Hoşgeldiniz!

Hız Tukusu Videoları İzle

Ölümden Böyle Kaçtı 00:29
Ölümden Böyle Kaçtı 158 izlenme - 11 ay önce Macera filmlerini aratmayan bu görüntüler Güney Kore’den. Aşırı süratli bir şekilde kırmızı ışıktan geçmeye çalışan kamyon yan taraftan gelen otomobile çarpıyor. O esnada yolun karşısına geçmek isteyen bir yaya ise canını birkaç adımla kurtarıyor.
Kamaz Şaha Kalktı 01:09
Kamaz Şaha Kalktı 179 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da tomruk yüklü bir Kamaz marka kamyonun tali yoldan ana yola çıkarken adeta şaha kalktığı görüntüler, kameraya böyle yansıdı. Kamaz şaha kalktı Yorum Yap Yazdır Facebook'ta Paylaş Kamaz şaha kalktı Rusya'da tomruk yüklü bir Kamaz marka kamyonun tali yoldan ana yola çıkarken adeta şaha kalktığı görüntüler, kameraya böyle yansıdı. 22 Ekim 2015 Perşembe 17:49 Kamaz şaha kalktı 0 0 0 Rusya'da tomruk yüklü bir Kamaz marka kamyonun tali yoldan ana yola çıkarken adeta şaha kalktığı görüntüler, kameraya böyle yansıdı. Rusların, zorlu arazi ve kış şartları için ürettiği dünyanın en dayanıklı kamyonu olarak bilinen Kamaz marka kamyonun şoförü, üzerindeki tomruk yükü ile karlı havada küçük bir dere yatağını aşıp ana yola çıkmak istedi. Ancak, şoförün gaza yüklendiği kamyon, yola ulaştığında damperindeki ağırlık nedeniyle adeta şaha kalktı. Arkadan çekişli olan kamyonun şoförü, kısa süreli çabanın ardından ustalıkla aracını düzlüğe çıkarmayı başardı. Bu ilginç anların görüntüleri, en çok izlenen videolar arasına girdi.
Güneş Enerjisiyle Çalışan Spor Sedan: Karma Revero 00:55
Güneş Enerjisiyle Çalışan Spor Sedan: Karma Revero 20 izlenme - 5 ay önce Karma küllerinden doğdu ve yeni spor sedanı Revero’yu görücüye çıkardı. Aslında otomobili ve Karma ismini görenlere bir şeyler tanıdık gelebilir. Zira bu yeni bir otomobil değil. Temellerini ünlü otomobil tasarımcısı Henrik Fisker‘ın 2008 yılında attığı şirket, 2013 yılında iflasın eşiğine kadar gelmişti. Çinli parça üreticisi Wanxiang’ın yatırımlarıyla ayağa kalkan şirket şimdi yeni ismi, yeni logosu ve yeni otomobiliyle karşımızda. Tasarım anlamında Fisker Karma‘dan kopmayan Karma Revero, elbette daha yenilikçi teknolojilere sahip. Bunlardan en dikkat çekenleri, daha doğrusu Karma tarafından ilk açıklananlar yeni bilgi eğlence sistemi ve güneş paneli. Henüz nasıl olacağı açıklanmış değil ancak Karma, güneş panelinin otomobilin çalışması için gereken enerjiyi sağlayacağını belirtiyor. Karma geniş kitlelere ulaşmaktansa daha küçük ve özel bir müşteri kitlesine hitap etmeyi hedefliyor. Dolayısıyla otomobilin hem sınırlı sayıda hem de özel müşterilerini memnun edecek özelliklerle gelmesi bekleniyor. 8 Eylül’de detaylı lansmanı yapıldıktan sonra Revero’nun o özelliklerini de yakından görmüş olacağız.
Dünya tarihinin en heyecanlı bitişi! 04:35
Dünya tarihinin en heyecanlı bitişi! 150 izlenme - 4 yıl önce Indianapolis'de yapılan 'Indianapolis Motor Speedway' yarışında öyle bir bitiş mücedelesi yaşandıki bu mücadele anlatılmaz izlenir. İşte o harika mücadele...
Otomobili ile Seyir Halindeki TIR'ın Altından Geçti 00:26
Otomobili ile Seyir Halindeki TIR'ın Altından Geçti 22 izlenme - 1 yıl önce Antalya’da seyir halindeki bir TIR’ın altından otomobiliyle geçen sürücü yürekleri ağızlara getirdi. Antalya’nn Konyaaltı ilçesinde ana yolda çekilen tehlikeli görüntüler aksiyon filmlerini aratmadı. Seyir halinde viyadük yapımında kullanılan büyük beton parça taşıyan TIR’ın altından klasik arabasıyla geçen sürücü ölüme meydan okudu. TIR sürücüsü yaşananları fark etmezken, TIR’ın altından geçen aracın görüntüleri yine araç içerisinde yanında oturan arkadaşı tarafından kaydedildi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler olumlu olumsuz birçok tepki alırken; “TIR şoförünü strese soktuğunun farkında mısın?", "Çok yanlış yoldasınız, kendi hayatınızı ve diğer sürücülerin hayatını tehlikeye atıyorsunuz.", "Yanlış hareketler bunlar.", "Çok tehlikeli, ama muhtemelen ben de denerdim” şeklinde yorumlar geldi.
MotoGP'de Şampiyon Lorenzo 00:58
MotoGP'de Şampiyon Lorenzo 4 izlenme - 1 yıl önce Sezonun son yarışı Valencia Grand Prix'sini ilk sırada tamamlayan Jorge Lorenzo, bir önceki yarışta Marc Marquez'i ittiği için son sıra cezası verilen; ancak finişi 4. sırada gören takım arkadaşı Valentino Rossi'nin önünde şampiyonluğa ulaştı.