Hoşgeldiniz!

hırsızlık anı

işte hırsızlık anı 00:14
işte hırsızlık anı 3.591 izlenme - 9 yıl önce bu yaşta hırsızlık
hırsızlık anı saniye saniye kaydedildi 01:18
hırsızlık anı saniye saniye kaydedildi 1.786 izlenme - 6 yıl önce işte o görüntüler...
komedi ya hırsızın yaptığına bakın 00:55
komedi ya hırsızın yaptığına bakın 2.122 izlenme - 9 yıl önce pess yani pess
Hırsızlık Anı Kameraya Böyle Yansıdı! 00:39
Hırsızlık Anı Kameraya Böyle Yansıdı! 688 izlenme - 4 yıl önce Çin'de bir restoranda gerçekleşen hırsızlık anı kameralara yansıdı.
hırsızlık anı 00:36
hırsızlık anı 632 izlenme - 9 yıl önce yazık günah
Hırsızlık Anı Güvenlik Kamerasından Çekildi 02:07
Hırsızlık Anı Güvenlik Kamerasından Çekildi 751 izlenme - 8 yıl önce hırsız cam kapıyı tuğlayla kırdı ve soydu
Markette Hırsızlık Anı Sultangazi 01:35
Markette Hırsızlık Anı Sultangazi 437 izlenme - 6 yıl önce clio marka araçla gelen bir bayan ve bir erkegin temizlik ürünleri çalma anı
Hırsızlık Anı Kamerada 01:16
Hırsızlık Anı Kamerada 221 izlenme - 6 yıl önce Hırsızlık Anı Kamerada
Başbakanlık korumaları hırsızları kovaladı 00:27
Başbakanlık korumaları hırsızları kovaladı 265 izlenme - 5 yıl önce Kağıthane'de bir kuyumcuyu soymaya çalışan zanlılarla, tesadüfen olay yerinden geçen Başbakanlık korumaları arasında yaşanan kovalamaca, güvenlik kameralarına yansıdı. Kağıthane'de geçtiğimiz Cumartesi günü yaşanan olayda bir kuyumcuyu soymaya çalışan silahlı 4 kişi, tesadüfen olay yerinden geçen Başbakanlık Korumaları tarafından engellenmişti. Soyguncuların aracına çarparak durduran polisler, havaya ateş açmış, çaldıkları altınları ve silahı atan soyguncular ise olay yerinden kaçmıştı. Başbakanlık korumaları ile soyguncular arasında yaşanan kovalamacanın güvenlik kamera görüntüleri de ortaya çıktı. Görüntülerde ellerinde altın dolu çantalar olan 3 soyguncu koşarak kaçmaya çalışıyor. Soyguncuların hemen ardından ise elinde silah bulunan Başbakanlık Korumaları görünüyor. Korumalar soyguncuların peşinden koşarak görüntüden kayboluyor.
Marketteki Hırsızlık Anı Kameralara Yansıdı 02:44
Marketteki Hırsızlık Anı Kameralara Yansıdı 104 izlenme - 5 yıl önce Marketteki hırsızlık anı kameralara yansıdı
Maskeli Beşlerin Hırsızlık Anı Kamerada 08:39
Maskeli Beşlerin Hırsızlık Anı Kamerada 4 izlenme - 3 ay önce Maskeli beşlerin hırsızlık anı kamerada 3 ayda 70 bin liraya yakın malzemesi çalınan iş yeri sahibi canından bezdi Son yaşanan 40 milyarlık soygun ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
Camiyi 5 Gün Arayla 2 Kez Soyan Hırsızın Rahat Tavırları Pes Dedirtti... Hırsızlık Anı Kamerada 04:52
Camiyi 5 Gün Arayla 2 Kez Soyan Hırsızın Rahat Tavırları Pes Dedirtti... Hırsızlık Anı Kamerada 9 izlenme - 8 ay önce Camiyi 5 gün arayla 2 kez soyan hırsızın rahat tavırları pes dedirtti.
Hırsızlık Anı Güvenlik Kameralarına Saniye Saniye Yansıdı 03:01
Hırsızlık Anı Güvenlik Kameralarına Saniye Saniye Yansıdı 3 izlenme - 3 ay önce Hırsızlık anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı Cihangir'de bir gecede iki ayrı sokaktan 2 motosiklet çalındı Beyoğlu Cihangir'de motosikletle gelen 2 kasklı hırsız, birbirine yakın iki sokak üzerindeki 2 motosikleti çaldıİSTANBUL - Beyoğlu Cihangir'de gece saatlerinde motosikletle...