Hoşgeldiniz!

Hobo

Uzaylı Kro Hayvan Simulasyonu! (Hobo) Ahmet Aga 18:02
Uzaylı Kro Hayvan Simulasyonu! (Hobo) Ahmet Aga 6.626 izlenme - 2 yıl önce
Afganistan'da Facia 01:04
Afganistan'da Facia 2.227 izlenme - 4 yıl önce Afganistan'ın kuzeydoğusunda meydana gelen toprak kayması sonucu 2 bin kişiden haber alınamıyor. Anadolu Ajansı toprak kaymasında, ilk belirlemelere göre 400 kişinin yaşamını yitirdiğini bildirdi. Ülkenin kuzeydoğundaki Badahşan vilayetindeki bir dağın yakınlarında bulunan Hobo Barik köyünde toprak kayması meydana geldi. Associated Press'in haberine göre, Badakşan Valisi Şah Veliullah Edib, yaklaşık 300 evin toprak altında kaldığı köyde 2 binden fazla kişinin kayıp olduğunu açıkladı. Toprak kaymasında, ilk belirlemelere göre 400 kişi yaşamını yitirdi.
hobo with a shotgun fragman 01:32
hobo with a shotgun fragman 3.146 izlenme - 7 yıl önce hobo with a shotgun filminin yayınlanan ilk fragmanı.
Burak İle Flash Oyun - Hobo 08:34
Burak İle Flash Oyun - Hobo 1.203 izlenme - 3 yıl önce Burak ile Flash Oyun : http://oyunasi.com İnternet Sitem : http://burakoyunda.net Forum sayfam : http://burakoyunda.net/forum Minecraft Hakkında Her Şey : http://minec...Hobo oyun duyurusu..
Hobo Cennet 02:26
Hobo Cennet 95 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/hobocennet.htm En eğlenceli Macera oyunları kategorisindeki Hobo Cennet oyunu yani 7 nci versiyonu ile pis kahramanımız Hobo'yu dövüşürken göreceksiniz. Hobo dövüşçüsü pis biri olduğu için harikalar diyarında hiç sevilmedi. Dışlanan Hobo karşısına çıkan herkesin üstüne işeyip çeşitli pislikler yapacak ve onları zehirleyip dövecektir. Her geçtiğiniz seviye sonrası yeni saldırı tuşları ortaya çıkacaktır ve bu oyunda size gösterilecektir. Karmaşık saldırı hareketleri ile karşınıza çıkan daha güçlü dövüşçüleri bir bir yok edebileceksiniz. Oyunda ki son seviyelere geldiğinizde bir çok karışık kombinasyon tuşlarını kullanmaya çalışarak adeta çılgınlar gibi klavyeye vuracaksınız. Her ne kadar cennette geçen bir dövüş oyunu gibi gözükse de bu oyun karikatürize olarak eğlence amaçlı yapılmıştır. Gerçeğin çok dışında tamamen hayal dünyasına ait olan Hobo oyunlarının belkide son oyunu bu olacaktır. İyi eğlenceler..
Hobo Cehennem 04:09
Hobo Cehennem 52 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/hobocehennem.htm İğrençlikleri ile tanınan en kötü, en kaba ve en pis kahraman Hobo ölmüş ve cehenneme gitmiştir. Fakat Hobo cehennemde de rahat durmuyor. Şeytan ordularıyla tek başına savaşa katılan hoboyu, yön tuşlarıyla hareket ettiriyoruz. A tuşu ile yumruk, S tuşu ile tekme atabilirsiniz. Bol şanslar..
John Lee Hooker - Hobo Blues 02:43
John Lee Hooker - Hobo Blues 123 izlenme - 7 yıl önce john lee hooker - hobo blues
Hobo - The Hanzo 13:58
Hobo - The Hanzo 51 izlenme - 3 yıl önce Bu oyunda insanların üstüne tükürüyoruz ve hatta dışkımızı bile bırakabiliyoruz. Oyunu buradan oynuyabilirsiniz: http://www.y8.com/games/hobo Videoları beğenmek kesmedi mi? O zaman bizi takip edin! Twitch: http://www.twitch.tv/bolumsonucanavari Facebook: http://www.facebook.com/bolumsonucana... Twitter: http://twitter.com/BSCLive Oyunla ilgili herşey! http://www.bolumsonucanavari.com
John Lee Hooker - Hobo Blues 02:43
John Lee Hooker - Hobo Blues 64 izlenme - 3 yıl önce John Lee Hooker'ın en sevdiğim şarkılarından birisidir.Sözleri manidardır, insanı hüzne gark eder efem. Lyrics: When I first thought to hobo'in, hobo'in, I took a freight train to be my friend, oh Lord You know I hobo'd, hobo'd, hobo'd, hobo'd, Hobo'd a long, long way from home, oh Lord Yes, my mother followed me that mornin', me that mornin' She followed me down to the yard, oh yeah She said my son he'd gone, he'd gone, he'd gone Yes he's gone in a, poorsome wear*, oh yeah Yes I left my dear old mother, dear old mother I left my honor, need* a crime, oh Lord Take care of my child, Take care, take care of my child
Hobo Dövüş 02:42
Hobo Dövüş 43 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/hobodovus.htm Hobo, yeni bir macera oyunu ile karşınızda. Hobo'nun bu oyununda polislerle başı derttedir. Uyunması yasak olan bölgede sızan ve sonrada polisin zoruyla kalkan hobo, olay çıkartır ve bu durum içinden çıkılmaz bir hal alır. Hobo kendini savunmalıdır ve ölmeden onu etkisiz hale getirmek isteyen kişilere karşı direnmelidir. Yön tuşları ile Hobo'yu kontrol edebilir, A ve S tuşları ile attack yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Hobo ve Zombiler 01:57
Hobo ve Zombiler 38 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/hobovezombiler.htm Maceracı hobo bu yeni oyununda zombilere karşı mücadele ediyor. Hobo'nun düşman zombileri etkisiz hale getirebilmesi için ona yardım etmelisiniz. W,a,s,d tuşları ile kontrolü sağlayabilir, J ve K tuşları ile ise savunmaya geçebilirsiniz. Tüm zombileri yok ederek levelleri geçmeye çalışmalısınız. İyi şanslar..
John Lee Hooker Hobo Blues 03:02
John Lee Hooker Hobo Blues 83 izlenme - 6 yıl önce
John Lee Hooker - Hobo Blues 02:43
John Lee Hooker - Hobo Blues 31 izlenme - 3 yıl önce John Lee amcamızın 1965'te American Folk Blues Festivalde söylediği şarkılardan biridir. Blues'un en baba isimlerindendir.Bence onu en iyi özetleyen şey ise youtubede yazan ''John Lee could sing the Phone Book, and it would sound good..'' yorumudur.
Charlie Winston - Like A Hobo - Acoustic 03:31
Charlie Winston - Like A Hobo - Acoustic 57 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: I've always known Since I was a young boy In this world, everything's as good as bad Now my father told me always speak a true word And I have to say that is the best advice I've had Because something burns inside of me It's everything I long to be And lies they only stop me from feeling free Like a hobo from a broken home Nothing's gonna stop me Like a hobo from a broken home Nothing's gonna stop me I've never yearned for anybody's fortune The less I have the more I am a happy man Now my mother told me always keep your head on Because some may praise you just to get what they want And I said mama I am not afraid They will take what they will take And what would life be like without a few mistakes Like a hobo from a broken home Nothing's gonna stop me Like a hobo from a broken home Nothing's gonna stop me
Seasick Steve Hobo Low 07:48
Seasick Steve Hobo Low 35 izlenme - 6 yıl önce
Habnet FakirlikVeKötüAnne!!! İZLESENE. . . 09:50
Habnet FakirlikVeKötüAnne!!! İZLESENE. . . 4 izlenme - 12 ay önce BU VİDEO ÇOK HARİKA DİĞER ... İZLEME SİTESİNDE 4.000 ÜSTÜNDE KANALA ABONE OL!!!!
Insainment Hobo Shotgun 04:41
Insainment Hobo Shotgun 4 izlenme - 1 yıl önce Music (Eminem) and Violent Movie Clips from the #Grindhouse style film "Hobo with a Shotgun" about a homeless man (Rutger Howard) out for vengeance with his trusty shotgun... More: http://bit.ly/clickhereforvideos http://ItsMyURLs.com/Overkill_MSA http://ApocalypseMindSpace.tumblr.com http://Overkill-MSA.Tumblr.com