Hoşgeldiniz!

hizmet

Avea'da 'reklam' Değil, 'rakam' Konuşuyor 00:54
Avea'da 'reklam' Değil, 'rakam' Konuşuyor 83.298 izlenme - 5 yıl önce 22.000’i aşan kapsama noktalarıyla Avea hizmet kalitesini geliştiriyor, kapsama yatırımlarına da hız kesmeden devam ediyor.
Mükemmel Kar Temizleme Yöntemi 01:17
Mükemmel Kar Temizleme Yöntemi 11.089 izlenme - 9 ay önce Nerede çekildiğini bilmediğimiz bir görüntü. Kar nedir ve nasıl temizlenir sorularının cevabını bulacağınız bir video..
Sıcaktan Bunalan Adanalılara Soğuk Limonata Çeşmesi Hizmeti Verilmesi 02:11
Sıcaktan Bunalan Adanalılara Soğuk Limonata Çeşmesi Hizmeti Verilmesi 3.391 izlenme - 3 ay önce Hava sıcaklığının nem ile birlikte 47 derece hissedildiği Adana'da Yüreğir Belediyesi kurduğu limonata çeşmeleriyle halkı serinletmeye çalıştı.
Açık Sözlü Belediye Başkanı 03:00
Açık Sözlü Belediye Başkanı 2.693 izlenme - 2 ay önce Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinin Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, hizmet alabilmek için uyguladığı yöntemlerden sözederken, “Olağanüstü bir gücüm yok. Girişkenliğim, fırıldaklığım, üçkağıtçılığımla bir şeylerin peşinde koşuyorum” diyerek katılımcıları güldürdü.
Cemaatten Oy Alabilmek için Ağlayan Melih Gökçek 09:53
Cemaatten Oy Alabilmek için Ağlayan Melih Gökçek 16.307 izlenme - 1 yıl önce 20 yıldır ankarayı yöneten i.melih gökçek 2014 yerel seçimlerinde koltuğu mansur yavaşa kaptırmamak için kanal a da sergilediği oscarlık oyunculuğu izliyoruz
İrem Sak Sevişme Sahnesi Arayanlara Hizmet 00:06
İrem Sak Sevişme Sahnesi Arayanlara Hizmet 33.404 izlenme - 3 yıl önce İrem Sak sevişme sahnesi arayanlara hizmet
Vatandaşa Bedava Serinleme Hizmeti Veren Oto Yıkamacı 03:08
Vatandaşa Bedava Serinleme Hizmeti Veren Oto Yıkamacı 3.330 izlenme - 3 ay önce Hava sıcaklığının 40 derecenin üstüne çıktığı Gaziantep'te, bir Oto yıkamacı vatandaşlara bedava serinletme hizmeti veriyor.
Hayırcılara Evet Dedirten Klip 00:56
Hayırcılara Evet Dedirten Klip 6.597 izlenme - 6 ay önce 18 maddenin değilde hizmetler için oy kullanılacağını sanan arkadaşların hazırladığı klip. Referandumda anayasa değişikliğinin oylanacağını biri bu arkadaşlara anlatsın.
Hizmet Diyenlere Giydiren Kır Saçlı Abi 01:23
Hizmet Diyenlere Giydiren Kır Saçlı Abi 9.888 izlenme - 9 ay önce Yol yaptık, köprü yaptık, hizmet veriyoruz söylemlerine inanan akp seçmenine dayanamayıp bir şeyleri açıklamaya çalışan kır saçlı abiyi alkışlıyoruz.
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Dev Hizmet 01:18
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Dev Hizmet 7.353 izlenme - 1 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi başganı İ.Melih Başgandan muhteşem bir hizmet daha arkadaşlar. ankaral bir kardeşimiz hizmeti videoya çekmiş. kendi tabiriyle " hizmeti almış". iyi seyirler. Teşekkürler Melih Başgan.
İllüminati'ye Hizmet Eden Ünlüler 03:45
İllüminati'ye Hizmet Eden Ünlüler 31.472 izlenme - 4 yıl önce İllüminati'ye Hizmet Eden Ünlüler
Hakan Şükür'ün Arif Erdem Anısı 03:13
Hakan Şükür'ün Arif Erdem Anısı 7.599 izlenme - 1 yıl önce Hakan Şükür hizmet hareketinin düzenlemiş olduğu Uluslararası Üniversiteliler Futbol Turnuvası ödül töreninde Arif Erdem ile olan bir anısı anlatmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Akit Tv'yi Çalıyor Ama Çalışıyor Diyerek Trollemek 07:03
Akit Tv'yi Çalıyor Ama Çalışıyor Diyerek Trollemek 6.072 izlenme - 12 ay önce Cem Toker sağlı sollu girişirken en son ''Allahım bize güç ver'' duasının işe yaramadığını gördüklerinde reklama giriyorlar tabi. Not:Cem Toker'in değindiği Manş Tüneli 50 km olmasına rağmen 15.5 mr $ maliyete sahip.Değinmediği yine Marmaray'a benzer olan Seikan Tüneli 3.6 mr $ maliyete sahip.1.6 km olan Marmaray 4 mr $ maliyete sahip. Not2:Manş tüneli eskiden yapıldı enflasyon falan filan.La olum ordaki kazma vuran işçinin maaşı senin amelininkinin 10 katı.Senin devrinde teknolojide bayağı ucuzlamış birde. Not3:3.köprüyü kıskanıyorum. Akp'nin hizmetleriyle övünenlere bu konuşmayı zorunlu izletmek lazı
Bir Hafta Önceden Darbe Uyarısı 01:52
Bir Hafta Önceden Darbe Uyarısı 6.632 izlenme - 1 yıl önce Erol Mütercimler, 15 Temmuz'dan bir hafta önce Hava Kuvvetlerindeki Fethullahçı yapılanmaya dikkat çekiyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Makamlar Araçtır, Nasıl Geldiğinizi Unutmayın... 01:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Makamlar Araçtır, Nasıl Geldiğinizi Unutmayın... 3.609 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, dokunulmazlık görüşmeleri sırasında yaşananlar üzerinden eleştirdiği HDP için "Milletin temsilcisi olmaya layık değil" ifadesini kullandı. Muhtarlara seslenen Erdoğan, "Makamlar insanlara hizmet için bir araçtır" ifadesini de kullandı. E,
Bozdağ - F.Gülen, Devletin Denetimi Altında Hizmet Yapıyor 00:27
Bozdağ - F.Gülen, Devletin Denetimi Altında Hizmet Yapıyor 3.787 izlenme - 1 yıl önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağın mecliste Fethullah Gülen hakkındaki açıklamasından kısa bir bölüm.
FETÖ'cülerin Değişmeyen Alçaklıkları 02:03
FETÖ'cülerin Değişmeyen Alçaklıkları 4.505 izlenme - 1 yıl önce 25.06.1999 târihinde yayınlanan Ceviz Kabuğu programında Nazlı Ilıcak, FETÖ'cülerin sızdırdığı, gazeteci Hikmet Çetinkaya'ya âit mahrem bir raporu karalama amacıyla kullanıyor.
Fethullah Gülen ve Yurtdışına Gidip Orada Kalmak 05:37
Fethullah Gülen ve Yurtdışına Gidip Orada Kalmak 5.705 izlenme - 2 yıl önce Bu videoyu ciddi ciddi Hizmet hareketi hakkında fikir edinmeniz için ekliyorum. Hükümet-Cemaat kavgası, yolsuzluk vs. konularına girmeye gerek yok. Fethullah Gülen (benim için Hocaefendi) yurtdışına yapılan onca insan yatırımının temelini bu videoda anlatıyor diyebilirim. İzlerken sıkılırım diyenler için satırbaşları.. Başlangıç: dünya yeni şeylere gebe 00:28 alternatif bir dünya olacak ki batı Müslüman olsun. 00:32 batı ciddi krizlere gidiyor 00:55 (ihtida) Müslüman olmaya aday ülkeler ABD, Fransa 1:40 Said Nursi, Rusya'nın dağılması, okulların açılması 2:36 Benzer çözülme ABD'de yavaş yavaş yaşanıyor 3:15 Osmanlı 150 senede çözüldü 3:47 ABD'de şimdiden çözülsün demek doğru değil (90'lı yıllarda söylüyor bunu) 4:20 Çözülmeyi beklerken alternatif güç hazırlanmalı 5:08 Kariyer yapmaya gidenler ille de vatanım deyip dönmemeli Umarım önyargısız, anlama maksadıyla izlersiniz ve o yönde yorumlar yaparsınız.
Seçim Öncesi Yerli Yolcu Uçağı Tanıtımı 00:37
Seçim Öncesi Yerli Yolcu Uçağı Tanıtımı 2.405 izlenme - 8 ay önce Daha önce yerli uçak haberleri vardı ama bu ilk YOLCU uçağı haberi.2015 haziran seçimlerinden hemen önce tv kanallarında kısa süre gösterilen Türkiyenin ilk yolcu uçağı (henüz ortada yok)
Arabaya Servis Seks Hizmeti - İsviçre 00:20
Arabaya Servis Seks Hizmeti - İsviçre 5.843 izlenme - 3 yıl önce İsviçre'nin Zürih kentinde, fuhuşu kent merkezlerinden uzaklaştırmak için geliştirilen seks kutuları sayesinde herkes arabaya servis hizmeti alabilmekteymiş. Medeniyet başka şey yahu neyse haydi bakalım biz de olsa geyikleri başlasın.
Binali Yıldırım - F. Gülen'e Selamlar Göndermek 01:42
Binali Yıldırım - F. Gülen'e Selamlar Göndermek 2.766 izlenme - 1 yıl önce 10. Türkçe olimpiyatlarının İzmir buluşmasında gördüklerine hayranlığını belirtenlerden bu sefer kürsüde şuanki başbakanımız sayın Binali Yıldırım var.
Duru-Merve 07:40
Duru-Merve 10.358 izlenme - 9 yıl önce resmide kalın
Fethullah Gülen Belgeselinden Cem Karaca 01:37
Fethullah Gülen Belgeselinden Cem Karaca 4.550 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Cem Karaca'nın Fethullah Gülen için hazırlanan belgeseldeki yorumları. Belgeselin belli bir adı yok galiba ya da ben bulamadım.
Hizmet Nimettir Serdar Tuncer 03:53
Hizmet Nimettir Serdar Tuncer 6.480 izlenme - 5 yıl önce Hizmet Nimettir Serdar Tuncer
Ramazana Özel İlahi Güller (2008) 03:32
Ramazana Özel İlahi Güller (2008) 13.508 izlenme - 9 yıl önce seslendiren bilal hizmet herkezin gelecek ramazan bayramını kutlarım...
Dünya'nın En Büyük Araçları ve En Ağır Yükleri 2 11:51
Dünya'nın En Büyük Araçları ve En Ağır Yükleri 2 3.647 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en büyük araçları, Dünyanın en ağır yükleri, taşınan enteresan meteryaller. İlginç bir video, umarım ilginizi çeker. ilk video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/162205/dunyanin-en-buyuk-araclari-ve-dunyanin-en-agir-yukleri
Bu Takside Hizmette Sınır Yok 01:21
Bu Takside Hizmette Sınır Yok 3.408 izlenme - 3 yıl önce Elazığ'da, taksici Nuri Özen, aracında mini televizyon, su ısıtıcısı, kablosuz internet erişimi ve her kulağa hitap eden müzik arşiviyle adeta müşterilerine "sınırsız hizmet" veriyor. ELAZIĞ - Bestami Bodruk Elazığ'da, aracında mini televizyon ve su ısıtıcı bulunduran taksici Nuri Özen, içecek ve çikolata ikramının yanı sıra kablosuz internet erişim imkanı sunduğu müşterilerine, her kulağa hitap eden müzik arşiviyle adeta "sınırsız hizmet" veriyor. Nuri Özen (33), AA muhabirine yaptığı açıklamada, 6 yıldır taksicilikle uğraştığını ve yenilikleri her zaman takip ettiğini söyledi. Müşterilerine her zaman farklı hizmetler sunmaktan mutluluk duyduğunu belirten Özen, "Bu kapsamda ilk olarak aracımı değiştirdim. Sonra taksime televizyon taktırdım, kablosuz internet bağlattım. Aracıma tablet ve sıcak soğuk ikramlıklar koydum" dedi. Özen, yaptığı yeniliklerin müşterileri ve çevresindekiler tarafından olumlu karşılandığını belirterek, "Bu değişikliklerden dolayı müşterilerimden olumlu yanıt alınca aracımda kolonya, ıslak mendil ve bay bayan parfümü bulundurarak hizmet vermeye başladım. Bazen havalimanı ve otogardan aldığım müşterilerimin bir yerlere yetişmesi gerekiyor, bana parfümüm olup olmadığını soranlar oluyordu. Bundan dolayı da taksime bay ve bayan parfümü de koydum. Her ay vizyondaki filmleri takip ederek yeni filmleri müşterilerime sunuyorum ayrıca taksimde her türden müzik var. Aracıma binenlere hangi tarz müzikleri sevdiğini sorup ona göre müşterime o müziği dinletiyorum" diye konuştu. Özen, sunulan hizmet ve güvenin hem taksiciye hem de müşteriye artı değer kattığını ifade ederek, "Müşterilerim evlerinde nasıl rahat ediyorsa taksimde de öyle rahat etmelerini istedim ve böyle bir proje geliştirdim" dedi. Nuri Özen'in müşterilerinden Bahadır Demirel, işi gereği sürekli olarak ticari taksi kullandığını belirterek, "Gayet konforlu bir taksi. Sıcak soğuk içecekler, internet, gazete, çikolata ve gerekli ikramlar mevcut. Bu hizmetler beni çok çok memnun etti. Hizmetin yanı sıra bize güven veriyor. Bu güven ve hizmetin Türkiye genelinde de uygulanması herkesi mutlu eder" ifadelerini kullandı.
Mercan Erzincan - Oniki Hizmet 05:01
Mercan Erzincan - Oniki Hizmet 3.794 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Seyir Çıkış Tarihi: 07.06.2012 Türk Halk Müziği Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Bankanın Hizmetinden Beğenmeyip Striptizciler ile Protesto Yapan Adam 00:27
Bankanın Hizmetinden Beğenmeyip Striptizciler ile Protesto Yapan Adam 166 izlenme - 3 ay önce Rusya'da çalışanların çok soğuk ve ilgisiz olmasından şikayetçi olan adam, bankaya bir daha ki gidişinde yanında iki striptizci getirdi. Müzikle birlikte soyunmaya başlayan kadınların yanında konuşan adam hizmet böyle olur diyor. İzliyoruz efendim.
Aöf Öğrencilerine Mobil Destekli Eğitim Hizmeti 02:42
Aöf Öğrencilerine Mobil Destekli Eğitim Hizmeti 2.482 izlenme - 3 yıl önce Aöf Öğrencilerine Mobil Destekli Eğitim Hizmeti. Cep Telefonları Ve Tablet Bilgisayarlarda Kullanılabilecek Bir Ortam Oluşturuldu