Hoşgeldiniz!

hırsızlar

Marifetli Hırsızlar 00:49
Marifetli Hırsızlar 82 izlenme - 5 yıl önce Marifetli Hırsızlar
En Komik Hırsızlık Vakaları Video Derlemesi 06:11
En Komik Hırsızlık Vakaları Video Derlemesi 78 izlenme - 3 yıl önce Hırsızlık Yaparken Başa Gelebilecek Kazalar... Bakın hırsızların başına neler geliyor. Abone olmayi unutmayiniz :)
Hızlı ve Öfkeli İzleyen Hırsızların Sonu 00:46
Hızlı ve Öfkeli İzleyen Hırsızların Sonu 21 izlenme - 11 ay önce Gaziantep'te sabaha karşı sokak ortasında bulunan 2 tonluk çelik para kasasının, Hızlı ve Öfkeli 5 filmini aratmayan çalınma anı görüntüleri ortaya çıktı. Araçla sürüklenen çelik kasa, daha sonra ise transpaletle taşınmak istenirken, taşınamayınca sokak ortasında bırakıldığı tespit edildi.
Bağcılar Hırsızı - Ayakkabı Çalar ev soyar 01:53
Bağcılar Hırsızı - Ayakkabı Çalar ev soyar 23 izlenme - 1 yıl önce Bağcılarda Birçok evi soyan ayakkabı çalan bu hırsıza iyi bakın. Birgün sizin kapınızdada çıkabilir , yolda yürüken etrafınızdan geçenlere iyi bakın bu resmi telefonunuza kaydedin yolda benzer birini görünce karşılaştırın. Sizinde Cnını Yakmadan yakalansın şu Şahıs. !!!!!!!
Muhteşem Bir Motor Çalma Operasyonu 00:33
Muhteşem Bir Motor Çalma Operasyonu 11 izlenme - 6 ay önce Güvenlik geçidinden gayet profesyonelce geçen kadın öyle bir final yapıyor ki, ağzınızı gülerken fazla açmayın...
İz Bırakmayan Hırsızlar 02:19
İz Bırakmayan Hırsızlar 79 izlenme - 6 yıl önce iz bırakmayan hırsızlar
Pes Dedirten Hırsızlık...Mezar Taşlarını Çaldılar 02:47
Pes Dedirten Hırsızlık...Mezar Taşlarını Çaldılar 14 izlenme - 11 ay önce Edirne merkeze bağlı Muratçalı Köyü mezarlığına hırsız dadandı. Hırsız, köy mezarlığından mezarların üzerinde bulunan bazı aksesuarları çaldı. Köy muhtarı, hırsızın peşine düştü.
Süper Hırsızlar 00:38
Süper Hırsızlar 29 izlenme - 1 yıl önce süper hırsızlar
hırsızlar cemaati abdesttinden etti 03:08
hırsızlar cemaati abdesttinden etti 74 izlenme - 7 yıl önce hırsızlar cemaati abdesttinden etti
Sanalika Cılgınlık 06:16
Sanalika Cılgınlık 87 izlenme - 7 yıl önce 3 kişi banka soyuyo ii seyirler
Yaşlı adamı böyle soydular! 00:46
Yaşlı adamı böyle soydular! 59 izlenme - 5 yıl önce 2 hırsız kameraları farketmeden yaşlı adamın kredi kartını çaldı.
 Bmw X6 ile ev soymaya gelen hırsız 00:51
Bmw X6 ile ev soymaya gelen hırsız 69 izlenme - 3 yıl önce Bmw X6 ile ev soymaya gelen hırsız Sabaha karşı lüks Bmw X6 ile evin önüne gelip, rahat rahat eve girip soygun yapan hırsızlar. (İstanbul)
Beşiktaş'ta Şaşkınlık Yaratan Acemi Hırsızlar 02:42
Beşiktaş'ta Şaşkınlık Yaratan Acemi Hırsızlar 7 izlenme - 8 ay önce Beşiktaş'ta gece saatlerinde kuyumcu ve mücevher dükkanını soymaya kalkan acemi hırsızlar alarmın çalmasıyla bir şey alamadan geri kaçtı. Hırsızların, kuyumcuya girebilmek için duvarı delmesi ise şaşkınlık yarattı.
Pislik Hırsızlar Bölüm 1 08:55
Pislik Hırsızlar Bölüm 1 60 izlenme - 7 yıl önce
Sanayi Esnafını Bezdiren Kadın Hırsızlar Kamerada 05:42
Sanayi Esnafını Bezdiren Kadın Hırsızlar Kamerada 8 izlenme - 7 ay önce Sanayi esnafını bezdiren kadın hırsızlar kamerada Çek çekli kadın hırsızlar sanayi esnafını canından bezdirdiİSTANBUL - İSTANBULTuzla Gemi Yan Sanayi'sindeki iş yerlerine dadanan kadın hırsızlar esnafı isyan ettirdi.
Sosyetik Hırsızlar 03:19
Sosyetik Hırsızlar" Güvenlik Kamerasına Yakalandı 8 izlenme - 7 ay önce "Sosyetik hırsızlar" güvenlik kamerasına yakalandı Saniyeler içerisindeki hırsızlık iş yeri sahibini şaşkına çevirdi Biri kadın iki kişi saniyeler içerisinde gözlükçüden 3 bin lira değerindeki 4 gözlüğü çaldıİSTANBUL - Beşiktaş'ta bir gözlükçüye giren iki kişi saniyeler içerisinde 4 gözlüğü...
Hırsızlar Atm'yi Bombayla Patlattı! 00:55
Hırsızlar Atm'yi Bombayla Patlattı! 55 izlenme - 5 yıl önce İngiltere’de bir benzin istasyonunu hedef alan hırsızlar, soymak istedikleri ATM’yi bombayla havaya uçurdu.
Tırnakçılar Ramazan Ayında da Piyasada... Müşterinin Parasının Çalınma Anı Güvenlik Kamerasında 07:31
Tırnakçılar Ramazan Ayında da Piyasada... Müşterinin Parasının Çalınma Anı Güvenlik Kamerasında 8 izlenme - 9 ay önce Tırnakçılar Ramazan ayında da piyasada.
Çalan Alarma Aldırmayan Hırsızlar 00:38
Çalan Alarma Aldırmayan Hırsızlar 13 izlenme - 1 yıl önce Sultanbeyli'de bir dükkana giren hırsızlar 10 Bin liralık telefonla kayıplara karıştı. Kasanın bulunduğu çekmeceyi yerinden söken hırsızların çalan alarma aldırmadan telefonları çalması kameralara yansıdı.
Polis Memuruyla Aynı Otelde Tatil Yapıp Enselenen Hırsızlar 01:52
Polis Memuruyla Aynı Otelde Tatil Yapıp Enselenen Hırsızlar 6 izlenme - 8 ay önce Bolu'da aileleri ile birlikte tatil yaptıkları 5 yıldızlı otelde yakalanan 3 hırsız adliyeye sevk edildi. Poliste yapılan sorgularının ardından 27 ev, 4 oto hırsızlığı suçundan haklarında işlem yapılan şüphelilerin, geçtiğimiz Mart ayında Üsküdar'da inşaatçı iş adamının villasından 800 bin dolar nakit paranın çalınması olayının da failleri olduğu belirlendi. Öte yandan şüphelilerin aynı otelde ailesiyle birlikte tatile gelen Hırsızlık Büro Amirliğinde çalışan bir polis memuru tarafından tanınmalarının ardından yakalandıkları ortaya çıktı.
Babasının Malı Gibi Hırsızlık Yapan Adamlar 00:31
Babasının Malı Gibi Hırsızlık Yapan Adamlar 4 izlenme - 6 ay önce Sultanbeyli'de yaşanan hırsızlık olayında 2 şahıs rahat tavır halinde araçları ağaçtan elma çalar gibi koparıp gidiyor.
Dehşet Saçan Acemi Hırsızlar Yanlış Kasayı Çalmış 01:02
Dehşet Saçan Acemi Hırsızlar Yanlış Kasayı Çalmış 11 izlenme - 1 yıl önce Adana'da iki şüpheli pompalı tüfekle girdikleri marketten içinde 200 lira bulunan kasayı çalıp kaçtı. Şüphelilerin dokunmadıkları ikinci kasada 8 bin lira olduğu öğrenildi.
Hırsızlar Kasabası 02:15
Hırsızlar Kasabası 17 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/hirsizlarkasabasi.htm Hızların oldukça yoğun olduğu kasabada tek başına bu suçlularla mücedele etmeye çalışan bir şerif vardır. Şerif, adaletten yana ve tüm suçluları vurarak kasabayı hırsızlardan arındırmak istemektedir. Bunun için yapmanız gereken w,a,s ve d tuşları ile şerifi kontrol ettirmek ve mouse ile suçlulara ateş etmektir. Bol şanslar..
Hırsızların Çiğ Köfte Partili Soygunu Kamerada 04:15
Hırsızların Çiğ Köfte Partili Soygunu Kamerada 9 izlenme - 1 yıl önce Pendik'te bir markete giren hırsızlar 8 bin liralık hırsızlığın ardından, çiğ köfte partisi verdi. Hırsızların Market hırsızlığı ve çiğ köfte partisi güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
the town fragmanı 3 00:37
the town fragmanı 3 46 izlenme - 7 yıl önce doug ve ekibinin banka soygununda üzerlerine kimse yoktur; hem acımasız hem de dikkatlidirler. soydukları son bankanın müdiresiyle aynı mahallede oturduklarını öğrendikten sonra kaçınılmaz olan gerçekleşir ve doug kadına şık olur. claire onun soyguncu olduğundan şüphelenmezken doug'ın kardeşi kadar yakın suç ortağı jem kuşku içindedir. doug iki taraftan birine ihanet etmeden bir seçim yapamayacaktır.
Acemi Hırsızlar Yanlış Kasayı Çalmış 01:00
Acemi Hırsızlar Yanlış Kasayı Çalmış 5 izlenme - 1 yıl önce Acemi Hırsızlar Yanlış Kasayı Çalmış
Kararsız Hırsızlar Kamerada 06:01
Kararsız Hırsızlar Kamerada 4 izlenme - 10 ay önce Kararsız hırsızlar kamerada İSTANBUL - Esenler'de bir markette yaşanan hırsızlık anları saniye saniye güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.
the town fragmanı 4 00:40
the town fragmanı 4 33 izlenme - 7 yıl önce doug ve ekibinin banka soygununda üzerlerine kimse yoktur; hem acımasız hem de dikkatlidirler. soydukları son bankanın müdiresiyle aynı mahallede oturduklarını öğrendikten sonra kaçınılmaz olan gerçekleşir ve doug kadına şık olur. claire onun soyguncu olduğundan şüphelenmezken doug'ın kardeşi kadar yakın suç ortağı jem kuşku içindedir. doug iki taraftan birine ihanet etmeden bir seçim yapamayacaktır.
İrmanın Vurduğu Miamide Hırsızlar Sabe-Eh Akşam Ewlerden İş Yerlerinden Malzeme Çalıyor 01:23
İrmanın Vurduğu Miamide Hırsızlar Sabe-Eh Akşam Ewlerden İş Yerlerinden Malzeme Çalıyor 2 izlenme - 6 ay önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİY'LERE, RASÜWLE'RE SAWAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI WİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI WİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TEWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN TWİTTEREN İNSTAGRAMIN FORUM’LARIN WİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR . BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAEM’LARI RAD İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HAELİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM PAYLAŞ'TIĞIM TÜM WİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR WİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. . BU WİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. . EMEK WEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TEWSİYE EDİN. RENK’Lİ HAELDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HITAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. . 1.JUST: www.justpaste.it/EL-FE-ETIHATI-1 . 2.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM . 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE WİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TEWSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. . İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. . İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. . 3.İNSTAGRAM: www.instagram.com/tekfiyr2019 . 4.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com . 5.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com . 6.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com . 7.WİDEO: www.izlesene.com/iz/sunethadiys . 8.WİDEO: www.dailymotion.com/gur-en-hadiys . 9.WİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi . 10.WİDEO: www.youtube.com/channel/UCRPtWy-e1058_sTy0UlITDg/about . 11.TWİTTER: www.twitter.com/miletiibraehiym . EL-ŞEYHU MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ.
Çeşitli Sanatçılar - Katiller Ve Hırsızlar 00:57
Çeşitli Sanatçılar - Katiller Ve Hırsızlar 12 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: 72. Koğuş Orjinal Film Müzikleri Soundtrack Çıkış Tarihi: 03.03.2011 Dizi-Film Müzikleri