Hoşgeldiniz!

Hırdavat Videoları İzle

Hırvatlar'ın Türkiye-Hırvatistan Maçı için Reklamı 00:30
Hırvatlar'ın Türkiye-Hırvatistan Maçı için Reklamı 8.970 izlenme - 10 ay önce Hırvatların bira reklamı iki dilde de aynı kelimelerin çokça olduğu sempatik bira reklamı fakat tipler biraz daha uygun olabilirdi. Umarım Hırvatlar'ı sahada gömeriz. Şu mutsuz günlerimize renk gelir..
Günay Spot 02:55
Günay Spot 1.280 izlenme - 9 yıl önce mesayİ sonu İŞyerİ kapaniŞi.
1000 Dolar Bozdurana Matkap Hediye Eden Hırdavatçı 01:33
1000 Dolar Bozdurana Matkap Hediye Eden Hırdavatçı 54 izlenme - 5 ay önce Yalova'da hırdavat mağazası, aynı gün içerisinde bin dolar bozduran ve makbuzunu getirenlere 109 liralık matkabı hediye edeceğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın vatandaşlara dövizlerini bozdurması yönündeki çağrısından sonra Yalova Kirazlı Sanayi Sitesinde işyeri bulunan bir hırdavat mağazası, Bin dolarını bozdurana matkaphediye kampanyası başlattı.
Speed Out Hasar Gormuş Vida Cıkarıcı-tvshopmarket.com 01:15
Speed Out Hasar Gormuş Vida Cıkarıcı-tvshopmarket.com 358 izlenme - 2 yıl önce Speed Out Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı Ürün Açıklaması tvshopmarket.com müşterilerinin ev ve bahçelerinde, ofis veya dükkanlarında tamirat ve montaj işlerinde uğraşırken sıkça karşılaştıkları sorunlu vida problemini ortadan kaldıracak çözüm olan Speed Out Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı. Tamirat ve montaj işlerinde uğraşırken sorunlu vida problemini Speed Out Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı ile ortadan kaldırın! SpeedOut mutfak, banyo, dolap, çekmece vb yerlerde hasar görmüş vidaları kolayca söküp, çıkarmaya yarayan son derece pratik bir üründür. Hepimizin karşılaştığı bu duruma artık bir son veren Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı SpeedOut tüm işlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde halledebileceksiniz. Speed Out tüm sorunlu düz ve yıldız vidaları yerinden kolayca söker. Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı birbirinden farklı 4 uç seçeneği ile her türlü paslanmış, yalama olmuş, körelmiş, eğilmiş, yamulmuş vidaları kolayca yerinde söker atar. Ürün Özellikleri 4 farklı uç Her türlü matkap ve vidalama aletleri ile uyumlu Paslanmaz çelik Kolay ve hızlı kullanım Tüm sorunlu vidaları kolayca söker Paket İçeriği 1 adet 1" (inç) Vida Çıkartma Ucu 1 adet 2" (inç) Vida Çıkartma Ucu 1 adet 3" (inç) Vida Çıkartma Ucu 1 adet 4" (inç) Vida Çıkartma Ucu
reaction birliği karanlık ada pvp part ıı - allods online 08:23
reaction birliği karanlık ada pvp part ıı - allods online 431 izlenme - 5 yıl önce
Ezel Civata & Hırdavat 02:16
Ezel Civata & Hırdavat 302 izlenme - 4 yıl önce Hırdavat Malzemeleri, Civata Ve İnşaat Malzmeleri
Sihirli Testere Magic Saw-tvshopmarket.com 01:28
Sihirli Testere Magic Saw-tvshopmarket.com 168 izlenme - 2 yıl önce Magic Saw Sihirli Testere http://www.tvshopmarket.com/magic-saw-sihirli-testere-herseyi-kesebilirsiniz.html Her türlü malzemeyi istediğiniz şekilde kesin , sihirli testere bıçakları üç yönlü olarak takılması size her açıdan kesim rahatlığı sunuyor. sihirli testere fiyatları arasında çelik kasası olmasına rağmen çok uygun fiyata alabileceğiniz bir ürün. Türkiye'de eşi benzeri olmayan sihirli testere kusursuz ve pürüzsüz kesimler yapabilirsiniz. Magic Saw Sihirli Testere Parçaları 3 yönlü kesim , cam ve fayans kesme silindiri , arka eksen , somun , cam sıkıştırma pensesi , sapı Magic Saw Sihirli Testere Bıçağı çeşitleri 1. ince dişli testere bıçağı 2. düz testere bıçağı 3. elmaslı bıçağı Magic Saw Sihirli Testere Bıçağı Uygulama Yerleri Ahsap, plastik, kauçuk, bambu, halat, çivi, alüminyum, PVC,metal, cıvata, v.b. kesme Ahşap, kontrplak, PVC kesme Karo, seramik, cam şise, taş, v.b. kesme Sihirli Testere İnce dişli testere bıçağı nasıl takılır? Bir bıçak çekme yönünde kesim ve tam tersi şekilde itme yönde monte edilmelidir. Bıçağı sağlamlaştırmak için somunu mümkün oldğunca sıkıştırın. Silindiri metal olmaya döşemeye koyun ve sapından bastırarak somunu sıkıştırın. Sihirli Testere Düz kesim ya da şekil vererek kesme? Düz kesme - Taban yivine montaji Şekil kavis vererek ya da dairesel kesme Sihirli Testere Düz testere bıçağı nasıl takılır? Somun gevşetin ve ince dişli testereyi çıkarın. Paslanmaz çelik kasasını sapından çıkarın. Düz testerenin yay pimine bastırarak bıçğı sapına takın. çıkarma : Yay pimini iterek sapından düz testereyi çekin. Kısaca bu ürünle kesemiyeceğiniz hiç bişey yoktur.
Özkök Hırdavat 04:52
Özkök Hırdavat 46 izlenme - 2 yıl önce özkök hırdavat
Hırdavat Parçaları 02:47
Hırdavat Parçaları 42 izlenme - 3 yıl önce Hırdavat Parçaları
Grup Hırdavat Ah Kuzu Meleme 03:28
Grup Hırdavat Ah Kuzu Meleme 139 izlenme - 5 yıl önce grup hırdavat yepyeni şarkıyısıyla huzurlarınızda..süper beste süper sözler!
EZ JET Basınçlı ve Köpüklü Yıkama Tabancası 02:00
EZ JET Basınçlı ve Köpüklü Yıkama Tabancası 37 izlenme - 2 yıl önce EZ JET Basınçlı ve Köpüklü Yıkama Tabancası http://www.tvshopmarket.com/ez-jet-basincli-ve-kopuklu-yikama-tabancasi-10000 Ez Jet Water Cannon Deterjanlı Basınçlı Yıkama Sistemi Güçlü Yıkama, Ulaşılması Güç Yerler için Temizlik, Ayarlanabilir Basınç! Ez Jet Water Cannon Deterjanlı Basınçlı Yıkama Sistemi ile şebeke suyuna yüksek tazik kazandırabilirsiniz! Ez Jet Water Cannon kullanımı kolay, hafif, taşınabilir, pratik ve çok eğlenceli! Geliştirilmiş harika başlığı sayesinde 8 farklı sulama şekli sağlar. Özel detarjan haznesi ile köpüklü yıkama yapabilirsiniz! Ürün Özellikleri: Kullanımı pratik ve kolaydır. Su basıncını ve sulama şeklini dönen başlığı sayesinde 8 farklı şekilde ayarlayabilirsiniz. Özel deterjan haznesini deterjan ile doldurarak köpüklü yıkama yapabilirsiniz. Güçlü basınç uygulama mekanizması sayesinde suyu 20 metreye kadar püskürtür. Üst kısmında bulunan kumanda kolundan köpüklü yıkama, sadece su ile yıkama ve kapalı konum kontrolü yapılır. Herhangi bir yakıt veya elektik enerjisi gerektirmez. Ulaşılması güç, en dar alanlardaki kirleri bile kolayca giderir. Sıradan herhangi bir bahçe hortumuna uyar. Ez Jet Water Cannon Deterjanlı Basınçlı Yıkama Sistemi; Erişemeğiniz yerlerdeki kirleri kolayca çıkarır. Evinizin 2.kat veya 3.kat pencerelerini bahçenizden temizleyebilirsiniz. Aracınızı uzaktan, üzerinize su sıçramadan rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Oto yıkamaya gitmeden aracınınızı pırıl pırıl yapabilirsiniz. Suyu istediğiniz kuvvette püskürterek çiçeklerinizi sulayabilirsiniz. Havuz kenerlarını, verandanızı, balkonunuzu tazikli su ile zahmetsizce yıkayabilirsiniz. Binanızın dış cepheleri, panjurları, pencereleri zorlanmadan temizleyebilirsiniz.
Pilli Led Ampul Stick Up Bulb-tvshopmarket.com 01:12
Pilli Led Ampul Stick Up Bulb-tvshopmarket.com 24 izlenme - 2 yıl önce http://www.tvshopmarket.com/pilli-led-ampul-stick-up-bulb-hirdavat-tasarruf-tv-urunu.html Pilli Led Ampül Stick Up Bulb Yine değişik bir ürün yine kullanımı kolay bir ürün ve yine hayatımızı bir nebze olsa kolaylaştıracak bir ürün. STICK UP BULB kullanım alanı oldukça geniş bir ürün. Dilediğiniz istediğiniz her yerde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir aydınlatma ürünü Üstelik bu ürünü kullanmak istediğiniz de aydınlatmak için ne prize nede kabloya ihtiyacınız olacak. Her nerede kullanmak isterseniz arkasındaki aparatı sayesinde istediğiniz yere monte edebilirsiniz. Stick up Bulb'ı gardrobunuzda, giysi odanızda, merdiven boşluğunda, bodrum, kiler veya tavan aralarında rahatça kullanabilir, bu alanları kolay bir şekilde ışıklandırabilirsiniz. Hatta dolap içlerinde bile uygulayabilirsiniz. Kablo çekmeye ihtiyaç duymadan dilerseniz elinizde taşıyabilir, dilerseniz bir zemine yerleştirerek kullanabilirsiniz. Aydınlattığı süre içinde ampulü ve kendisini ısıtmaz. Uzun ömürlüdür. 4 adet 1,5 Voltluk kalem pil ile çalışmaktadır. (piller paket içeriğinde bulunmamaktadır.) Stick up Bulb ile bir kaç saniyede kullanıma hazır bir aydınlatma imkanına sahip olacaksınız. Kırılmayan ampulü sayesinde çocuklarınızı tehlikeden uzak tutmuş olacaksınız. Ürün Rengi: Beyaz Ürün Boyutu: 13 cm x 9 cnm Paket İçeriği: 1 adet Pilli Led Ampül Stick Up Bulb
İnsta Hang Review Çivi Çakma Seti Tvshopmarket 00:57
İnsta Hang Review Çivi Çakma Seti Tvshopmarket 23 izlenme - 2 yıl önce Duvara Çivi Çakma Seti İnsta Hang (47 Parça) http://www.tvshopmarket.com/duvara-civi-cakma-seti-insta-hang-47-parca.html Saat, tablo ya da ayna gibi duvar aksesuarlarınızı sadece birkaç saniyede güvenli bir şekilde duvarınıza asabileceksiniz! Pratik duvar çivi çakma seti sayesinde çiviye gerek kalmadan küçük mandalları ve özel çivisi yardımıyla duvarınıza istediğiniz aksesuarı kolayca monte edebilir ve sessiz kullanımı sayesinde komşularınızı rahatsız etmezsiniz. Kolay ve pratik bir kullanıma sahip olan bu ürünümüz, çekiç ve matkaptan küçük bir boyuta sahiptir. Kullanım olarak zımba makinesine benzeyen ürün, kanca şeridi sayesinde montaj için hazırlanıyor. Diğer yardımcı aparatları aracılığıyla saat, tablo ya da ayna gibi duvar aksesuarlarınızı küçük bir dokunuşla düşmeyecek şekilde sabitleyebiliyorsunuz. Ürünün kendisinden küçük olan montaj parçalarını kaybetmemek ve daha kolay erişmek için ürünün içerisinde saklamanız tavsiye edilir. Ayrıca daha önce kullandığınız monte parçalarını daha sonra söküp tekrar kullanabilirsiniz. Askılık çivisi ve Sessiz kullanım: Bu özelliği sayesinde gürültüsüz bi şekilde istediğiniz işlevi rahat bir şekilde yapabilrsiniz. Askılık çivi ile Kıyafetlerinizi ve eşyalarınızı asmak için pratik bir yoldur. Ürün Özellikleri: Ürüne entegre su terazisi Plastik askı aparatı Sağlam ve Kaliteli plastik malzeme Paket İçeriği: 36 Adet çivi 6 Adet askı sıkıştırma 4 Adet askı aparatı Ürün Ölçüleri: Yükselik: 18cm Genişlik: 10cm Derinlik: 4cm
Lalelide Hırdavat Depremi 00:11
Lalelide Hırdavat Depremi 17 izlenme - 6 yıl önce