Hoşgeldiniz!

Hırsızlar Videoları İzle

Pislik Hırsızlar Bölüm 1 08:55
Pislik Hırsızlar Bölüm 1 60 izlenme - 6 yıl önce
 Burdur’da hırsızlar girdikleri iş yerini rahat rahat soydular 01:15
Burdur’da hırsızlar girdikleri iş yerini rahat rahat soydular 48 izlenme - 4 yıl önce Burdur’da, telefon satan bir işyeri, dört kişi tarafından soyulurken, hırsızların güvenlik kamerasına yansıyan rahat görüntüleri dikkat çekti. Olay, saat 04.05 sıralarında S.Ş’ye ait işyerinde meydana geldi. Zanlılar, 30 saniyelik keşifin ardından kapıyı tornavida ile açmak istedi. Başarılı olamayan iki zanlı, daha sonra cam kapıyı iterek esnettikten sonra vitrinde bulunan telefonları alıp yeniden kapıyı açmayı denedi.Bu sırada yoldan geçen araçları fark eden zanlılar iş yerinin kapısından ayrıldı. Araçların uzaklaşmasından sonra yeniden işyerine gelen zanlılar bu kez kapıyı açmaya başardı. Zanlılar bir yandan sigara içerken diğer yandan iş yerine girdi. İki zanlı iş yerinin vitrininde bulunan telefonları alırken, içeri giren üçüncü kişi güvenlik kamerasını fark edip kayıt cihazını kapattı.Sabah iş yerine gelen S.Ş. dükkanının kapısının açık vitrinde bulunan cep telefonlarının çalındığını görünce durumu polise haber verdi. Bucak Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı incelemede iş yerinden 30 yeni, 20 tane ikinci el cep telefonu ile farklı bankalara ait 25 kredi kartının çalındığı belirlendi. Cep telefonlarının değerinin 20-25 bin TL olduğu belirtildi.Bucak Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptıkları araştırma ve MOBESE kayıtlarının incelenmesi üzerine soygun saatlerinde, işyerinin yakınında bulunan 07 BVM 94 plakalı aracın sahibi D.E’ye ulaştı. Antalya polisi ile yapılan ortak çalışma sonucu soygunu gerçekleştirdiği iddia edilen F.K ve H.Ö., Antalya’da gözaltına alındıktan sonra Bucak Emniyet Müdürlüğüne getirildi.Sorguları devam eden F.K ve H.Ö’nün ifadelerinde soygunu 4 kişinin gerçekleştirdiği öğrenildi. Polis iki zanlıyı aramaya başladı
Hırsızlar Atm'yi Bombayla Patlattı! 00:55
Hırsızlar Atm'yi Bombayla Patlattı! 52 izlenme - 4 yıl önce İngiltere’de bir benzin istasyonunu hedef alan hırsızlar, soymak istedikleri ATM’yi bombayla havaya uçurdu.
Clip Hırsızlar 00:12
Clip Hırsızlar 43 izlenme - 5 yıl önce HIRSIZLAR
Hırsızların Çiğ Köfte Partili Soygunu Kamerada 04:15
Hırsızların Çiğ Köfte Partili Soygunu Kamerada 4 izlenme - 4 ay önce Pendik'te bir markete giren hırsızlar 8 bin liralık hırsızlığın ardından, çiğ köfte partisi verdi. Hırsızların Market hırsızlığı ve çiğ köfte partisi güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Acemi Hırsızlar Yanlış Kasayı Çalmış 01:00
Acemi Hırsızlar Yanlış Kasayı Çalmış 3 izlenme - 3 ay önce Acemi Hırsızlar Yanlış Kasayı Çalmış
Maskeli soyguncular pes dedirtti! 05:15
Maskeli soyguncular pes dedirtti! 32 izlenme - 4 yıl önce Başkent'te bir markete 20 günde iki kez giren maskeli hırsızlar, saniye saniye güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Güpegündüz soygun yapan hırsızlar, tepki gösteren vatandaşlara da taşla saldırdı.
Hırsızlar İş Peşinde 3 01:12
Hırsızlar İş Peşinde 3 40 izlenme - 5 yıl önce
Korkak Hırsızlar Bölüm 3. 01:44
Korkak Hırsızlar Bölüm 3. 36 izlenme - 5 yıl önce cok seviceksiniz
Hırsızlar Kasabası 02:15
Hırsızlar Kasabası 16 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/hirsizlarkasabasi.htm Hızların oldukça yoğun olduğu kasabada tek başına bu suçlularla mücedele etmeye çalışan bir şerif vardır. Şerif, adaletten yana ve tüm suçluları vurarak kasabayı hırsızlardan arındırmak istemektedir. Bunun için yapmanız gereken w,a,s ve d tuşları ile şerifi kontrol ettirmek ve mouse ile suçlulara ateş etmektir. Bol şanslar..
konya selçuklu sileyolu erenköy mh küpe gündüz güneş enerjisi calan hırsızlar 5görütü 02:47
konya selçuklu sileyolu erenköy mh küpe gündüz güneş enerjisi calan hırsızlar 5görütü 24 izlenme - 2 yıl önce konya selçuklu sileyolu erenköy mh küpe gündüz güneş enerjisi calan hırsızlar güvenlik kamerası 5kamera görüntüsü 03.07.2015 tarih saat 11.48
konya selçuklu sileyolu erenköy mh küpe gündüz güneş enerjisi calan hırsızlar 02:06
konya selçuklu sileyolu erenköy mh küpe gündüz güneş enerjisi calan hırsızlar 24 izlenme - 2 yıl önce konya selçuklu sileyolu erenköy mh küpe gündüz güneş enerjisi calan hırsızlar güvenlik kamerası1
Acemi Hırsızlar Mutfaktaki Kamerayı Unuttular 02:43
Acemi Hırsızlar Mutfaktaki Kamerayı Unuttular 32 izlenme - 4 yıl önce İzmir'in Gaziemir ilçesinde şüpheli kişiler, kar maskeleri takarak girdikleri inşaat şirketini soymak istedi.
Esrarengiz Hırsızlar 10:00
Esrarengiz Hırsızlar 28 izlenme - 6 yıl önce
Çalan Alarma Aldırmayan Hırsızlar 00:38
Çalan Alarma Aldırmayan Hırsızlar 4 izlenme - 6 ay önce Sultanbeyli'de bir dükkana giren hırsızlar 10 Bin liralık telefonla kayıplara karıştı. Kasanın bulunduğu çekmeceyi yerinden söken hırsızların çalan alarma aldırmadan telefonları çalması kameralara yansıdı.
Korkak Hırsızlar Bölüm 4. 01:12
Korkak Hırsızlar Bölüm 4. 36 izlenme - 5 yıl önce cok güzel ama 5. bölümde bitiyor
Hırsızlar kameraya takıldı 03:17
Hırsızlar kameraya takıldı 26 izlenme - 5 yıl önce Hırsızlar kameraya takıldı
the town fragmanı 3 00:37
the town fragmanı 3 46 izlenme - 6 yıl önce doug ve ekibinin banka soygununda üzerlerine kimse yoktur; hem acımasız hem de dikkatlidirler. soydukları son bankanın müdiresiyle aynı mahallede oturduklarını öğrendikten sonra kaçınılmaz olan gerçekleşir ve doug kadına şık olur. claire onun soyguncu olduğundan şüphelenmezken doug'ın kardeşi kadar yakın suç ortağı jem kuşku içindedir. doug iki taraftan birine ihanet etmeden bir seçim yapamayacaktır.
Hırsızların Güvenlik Kamerasından Cayması 05:59
Hırsızların Güvenlik Kamerasından Cayması 29 izlenme - 4 yıl önce Hırsızların Güvenlik Kamerasından Cayması
İzmir Organize Hırsızları Arıyor Bunlar Neler Çalıyor Görelim 02:23
İzmir Organize Hırsızları Arıyor Bunlar Neler Çalıyor Görelim 11 izlenme - 1 yıl önce Ayakkabı hırsızları güvenlik kamerası dinlemiyor her apartmana giriyorlar
Sevimli Hırsızlar 01:03
Sevimli Hırsızlar 5 izlenme - 1 yıl önce Sevimli Hırsızlar
Canlı Yayında Öldürdü 02:22
Canlı Yayında Öldürdü 11 izlenme - 2 yıl önce Sao Paulo'da yaşanan kovalamacada, suçluları kovalayan polis motorsikletle kaçan hırsızlara ateş etti. Yaralanan hırsızlar kaza yaptı. Yerde yaralı yatan suçlulara en az 3 el ateş eden polis, suçluları infaz etti.
Korkak Hırsızlar 5. Bölüm Final 01:45
Korkak Hırsızlar 5. Bölüm Final 27 izlenme - 5 yıl önce bitiyor malesef
Hırsızlar Ve Cesurlar ! 1 Bölüm 04:44
Hırsızlar Ve Cesurlar ! 1 Bölüm 20 izlenme - 5 yıl önce Oyuncular Egecece Ve Batak 1000 VE oynun tek kızı Balerin
Geri Vites Yapan Hırsızlar 00:06
Geri Vites Yapan Hırsızlar 8 izlenme - 1 yıl önce 30.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Geri Vites Yapan Hırsızlar" başlıklı videoyu izleyin.Yeni videolar için kanalıma abone olun
Hırsızlar Ve Cesurlar 1 Bölüm 01:54
Hırsızlar Ve Cesurlar 1 Bölüm 15 izlenme - 5 yıl önce Oyuncular ege cucu ve Batık 1000 ve Balerin 22
the town fragmanı 4 00:40
the town fragmanı 4 33 izlenme - 6 yıl önce doug ve ekibinin banka soygununda üzerlerine kimse yoktur; hem acımasız hem de dikkatlidirler. soydukları son bankanın müdiresiyle aynı mahallede oturduklarını öğrendikten sonra kaçınılmaz olan gerçekleşir ve doug kadına şık olur. claire onun soyguncu olduğundan şüphelenmezken doug'ın kardeşi kadar yakın suç ortağı jem kuşku içindedir. doug iki taraftan birine ihanet etmeden bir seçim yapamayacaktır.
Esrarengiz Hırsızlar 2 01:12
Esrarengiz Hırsızlar 2 16 izlenme - 6 yıl önce
Esrarengiz Hırsızlar 4 00:59
Esrarengiz Hırsızlar 4 13 izlenme - 6 yıl önce
Esrarengiz Hırsızlar 3 00:52
Esrarengiz Hırsızlar 3 11 izlenme - 6 yıl önce