Hoşgeldiniz!

Hipokrat Videoları İzle

Hipokrat Fragman 00:50
Hipokrat Fragman 6.576 izlenme - 10 yıl önce Hipokrat (Kısa Film) filminin fragmanı. Yönetmen: Abdulbaki Yavuz
2010 Yılı Meram Tıp Fak. Mezuniyet Töreni 04:07
2010 Yılı Meram Tıp Fak. Mezuniyet Töreni 724 izlenme - 7 yıl önce selçuk üniv. tıp fak. mezuniyet töreni
Hipokrat Yeminini Değiştirmek - Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi 02:39
Hipokrat Yeminini Değiştirmek - Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi 153 izlenme - 3 yıl önce Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Şahinoğlu, bir skandala imza attı. Dekan Şahinoğlu, 2500 yıllık Hipokrat Yemini’ni değiştirdi. Dekan Şahinoğlu, “Din, Milliyet, Irk, siyasi eğilim ya da toplumsal sınıf ayrımlarının görevimle hastam arasına girmesine izin vermeyeceğime” cümlesini Hipokrat Yemini’nden çıkarttı. Dekan Şahinoğlu ayrıca, yeminde yer almayan, “Allah’ın huzurunda yemin ederim” ibaresini ekledi.
Hipokrat (İsmail Abi'nin Genleri) 02:11
Hipokrat (İsmail Abi'nin Genleri) 182 izlenme - 3 yıl önce Hipokrat (İsmail Abi'nin Genleri)
Hipokrat Ft Emptypaqe Güzel Bir Hikaye 03:05
Hipokrat Ft Emptypaqe Güzel Bir Hikaye 242 izlenme - 7 yıl önce super israrla tawsiye edilir d
Hipokrat Yeminini Değiştirmek - Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi 02:39
Hipokrat Yeminini Değiştirmek - Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi 74 izlenme - 3 yıl önce Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Şahinoğlu, bir skandala imza attı. Dekan Şahinoğlu, 2500 yıllık Hipokrat Yemini’ni değiştirdi. Dekan Şahinoğlu, “Din, Milliyet, Irk, siyasi eğilim ya da toplumsal sınıf ayrımlarının görevimle hastam arasına girmesine izin vermeyeceğime” cümlesini Hipokrat Yemini’nden çıkarttı. Dekan Şahinoğlu ayrıca, yeminde yer almayan, “Allah’ın huzurunda yemin ederim” ibaresini ekledi.
Hekimliğime Dokunma! 04:36
Hekimliğime Dokunma! 45 izlenme - 2 yıl önce Hekimliğime Dokunma! Gazeteciler, sanatçılar, hekimler “#HekimligimeDokunma!” diyor, Hekimim. Ana adım: İnsan Baba adım: Hipokrat (diye biliniyor). İkamet adresim: Bu güzel coğrafya; bir ucu Mezopotamya, bir ucu Anadolu ve Balkanlar. Duydum, Sağlık Bakanlığı mahkemeye başvurmuş: “Ankara ve Hatay Tabip Odası Yönetim Kurulu üyelerinin görevden alınmasından ibaret” bir dava açılması için. Tarih de kesilmiş: 30 Eylül Ankara, 14 Ekim Hatay. Biz, bu davaya müdahiliz, tanığız olanlara, hekimlik yaptık. Duruşma günü geleceğiz: polise haber vermenize, barikat kurdurmanıza, gaza gerek yok; adlarımız aşağıda. Biz insanız/hekimiz, insanca/hekimce geliyoruz. Ankara ve Hatay Tabip Odalarının ve hekimlik yapması engellenen tüm meslektaşlarımızın yanındayız.