Hoşgeldiniz!

historia de un amor

Historia De Un Amor(Bir Aşk Hikayesi)ana Gabriel 03:08
Historia De Un Amor(Bir Aşk Hikayesi)ana Gabriel 54.178 izlenme - 7 yıl önce Historia De Un Amor(Bir Aşk Hikayesi)Ana Gabriel
HiSTORiA DE UN AMORLUiS MiGUEL 03:52
HiSTORiA DE UN AMORLUiS MiGUEL 5.659 izlenme - 5 yıl önce Benim Bütün Rüyalarım Seninle - Orjinal
historia de un amor 03:21
historia de un amor 691 izlenme - 1 yıl önce karşı pencere historia de un amor
Luz Casal - Historia de un Amor (Türkçe Altyazılı) 03:43
Luz Casal - Historia de un Amor (Türkçe Altyazılı) 1.905 izlenme - 2 yıl önce Historia de un Amor (Türkçe: "Bir Aşk Hikayesi") Bir adamın eski bir aşk hikâyesini anlatan bu şarkının bestesi Panama'lı besteci Carlos Eleta Almaran'a aittir. Carlos Eleta Almaran bu besteyi, kardeşinin eşini kaybetmesinin ardından yapmıştır. Daha sonra şarkı ile aynı adı taşıyan 1956 Meksika yapımı sinema filminde,bu eser tema müziği olarak kullanılmıştır. Sözleri genel olarak,bir erkeğin aşık olduğu kadını kaybetmesinin ardından çektiği acı ve hüzünü anlatır. Günümüze kadar birçok müzisyen ve şarkıcı tarafından icra edilmiştir. Bunlardan bazıları; Guadalupe Pineda, Julio Iglesias, Nana Mouskouri, Perez Prado, Laura Fygi, Iva Zanicchi, Eydie Gormé & Trio Los Panchos, Pedro Infante, Dalida, Ana Gabriel, Luis Miguel, Los Angeles Negros, Zaz gibi isimlerdir. Guadalupe Pineda'nın muhteşem yorumu farkedilmemesi imkânsız güçle dinleyicileri cezbetmektedir.
Ana Gabriel - Historia De Un Amor 03:07
Ana Gabriel - Historia De Un Amor 2.324 izlenme - 3 yıl önce
Historia De Un Amor 02:51
Historia De Un Amor 3.038 izlenme - 4 yıl önce Historia De Un Amor - Sinan 2013
Ayhan Sicimoğlu - Historia de un Amor 05:20
Ayhan Sicimoğlu - Historia de un Amor 2.724 izlenme - 5 yıl önce
Çınar Apay - Historia De Un Amor 03:23
Çınar Apay - Historia De Un Amor 1.165 izlenme - 5 yıl önce
George Dalaras - Historia De Un Amor 03:30
George Dalaras - Historia De Un Amor 289 izlenme - 1 yıl önce 1955 yılında Panamalı Carlos Eleta Almaran tarafından bestelenmiş bolero şarkısıdır. 50 yıldan fazla bir süredir muhtelif defalar muhtelif sanatçılar tarafından seslendirilmiş olan parça her dinlediğinde kişiyi en güzel yaz gecelerine götürür. Ben kendisini Dalaras'ın eşsiz sesinden dinlemeyi ismini sayamayacağım bütün diğer yorumculardan dinlemeye tercih ediyorum.
Çeşitli Sanatçılar - Historia De Un Amor 03:27
Çeşitli Sanatçılar - Historia De Un Amor 750 izlenme - 5 yıl önce
Trio Los Panchos Historia de un amor 02:27
Trio Los Panchos Historia de un amor 121 izlenme - 1 yıl önce Trio Los Panchos Historia de un amor Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Ya no estas mas a mi lado corazon, Y en el alma solo tengo soledad, Y si ya no puedo verte, Porque dios mi hiso quererte, Para hacerme sufrir mas. Siempre fuistes la razon de mi existir, Adorarte para mi fue religion, En tus labios encontraba, El amor que me brindabas, El calor y la pasion. Es la historia de un amor, Como no hay otro igual, Que me hiso comprender, Todo el bien, todo el mal. Que le dio luz a mi vida, Apagandola despues, Ay! que noche tan obscuro, Sin tu amor no vivire. Ya no estas mas a mi lado corazon, Y en el alma solo tengo soledad, Y si ya no puedo verte, Porque dios mi hiso quererte, Para hacerme sufrir mas. Es la historia de un amor, Como no hay otro igual, Que me hiso comprender, Todo el bien, todo el mal. Que le dio luz a mi vida, Apagandola despues, Ay! que noche tan obscuro, Sin tu amor no vivire.
Çeşitli Sanatçılar - Historia  De Un Amor 03:39
Çeşitli Sanatçılar - Historia De Un Amor 329 izlenme - 5 yıl önce
Los Hermanos Rigual - Historia de un Amor / Kelepçeli Melek 02:45
Los Hermanos Rigual - Historia de un Amor / Kelepçeli Melek 168 izlenme - 1 yıl önce Eser; Panama'lı besteci Carlos Eleta Almaran'ın bestelediği, dünyaca ünlü müzisyenler tarafından defalarca yorumlanan, vaktiyle Türkçe sözlerle de icra edilen Historia de un Amor melodisinin Yeşilçam filmlerimizde kullanılan yorumudur. Kelepçeli Melek 1967 filminde Nevin'in parmağına Nazım tarafından yüzük takılırken başlayan sahnede, Aşk Mabudesi 1969 filminde Meşhur Romancı Ekrem'in kimsesizler balosunda Leyla'yı farkettiği sahnede duyulur. Keyifle dinleyiniz efendim.
Cansu Çavuş - Historia De Un Amor 04:08
Cansu Çavuş - Historia De Un Amor 58 izlenme - 2 yıl önce HİSTORİA DE UN AMOR CANSU ÇAVUŞ FLUT VE SOLIST SAMİ KÖSE PİYANO DERSİ.. MÜZİK ORGANİZASYON- ORKESTRA-PİYANO-ORG DERSİ.ANKARA DÜGÜN ORKESTRASI