Hoşgeldiniz!

Hödük Videoları İzle

Türk Kick Boksçu Vedat Hödük, Hakaret Eden Yunan Rakibini Hastanelik Etti 02:06
Türk Kick Boksçu Vedat Hödük, Hakaret Eden Yunan Rakibini Hastanelik Etti 104 izlenme - 3 ay önce Türkiye'nin dövüş sporlarındaki gururu Vedat Hödük, bir kez daha A1 Kick Boks dünya şampiyonu oldu. Kemer maçı esnasında kendisine ve milli değerlerine hakaret eden Yunan rakibi Dimitris Chiotis'i sert bir tekmeyle nakavt eden Türk sporcu, galibiyetin ardından acı çeken rakibinin yanına giderek tesellide bulundu. Maç sonrası hastaneye kaldırılan Yunan dövüşçünün ise kaburgasında kırık olduğu tespit edildi.
Kendisine 03:30
Kendisine "Pis Türk" Diyen Küstah Rakibini Perişan Etti 180 izlenme - 1 yıl önce Kickbox şampiyonu Hödük, iki yıl önceki maçla ilgili bir itirafta bulundu: "Avustralyalı boksör kulağıma eğilip bana 'pis Türk' demişti ve bu beni kamçıladı." Kickbox şampiyonu milli boksörümüz 28 maçta 28 galibiyeti olan nâmağlup şampiyon Vedat Hödük, iki yıl önceki efsane maçla ilgili ilginç bir itirafta bulundu. "PİS TÜRK" KELİMESİ KAMÇILADI Avustralya Melbourne'de ringe çıkan milli sporcu, şampiyonluğa giden karşılaşmada çok yorgun olduğunu ve motivasyonu yetersiz bir şekilde ringe çıktığını belirtti. Ancak karşılaşmanın kritik bir anında, Avustralyalı boksör Louie Michael Badato'nun kulağına eğilerek "pis Türk" dediğini ve bunun kendisini kamçıladığını açıkladı.
Şiirle Tevekkül Yapan Milletler Hödük Milletlerdir 03:07
Şiirle Tevekkül Yapan Milletler Hödük Milletlerdir 216 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. İlber Ortaylı, konuk olduğu 'Aykırı Sorular' programında adeta ateş püskürdü. Enver Aysever, İlber Ortaylı'nın verdiği tepki karşısında sorusunu dahi tamamlayamadı. Necip Fazıl üstadı da severim ancak bu adam bir başka kanım ısınıyor...
Silvio Kapat Telefonu Hödük! 01:50
Silvio Kapat Telefonu Hödük! 156 izlenme - 2 yıl önce Silvio derken bizim Silvio Berlusconi. Menzile giren her manken, fotomodel ve XX kromozomu bafileyen İtalya Başbakanı bu kez canlı yayında stüdyoya bağlandı. Genel olarak bu durumu kıskanan ve bıkan İtalyan erkeklerinin sözcüsü ise bir sunucu oldu. Stüdyodakilere ana avrat dümdüz giden Silvio en son sunucu tarafından fırçayı yedi. Hani bizim buralarda olsa bu durum amanın...
Yelem Şekil Önümden Çekil ! 01:46
Yelem Şekil Önümden Çekil ! 103 izlenme - 2 yıl önce Yaşlı kral baba, zıpçıktı veliahta ders veriyor Beni adam gibi ve tekrar selamlayacaksın, ben de önünden öyle geçeceğim diyor. Saygı duyuyoruz, boşuna kral olmamış. Kullarını terbiye etmeyi biliyor.