Hoşgeldiniz!

hırsı

Kazanma Hırsı - Varsity Blues Fragmanı 02:18
Kazanma Hırsı - Varsity Blues Fragmanı 2.577 izlenme - 4 yıl önce 1999 ABD yapımı dram ve komedi türlerindeki Kazanma Hırsı (Varsity Blues) filminin fragmanı. Amerikan futboluyla yatıp kalkan küçük bir kasabanın futbol ilahı sakatlanınca, devreye 'azim ve kararlılık' girecektir
Any Given Sunday - Al Pacino Motivasyon Konuşması 04:31
Any Given Sunday - Al Pacino Motivasyon Konuşması 745 izlenme - 3 yıl önce Sinema tarihindeki tüm spor filmleri içinde Oliver Stone tarafından yaratılmış bir şaheser olarak aradan sıyrılan Any Given Sunday, Türkçe adıyla Kazanma Hırsı izleyenler üzerinde oldukça etkili olmuştur. Film, gerek spor içerisindeki çürümüşlükleri gerekse bu sektör içindeki çalışanların acılarını,sıkıntıları yansıtması bakımından önemli bir mihenk taşıdır. Aynı zamanda içerisinde barındırdığı takım konuşmasıyla ne kadar gerçekçi bir yapım olduğunu da bizlere hissettirir. Al Pacino ise bu filmde Tony D'Amato rolüyle takımını kontrol etme çabasındaki bir antrenörü canlandırmakta ve ne kadar büyük bir usta olduğunu tekrar göstermektedir.
Güllerin Savaşı - Yoncanın Hırsı Başına Bela Oluyor 02:54
Güllerin Savaşı - Yoncanın Hırsı Başına Bela Oluyor 906 izlenme - 3 yıl önce Yonca, Taner'den istediğini elde edemeyince Cahide'ye her şeyi anlatıyor. Hamile olmadığı ortaya çıkınca hem işini hem de Taner'i kaybediyor.
Kazanma Hırsı (Any Given Sunday) Filminden Al Pacino Show 04:32
Kazanma Hırsı (Any Given Sunday) Filminden Al Pacino Show 847 izlenme - 4 yıl önce Kazanma Hırsı (Any Given Sunday) Filminden Al Pacino'nun Devre Arasında Takımına Yaptığı Konuşma Sahnesi
Kazanma Hırsı (Any Given Sunday) Filminden Al Pacino Show 04:32
Kazanma Hırsı (Any Given Sunday) Filminden Al Pacino Show 573 izlenme - 4 yıl önce Kazanma Hırsı (Any Given Sunday) Filminden Al Pacino'nun Devre Arasında Takımına Yaptığı Konuşma Sahnesi
Kız Arkadaşını Arabada Yalnız Bırakıp Araba Hırsızına Yem Eden Adam | Şaka İçerir 04:46
Kız Arkadaşını Arabada Yalnız Bırakıp Araba Hırsızına Yem Eden Adam | Şaka İçerir 356 izlenme - 3 yıl önce Arabada bir süreliğine yalnız kaldığını düşünen kız yüzü maskeli adamın arabaya binmesi ile şok oldu. Elinde silahı da gören kızın korku dolu anlarını izliyoruz.
Yargıcı Twerking İle İnandırmaya Çalışan Hırsız 00:42
Yargıcı Twerking İle İnandırmaya Çalışan Hırsız 145 izlenme - 1 yıl önce Miami-Dade County, Florida'da bir okulun otoparkından araç çalarken yakalanan 30 yaşındaki Calvin Lloyd Griffith mahkemede yargıcı twerking yaparak etkilemek istiyor.
Güven Bana - Yalanlar 04:05
Güven Bana - Yalanlar 267 izlenme - 3 yıl önce Bir yarışma düşünün para üstüne oyunlar oynanan ve içinde bir çok yalan barındıran, Esmeray hanım çok güzel bir sonla da bitirmiş.
ac gözlü olma !! 02:15
ac gözlü olma !! 471 izlenme - 9 yıl önce ac gözlülüğü sevmem hayatımda olanı da yanıma yaklaştırmam :))
Yunus Emre & Alfa Rapstanbull - Bir Rapcinin Hirsi 03:34
Yunus Emre & Alfa Rapstanbull - Bir Rapcinin Hirsi 457 izlenme - 7 yıl önce alfa rapstanbull 2010 bana benden kalan albümü d www.myspace.com/rapstanbullalfahttp ve //www.facebook.com/rapstanbullfan
Ahmet Çakar'ın Metin Feyzioğlu'na Tepkisi 03:22
Ahmet Çakar'ın Metin Feyzioğlu'na Tepkisi 190 izlenme - 3 yıl önce Danıştay'ın kuruluş yıldönümünde Metin Feyizoğlu'nun yağtığı konuşmaya bir tepki de ünlü spor yorumcusu Ahmet Çakar'dan geldi. Danıştay töreninde yaptığı konuşmayla Başbakan Erdoğan'ın tepkisine neden olan Metin Feyzioğlu'na bir tepki de siyaset dünyasınn dışından geldi. Beyaz TV'de yayınlanan programda yorumcu Ahmet Çakar, 'Artık burama geldi' diyerek Feyzioğlu hakkında sert ifadeler kullandı. İlk defa siyaset konuşuyorum diyen Çakar, ''Sen orda Van depreminde ezilen insanları aklı sıra birilerine çakmak için söylüyorsun. Ama adama derler ki, 17 yaşındaki kızı bağırsağını, midesini, kolunu bacağını kesip gitar kutularına koyan bir adamı savunmak için bir milyon dolar veya 500 bin dolar avukatlık ücreti aldın. Sen o parayı çoluğuna çocuğuna nasıl yedirdin. İnsanın işi de azcık etikle uymalı. Bunun neresinde etik dışı var deme'' diye tepki gösterdi.
Soma'daki Maden Kazasının İlk Kez Yayımlanan Görüntüleri 05:52
Soma'daki Maden Kazasının İlk Kez Yayımlanan Görüntüleri 131 izlenme - 2 yıl önce Soma'daki maden kazasının ilk kez yayımlanan görüntülerini bizim yerli medyadan değilde elin ingiliz bbc sinin yayınlaması ilginç aynı zamanda üzücü geldi bana.Bu olaya neden olanları Allah'a havale ediyorum.
Minions - The Competition (2015) - Animated Short HD 03:51
Minions - The Competition (2015) - Animated Short HD 90 izlenme - 2 yıl önce Minions - The Competition (2015) - Animated Short HD Çılgın Hırsız 2 Yönetmen Pierre Coffin Chris Renaud[2] Yapımcı Chris Meledandri Janet Healy[2] Senarist Cinco Paul Ken Daurio[2] Oyuncular Steve Carell Kristen Wiig Benjamin Bratt Miranda Cosgrove Elsie Fisher Dana Gaier Russell Brand Steve Coogan Ken Jeong Müzik Heitor Pereira Pharrell Williams[3] Kurgu Gregory Perler Stüdyo Illumination Entertainment Universal Pictures Dağıtıcı Universal Pictures Çıkış tarih(ler)i 5 Haziran 2013 (Avustralya prömiyeri) 3 Temmuz 2013 (ABD ve Kanada) 4 Ekim 2013 (Türkiye) Süre 98 dakika[4] Ülke ABD Dil İngilizce Bütçe 76 milyon $[5] Hasılat 906.239.000 $[6] Önceki film Çılgın Hırsız Çılgın Hırsız 2, Çılgın Hırsız filminin devam filmi olan [7] 2013 ABD yapımı, Illumination Entertainment ve Universal Pictures tarafından üretilen 3D bilgisayar-animasyon komedi filmidir. Konusu Önceki filmde bir süper kötü olan Gru, artık kötülüğü ve suç işlemeyi bırakmıştır. Kendisine yeni bir hayat yolu çizen Gru, evlatlık edindiği kızları Edith, Margo ve Agnes ile sakin ve sade bir hayat yaşamaya başlar. Fakat Gru'yu Anti-Villain League isimli gizli bir örgüt, meydana gelen olay ile ilgili olarak araştırma yapması için anlaşmak istemektedir. Gru bu anlaşmayı kabul eder ve çünkü süper kötü hayatını bırakarak artık iyi işler yapmaya başlamıştır. Bu anlaşma ile birlikte dünyayı kötülerden korumak ve kurtarmak için Lucy ile birlikte çalışır. Ayrıca Minyonlar da Gru'ya yardım etmektedirler.
Güçlü biri olmak için ne yapmalıyız? 04:51
Güçlü biri olmak için ne yapmalıyız? 2 izlenme - 5 gün önce Sayın Adnan OKTAR’ın 4 Ocak 2018 tarihli A9 TV canlı yayınından. http://www.a9.com.tr/izle/268940/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Guclu-biri-olmak-icin-ne-yapmaliyiz A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Gol atma hırsı fair play dinlemedi 00:31
Gol atma hırsı fair play dinlemedi 62 izlenme - 5 yıl önce Gol atma hırsı fair play dinlemedi