Hoşgeldiniz!

hız treni

Karadenizli Vatandaş Hız Trenine Binerse 01:29
Karadenizli Vatandaş Hız Trenine Binerse 1.434 izlenme - 5 ay önce Hız treni Roller Coaster'a binen Karadenizli vatandaşın yaşadığı büyük korku arkadaşları tarafından kameraya alındı. Heyecan veren alette Karadenizli vatandaşın yaşadığı korku izleyenleri gülme krizine sokuyor.
sana kim dedi bin diye 00:59
sana kim dedi bin diye 4.014 izlenme - 6 yıl önce hız trenine binen kadın çok korkuyor
Lunaparkta Hız Trenine İlk Kez Binen Karadenizli 01:32
Lunaparkta Hız Trenine İlk Kez Binen Karadenizli 69 izlenme - 5 ay önce Heyecan veren alette Karadenizli adam, yaşadığı korkuyu "Eyvah, eyvah.. Hopp,hopp durun abi ya. Aman Allah'ım, beni buna niye bindiriyorsun" ifadeleriyle dile getiren karadenizli abimizi izliyoruz.
Roller Coaster 'da Bir Türk 02:25
Roller Coaster 'da Bir Türk 208 izlenme - 2 yıl önce İnsanların doğasında var bağırmak. Sinirlendiğimizde,mutlu olduğumuzda, korktuğumuzda, heyecanlandığımızda yada Behlül gibi ağladığımızda http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19573/kivanc-tatlitug-ve-oyunculuk-aski avazımız çıktığı kadar bağırırız.Türkler Roller Coaster'a binerse ne olur avazı çıktığı kadar bağırır, arada küfür de eder.
78 Yaşında Hız Treni'ne Bindi 00:54
78 Yaşında Hız Treni'ne Bindi 343 izlenme - 3 yıl önce Roller Coaster olarak da adlandırılan ve lunaparkların vazgeçilmezi olan hız trenine 78 yaşındaki yaşlı kadın bindi ve heyecanını gizleyemedi.
Oculus Rift ile Hız Treni Birleşirse 02:50
Oculus Rift ile Hız Treni Birleşirse 169 izlenme - 2 yıl önce Oculus Rift sanal gerçeklik cihazı, hız treninde kullanılırsa sonuç ne olur? Adrenalin dolu bu dakikaları izlerken oturduğnuz yerden nefesiniz kesilecek.
Gmax'e Kız Arkadaşla Binip Rezil Olmak 01:58
Gmax'e Kız Arkadaşla Binip Rezil Olmak 176 izlenme - 3 yıl önce Gmax'e Kız Arkadaşla Binip Rezil Olmak
Oculus Rift ile Hız Treni Birleşirse 02:50
Oculus Rift ile Hız Treni Birleşirse 112 izlenme - 2 yıl önce Oculus Rift sanal gerçeklik cihazı, hız treninde kullanılırsa sonuç ne olur? İyi seyirler...
Minecraft Hız Treni 01:02
Minecraft Hız Treni 99 izlenme - 2 yıl önce powered rail (güçlendirilmiş ray) kullanarak rayları döşüyoruz. dönüşleri bu ray ile yapamadığımız için, dönüşlere normal rayları koyuyoruz. bunları yaptıktan sonra kızıltaş meşalelerini alarak güçlendirilmiş raylardan herhangi birinin, bitişiğine gelecek şekilde sağına veya soluna koyuyoruz. bunu yaptığınızda raylardan bazıları kırmızı renkte ışık çıkarmaya başlayacaktır. kırmızı ışık bulunan raylarda hızlı gidersiniz, eğer rayda bu renk yoksa normal hızınızda gidersiniz. hızlı gitmeniz için tüm güçlendirilmiş rayları kırmızı renkte parlatmalısınız.
Hız Treninde Çığlık Çığlığa 02:05
Hız Treninde Çığlık Çığlığa 66 izlenme - 2 yıl önce Hız trenine ilk kez binen sarışın kızın çığlıklarıyla yeri göğü inlettiği anlar.
Minecraft Hız Treni Ray Ray Vay Vay Holey 00:45
Minecraft Hız Treni Ray Ray Vay Vay Holey 100 izlenme - 2 yıl önce Bugün Sizlere Hız Trenini Göstereceğim. Oyun Eğllence iç içe. Beni takip etmeyi, abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın.