Hoşgeldiniz!

hız motoru

CG YARIŞI 00:20
CG YARIŞI 4.319 izlenme - 5 yıl önce RAMAZAN NIN VEDE 150 MOTORUNUN ACIMASIZ SONU EVLAT MOTORU DEGİŞTİRDE GELL
hız motoru modifiyeli spor arabalarla kapışıyor 01:26
hız motoru modifiyeli spor arabalarla kapışıyor 3.909 izlenme - 7 yıl önce hız motoru modifiyeli spor arabalarla kapışıyor can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
hız 00:20
hız 2.459 izlenme - 8 yıl önce xd
Bmw G 310 R Tanıtım Filmi Yayında 02:07
Bmw G 310 R Tanıtım Filmi Yayında 696 izlenme - 2 yıl önce BMW, geçtiğimiz yıl tanıtarak birçoğumuzu şaşırttığı küçük hacimli motosikleti G 310 R için ilk tanıtım filmini yayınladı. Yayınlanan video, Bavyeralıların giriş seviyesinde de epey iddialı olacağını gözler önüne seriyor. BMW’nin “kıvrak, kolay kullanımlı, sportif ve dolayısıyla şehir içi kullanıma ideal” şeklinde tanımladığı yol cambazı için reklam filminde de bu özellikler ön plana çıkarılıyor. Reklamdaki “araba ihtiyaçtır, motosiklet ise tutku” minvalindeki ifade her ne kadar motosiklet kullanıcıları için çok doğru bir ifade olsa da bunu aynı zamanda otomobil de üreten bir firmanın söylemesi tuhaf. Kısaca hatırlatmak gerekirse BMW G 310 R, 313 cc hacimli, sıvı soğutmalı ve tek silindirli motor bloğuyla 28 Nm tork ve 34 beygir güç üretebiliyor. 6 vitesli motosiklette ABS standart olarak sunuluyor. Çıkış tarihini ve fiyatını deli gibi merak ettiğimiz G 310 R hakkında ne yazık ki bu bilgilerden hala bihaberiz.
esenköy 00:15
esenköy 570 izlenme - 10 yıl önce
Asfalttaki Rekabetin Maviliklerdeki Yeni Temsilcisi: Lexus Sport Yacht 03:18
Asfalttaki Rekabetin Maviliklerdeki Yeni Temsilcisi: Lexus Sport Yacht 113 izlenme - 1 yıl önce Sokaklarda gördüğümüz zaman en az iki kere bakma ihtiyacı duyacağımız otomobilleri üreten markalar geliştirme süreçlerini sadece tekerlekleri olan araçlar için yürütmüyor. Aston Martin, Mercedes ve Lexus bahsettiğimiz bu markaların önde gelen temsilcilerinden. Toyota‘nın denizcilik departmanıyla ortak olarak yürütülen yat modelleri Lexus’un lüks felsefesinin serin sulardaki temsilciliğini üstleniyor. Marka gelecekte satışa sunacağı “denizcilerin yeni yüzünü” sergilemeye başladı bile. Lexus, bir süredir devam eden geliştirme sürecinin ardından Sport Yacht konseptiyle karşımızda. Markanın yakın zamanda üretime geçirmeyi planladığı yatın konsept detaylarında tasarımıyla birlikte dikkat çeken teknolojik parçalar bulunuyor. Toplamda 12,3 metrelik uzunluğa sahip olan araç karbon fiber parçalardan oluşturulmasının verdiği avantajlarla standart yatlara göre ciddi oranda hafif bir yapıya sahip. Sport Yacht konseptinin geri kalan bölümlerde ise güçlendirilmiş plastik parçalar kullanılıyor. Kokpitinde deri, maun ve cam bölümlerin yer aldığı tasarımda masa, klima, buzdolabı, iki bölmeli fırın ve lavobo gibi olmazsa olmaz bölümler es geçilmemiş. Lexus, Sport Yacht konseptinde RC F Coupe, GS F ve LC500 modellerinde de bulunan 5.0 litre hacimli sekiz silindirli motora yer veriyor. Konsept model 440 beygir güç üreten bu motorla saatte 43 knot yani yaklaşık 80 kilometrelik maksimum hıza erişebiliyor. Amerika’nın Florida eyaletinde bulunan Di Lido bölgesinde yapılan tanıtımda kullanıcılardan tam not alan konsept model markanın geleceğini yansıtıyor. Sport Yacht’ın yakın zamandailk olarak Japonya‘da satışa sunulması bekleniyor.