankel - Queen Anne Stakes - 140 Handikap Puanlı At 05:48
Frankel - Queen Anne Stakes - 140 Handikap Puanlı At 541 izlenme - 2 yıl önce Ne Secretariat ne Seabiscuit... Otoriteler tarafından performansına dayalı verilmiş 140 handikap puanı ile gelmiş geçmiş en iyi yarış atı olarak gösterilen Şampiyon Frankel. Koştuğu 14 yarışın hepsini kazanma başarı gösteren safkanın en gösterişli yarışlarından biri Queen Anne Stakes.
Yarış Atının Yoldaşı Keçi Oldu 01:09
Yarış Atının Yoldaşı Keçi Oldu 674 izlenme - 3 yıl önce Yarış atının yoldaşı keçi oldu.Ankara Hipodromu'ndaki ahırında tek kaldığı için stres yaşayan yarış atı, sahibi tarafından ahırına getirilen keçiyle, yalnızlık sorunundan kurtuldu
Veliefendi Hipodromu'nda Tarihe Geçecek Protesto 01:40
Veliefendi Hipodromu'nda Tarihe Geçecek Protesto 363 izlenme - 2 yıl önce Veliefendi'de 'Atlara Özgürlük' pankartı İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün 4. koşu sırasında piste giren ve Canlı Yaşam Kuşağı adlı gruba üye oldukları iddia edilen 5-6 kişi, üzerinde, "Bakımın karşılığı kırbaç olamaz, para hayvanı esir almaz" yazılı bir pankartla piste girdi. İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün koşulan at yarışlarının 4. koşusunda büyük bir felaketin eşiğinden dönüldü. Sentetik pistteki koşuda safkanlar son 400 metreye girdiği sırada, öğrenci oldukları ve CANLI YAŞAM KUŞAĞI adlı bir gruba üye oldukları iddia edilen 5-6 kişi ellerinde bir pankartla pistin içine girdi.Ellerindeki pankartı açan grup üyeleri, hem kendilerinin hem atların ve jokeylerin sağlığını ciddi şekilde riske attı. Söz konusu kişiler piste girdiği anda, ne olduğunu anlamaya çalışan bazı jokeyler yarışa devam edip etmemekte kararsız kaldı. Yarış sırasında aprantisi Tolgahan Keresteci'yi düşüren ve başıboş kalan Lideray adlı atın protestoculara çarpmaması onlar adına büyük bir şans oldu. Atların bulundukları yerden geçmelerinden sonra kaçmaya çalışan protestocular, Hipodrom Güvenlik Birimi elemanları tarafından yakalandı. Pankartı açtıktan sonra kaçmaya çalışan protestocular güvenlik görevlileri tarafından yakalandı. Yakalanan protestocuların açtıkları pankartta “BAKIMIN KARŞILIĞI KIRBAÇ OLAMAZ, PARA HAYVANI ESİR ALAMAZ" yazdığı ve protestocuların TJK Güvenlik Birimlerince olay yerine gelen Emniyet Mensuplarına teslim edildiği öğrenildi.
Hipodromda Uçan Tekmeli Saldırı 00:54
Hipodromda Uçan Tekmeli Saldırı 32 izlenme - 3 ay önce Adana'da hipodroma pompalı tüfekle saldırı yaptığı için ahırlara girişi yasak olan bir seyis, yarış sırasında güvenlik amiri yardımcısına uçan tekme ile saldırdı. Seyhan ilçesi, Yeşiloba Mahallesi'ndeki Adana Hipodromu'nda seyislik yapan Ali Bicerikli (20) iddiaya göre, bir süre önce çıkan kavgada, ana nizamiye kapısına pompalı tüfekle ateş etti. Bunun üzerine Adana Hipodromu Güvenlik Amir Yardımcısı Turhan Salcan tutanak tuttu. Bu tutanakta zararın 7 bin 300 lira olduğu belirtildi. Zarar ise Bicerikli'den tahsis edildi. Ayrıca seyisin ahırlar bölümüne girmesi de yasaklandı.
adana hipodromu 00:46
adana hipodromu 185 izlenme - 6 yıl önce şanpiyon doğuyor
Halis Karataş Hastanelik Oldu  02:37
Halis Karataş Hastanelik Oldu 87 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin 1 numaralı jokeyi Halis Karataş, Veliefendi Hipodromu'ndaki yarışta atıyla birlikte devrildi ve hastaneye kaldırıldı.Yeni yılda İstanbul Veliefendi Hipodromu’ndaki ilk yarış gününde ünlü jokey Halis Karataş, yürekleri ağızlara getirdi. Türkiye'nin 1 numaralı jokey Halis Karataş, 3’üncü koşunun son 200 metresinde Radikal Storm isimli İngiliz safkanla birlikte devrilerek büyük bir kaza geçirdi.Acilen sedyeye konularak Hipodromdaki ambulans ile hemen hastaneye götürülen Halis Karataş'ın çekilen emar ve tomogrofileri temiz çıktı. Şikayetçi olduğu sırtındaki ağrının da azaldığı öğrenildi.
Antik Hipodrom 03:21
Antik Hipodrom" Gün Yüzüne Çıkarılıyor 79 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kazı alanı detay- Kazı çalışması yapan arkeologlar- Kazıda bulunan materyaller- Kazı heyeti başkanı ve Mustafa Kemal Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hatice Pamir'in açıklamaları "Antik hipodrom" gün yüzüne çıkarılıyor- Geçmişte birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve "hoşgörü kenti" olarak bilinen Hatay'da, Hellenistik döneme ait hipodromun gün yüzüne çıkarılması için çalışmalar sürüyor- MKÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Pamir: - "Antik çağda at yarışlarının yapıldığı o dönemin en büyük hipodromunu ortaya çıkarmaya çalışıyoruz" HALİT DEMİR - Geçmişte birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve "hoşgörü kenti" olarak bilinen Hatay'da "antik hipodrom" alanında 2013 yılında başlatılan kazılar devam ediyor.
Kendini Hipodromda Sanan Garson 01:10
Kendini Hipodromda Sanan Garson 101 izlenme - 2 yıl önce Kendini Hipodromda Sanan Garson At yarışı yorumuyla, hem arkadaşlarını hemde izleyenleri güldüren garson.
Gazi koşusunda Gezi eylemi! Her yer Taksim.. 02:01
Gazi koşusunda Gezi eylemi! Her yer Taksim.. 233 izlenme - 4 yıl önce 87. Gazi Koşusu'nun ödül töreninde "Her yer taksim, her yer direniş" sloganları atıldı.
Jokey, Atını Acımasızca Kırbaçlayınca Atla Birlikte Yere Yığıldı 01:28
Jokey, Atını Acımasızca Kırbaçlayınca Atla Birlikte Yere Yığıldı 65 izlenme - 2 yıl önce Şanlıurfa'da düzenlenen at yarışlarında İstanbul Kızı isimli atın jokeyi, atını yarışın başından sonuna kadar acımasız şekilde kırbaçladı, atla birlikte yere yığıldı.
Ocean Star Hipodrom Calisma 05:18
Ocean Star Hipodrom Calisma 88 izlenme - 5 yıl önce ocean star hipodrom calisma
Hipodrom Olarak Da Kullanılabilen Yol 00:33
Hipodrom Olarak Da Kullanılabilen Yol 47 izlenme - 2 yıl önce Buna trafik kazası mı yoksa atın birinciliğini engelleme çabası mı denir bilemiyor ve yorumu sizlere bırakıyorum. Siz bu atı kuponunuza yazar mıydınız?
Atlar, 01:40
Atlar, "Özgecan Aslan" İçin Koştu 49 izlenme - 2 yıl önce - Türkiye Jokey Kulübü tarafından "kadına şiddet" konusuna dikkati çekmek için Özgecan Aslan anısına İzmir'de düzenlenen koşuyu "Sonkalelim" isimli at kazandı Türkiye Jokey Kulübü tarafından "kadına şiddet" konusuna dikkati çekmek için Özgecan Aslan anısına İzmir'de düzenlenen koşuyu "Sonkalelim" isimli at kazandı.
Hipodromda Fotoğrafçı Atların Altında Kalıyordu 00:33
Hipodromda Fotoğrafçı Atların Altında Kalıyordu 31 izlenme - 2 yıl önce Patrick McCann isimli fotoğrafçının yarış alanına fazla yaklaşması az kalsın büyük faciaya neden oluyordu.
Adana Hipodromu'nda Özgecan Aslan Koşusu'nun Kazananı Açıklandı 01:59
Adana Hipodromu'nda Özgecan Aslan Koşusu'nun Kazananı Açıklandı 24 izlenme - 1 yıl önce Adana Hipodromu'nda bu yıl ikincisi yapılan Özgecan Aslan Koşusu'nu Hürol Karahanoğlu'na ait Duquan isimli at jokey Ayhan Kurşun ile kazandı.
Şampiyon Safkan Village Wind, Kalp Krizi Sonrası Hayatını Kaybetti 00:38
Şampiyon Safkan Village Wind, Kalp Krizi Sonrası Hayatını Kaybetti 51 izlenme - 2 yıl önce Kariyerinde Başbakanlık, TJK, Büyük Taarruz gibi yarışlarda birincilikleri bulunan 5 yaşındaki İngiliz atı Village Wind, pistte kalp krizi geçirerek öldü.