Hoşgeldiniz!

hız treni

Hız Treninde Altın Günü Yapmak 02:35
Hız Treninde Altın Günü Yapmak 1.441 izlenme - 4 ay önce Hayatlarında ilk kez bindikleri hız treninde teyzeler bir ilki gerçekleştirdiler. Tren hareket halindeyken altın günü yaptılar.Getirdikleri yiyecekler havalara uçuştu hayret bu altın günün izliyoruz
Bunlara Binmek Yürek İster 01:40
Bunlara Binmek Yürek İster 1.288 izlenme - 6 ay önce dünyanın en tehlikeli hız trenleri bunlara binmek gercekten yürek ister
Hız Treninde Ayılıp Bayılan Zenci Kardeş 01:00
Hız Treninde Ayılıp Bayılan Zenci Kardeş 390 izlenme - 5 ay önce Adrenalinden şaftı kayan siyahi kardeşimizin bir ayılıp bir bayılma serüvenini izliyoruz efenim. Keyifli seyirler...
sana kim dedi bin diye 00:59
sana kim dedi bin diye 4.039 izlenme - 7 yıl önce hız trenine binen kadın çok korkuyor
Roller Coaster 'da Bir Türk 02:25
Roller Coaster 'da Bir Türk 292 izlenme - 3 yıl önce İnsanların doğasında var bağırmak. Sinirlendiğimizde,mutlu olduğumuzda, korktuğumuzda, heyecanlandığımızda yada Behlül gibi ağladığımızda http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19573/kivanc-tatlitug-ve-oyunculuk-aski avazımız çıktığı kadar bağırırız.Türkler Roller Coaster'a binerse ne olur avazı çıktığı kadar bağırır, arada küfür de eder.
78 Yaşında Hız Treni'ne Bindi 00:54
78 Yaşında Hız Treni'ne Bindi 349 izlenme - 4 yıl önce Roller Coaster olarak da adlandırılan ve lunaparkların vazgeçilmezi olan hız trenine 78 yaşındaki yaşlı kadın bindi ve heyecanını gizleyemedi.
Lunaparkta Hız Trenine İlk Kez Binen Karadenizli 01:32
Lunaparkta Hız Trenine İlk Kez Binen Karadenizli 94 izlenme - 2 yıl önce Heyecan veren alette Karadenizli adam, yaşadığı korkuyu "Eyvah, eyvah.. Hopp,hopp durun abi ya. Aman Allah'ım, beni buna niye bindiriyorsun" ifadeleriyle dile getiren karadenizli abimizi izliyoruz.
Oculus Rift ile Hız Treni Birleşirse 02:50
Oculus Rift ile Hız Treni Birleşirse 173 izlenme - 3 yıl önce Oculus Rift sanal gerçeklik cihazı, hız treninde kullanılırsa sonuç ne olur? Adrenalin dolu bu dakikaları izlerken oturduğnuz yerden nefesiniz kesilecek.
Gmax'e Kız Arkadaşla Binip Rezil Olmak 01:58
Gmax'e Kız Arkadaşla Binip Rezil Olmak 178 izlenme - 4 yıl önce Gmax'e Kız Arkadaşla Binip Rezil Olmak
Oculus Rift ile Hız Treni Birleşirse 02:50
Oculus Rift ile Hız Treni Birleşirse 114 izlenme - 3 yıl önce Oculus Rift sanal gerçeklik cihazı, hız treninde kullanılırsa sonuç ne olur? İyi seyirler...
Minecraft Hız Treni 01:02
Minecraft Hız Treni 101 izlenme - 3 yıl önce powered rail (güçlendirilmiş ray) kullanarak rayları döşüyoruz. dönüşleri bu ray ile yapamadığımız için, dönüşlere normal rayları koyuyoruz. bunları yaptıktan sonra kızıltaş meşalelerini alarak güçlendirilmiş raylardan herhangi birinin, bitişiğine gelecek şekilde sağına veya soluna koyuyoruz. bunu yaptığınızda raylardan bazıları kırmızı renkte ışık çıkarmaya başlayacaktır. kırmızı ışık bulunan raylarda hızlı gidersiniz, eğer rayda bu renk yoksa normal hızınızda gidersiniz. hızlı gitmeniz için tüm güçlendirilmiş rayları kırmızı renkte parlatmalısınız.
Minecraft Hız Treni Ray Ray Vay Vay Holey 00:45
Minecraft Hız Treni Ray Ray Vay Vay Holey 101 izlenme - 3 yıl önce Bugün Sizlere Hız Trenini Göstereceğim. Oyun Eğllence iç içe. Beni takip etmeyi, abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın.
Hız Treninde Çığlık Çığlığa 02:05
Hız Treninde Çığlık Çığlığa 71 izlenme - 3 yıl önce Hız trenine ilk kez binen sarışın kızın çığlıklarıyla yeri göğü inlettiği anlar.