Hoşgeldiniz!

hırdavat

Hırvatlar'ın Türkiye-Hırvatistan Maçı için Reklamı 00:30
Hırvatlar'ın Türkiye-Hırvatistan Maçı için Reklamı 9.039 izlenme - 2 yıl önce Hırvatların bira reklamı iki dilde de aynı kelimelerin çokça olduğu sempatik bira reklamı fakat tipler biraz daha uygun olabilirdi. Umarım Hırvatlar'ı sahada gömeriz. Şu mutsuz günlerimize renk gelir..
Speed Out Hasar Gormuş Vida Cıkarıcı-tvshopmarket.com 01:15
Speed Out Hasar Gormuş Vida Cıkarıcı-tvshopmarket.com 564 izlenme - 3 yıl önce Speed Out Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı Ürün Açıklaması tvshopmarket.com müşterilerinin ev ve bahçelerinde, ofis veya dükkanlarında tamirat ve montaj işlerinde uğraşırken sıkça karşılaştıkları sorunlu vida problemini ortadan kaldıracak çözüm olan Speed Out Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı. Tamirat ve montaj işlerinde uğraşırken sorunlu vida problemini Speed Out Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı ile ortadan kaldırın! SpeedOut mutfak, banyo, dolap, çekmece vb yerlerde hasar görmüş vidaları kolayca söküp, çıkarmaya yarayan son derece pratik bir üründür. Hepimizin karşılaştığı bu duruma artık bir son veren Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı SpeedOut tüm işlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde halledebileceksiniz. Speed Out tüm sorunlu düz ve yıldız vidaları yerinden kolayca söker. Hasar Görmüş Vida Çıkarıcı birbirinden farklı 4 uç seçeneği ile her türlü paslanmış, yalama olmuş, körelmiş, eğilmiş, yamulmuş vidaları kolayca yerinde söker atar. Ürün Özellikleri 4 farklı uç Her türlü matkap ve vidalama aletleri ile uyumlu Paslanmaz çelik Kolay ve hızlı kullanım Tüm sorunlu vidaları kolayca söker Paket İçeriği 1 adet 1" (inç) Vida Çıkartma Ucu 1 adet 2" (inç) Vida Çıkartma Ucu 1 adet 3" (inç) Vida Çıkartma Ucu 1 adet 4" (inç) Vida Çıkartma Ucu
Günay Spot 02:55
Günay Spot 1.284 izlenme - 10 yıl önce mesayİ sonu İŞyerİ kapaniŞi.
Atlas Marka Matkap Ucu ve Dübel Seti (300 Parçalık Set) (A101de Satılan) 03:51
Atlas Marka Matkap Ucu ve Dübel Seti (300 Parçalık Set) (A101de Satılan) 42 izlenme - 4 ay önce ATLAS MARKA MATKAP VE DÜBEL UÇLARI (300PARÇA) A101 DE SATIŞA SUNULMUŞTUR FİYATI: 15TL PARÇA İÇERİSİNDE BETON UÇLARI TAHTA UÇLARI DEMİR UÇLARI MEVCUTTUR. AYNI ZAMANDA 5MM 6MM 8MM 10MM DÜBEL ÇEŞİTLERİDE BULUNMAKTADIR. BU SET MATKAP KULLANICILARININ İŞİNE ÇOK YARAYAN BİR EKİPMANDIR. AYNI ZAMANDA DÜBELLERİN İSTENİLEN EBATLARDA OLMASI DA YARICA TERCİH SEBEBİDİR.
Sihirli Testere Magic Saw-tvshopmarket.com 01:28
Sihirli Testere Magic Saw-tvshopmarket.com 274 izlenme - 3 yıl önce Magic Saw Sihirli Testere http://www.tvshopmarket.com/magic-saw-sihirli-testere-herseyi-kesebilirsiniz.html Her türlü malzemeyi istediğiniz şekilde kesin , sihirli testere bıçakları üç yönlü olarak takılması size her açıdan kesim rahatlığı sunuyor. sihirli testere fiyatları arasında çelik kasası olmasına rağmen çok uygun fiyata alabileceğiniz bir ürün. Türkiye'de eşi benzeri olmayan sihirli testere kusursuz ve pürüzsüz kesimler yapabilirsiniz. Magic Saw Sihirli Testere Parçaları 3 yönlü kesim , cam ve fayans kesme silindiri , arka eksen , somun , cam sıkıştırma pensesi , sapı Magic Saw Sihirli Testere Bıçağı çeşitleri 1. ince dişli testere bıçağı 2. düz testere bıçağı 3. elmaslı bıçağı Magic Saw Sihirli Testere Bıçağı Uygulama Yerleri Ahsap, plastik, kauçuk, bambu, halat, çivi, alüminyum, PVC,metal, cıvata, v.b. kesme Ahşap, kontrplak, PVC kesme Karo, seramik, cam şise, taş, v.b. kesme Sihirli Testere İnce dişli testere bıçağı nasıl takılır? Bir bıçak çekme yönünde kesim ve tam tersi şekilde itme yönde monte edilmelidir. Bıçağı sağlamlaştırmak için somunu mümkün oldğunca sıkıştırın. Silindiri metal olmaya döşemeye koyun ve sapından bastırarak somunu sıkıştırın. Sihirli Testere Düz kesim ya da şekil vererek kesme? Düz kesme - Taban yivine montaji Şekil kavis vererek ya da dairesel kesme Sihirli Testere Düz testere bıçağı nasıl takılır? Somun gevşetin ve ince dişli testereyi çıkarın. Paslanmaz çelik kasasını sapından çıkarın. Düz testerenin yay pimine bastırarak bıçğı sapına takın. çıkarma : Yay pimini iterek sapından düz testereyi çekin. Kısaca bu ürünle kesemiyeceğiniz hiç bişey yoktur.
reaction birliği karanlık ada pvp part ıı - allods online 08:23
reaction birliği karanlık ada pvp part ıı - allods online 437 izlenme - 6 yıl önce
Ezel Civata & Hırdavat 02:16
Ezel Civata & Hırdavat 308 izlenme - 5 yıl önce Hırdavat Malzemeleri, Civata Ve İnşaat Malzmeleri
1000 Dolar Bozdurana Matkap Hediye Eden Hırdavatçı 01:33
1000 Dolar Bozdurana Matkap Hediye Eden Hırdavatçı 59 izlenme - 1 yıl önce Yalova'da hırdavat mağazası, aynı gün içerisinde bin dolar bozduran ve makbuzunu getirenlere 109 liralık matkabı hediye edeceğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın vatandaşlara dövizlerini bozdurması yönündeki çağrısından sonra Yalova Kirazlı Sanayi Sitesinde işyeri bulunan bir hırdavat mağazası, Bin dolarını bozdurana matkaphediye kampanyası başlattı.
Hırdavatçı Dükkanından 200 Bin TL'lik Malzeme Çalan Şahıslar Kamerada 02:37
Hırdavatçı Dükkanından 200 Bin TL'lik Malzeme Çalan Şahıslar Kamerada 26 izlenme - 10 ay önce Hırdavatçı dükkanından 200 bin TL'lik malzeme çalan şahıslar kamerada Hırdavatçı dükkanını soyulma anı saniye saniye kameralardaKOCAELİ - Kocaeli'nin Gebze ilçesinde meydana gelen hırsızlık olayında hırdavatçı dükkanından 200 bin TL değerince malzeme çalan şahıs yakayı ele verdi.
Grup Hırdavat Ah Kuzu Meleme 03:28
Grup Hırdavat Ah Kuzu Meleme 140 izlenme - 6 yıl önce grup hırdavat yepyeni şarkıyısıyla huzurlarınızda..süper beste süper sözler!