Hoşgeldiniz!

hızlı çekim

63 Style Hızlı Çekim 01:27
63 Style Hızlı Çekim 9.160 izlenme - 4 yıl önce 63 Style Hızlı Çekim
Sarmaşıkların Hızlı Çekim Sarmaları 00:42
Sarmaşıkların Hızlı Çekim Sarmaları 8.863 izlenme - 10 yıl önce sarmaşıkların hızlı çekim sarmaları
Timelapse Road [720p60fps] 01:06
Timelapse Road [720p60fps] 755 izlenme - 2 yıl önce AlpOğur -------------- Facebook: @alpogur Twitter: @alpogur Instagram: @alpogur - @siyah.ve.beyaz Website: http://www.alpogur.com
Al Birini Vur Ötekine Kardeşler - Hey Ney 01:51
Al Birini Vur Ötekine Kardeşler - Hey Ney 1.405 izlenme - 3 yıl önce "Hey dostum naber?" cümlesiyle videonun açılış cümlesini yapan ve neden çıplak olduğunu çözemediğimiz ufaklık daha sonra seksi ve çıplak vücuduyla türlü figürler yaparak videoya can katmaktadır... Fakat ağabeyi Sezen Aksu'ya göndermek üzere bir demo hazırlamaktadır ve fakat lakin ki ufaklığın kime çektiği belli olmayan hareketleri ağabeyi zıvanadan çıkarmaya yetmiştir bile... Üstelik sinirlenen ağabeyin "Hey, hey!" şeklindeki ünlemine verilen yanıt ise bu fırlamanın hazırcevaplıkta sınır tanımadığının bir kanıtıdır sevgili yaşadıkça alkışlayan alkışladıkça yaşayan ve yaşatan dostlar... Not: Lan velet! Sana bi hareket çekerim hareketin Allahını görürsün züpçik!h
Everest Tırmanışı Hızlı Çekim 02:04
Everest Tırmanışı Hızlı Çekim 910 izlenme - 5 yıl önce Hizli Cekimde Tirmanicilarin Kafa Lambalari Cok Guzel Gorunuyor.
Hızlı Kayıt Yavaş Gösterim Slomo 06:33
Hızlı Kayıt Yavaş Gösterim Slomo 737 izlenme - 8 yıl önce bildiğimiz gibi saniyede binlerce kare kaydedebilen kameralar var. normal film kameraları saniyede 24 kare çekiyor. hızlı çekim yapan kamerayla kaydedilen 1 saniyelik görüntü normal hızla gösterildiğinde yaklaşık 40 saniyelik bir film oluşuyor.
Yolcu Gemisini ikiye Bölüp Boyunu Uzattılar 00:56
Yolcu Gemisini ikiye Bölüp Boyunu Uzattılar 382 izlenme - 4 yıl önce 2007 yılında Almanya'nın Hamburg kentindeki bir tersaneye getirilen yolcu gemisinin, iki aylık bir süre içinde ortadan kesilerek boyunun 30 metre uzatıldığı video aradan bunca yıl geçmiş olmasına rağmen son dönemde internette oldukça büyük ilgi gördü.
Dondurmanın Hızlı Çekimde Erimesi 02:38
Dondurmanın Hızlı Çekimde Erimesi 209 izlenme - 3 yıl önce Youtube'de bir arkadaşımız dondurmayı erirken kayıda almış ve hızlandırıp yüklemiş.Ben de siteye yükleyeyim de bizimkiler de görsün dedim,umarım admin kabul eder.İzliyoruz efenim.
 Dev Canlı Organizmanın Bilinmeyen Yaşamı 01:28
Dev Canlı Organizmanın Bilinmeyen Yaşamı 110 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'daki Büyük Set Resifi yeryüzündeki en büyük canlı organizma. Queensland Üniversitesi'nden Dr. Pim Bongaerts, hızlandırılmış çekim tekniğiyle belgelediği Büyük Set Resifi'nin bilinmeyen yaşamıyla ilgili görüntüleri özel olarak BBC'yle paylaştı.
Hızlı Çekimde Dondurmanın Erimesini İzlemenin Hipnotize Edici Keyfi 02:38
Hızlı Çekimde Dondurmanın Erimesini İzlemenin Hipnotize Edici Keyfi 55 izlenme - 4 yıl önce Şimdi Üzerimize Bunaltıcı Yaz Sıcağında, Bu Videoyu İzlemek Oldukça Manidar Olacaktır.
Ağır Ve Hızlı Çekim Bir Arada 02:48
Ağır Ve Hızlı Çekim Bir Arada 69 izlenme - 6 yıl önce Tokyo'da bir gün.
Durmak Ya Da Durmamak İşte Tüm Mesele Bu 00:19
Durmak Ya Da Durmamak İşte Tüm Mesele Bu 56 izlenme - 3 yıl önce Aynı evde yaşayanlar aynı duygu ve düşünceyi paylaşmak zorunda değiller, birileri olduğu yerde dururken, birileri hareketli olabilir. Önemli olan saygı çerçevesinde düşüncelerimizi paylaşmak değil mi?