Hoşgeldiniz!

hobbit 3

Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı Hd Fragmanı 02:33
Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı Hd Fragmanı 443.206 izlenme - 4 yıl önce Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı Hd Fragmanı Film Hakkında: The Hobbit üçlemesinin son bölümü olan üçüncü filmde, Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan ve Cüceler Bölüğü’nün maceraları sona eriyor. Ejderha Smaug ile karşı karşıya geldikten ve günahkar Hobbit Gollum'dan meşhur güç yüzüğünü aldıktan sonra sağ salim eve ulaşıncaya kadar Bilbo'yu halen daha onlarca yeni serüven bekliyor. Yurtlarına tekrar kavuşan Erebor Cüceleri, Ejderha Smaug'u Göl Kasabası'nın masum yerlileri üzerine saldıkları gerçeğiyle yüzleşmek zorundadırlar. Thorin Meşekalkan ise Arkentaşı'nı ararken önemli değerlerden ödün vermiştir. Thorin'e yardımcı olamayan Bilbo tehlikeli bir seçim yapmanın eşiğine gelir. Bu esnada Lord Sauron planladığı gizli Yalnız Dağ saldırısı için dört Ork bölüğü göndermiştir. Şimdi Cüce, Elf ve İnsanların önünde iki seçenek vardır: Ya birleşip birlikte savaşacaklar ya da hep beraber yok olacaklardır. Beş ordu toplanıp savaşa girmeye hazırlanırken Bilbo hem kendi hayatı hem de arkadaşları nı kurtarmak için savaşmak durumunda kalacaktır.
 Hobbit Beş Ordular Savaşı Kamera Arkası 04:09
Hobbit Beş Ordular Savaşı Kamera Arkası 3.785 izlenme - 4 yıl önce Hobbit Beş Ordular Savaşı isimli Füfilm 17 Aralık'ta vizyonda olucak ama film vizyona girmeden filmin kamera arkası görüntülerinin birleştirilmiş halini içeren bir video kamera arkasında Ian Mckellen, Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Lee Pace, Luke Evans gibi oyuncuları görmek mümkün iyi seyirler.
Hobbit'in 3. Filminin Adı Değişti (Altyazılı Haber) 01:19
Hobbit'in 3. Filminin Adı Değişti (Altyazılı Haber) 2.453 izlenme - 4 yıl önce Hobbit serisinin üçüncü filminin adı Beş Ordular Savaşı olarak değiştirildi.
Hobbit 3 Fragman 02:16
Hobbit 3 Fragman 465 izlenme - 3 yıl önce Büyük Bir Efsane sinamalarda ve çoook büyük bir efsaneyle önünüze serilicek siz izleminizi tercih ediyorum ben sinamsına gidicem ve gerçekten çoook güzel.bu arada abone olmayı ve yorum atmayı sakın unutmayın.iyi sehirler.
Hobbit Beş Ordular Savaşı Kamera Arkası 04:09
Hobbit Beş Ordular Savaşı Kamera Arkası 536 izlenme - 3 yıl önce Hobbit Beş Ordular Savaşı isimli Füfilm 17 Aralık'ta vizyonda olucak ama film vizyona girmeden filmin kamera arkası görüntülerinin birleştirilmiş halini içeren bir video kamera arkasında Ian Mckellen, Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Lee Pace, Luke Evans gibi oyuncuları görmek mümkün iyi seyirler.
Hobbit:Beş Ordunun Savaşı Filminin Türkçe Altyazılı Teaser Fragmanı 01:45
Hobbit:Beş Ordunun Savaşı Filminin Türkçe Altyazılı Teaser Fragmanı 217 izlenme - 3 yıl önce Efsanevi üçlemenin sonuncusu Hobbit: Beş Ordunun Savaşı 17 Aralık vizyona girdi, orta dünyanın son filmine veda etmek üzücü olsa da nice Peter Jackson filmerine diyoruz.