Hoşgeldiniz!

hisarönü

MARMARİS -  Hisarönü (HD) 05:10
MARMARİS - Hisarönü (HD) 150 izlenme - 4 yıl önce Sayın izleyiciler, Hisarönü, Marmaris'in güneybatısında yer alan popüler ve güzel bir beldedir. Bölgedeki diğer körfezlere nazaran daha büyük olan Hisarönü K...
mavi pide cnntürk 02:30
mavi pide cnntürk 596 izlenme - 9 yıl önce cnntürk de 2009 da yayınlanan,sahil günlüğü adlı programdan mavi pide ile ilgili bölüm.
Babadağ Bisiklet İle Çıktım! 07:33
Babadağ Bisiklet İle Çıktım! 68 izlenme - 2 yıl önce Umarım videoyu beğenmişsinizdir. Abone olmayı ve Videoyu beğenmeyi unutmayın :) BANA ULAŞIN PR&Business : berrkkra@gmail.com TWİTTER : https://twitter.com/Berkaykrx FACEBOOK : https://facebook.com/Berkaykrx Snapchat: berrkkr Babadağ Hakkında Ufak Bilgi : Babadağ güney-batı Türkiye'de doğu Akdeniz Bölgesi'ndeki Muğla ilinin Fethiye ilçesinde bulunan bir dağ'dır. Bu dağın iki zirvesi bulunmaktadır. En yüksek rakımlı zirvenin irtifası 1,969 metredir. "Karatepe" adı verilien ikinci zirvenin rakımı 1,400 metredir. Bu iki zirve karşı karşıya bulunmakta ve aralarından derince bir sel vadisi geçmektedir. Her iki zirve de kireçtaşı/kalkerden oluşmuştur. İki zirvenin birbirinde ayrık olması dolayısıyla bazı coğrafyacılar Babadağı'nı bir "sıradağ" olarak nitelendirmektedirler.
Fethiye, Ölüdeniz Dalış Turları 2015 Intersky Travel 01:58
Fethiye, Ölüdeniz Dalış Turları 2015 Intersky Travel 146 izlenme - 3 yıl önce Yaz tatili planlarınız için Fethiye'ye gelmeyi mi planlıyorsunuz ? Tatilinize dalış deneyimi eklemeye ne dersiniz? Fethiye'nin masmavi serin suları sizleri bekliyor. İlk kez mi dalış yapıyorsunuz? O zaman profesyonel dalış eğitmenlerimiz eşliğinde 2 – 8 mtr arasında dalış yapabilir su altı video ve fotoğraf çekimleri yaptırabilirsiniz. Sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki farklı koyda iki farklı derinlikte yapacağınız dalış deneyiminizi asla unutamayacaksınız. İlk dalışınız, profesyonel eğitmenler eşliğinde 2 – 4 mtr, ikinci dalışınız eğer herhangi bir sağlık probleminiz yok ise 4 – 8 mtr arasında yine profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek. Usta bir dalgıç mısınız? O halde lisansınızı yanınızda getirmeniz şartı ile lisans derinliğinizde dalma olanağı sağlıyoruz. Yapacağınız her 2 dalışta da yine profesyonel dalgıçlarımız yanınızda sizlere rehberlik etmek üzre hazır bulunacaklar. Fethiye, Çalış Plajıi Hisarönü ve Ölüdeniz bölgelerinden ücretsiz otel servisi ile başlayan turumuz, Fethiye Limanı'ndan kalkan teknemiz ile devam etmekte. Tamamen dalış için düzenlenmiş teknemizde, ölçülerinize uygun dalış ekipmanları siz değerli misafirlerimize temin edilmekte. Dünyaca ünlü Fethiye'de dalış deneyimiz için ofislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Fethiye tatiliniz süresince dalış yapmak istemez fakat ailenizle bir gün geçirmek isterseniz, sizleri de teknemize koylarda yüzmek üzere davet ediyoruz. Arkadaşlarınız ve ya aileniz dalış yaparken sizde güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.Sizleri de en kısa sürede Fethiye Dalış Turularımız için Fethiye'ye bekliyoruz. Fethiye Dalış Turları ile ilgili detaylı bilgi, fiyat ve resimler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.interskyturkey.com Hoşcakalın.
Rus Milyarder Hisarönün'den Ayrıldı! 00:13
Rus Milyarder Hisarönün'den Ayrıldı! 88 izlenme - 4 yıl önce Rus milyarder Roman Abramoviç 1.2 milyar Dolar değerindeki 165 metre boyundaki Eclipse isimli mega yatıyla bir kaç gündür D-Hotel Maris önünde demirliydi. Kendisiyle birlikte bir çok mega yat da demir alanındaydı. Bugün 15:00 sıralarında Eclipse yatı demir alıp rotasını Bodrum'a çevirdi. Onunla birlikte demirde olan yatlar da harekete geçti. Yatı havadan bir helikopter ve denizden bir kaç sürat teknesi de takip ediyordu.
4 Bin Yıllık Gemi Batığı Bulundu 03:17
4 Bin Yıllık Gemi Batığı Bulundu 28 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Hisarönü Körfezi batık sualtı görüntüleri Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Enstitüsü Deniz Bilimleri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Abdurrahman Harun Özdaş ile röportaj Muğla'da 4 bin yıllık gemi batığı bulundu Türkiye kara sularındaki su altı kültür mirasının ortaya çıkarılması amacıyla 2007 yılında başlayan proje kapsamında Marmaris Hisarönü Körfezi'nde 4 bin yıllık gemi batığına ulaşıldı Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Enstitüsü Deniz Bilimleri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özdaş: "Marmaris Hisarönü Körfezi'nde karşımıza çıkan 4 bin yıllık batık, karasularımızda bulduğumuz en eski batıklardan birisi" Muğla'nın Marmaris ilçesinde yürütülen su altı kazısında Hisarönü Körfezi'nde 4 bin yıllık gemi batığına rastlandı.