Hoşgeldiniz!

hizmet

Akit Tv'yi Çalıyor Ama Çalışıyor Diyerek Trollemek 07:03
Akit Tv'yi Çalıyor Ama Çalışıyor Diyerek Trollemek 5.873 izlenme - 2 hafta önce Cem Toker sağlı sollu girişirken en son ''Allahım bize güç ver'' duasının işe yaramadığını gördüklerinde reklama giriyorlar tabi. Not:Cem Toker'in değindiği Manş Tüneli 50 km olmasına rağmen 15.5 mr $ maliyete sahip.Değinmediği yine Marmaray'a benzer olan Seikan Tüneli 3.6 mr $ maliyete sahip.1.6 km olan Marmaray 4 mr $ maliyete sahip. Not2:Manş tüneli eskiden yapıldı enflasyon falan filan.La olum ordaki kazma vuran işçinin maaşı senin amelininkinin 10 katı.Senin devrinde teknolojide bayağı ucuzlamış birde. Not3:3.köprüyü kıskanıyorum. Akp'nin hizmetleriyle övünenlere bu konuşmayı zorunlu izletmek lazı
Cemaatten Oy Alabilmek için Ağlayan Melih Gökçek 09:53
Cemaatten Oy Alabilmek için Ağlayan Melih Gökçek 15.728 izlenme - 2 ay önce 20 yıldır ankarayı yöneten i.melih gökçek 2014 yerel seçimlerinde koltuğu mansur yavaşa kaptırmamak için kanal a da sergilediği oscarlık oyunculuğu izliyoruz
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Dev Hizmet 01:18
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Dev Hizmet 6.923 izlenme - 2 ay önce Ankara Büyükşehir Belediyesi başganı İ.Melih Başgandan muhteşem bir hizmet daha arkadaşlar. ankaral bir kardeşimiz hizmeti videoya çekmiş. kendi tabiriyle " hizmeti almış". iyi seyirler. Teşekkürler Melih Başgan.
Hakan Şükür'ün Arif Erdem Anısı 03:13
Hakan Şükür'ün Arif Erdem Anısı 7.269 izlenme - 2 ay önce Hakan Şükür hizmet hareketinin düzenlemiş olduğu Uluslararası Üniversiteliler Futbol Turnuvası ödül töreninde Arif Erdem ile olan bir anısı anlatmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Avea'da 'reklam' Değil, 'rakam' Konuşuyor 00:54
Avea'da 'reklam' Değil, 'rakam' Konuşuyor 83.292 izlenme - 4 yıl önce 22.000’i aşan kapsama noktalarıyla Avea hizmet kalitesini geliştiriyor, kapsama yatırımlarına da hız kesmeden devam ediyor.
FETÖ'cülerin Değişmeyen Alçaklıkları 02:03
FETÖ'cülerin Değişmeyen Alçaklıkları 4.317 izlenme - 2 ay önce 25.06.1999 târihinde yayınlanan Ceviz Kabuğu programında Nazlı Ilıcak, FETÖ'cülerin sızdırdığı, gazeteci Hikmet Çetinkaya'ya âit mahrem bir raporu karalama amacıyla kullanıyor.
İrem Sak Sevişme Sahnesi Arayanlara Hizmet 00:06
İrem Sak Sevişme Sahnesi Arayanlara Hizmet 33.197 izlenme - 2 yıl önce İrem Sak sevişme sahnesi arayanlara hizmet
Bir Hafta Önceden Darbe Uyarısı 01:52
Bir Hafta Önceden Darbe Uyarısı 6.481 izlenme - 3 ay önce Erol Mütercimler, 15 Temmuz'dan bir hafta önce Hava Kuvvetlerindeki Fethullahçı yapılanmaya dikkat çekiyor.
Bozdağ - F.Gülen, Devletin Denetimi Altında Hizmet Yapıyor 00:27
Bozdağ - F.Gülen, Devletin Denetimi Altında Hizmet Yapıyor 3.472 izlenme - 2 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağın mecliste Fethullah Gülen hakkındaki açıklamasından kısa bir bölüm.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Makamlar Araçtır, Nasıl Geldiğinizi Unutmayın... 01:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Makamlar Araçtır, Nasıl Geldiğinizi Unutmayın... 3.591 izlenme - 6 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, dokunulmazlık görüşmeleri sırasında yaşananlar üzerinden eleştirdiği HDP için "Milletin temsilcisi olmaya layık değil" ifadesini kullandı. Muhtarlara seslenen Erdoğan, "Makamlar insanlara hizmet için bir araçtır" ifadesini de kullandı. E,
İllüminati'ye Hizmet Eden Ünlüler 03:45
İllüminati'ye Hizmet Eden Ünlüler 30.737 izlenme - 3 yıl önce İllüminati'ye Hizmet Eden Ünlüler
Binali Yıldırım - F. Gülen'e Selamlar Göndermek 01:42
Binali Yıldırım - F. Gülen'e Selamlar Göndermek 2.360 izlenme - 2 ay önce 10. Türkçe olimpiyatlarının İzmir buluşmasında gördüklerine hayranlığını belirtenlerden bu sefer kürsüde şuanki başbakanımız sayın Binali Yıldırım var.
Fethullah Gülen ve Yurtdışına Gidip Orada Kalmak 05:37
Fethullah Gülen ve Yurtdışına Gidip Orada Kalmak 5.548 izlenme - 1 yıl önce Bu videoyu ciddi ciddi Hizmet hareketi hakkında fikir edinmeniz için ekliyorum. Hükümet-Cemaat kavgası, yolsuzluk vs. konularına girmeye gerek yok. Fethullah Gülen (benim için Hocaefendi) yurtdışına yapılan onca insan yatırımının temelini bu videoda anlatıyor diyebilirim. İzlerken sıkılırım diyenler için satırbaşları.. Başlangıç: dünya yeni şeylere gebe 00:28 alternatif bir dünya olacak ki batı Müslüman olsun. 00:32 batı ciddi krizlere gidiyor 00:55 (ihtida) Müslüman olmaya aday ülkeler ABD, Fransa 1:40 Said Nursi, Rusya'nın dağılması, okulların açılması 2:36 Benzer çözülme ABD'de yavaş yavaş yaşanıyor 3:15 Osmanlı 150 senede çözüldü 3:47 ABD'de şimdiden çözülsün demek doğru değil (90'lı yıllarda söylüyor bunu) 4:20 Çözülmeyi beklerken alternatif güç hazırlanmalı 5:08 Kariyer yapmaya gidenler ille de vatanım deyip dönmemeli Umarım önyargısız, anlama maksadıyla izlersiniz ve o yönde yorumlar yaparsınız.
Fethullah Gülen Belgeselinden Cem Karaca 01:37
Fethullah Gülen Belgeselinden Cem Karaca 4.240 izlenme - 2 yıl önce Rahmetli Cem Karaca'nın Fethullah Gülen için hazırlanan belgeseldeki yorumları. Belgeselin belli bir adı yok galiba ya da ben bulamadım.
Arabaya Servis Seks Hizmeti - İsviçre 00:20
Arabaya Servis Seks Hizmeti - İsviçre 4.045 izlenme - 2 yıl önce İsviçre'nin Zürih kentinde, fuhuşu kent merkezlerinden uzaklaştırmak için geliştirilen seks kutuları sayesinde herkes arabaya servis hizmeti alabilmekteymiş. Medeniyet başka şey yahu neyse haydi bakalım biz de olsa geyikleri başlasın.
Duru-Merve 07:40
Duru-Merve 10.346 izlenme - 8 yıl önce resmide kalın
Hizmet Nimettir Serdar Tuncer 03:53
Hizmet Nimettir Serdar Tuncer 6.420 izlenme - 4 yıl önce Hizmet Nimettir Serdar Tuncer
Bu Takside Hizmette Sınır Yok 01:21
Bu Takside Hizmette Sınır Yok 3.368 izlenme - 2 yıl önce Elazığ'da, taksici Nuri Özen, aracında mini televizyon, su ısıtıcısı, kablosuz internet erişimi ve her kulağa hitap eden müzik arşiviyle adeta müşterilerine "sınırsız hizmet" veriyor. ELAZIĞ - Bestami Bodruk Elazığ'da, aracında mini televizyon ve su ısıtıcı bulunduran taksici Nuri Özen, içecek ve çikolata ikramının yanı sıra kablosuz internet erişim imkanı sunduğu müşterilerine, her kulağa hitap eden müzik arşiviyle adeta "sınırsız hizmet" veriyor. Nuri Özen (33), AA muhabirine yaptığı açıklamada, 6 yıldır taksicilikle uğraştığını ve yenilikleri her zaman takip ettiğini söyledi. Müşterilerine her zaman farklı hizmetler sunmaktan mutluluk duyduğunu belirten Özen, "Bu kapsamda ilk olarak aracımı değiştirdim. Sonra taksime televizyon taktırdım, kablosuz internet bağlattım. Aracıma tablet ve sıcak soğuk ikramlıklar koydum" dedi. Özen, yaptığı yeniliklerin müşterileri ve çevresindekiler tarafından olumlu karşılandığını belirterek, "Bu değişikliklerden dolayı müşterilerimden olumlu yanıt alınca aracımda kolonya, ıslak mendil ve bay bayan parfümü bulundurarak hizmet vermeye başladım. Bazen havalimanı ve otogardan aldığım müşterilerimin bir yerlere yetişmesi gerekiyor, bana parfümüm olup olmadığını soranlar oluyordu. Bundan dolayı da taksime bay ve bayan parfümü de koydum. Her ay vizyondaki filmleri takip ederek yeni filmleri müşterilerime sunuyorum ayrıca taksimde her türden müzik var. Aracıma binenlere hangi tarz müzikleri sevdiğini sorup ona göre müşterime o müziği dinletiyorum" diye konuştu. Özen, sunulan hizmet ve güvenin hem taksiciye hem de müşteriye artı değer kattığını ifade ederek, "Müşterilerim evlerinde nasıl rahat ediyorsa taksimde de öyle rahat etmelerini istedim ve böyle bir proje geliştirdim" dedi. Nuri Özen'in müşterilerinden Bahadır Demirel, işi gereği sürekli olarak ticari taksi kullandığını belirterek, "Gayet konforlu bir taksi. Sıcak soğuk içecekler, internet, gazete, çikolata ve gerekli ikramlar mevcut. Bu hizmetler beni çok çok memnun etti. Hizmetin yanı sıra bize güven veriyor. Bu güven ve hizmetin Türkiye genelinde de uygulanması herkesi mutlu eder" ifadelerini kullandı.
Hizmette Üç Yıl (1997) - Recep Tayyip Erdoğan 43:01
Hizmette Üç Yıl (1997) - Recep Tayyip Erdoğan 2.363 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 1994 - 1997 yılları arası yapmış olduğu hizmetleri içeren ve nostaljik bir değer taşıyan görüntülerin yer aldığı tanıtım filmi.
Mercan Erzincan - Oniki Hizmet 05:01
Mercan Erzincan - Oniki Hizmet 3.617 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Seyir Çıkış Tarihi: 07.06.2012 Türk Halk Müziği Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
hizmette sınır yoktur 00:42
hizmette sınır yoktur 7.230 izlenme - 8 yıl önce müşteri velinimettir:)
ramazana özel ilahi güller (2008) 03:32
ramazana özel ilahi güller (2008) 13.434 izlenme - 8 yıl önce seslendiren bilal hizmet herkezin gelecek ramazan bayramını kutlarım...
Aöf Öğrencilerine Mobil Destekli Eğitim Hizmeti 02:42
Aöf Öğrencilerine Mobil Destekli Eğitim Hizmeti 2.303 izlenme - 2 yıl önce Aöf Öğrencilerine Mobil Destekli Eğitim Hizmeti. Cep Telefonları Ve Tablet Bilgisayarlarda Kullanılabilecek Bir Ortam Oluşturuldu
Fethullah Gülen Teslim Olmayın Zorlasın, Göbekleri Çatlasın Beyin Kanamasından Gitsinler 00:55
Fethullah Gülen Teslim Olmayın Zorlasın, Göbekleri Çatlasın Beyin Kanamasından Gitsinler 1.293 izlenme - 1 yıl önce Fethullah Gülen'den operasyon yorumu: Beyin kanamasından gitsinler Fuat Avni'nin operasyon iddiası sonrası açıklamalarda bulunan Fethullah Gülen, "Zalimin işini kolaylaştırmak bir vebaldir. Zorlasın, göbekleri çatlasın, beyin kanamasından gitsinler" dedi. Fethullah Gülen, bugün yayınlanan videosunda cemaat operasyonu iddialarını değerlendirdi. "İçeri atacaklarmış, ben zannediyorum dün içeri attıkları insanlar, meseleyi Kuran okuyarak ve gülerek karşıladıkları gibi, yarın öbür gün içeriye atacakları insanlar da, onu Seyyidina Hazreti Musa gibi gülerek karşılayacaklardı" diyen Gülen, "zalimin işini kolaylaştırmak bir vebaldir. Zorlasın, göbekleri çatlasın, beyin kanamasından gitsinler" dedi.
Dünya'nın En Büyük Araçları ve En Ağır Yükleri 2 11:51
Dünya'nın En Büyük Araçları ve En Ağır Yükleri 2 2.675 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en büyük araçları, Dünyanın en ağır yükleri, taşınan enteresan meteryaller. İlginç bir video, umarım ilginizi çeker. ilk video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/162205/dunyanin-en-buyuk-araclari-ve-dunyanin-en-agir-yukleri
hizmet turizm 05:48
hizmet turizm 2.440 izlenme - 5 yıl önce
Diyanet İşleri Başkanlığı Engelliler Din Eğitimi ve Hizmetleri 05:58
Diyanet İşleri Başkanlığı Engelliler Din Eğitimi ve Hizmetleri 1.088 izlenme - 11 ay önce Diyanet İşleri Başkanlığı - Engelliler Din Eğitimi ve Hizmetleri
Hüzünlü Gurbet - Rap 04:06
Hüzünlü Gurbet - Rap 803 izlenme - 7 ay önce Fetö terör örgütü liderinin popüler olduğu zamanlar da onun eserleri kullanılarak ve onun hayatını anlatan dizi ile harmanlanmış bir klip çalışması,
Mustafa Yıldızdoğan Barışa Hizmet 05:00
Mustafa Yıldızdoğan Barışa Hizmet 7.040 izlenme - 8 yıl önce www.metalbozkurt.tr.gg
gavs-i sani '' hizmet edin!amellerimizin yarısını size vereceğiz '' 06:12
gavs-i sani '' hizmet edin!amellerimizin yarısını size vereceğiz '' 2.787 izlenme - 5 yıl önce bir sofi aktarıyor..