Hoşgeldiniz!

hızlı ve öfkeli

Hızlı ve Öfkeli 6 - Resmi Fragman 01:02
Hızlı ve Öfkeli 6 - Resmi Fragman 3.831 izlenme - 4 yıl önce Hızlı ve Öfkeli 6 Filminin Yayınlanan İlk Resmi Fragmanı... Fast & Furious 6 - Big Game Spot - Official Trailer
Han Drifting by Hybrid - Fast Five Soundtrack 01:55
Han Drifting by Hybrid - Fast Five Soundtrack 4.894 izlenme - 5 yıl önce Hızlı ve Öfkeli 5 filminin film müzikleri albümünün 6. şarkısı, Han Drifting by Hybrid.
Hızlı&Öfkeli 7 Müzikleri Ve Electro House Müzikleri Fast Furious 7 Soundtrack Mix Electro House 41:30
Hızlı&Öfkeli 7 Müzikleri Ve Electro House Müzikleri Fast Furious 7 Soundtrack Mix Electro House 1.352 izlenme - 1 yıl önce ***Tracklist*** 1) Sevyn Streeter - How Bad Do You Want It - 2) Flo Rida - Gdfr (Feat. Sage The Gemini And Lookas) (noodles remix) - 3) DJ Snake & Lil Jon - Turn Down For What - 4) Dillon Francis & DJ Snake - Get Low - 5) Headhunterz - Once Again - 6) Julian Calor - Cell - 7) David guetta & Kaz James - Blast Off - 8) Krewella - Enjoy The Ride (Vicetone Remix) - 9) 3lau Ft Luciana - We Come To Bang - 10) Hardrock Sofa & swanky tunes - here we go - 11) Rusko x Cypruss hill shots go off (white Remix)
Hızlı Ve öfkeli 8 - Fast and Furious 8 Halfway Teaser 00:59
Hızlı Ve öfkeli 8 - Fast and Furious 8 Halfway Teaser 268 izlenme - 2 ay önce Hızlı Ve öfkeli 8 - Fast and Furious 8 Film Bilgileri Vizyon tarihi 14 Nisan 2017 Yönetmen F. Gary Gray Oyuncular: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham devamı... Tür Aksiyon Ülke Abd Hızlı Ve öfkeli 8 - Fast and Furious 8 Film Özeti: Sinema tarihinin en uzun soluklu film serilerinden biri olmaya aday Fast and Furious / Hızlı ve Öfkeli filmlerinin sekizincisi 2017 yılında vizyona girecek. Yönetmen koltuğunda bu sefer F. Gary Gray'in oturduğu yapımın oyuncu kadrosunda Vin Diesel , Dwayne Johnson, Jason Statham, Lucas Black ve Kurt Russell isimlerinin yer alması bekleniyor.
Hızlı ve Öfkeli 6 - Londra Yarışı 02:02
Hızlı ve Öfkeli 6 - Londra Yarışı 4.003 izlenme - 3 yıl önce Hızlı ve Öfkeli 6 filminin Londra yarışı isimli kısa klibi.
Paul Walker Ft. Ludacris | The Roots - My Best Friend 03:22
Paul Walker Ft. Ludacris | The Roots - My Best Friend 3.105 izlenme - 3 yıl önce Tyrese - My Best Friend (Paul Walker Tribute) ft. Ludacris | The Roots ŞARKI SÖZLERİ: Şarkı: Tyrese - What Am I Gonna Do All the many days you were on my mind Visions of me with you, all the time You wasn't looking for a man, you made it clear (Clear to me) And now I'm ever so glad that I have you near Here in my life, just you and I We can do whatever we want to I'm living my life with you by my side Oh one day, I'm a make you my wife, baby I was excited, 'cause I was falling, falling in love with you Now that I've fallen, what am I gonna do? I was excited, 'cause I was falling, falling in love with you Now that I've fallen, what am I gonna do? Do whatever puts a smile on my baby's face Girl you're my best friend and you can never be replaced There's nothing in this world, I wouldn't do (Do for you) You were one of my baby dreams and I'm so glad that it came true Here in my life, just you and I We can go anywhere we want to baby I'm living my life with you by my side Oh, one day I'm a make you my wife, yes I am I was excited, 'cause I was falling, falling in love with you (Oh, falling in love with you) Now that I've fallen, what am I gonna do? (Oh, I've gone beside by myself) I was excited, 'cause I was falling, falling in love with you (And it feels so good to me baby) Now that I've fallen, what am I gonna do? Since I gave you all my trust (And you never take my trust for granted) And you given so much love (Oh, you've given me so much love, baby) You're everything I want and need (You're everything that I want and I need, baby) Girl you got the best of me (Oh, you got the best of me) Break it down, oh oh oh I was falling in love I don't know what to do, I just love you Every inch of my body, falling in love We'll just take it one day at a time I was excited, 'cause I was falling, falling in love with you (Oh, I don't wanna rush into romance) Now that I've fallen, what am I gonna do? (Oh, I just want you in my arms, baby) I was excited, 'cause I was falling, falling in love with you (When I see you, I wanna touch you) Now that I've fallen, what am I gonna do? (And feel you, and hold you babe, baby, baby) I was excited (Oh, it feels so good, to be in love) Now that I've fallen (To get loved in return, oh) I was excited, 'cause I was falling, falling in love with you ('Cause it feels good, oh 'cause it feels good) Now that I've fallen, what am I gonna do? (Oh) I was excited, cause I was falling, falling in love with you (Said it feels so good having your arms around) Now that I've fallen, what am I gonna do (Feeling so complete baby, that's what I feel)
hızlı ve öfkeli 5 kısa klip 00:30
hızlı ve öfkeli 5 kısa klip 5.003 izlenme - 6 yıl önce hızlı ve öfkeli 5 filminin yayınlanan kısa klibi.
Hızlı ve Öfkeliyi Aratmayan Uzaktan Kumandalı Araba Yarışı 04:38
Hızlı ve Öfkeliyi Aratmayan Uzaktan Kumandalı Araba Yarışı 1.661 izlenme - 2 yıl önce Bu yarış film sahnelerini aratmadı.
Hızlı ve Öfkeli 6 - Türkçe Altyazılı 2. Fragmanı 01:02
Hızlı ve Öfkeli 6 - Türkçe Altyazılı 2. Fragmanı 6.437 izlenme - 4 yıl önce Dom ve Brian’ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir. Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinası olan paralı askerlerden oluşmaktadır başındaysa Letty adında acımasız ve eski bir asker yer almaktadır. Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine çekmektir. Hobbs, Dom’a takımını Londra’da yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder. Vin Diesel ve Paul Walker’ın sinema tarihine soygun ve araba kovalamacası olarak geçen ünlü serisinin son halkası olan film bu sefer İspanya’da ve İngiltere’de çekildi. Yapımın yönetmenliğini ise seride yapımcı kimliği ile de yer alan Justin Lin üstlenirken, senaryo Chris Morgan’a ait… Filmin resmi sitesini ziyaret etmek isterseniz, lütfen buraya tıklayın.
-Hızlı Ve Öfkeli - Danza Kuduro- 03:27
-Hızlı Ve Öfkeli - Danza Kuduro- 1.114 izlenme - 2 yıl önce Hızlı ve Öfkeli 5 RİO Soygunu Kasa Calma Sahnesi
Get Low Müzik Eşliğinde Hızlı Ve Öfkeli 7 Den Müthiş Sahneler 03:34
Get Low Müzik Eşliğinde Hızlı Ve Öfkeli 7 Den Müthiş Sahneler 1.934 izlenme - 2 yıl önce müziği film kadar beğendim :)
Hızlı Ve Öfkeli 6-Tank Sahnesi 05:13
Hızlı Ve Öfkeli 6-Tank Sahnesi 1.782 izlenme - 2 yıl önce Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson Dom ve Brian'ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, ...
Hızlı ve Öfkeli Kısa Filmi 20:23
Hızlı ve Öfkeli Kısa Filmi 1.184 izlenme - 1 yıl önce Vin Diesel Hızlı ve Öfkeli hayranlarını sevindirecek bir video yayınladı. Hızlı Öfkelinin kendisi tarafından yönetmenliğini yaptığı bir kısa filmi paylaştı.
Hızlı ve Öfkeli 6 – (2013) – Türkçe Altyazılı Perde Arkası 03:12
Hızlı ve Öfkeli 6 – (2013) – Türkçe Altyazılı Perde Arkası 3.898 izlenme - 3 yıl önce Hız yarışları üzerine kurulu, dünya çapında gişe rekortmeni seri yeni kıtasına taşınıyor. ‘Hızlı ve Öfkeli 6’ ile tekrar dönen ünlü yıldızların bulunduğu oyuncu kadrosunda baş rolleri Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson paylaşıyor. Bugüne kadarki en riskli macera için yeniden bir araya gelen Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Chris “Ludacris” Bridges ve Elsa Pataky’ye Badass dizisinden Luke Evans ile Gina Carano da katılıyor. Dom (Diesel) ve Brian’ın (Walker) nüfuzlu bir kişinin imparatorluğunu yıkıp, ekiplerini 100 milyon dolarla bıraktığından beri kahramanlarımız tüm dünyaya yayılmıştır. Ama evlerine dönememeleri ve sonsuza kadar kaçak olarak yaşayacak olmaları hayatlarını yarıda bırakmıştır. Bu arada Hobbs (Johnson) 12 ülkede, ölümcül yetenekleri olan paralı sürücülerden oluşan bir organizasyonu takip etmektedir. Takımın beynine (Evans) yardım eden acımasız ikinci başkan, Dom’un öldüğünü düşündüğü aşkı Letty’dir (Rodriguez). Suçlu takımını durdurmanın tek yolu onlara sokakta üstün gelmektir. Bu nedenle Hobbs, Dom’dan en seçkin takımını Londra’da toplamasını ister. Böylece evlerine dönebilecekler ve ailelerini yeniden bir araya getirebileceklerdir. Hızlı ve Öfkeli: Rio Soygunu’nun dünya çapındaki gişe başarısının üstüne inşa edilen, aksiyonu, akrobasiyi ve hikayeyi daha da yükseklere çıkaran ‘Hızlı ve Öfkeli 6 6’ filmiyle yönetmen Justin Lin dördüncü kez kamera arkasına geçiyor. Kendisine, yapımcı Clayton Towsend’in seriye yeniden katılmasını memnuniyetle karşılayan tecrübeli yapımcılar Neal H. Moritz ve Van Diesel da destek veriyor.
Hızlı ve Öfkeli ve Deli 01:40
Hızlı ve Öfkeli ve Deli 1.066 izlenme - 2 yıl önce Hızlı ve öfkeli serisindeki çılgın sürüşleri unutun onların hepsi yalan hepsi film icabı gençler... (Yoksa bu da öyle de ben mi atladım, izleyip hep birlikte karar verelm)
Hızlı ve Öfkeli 7 Filminde Uçaktan Araçla Atlama Sahnesi 03:05
Hızlı ve Öfkeli 7 Filminde Uçaktan Araçla Atlama Sahnesi 1.083 izlenme - 2 yıl önce Merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli filminin genişletilmiş fragmanında yer alan uçaktan araba ile atlama sahnelerinin yer aldığı fragmanı daha önce yayınlamıştık. Aksiyon dolu sahnenin kamera arkası görüntülerinin yayınlanmasıyla aslında gerçekten arabaların uçaktan fırlatıldığına şahit olduk. Bilgisayar efekti değilmiş.
Teriyaki Boyz - Tokyo Drift 04:15
Teriyaki Boyz - Tokyo Drift 1.826 izlenme - 2 yıl önce bas
Hızlı Ve Öfkeli 6 Film Müziği 06:15
Hızlı Ve Öfkeli 6 Film Müziği 2.272 izlenme - 3 yıl önce Tony Dize - Castigala
Hızlı Ve Öfkeli 7 Fragmanında Çalan Müzik 03:40
Hızlı Ve Öfkeli 7 Fragmanında Çalan Müzik 1.083 izlenme - 2 yıl önce HIZLI VE ÖFKELİ 7 FRAGMANINDA SONUNDA ÇALAN ŞARKI HIZLI VE ÖFKELİ 7 GET LOW hızlı ve öfkeli soundtrack hızlı ve öfkeli 7 soundtrack hızlı ve öfkeli şarkı hızlı ve öfkeli 7 faragmanında çakan müzik get low Hızlı ve Öfkeli 7 Fragman İzle - Paul Walker'ın ölümü nedeniyle vizyon tarihi ertelenen Hızlı ve Öfkeli 7 filminin bir fragmanını sizler için yayınlıyoruz.
Hızlı ve Öfkeli Serisi Hayran Yapımı Video 02:20
Hızlı ve Öfkeli Serisi Hayran Yapımı Video 2.616 izlenme - 4 yıl önce Hızlı ve Öfkeli Serisi Hayran Yapımı Video
Bad Meets Evil - Fast Lane ft. Eminem, Royce Da 5'9 04:09
Bad Meets Evil - Fast Lane ft. Eminem, Royce Da 5'9 4.422 izlenme - 4 yıl önce Bad Meets Evil - Fast Lane ft. Eminem, Royce Da 5'9
Hızlı Ve Öfkeli 7 - Fragman 2 (Furious 7'nin Yeni Fragmanı) 02:59
Hızlı Ve Öfkeli 7 - Fragman 2 (Furious 7'nin Yeni Fragmanı) 1.056 izlenme - 2 yıl önce Tüm Aile Yeniden Bir Arada: İşte Furious 7'nin Yeni Fragmanı Furious 7‘nin şimdiye kadarki en detaylı fragmanı resmen yayınlandı. Geçtiğimiz kasım ayında yayınlanan ilk fragman ve Super Bowl özel videosundan sonra, yeni fragman “işin yalnızca hızlı olmaktan çok daha öteye gittiğini” gözler önüne seriyor. Son ifade, fragmanda da gördüğümüz üzere ailenin büyük çocuğu Vin Diesel‘e ait. Vin Diesel’i serinin önceki filmlerinden hatırlıyoruz. Tıpkı yeni filmle aileye geri dönen Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky ve Lucas Black gibi. 7. filmde ailemizin tanışacağı yeni karakterleri ise Jason Statham, Djimon Hounsou, Tony Jaa, Ronda Rousey ve Kurt Russell gibi önemli isimler canlandırıyor. Film 3 Nisan'da vizyona giriyor.
Paul Walker'ın Kazasından İlk Görüntüler 01:46
Paul Walker'ın Kazasından İlk Görüntüler 2.039 izlenme - 3 yıl önce Hızlı Ve Öfkeli -fast And Furious- Filmleriyle Dünya Çapında Üne Kavuşan Amerikalı Aktör Paul Walker, Geçirdiği Trafik Kazasında Yaşamını Yitirdi. amerikan Medyasında Yer Alan Haberlerde, Los Angeles Yakınlarındaki Santa Clarita Kasabasında Arabasıyla Giden 40 Yaşındaki Oyuncunun, Aracının Direksiyon Kontrolünü Kaybettiği, Ağaca Çarpan Aracın Alev Topuna Dönüp Patladığı Belirtildi. Kaza Anında Araçta Bulunan Ünlü Oyuncunun Henüz İsmi Açıklanmayan Arkadaşı Da Hayatını Kaybetti. 15 Yaşında Bir Kızı Olan Yıldız Oyuncunun, Son Olarak 6’ncısı Çekilen Hızlı Ve Öfkeli Filminin 7’ncisi İçin Yapımcı Firma İle Çalışmakta Olduğu Bildirildi.
Sevyn Streeter - How Bad Do You Want It (Oh Yeah) [Furious 7 Soundtrack] 03:40
Sevyn Streeter - How Bad Do You Want It (Oh Yeah) [Furious 7 Soundtrack] 1.275 izlenme - 1 yıl önce Sevyn Streeter - How Bad Do You Want It (Oh Yeah) [Hızlı ve Öfkeli 7 Soundtrack]
Hızlı Ve Öfkeli 6 Kamera Arkası 03:21
Hızlı Ve Öfkeli 6 Kamera Arkası 1.812 izlenme - 4 yıl önce Milyonlarca Kişinin Merakla Beklediği Film Hızlı Ve Öfkeli 6 24 Mayıs 2013 Tarihinde Vizyona Girecek. Yapım Şirketinden Biz Hızlı Ve Öfkeli Severleri Daha Da Meraklandıracak Videolar Geliyor. Son Gelen Videoda Hızlı Ve Öfkeli Serisinin Son Filmi Olan Hızlı Ve Öfkeli 6 Filminin Kamera Arkası Görüntüleri Yer Alıyor.
honda cİvİc 04:03
honda cİvİc 7.784 izlenme - 9 yıl önce arabalar süper İzlemeden geçmeyin... hayran kalacaksınız...
muhteşem amerikan arabaları!!!!!!!!!!! 04:10
muhteşem amerikan arabaları!!!!!!!!!!! 6.433 izlenme - 7 yıl önce mustang camaro cadillac buick ve dahası
SİNEMASKOP BÖLÜM 86 HIZLI VE ÖFKELİ 6 KANAL 35 02:16:49
SİNEMASKOP BÖLÜM 86 HIZLI VE ÖFKELİ 6 KANAL 35 3.264 izlenme - 3 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Wiz Khalifa & Iggy Azalea – Go Hard or Go Home  03:52
Wiz Khalifa & Iggy Azalea – Go Hard or Go Home 1.332 izlenme - 2 yıl önce Wiz Khalifa & Iggy Azalea – Go Hard or Go Home ___@____xclas_____ (Hızlı ve Öfkeli 7 Soundtrack) Şarkı Sözleri (Lyrics): Five four three two I got one shot You lose the love and respect, that's where the trust stop New work, top drop I roll up every fifteen minutes like a bus stop And you can smell just how I'm smokin' when I burn out And you can catch me ridin' dirty but my car not - Wiz Wiz Khalifa & Iggy Azalea – Go Hard or Go Home [Furious 7 Soundtrack] Wiz Khalifa, ıggy azalea, Go Hard or Go Home, Hızlı ve Öfkeli 7, R&B, Müzik Videoları,
Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman 03:22
Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman 2.996 izlenme - 4 yıl önce Dom (Vin Diesel) ve Brian’nın (Paul Walker) Rio'da yaptıkları hırsızlıkla devirdikleri Kingpin Krallığından sonra kendilerine 100 milyon dolar kalmıştır. Bu soygundan sonra kahramanlarımız dünyaya dağılmıştır. Ancak eve dönemiyor olmaları ve sonsuza dek kaçak yaşamaları, hayatlarını yarım bırakmaktadır.