Hoşgeldiniz!

hogan

Smackdown Goldberg Vs Hollywood Hulk Hogan 12:03
Smackdown Goldberg Vs Hollywood Hulk Hogan 66.633 izlenme - 8 yıl önce wwe - goldberg vs hollywood hulk hogan(1)
Smackdown Hulk Hogan And Edge 02:40
Smackdown Hulk Hogan And Edge 37.929 izlenme - 8 yıl önce wwe smackdown - rock - hogan and edge segment
hulk hogan vs. chris jericho-wwf smackdown 07:35
hulk hogan vs. chris jericho-wwf smackdown 32.376 izlenme - 8 yıl önce hulk hogan adamım ya
Snoop Dogg Ve Hulk Hogan - Wwe Raw 07:50
Snoop Dogg Ve Hulk Hogan - Wwe Raw 2.857 izlenme - 10 ay önce Çocukken Flash TV'de Amerikan Güreşi olarak izlediğimiz ve idollerimizden biri olan Hulk Hogan ile Snoop Dogg aynı pistte.
Hulk Hogan Show 01:57
Hulk Hogan Show 20.968 izlenme - 9 yıl önce bunu izle kacırma
Smackdown Hulk Hogan Vs Big Boss Man 12:28
Smackdown Hulk Hogan Vs Big Boss Man 14.774 izlenme - 8 yıl önce wwf - hulk hogan vs big boss man - cage match - snme 1989
Smackdown Hulk Hogan Vs Mr Perfect 14:43
Smackdown Hulk Hogan Vs Mr Perfect 8.797 izlenme - 8 yıl önce hulk hogan vs mr perfect
Rocky 3 - Rocky, Thunderlips'e Karşı (Sezai Aydın Dublaj) 08:39
Rocky 3 - Rocky, Thunderlips'e Karşı (Sezai Aydın Dublaj) 2.854 izlenme - 2 yıl önce Sizler için arşivimden ufak bir yeniyıl hediyesi dostlar.Rocky hayırkurumlarına bağış yapmak için Thunderlips ile gösteri maçı yapmayı kabul eder.Mickey ise bu durumdan oldukça tedirgindir.
smackdown hulk hogan vs roddy piper 08:46
smackdown hulk hogan vs roddy piper 5.503 izlenme - 8 yıl önce hulk hogan vs roddy piper
Rocky Hulk Hogan'a Karşı - Rocky III (1982) 08:36
Rocky Hulk Hogan'a Karşı - Rocky III (1982) 2.181 izlenme - 2 yıl önce Serinin 3. bölümünde Rocky artık ağır siklet boks şampiyonudur, ünlüdür ve zengindir. Hayır işlerine girişmiştir. Gösteri maçı için güreşçi Hulk / Hollywood Hogan'la aynı ringe çıkma cesaretini gösterebilmiştir, sırf hayır amaçlıdır. Efsane seride iki efsane aynı ringde. =3 efsane oldu.
Amerikan Güreşi - Sting Baskını (1997) 03:23
Amerikan Güreşi - Sting Baskını (1997) 1.799 izlenme - 2 yıl önce Efenim Amerikan Güreşi'ni (flash tv'deki halini) bilmeyen yoktur aramızda. 90ların sonunda patlama yapan bu sporda ( daha doğrusu show gösterisinde) belli başlı büyük karakterler vardı. Hulk hogan, ric flair, golderg, sting gibi... şimdi bu kahramanlardan Sting'in Hulk hogan ve ekibine karşı oynadığı oyunu izliyoruz. Çok başkaydın be Sting. o yüz makyajın o korku saçan bakışların..
6 Nisan, 2014: WrestleMania 30'un Dev Açılışı! - Türkçe Çeviri (Part2) 10:43
6 Nisan, 2014: WrestleMania 30'un Dev Açılışı! - Türkçe Çeviri (Part2) 1.308 izlenme - 1 yıl önce Şov: WrestleMania XXX. Yer: New Orleans, Louisiana - Super(Silver)dome! Tarih: 6 Nisan, 2014. Kendi çağının en büyük üç güreşçisi aynı ringde! WrestleMania 30'un dev açılışında The Rock, Hulk Hogan ve "Stone Cold" Steve Austin arasında geçen renkli görüntülerin ikinci ve son partını izliyoruz. İyi seyirler.
smackdown hollywood hulk hogan 05:58
smackdown hollywood hulk hogan 4.268 izlenme - 8 yıl önce wwe (wwf) - desire - hollywood hulk hogan tribute
WWE En Patlayıcı Anlar (Amerikan Güreşi) 03:51
WWE En Patlayıcı Anlar (Amerikan Güreşi) 2.500 izlenme - 3 yıl önce WWE Amerikan Güreşinde şu ana kadarki en patlayıcı, ekstrem anların bir kolajını izleyeceğiz. Çocukluğumuzdan bu yana Türk Tv'larında da yayınlanan Amerikan güreşi fırtınası bu videoda tavan yapıyor ve en efektif anları izliyoruz.
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 4 07:51
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 4 2.546 izlenme - 3 yıl önce 90'ların efsanesi Amerikan Güreşi (Pankreas) bir kesit daha. Bu bölümde -bölümün bir kısmı desek daha yerinde olur- Ric Flair ile Maço'nun kapışmasını izleyeceğiz. Görüntü için elimden bir şey gelmez; zira daha iyi bir görüntü kalitesi maalesef İnternette mevcut değil. Sadece Jimmy ve Nicky için bile izlenir. Keyifli seyirler. Not: Gerekli açıklamalar 3. videoda mevcuttur. Bazı yorumları bulabileceğiniz bağlantı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102200/flash-tv-amerikan-guresi Diğer Videolar: Video 1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6652/flash-tv-de-amerikan-guresi-pankreas-keyfi Video 2: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71366/flash-tv-amerikan-guresi-pankreas-keyfi-2 Video 3: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125896/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-3
Flair Vs Hogan Vs Ddp Vs Goldberg Sting Returns To Wcw 09:26
Flair Vs Hogan Vs Ddp Vs Goldberg Sting Returns To Wcw 1.329 izlenme - 5 yıl önce Flair Vs Hogan Vs Ddp Vs Goldberg Sting Returns To Wcw
Kimse Konuşmasın (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 01:50
Kimse Konuşmasın (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 33 izlenme - 1 ay önce Gazeteciler, hikâyelerin ardındaki öyküleri bulma konusunda eğitimlidir. Hulk Hogan'ın seks kasetini ve Las Vegas Journal-Review'ın satışını araştıran gazeteciler, eşi benzeri görülmemiş bir şey buldu: medyayı susturmak için zenginliklerini gizlice kullanan milyarderler. Kimse Konuşmasın, Peter Thiel’in Gawker'a karşı açılan davaya verdiği mali desteğin ve Sheldon Adelson’ın Nevada'nın en büyük gazetesini şüpheli bir şekilde satın almasının; gazeteciliğin geleceği, anayasanın birinci maddesi ve ultra zenginlerin gücü açısından ne anlam taşıdığını araştırıyor.
Suburban Commando - Şehir Komandosu Fragmanı 02:06
Suburban Commando - Şehir Komandosu Fragmanı 1.499 izlenme - 4 yıl önce 1991 ABD yapımı Hulk Hogan'ın da başrol oyuncularından biri olduğu Şehir Komandosu (Suburban Commando) filminin fragmanı. Shep(Hulk Hogan) bir uzay komandosu olarak kendi gezegeninden kaçıp teknik arıza nedeniyle Dünya ya inmek zorunda kalır bu hiç tanımadığı gezegende türlü aksiliklerle karşı karşıya gelecektir geçinebilmesi için yeni bir iş bulması gerekicektir bir evde 2 yaramaz çocuğa dadılık yapar bu arada peşinden gelen iki uzay komandosu ile başetmeye çalışıcaktır
Kevin Nash vs. Hulk Hogan  Efsane WWC Ortaklığı 03:36
Kevin Nash vs. Hulk Hogan Efsane WWC Ortaklığı 527 izlenme - 2 yıl önce Hulk Hogan ve Kevin Nashin sezon boyunca rakip gibi gözükmesi, finalde gerçeğin ortaya çıkışı, Goldberg'in ringi basması ve yediği muazzam dayak.
Hulk Hogan - Real American 02:57
Hulk Hogan - Real American 714 izlenme - 2 yıl önce Çıktığı dizilerin aksine, özünde bir profesyonel güreşçi olan Hulk Hogan, bu mesleği sırasında yaptığı performansları nedeniyle başta ABD olmak üzere tüm dünya'nın ilgisini çekmiş, zamanla profesyonel güreş'ten sinema ve film sektörüne kendini vermeye başlamıştır. Profesyonel güreşçilerin ttantron olarak bilinen giriş videolarında da genelde güreş hareketlerinden kesitler, mimikler ve güreşçiyi tanıtan öğeler gösterilmektedir. Günümüzde sıkça görülen bu titantronlarda, Hogan bu akımın öncülerindendir. Günümüzde Hogan'ı her cumartesi gecesi Cine5'te kötü karakter (heel) olarak görebilirsiniz.
Hulk Hogan: Penisim O Kadar Da Büyük Değil 02:07
Hulk Hogan: Penisim O Kadar Da Büyük Değil 349 izlenme - 1 yıl önce Dedikosu sitesi Gawker ile 'seks kaseti' nedeniyle mahkemelik olan ABD'li profesyonel güreşçi ve aktör Hulk Hogan, duruşmada Gawker'ın avukatlarının sorularını yanıtladı. Bu esnada mahkemede, ünlü yıldızın cinsel organının 25 santimetre olduğunu söylediği bir radyo söyleşisi dinletildi. Gerçek adı Terry Gene Bollea olan Hogan, bu konuda avukatlardan gelen "Doğru mu" sorusunu "Pekala, o benimki değil. Çünkü benimki tartıştığımız ölçülerde değil" şeklinde yanıt verdi. Avukatın bastırması üzerine ABD'li yıldız, "Yok cidden. Cinsel organım 25 santimetre değil" demek zorunda kaldı. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; özel hayatını ihlâl ettikleri iddiasıyla Gawker'a 100 milyon dolarlık dava açan Hogan, söz konusu röportajda cinsel hayatını abarttığını söyledi. Gawker sitesinin avukatları ise Hogan'ın cinsel hayatını kamusal bir mesele haline getirdiğini savunuyor.
Sarı Dev - Thunder in Paradise 01:54
Sarı Dev - Thunder in Paradise 687 izlenme - 2 yıl önce Yine 90'ların dizilerinden bir tanesi, biri iri iki kaslı amcanın konuşan botları ve bitmek bilmeyen bol kavgalı silahlı macera dizisiydi. Hulk Hogan nam-ı diğer sarı dev ve Chris Lemmon oynardı. Devimiz her bölüm de en az bir kapı bir direk sökerdi yerinden. Sempatik adamdı da! Konuşan bot thunder da yetkisiz birileri bota ayak basarsa verirdi elektriği, amcaların acelesi varsa göreve gidiyorsa, şekil değiştirir zırh kuşanırdı. Pahalı dizi olsa gerek ne yatlara ateş ederlerdi, belki de özel efektti hatırlamıyorum. Bir de uyduruk bir aile vardı dizide. Bizim diziyi getirenler hulk hoganın kaslarını her karede görünce Sarı Dev diye çevirmişler, ben bot ve aksiyon için izliyorsam, büyüklerde bikinili voleybol oynayan kızlar için izlerdi herhalde.
JetPack ile Muheteşem Uçuş! 03:26
JetPack ile Muheteşem Uçuş! 130 izlenme - 5 ay önce Tyson Henderson ve Carter Hogan, Kaliforniya'da Jet Pack Aviation kullanarak muhteşem görüntülere imza attılar...
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 5 07:36
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 5 598 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum ahalisi, 90'lar furyasında Flash TV'nin yayınladığı efsane program Amerikan Güreşi'ni birçoğumuz biliyoruz. Bu bölümde Konnnan ve Blue Man karşılaşmasını izleyeceğiz.Malesef görünü kalitesi için elimde birşey gelmiyor. Sadece Jimmy ve Nicky'nin muhabbeti için bile izlenir. Keyifli seyirler. Not: Vaktiyle uzun uzun açıklama yapmıştım. Yaptığım açıklarmaların üstüne ekleyeceğim pek fazla bilgi yok. Gerekli açıklamayı 3. videoda bulabilirsiniz. Bazı yorumları bulabileceğiniz bağlantı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102200/flash-tv-amerikan-guresi Diğer Videolar: Video 1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6652/flash-tv-de-amerikan-guresi-pankreas-keyfi Video 2: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71366/flash-tv-amerikan-guresi-pankreas-keyfi-2 Video 3: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125896/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-3 Video 4: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/126239/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-4
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 6 01:34
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 6 400 izlenme - 2 yıl önce Flash TV Amerikan Güreşi'nin elimizde bulunan son kesitini paylaşıyorum. Gönül isterdi ki HD ve tam bölümü paylaşayım lakin; Flash TV arşivini basamayacağımız ya da "para neyse vereyim!" diyemeyeceğim için bununla yetineceğiz. Bu kesitte Jimmy ve Nicky'nin dansçı kızlar hakkında görüşleri açıklıyorlar. Nicky kızları görünce biraz şey oluyormuş :) Önceden paylaşılan 5 bölümün linkleri: 1-) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6652/flash-tv-de-amerikan-guresi-pankreas-keyfi 2-)http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71366/flash-tv-amerikan-guresi-pankreas-keyfi-2 3-) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125896/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-3 4-) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/126239/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-4 5-) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/234886/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-5
Hulk Hogan - Cennette Fırtına (1994-95) 01:54
Hulk Hogan - Cennette Fırtına (1994-95) 283 izlenme - 2 yıl önce Hatırlayanlar vardır;1994-95 yayın döneminde Kanal D'de yayınlanan orjinal adı Thunder in Paradise olan,"Sarı Dev" Hulk Hogan'ın oynadığı dizinin jeneriği... Okuldan gelince izlenirdi.
Hulk Hogan's Rock'n Wrestling Çizgi Film Jeneriği 01:01
Hulk Hogan's Rock'n Wrestling Çizgi Film Jeneriği 316 izlenme - 2 yıl önce Orjinal adı "Hulk Hogan's Rock 'n' Wrestling" olan ülkemizde de yayınlanmış olan çizgi film. Hatırlayanlar vardır; iyi amerikan güreşçileriyle kötü amerikan güreşçilerinin amansız maceraları bölümler boyu sürer gider.
Wwe Summerslam 2005 Hulk Hogan Vs Shawn Michaels (legend Vs Icon Match) 30:00
Wwe Summerslam 2005 Hulk Hogan Vs Shawn Michaels (legend Vs Icon Match) 555 izlenme - 3 yıl önce Enjoy & Like
Dadı Dedikse Film Fragmanı (1993) 02:12
Dadı Dedikse Film Fragmanı (1993) 271 izlenme - 2 yıl önce İşadamı Frank Mason gizli bir mikroçıp projesi yürütmektedir. Sürekli tehdit edildiğinden çocuklarının koruması için profesyonel güreşçi olan Sean'ı tutar. Ancak asıl tehlike evdedir. Sean çocuklara korumalık değil dadılık yapmak zorunda kalacaktır. Hulk Hogan'dan sımsıcak bir aile komedisi...
Wf Hulk Hogan Tribute Real American 03:24
Wf Hulk Hogan Tribute Real American 253 izlenme - 3 yıl önce Hulkster - Still The King! Hope All You Hulkamaniacs Enjoy Our Tribute To The One And Only Hulkster