Hoşgeldiniz!

Hissetmek Videoları İzle

İlk Kez Tanışmış Gibi... 00:34
İlk Kez Tanışmış Gibi... 127.337 izlenme - 6 yıl önce yeni ok ultra hisset. o kadar ince ki hissetmek ne demek şimdi göreceksiniz!
Havluyu Almayı Unutmak 01:43
Havluyu Almayı Unutmak 11.226 izlenme - 2 yıl önce Evde yalnızsanız pek bir sıkıntı yaratmayacak durumdur ancak yine de biraz tuhaf hissedersiniz. Üzerine bir de arkadaşınızın arkadaşları eve gelmiş ve çıplak şekilde onlarla karşılaşırsanız durum biraz daha tuhaflaşabilir...
Alkollü Damat Adayı - İzdivaç 02:42
Alkollü Damat Adayı - İzdivaç 3.490 izlenme - 2 yıl önce Zuhal Topal’la İzdivaç programına katılan Sadi Bey, programa alkollü gelince gelin adayı tarafından reddedildi. Damat adayının alkol almış olabileceğini ve alkol kokusunu alabildiğini söyleyen Ülkü Hanım, keskin koku alma duyusuyla tipik kadın tepkisi veriyor
 Kola İçerken Hissettiğim - Aslında Olan. 00:24
Kola İçerken Hissettiğim - Aslında Olan. 2.141 izlenme - 3 yıl önce Kola İçerken Hissettiğim - Aslında Olan.
Kadını Kadın Yapan Göğüstür 01:21
Kadını Kadın Yapan Göğüstür 1.016 izlenme - 2 yıl önce Kız arkadaşım ' kadını kadın yapan göğüstür ' sözünü söylediğinde acaba inci sözlükte fazla mı takılmaya başladı diye düşünürken, bir krem reklamından etkilendiğini anladığımda alkışlarlayaşıyorum'da içeriğim yayınlanmış kadar sevindim. Hemen sitedaşlarımla bu olaya sebep olan krem reklamını paylaşıp 44000 leri aştığımı müjdelemek istedim. Vizeydi, finaldi derken sizlerle ilgilenemediğime üzülüyorum. Ama farkındayım ki benim yerim doldurulamaz. Bu bahsettiğim slogan ürün sitesinde vardı ama kaldırmışlar.
Cinsiyet Değiştiren Çift 01:26
Cinsiyet Değiştiren Çift 1.193 izlenme - 2 yıl önce Arin Andrews ve Katie Hill'e baktığınız zaman birbirlerine aşık genç bir çift görüyorsunuz. Lakin pek de göründüğü gibi değil bu çift, Katie iki yıl önce Luke adında genç bir erkek, Arin ise Emerald adında genç bir kadınmış. ABD’de yaşayan 17 ve 19 yaşlarındaki iki genç, iki yıl önce ameliyatla cinsiyetlerini değiştirdikten sonra sevgili olmuşlar.
Balkan Beat Box Hermetico Live 2007 06:42
Balkan Beat Box Hermetico Live 2007 4.284 izlenme - 8 yıl önce bu yaaaaaaa bu işte müzik budur abi yaaa:) yalvarır gibi hissettim:):):):):):):)
Çakma Bruce Lee'nin Aşırı Gelişmiş 6. Hissi 01:50
Çakma Bruce Lee'nin Aşırı Gelişmiş 6. Hissi 481 izlenme - 2 yıl önce Çakma Bruce Lee Nihat Yiğit'in bela adlı filminden bir kesit.Karısına tecavüz edildiğini hisseden çakma'mız olayı adeta yaşarmışcasına hissediyor.Eşine halleniyorlar ilk sesi çakma'mızdan çıkıyor efendim izliyoruz.
Kim Kardashian'ın Cinsiyet Değiştiren Babası 02:00
Kim Kardashian'ın Cinsiyet Değiştiren Babası 408 izlenme - 2 yıl önce Kim Kardashian'ın cinsiyet değiştiren üvey babası 65 yaşındaki Bruce Jenner, özel hayatına ilişkin detayları anlattı. ABD'nin en ünlü TV kişiliklerinden biri olan Bruce Jenner, cinsiyet değiştirme kararı ile ilgili tüm gerçekleri ilk kez bütün çıplaklığıyla anlattı.
ölümü ensede hissetmek 00:24
ölümü ensede hissetmek 741 izlenme - 8 yıl önce
 Şarkıyı Hissederek Söylemek 00:07
Şarkıyı Hissederek Söylemek 441 izlenme - 3 yıl önce Kardeşimiz şarkıyı o kadar hissederek söylüyorki şarkının verdiği mesajı hissedebiliyoruz belli olmaz bilmeyen vardır şarkıyı J Balvin - Tranquila
Anksiyete Bozukluğu Olanlar Nasıl Hisseder? 03:23
Anksiyete Bozukluğu Olanlar Nasıl Hisseder? 207 izlenme - 1 yıl önce Anksiyete bozukluğu ya da kaygı bozukluğu kişinin işlevselliğini olumsuz yönde etkileyen çeşitli korku, kaygı veya anksiyete bozukluklarına verilen genel kapsamlı bir addır. Bu tür bozuklukların toplumun % 18'ini etkilediğine inanılmaktadır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Biri Bana Böyle Diyince Hissettigim 00:06
Biri Bana Böyle Diyince Hissettigim 458 izlenme - 3 yıl önce Biri Bana Böyle Diyince Hissettigim
Engin Günaydın'dan İlginç Yaklaşım 05:09
Engin Günaydın'dan İlginç Yaklaşım 751 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu Engin Günaydın, Söz Sende'de Balçicek İlter'e özel hayatından, ailesine, oyunculuk kariyerine kadar pek çok konuda samimi açıklamalarda bulundu.
Depremi Önceden Hisseden Köpek 00:26
Depremi Önceden Hisseden Köpek 325 izlenme - 2 yıl önce Amerika'nın California eyaletinde meydana gelen 6.5 şiddetindeki depremi önceden hissedip kaçmaya başlayan Sophie adlı köpeğin görüntüleri kameraya takılmış. Daha fazlası için: http://earthquakedog.blogspot.com/
7 Kez Sorulan Soru - Siirt Valisi 04:01
7 Kez Sorulan Soru - Siirt Valisi 294 izlenme - 2 yıl önce Bu görüntüyü neden şimdi koyma ihtiyacı hissettim. Çünkü içinde bulunduğumuz sürecin sahteliğini bu görüntüler daha net açıklıyor. İzliyoruz. Not: Görüntüler 2011 Siirt karakol saldırısından sonra çekilmiştir.
Dans Ederken Hissettiğim  Aslında Olan. 00:34
Dans Ederken Hissettiğim Aslında Olan. 397 izlenme - 3 yıl önce Dans Ederken Hissettiğim Aslında Olan.
Şarkıyı Hissederek Söylemek 00:07
Şarkıyı Hissederek Söylemek 278 izlenme - 2 yıl önce Kardeşimiz şarkıyı o kadar hissederek söylüyorki şarkının verdiği mesajı hissedebiliyoruz belli olmaz bilmeyen vardır şarkıyı J Balvin - Tranquila
Görmesemde 01:51
Görmesemde 1.214 izlenme - 9 yıl önce sevmek sadece görmek değil hissetmekdir varlığını yokluğunu kokusunu. yaşamakdır kapalı gözler arkasında onun hayalini. belkide sımsıkı sarılmak o olmayan ama onun gibi kokan bir çiçeğe.bir çocuk saflığında yaşamakdır kendi süperkahramanını yaratmak bazen. bana sorma sakın neden niye niçin bende o kelimeler anlamsız.aşkda neden olmaz zaten o yüzden adı aşkdır neden yerine.benzetmeler yapamam sana çünki dünyada sana benzeyen bir başka sen daha yok.olsada kalbimde sende
Rap Söylerken Hissettiğim - Aslında Olan. 00:21
Rap Söylerken Hissettiğim - Aslında Olan. 247 izlenme - 3 yıl önce Rap Söylerken Hissettiğim - Aslında Olan.
Aşk Kazanir 03:12
Aşk Kazanir 418 izlenme - 7 yıl önce slayt vİdeosu
İso,selin,aşkım 04:37
İso,selin,aşkım 313 izlenme - 8 yıl önce sevgilim benim,gül bakışlım
Ah Bu Aşk İsmail Özkan) 05:09
Ah Bu Aşk İsmail Özkan) 46 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Bir gün yalnızken veya kalabalıkta Aniden ortaya çıkar seni büyüler Anlayamazsın neler oluyor istersin onu Bir süre sonra hissedersin yokluğunu Ah bu aşk bu nasıl bir aşk bağlar seni kendine Yine bir gün tam unutuyorken karşılaşırsın Kalbin çarpar kendinle konuşur sorular sorarsın O da ister mi? beni sever mi? denesem mi? Yaklaşsam ona bir kelime desem beni dinler mi? Ah bu aşk bu nasıl bir aşk bağlar seni kendine Ah bu aşk bu nasıl bir aşk dağlar adını yüreğine Bir akşamüstü ayaküstü tanıştın Böyle birçok kereler koşup gittin ona ve hemen alıştın Her şey güzelken anlamsız bir neden alır onu elinden Yalnız kalırsın anılar toplarsın kalan izlerden Ah bu aşk bu nasıl bir aşk ağlarsın kaderine Ah bu aşk bu nasıl bir aşk yanarsın özlemine Ah o aşk bu nasıl bir aşk bakarsın benzerine Ah bu aşk bu nasıl bir aşk ararsın ölesiye Hep gittiği yerdesin ümitlenirsin gözlersin onu Dönmez bilirsin çok zor kabul etmek yokluğunu…
Güçlü Hissetmek - Into the Wild 03:36
Güçlü Hissetmek - Into the Wild 55 izlenme - 2 yıl önce En iyi replik olmasa da, bende ayrı bir yeri olan film repliğidir. Deniz insanı sert bişekilde savuruyor. Ve ara sıra kendini güçlü hissettiriyor. Şey, denizler hakkından fazla birşey bilmem. Ama bildiğim bişey var ki insanın hayatta güçlü olması önemli değil, kendini güçlü hissetmesi önemli. Kendinizi bir kere olsun değerlendirin. Kendinizi en azından bir kere insanlığın en eski duyguları arasında bulun. Kör, sağır taşla kendiniz yüzleşin.Yardım edecek kimse olmasın, ama elleriniz başınızda olsun.
Hissettiğim vs. Aslında Olan - Vidyocaps 02:27
Hissettiğim vs. Aslında Olan - Vidyocaps 56 izlenme - 3 yıl önce Hissettiğim Aslında Olanlar Hepsi Bir Videoda
İsoselin 04:37
İsoselin 137 izlenme - 8 yıl önce seni benim kadar seven olmazkii
Derbinin Atmosferini, Derbiyi Hissetmemizi Sağlayan Tünel! 01:30
Derbinin Atmosferini, Derbiyi Hissetmemizi Sağlayan Tünel! 24 izlenme - 1 yıl önce Derbinin atmosferini, iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayan o tünel. Türkiye'de olduğunu hayal edin.
İnsana Kendini İyi Hissettiren 28 İlginç Şey 01:14
İnsana Kendini İyi Hissettiren 28 İlginç Şey 26 izlenme - 2 yıl önce insana mutluluk veren 28 ilginç şey hakkında hazırlanmış ilginç bir video. Aralarında sizi iyi hissettiren şey hangisi?
keman sesine hayranım 04:18
keman sesine hayranım 18 izlenme - 1 yıl önce keman , piano , gitar , sesine hayranım bu yüzden sizinle bu vidyoyu paylaşmak istedim keman sanatçılarının ismi vanessa mea ve sterlıng benim bildigim bu kadar ama sizde daha güzel sanatçıları benimle paylaşa bilirsiniz
Evlilik İhanete Rağmen Sürdürülebilir mi? 02:52
Evlilik İhanete Rağmen Sürdürülebilir mi? 16 izlenme - 1 yıl önce İhanet konusunun genellemeler doğrultusunda değil; yaşananların detayları doğrultusunda ele alınması gerekir. İhanete uğrayan kişi, bakış açısına göre bu durumla başa çıkabilir. Kişinin kendisini sürekli olarak değersiz hissetmesi durumunda evliliğin sürmesi mümkün olmaz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."