Hoşgeldiniz!

Hogwarts Videoları İzle

BUGRAAK LOS ANGELES'DA NELER YAPIYOR? (TANITIM) 01:07
BUGRAAK LOS ANGELES'DA NELER YAPIYOR? (TANITIM) 11.664 izlenme - 7 ay önce KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN: https://goo.gl/HpkzEj ? SOSYAL MEDYA'DA BENİ TAKİP EDİN ? ?Instagram - http://instagram.com/bugrakazanci ?Facebook - http://facebook.com/minecraftevi ?Twitter - http://twitter.com/bugrakazanci ?Snapchat - bugrakazanci ------------------------------------------------------------------------------------------ Videomu izlediğiniz için teşekkür ederim umarım eğlenmişsinizdir kanalıma abone olmayı unutmayın. ------------------------------------------------------------------------------------------
Winterfell'den, Ağrı Doğubeyazıt'a Uzanan Ramazan Coşkusu 01:17
Winterfell'den, Ağrı Doğubeyazıt'a Uzanan Ramazan Coşkusu 2.700 izlenme - 10 ay önce İçkiliydi bilmemne sayfası yapmış sanırım başlığı da aynen kopyalıyorum, ramazan coşkusunu en iyi anlatan video olacağa benziyor
harry potter ve ölüm yadigarları-türkçe alt yazılı 02:21
harry potter ve ölüm yadigarları-türkçe alt yazılı 7.267 izlenme - 7 yıl önce harry potter türkçe altyazılı fragmanla döndü.sihir dünyası savaşta! karanlık lord iyice güç kazanırken iyiler de boş durmuyor. yedinci yılında hogwarts cadılık ve büyücülük okuluna dönmeyen harry potter dumblerdoreun ona bıraktığı görevi tamamlamaya çalışıyor.
Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu Tanıtım. 01:36
Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu Tanıtım. 1.937 izlenme - 5 yıl önce
Gerçek Hayatta Hogwarts'a Gitmek! 03:26
Gerçek Hayatta Hogwarts'a Gitmek! 529 izlenme - 2 yıl önce Harry Potter'a pek benzemeyen ufaklık Hogwarts'a kalkan trenin peronunu soruyor.. Not: Hogwarts'a giden tren 9 3/4 no'lu perondan kalkmaktadır. Bu perona ulaşmak için normal tren garında 9 ve 10 numaralı peronlar arasındaki duvara doğru hızla koşulur, duvarın öbür tarafına geçince 9 3/4 no'lu perona ulaşılır.
Hogwarts İmam Hatip Lisesi 00:06
Hogwarts İmam Hatip Lisesi 861 izlenme - 3 yıl önce Hogwarts İmam Hatip Lisesi olsa nasıl olurdu :))))
Hogwarts Korosu - Kayna Kazanım Kayna 00:50
Hogwarts Korosu - Kayna Kazanım Kayna 252 izlenme - 2 yıl önce Harry Potter efsanesi 1.kitapta çocuklara hitap etiğini kabul ediyorum ama 3'ten sonra özllikle kiapları çocuklardan çok yetişkin insanların elinde gezmeye başladı. 3 . Filmde bir sahnesinde bir koro toplu halde güzel güzel şarkılarını söylerken çevirinin ne kadar iyi ve özenilmiş olduğunu farkettim sözlere kendimi verince bir yerden tanıdık geldi sözler ! Macbeth'in cadılarının sözlerine benzer yerleri var orjinali öylemidir bilemem ama bu gayet hoş olmuş. Ne manzara ama! Macbeth cadılarında bir kesit ; Birinci Cadı: Kayna kazan, biz dönelim çevrende: / Kokmuş işkembeyi attım içine. / Soğuk soğuk taş altında kurbağa / Otuz bir gün, otuz bir gece / Zehim zehim zehrini toplaya / Kazanımda ilk önce o kaynaya. Hepsi Birden: Acı üstüne acı, kan üstüne kan, / Kayna kazanım kayna, yan ateşim yan. İkinci Cadı: Kara yılan kıtır kıtır kesilsin, / At kazana fıkır fıkır kaynasın. / Semender gözü, kurbağanın başparmağı, / Köpek dili, yarasanın kıkırdağı, / Yılan dişi, çiyan kuyruğu, / Puhu kanadı, kertenkele budu, / Fokurdayıp pişsin kazanda, / Bir cehennem yemeği acılığında. Hepsi birden: Acı üstüne acı, kan üstüne kan, / Kayna kazanım kayna, yan ateşim yan. Üçüncü cadı: Pul pul ejderha derisi, kurt dişi / Bir cadı kemiğinin çürümüşü, / Köpek balığının kursağı, tuzlu tuzlu / Baldıran kökü, gece koparılmış, gizli gizli / Bir parça Yahudi ciğeri, kara kara, / Biraz keçi safrası, sarı sarı / Porsuk yaprağının kurumuşu, / Ay tutulduğu zaman toplanmışı. / Türk burnu, Tatar dudağı, / Bir orospudan doğmuş, / Doğar doğmaz boğulmuş, / Bir çocuğun parmağı. / At hepsini kazana, kaynasın: / Biraz kaplan işkembesi de katmalı ki / Koyulaşsın çorba, kıvama gelsin. Hepsi Birden: Acı üstüne acı, kan üstüne kan / Kayna kazanım kayna, yan ateşim yan. İkinci Cadı: Bebek kanıyla da soğuttun mu biraz, / Tamamdır büyü, önünde durulmaz. Ne manzara ama!
Facebook Hogwarts Tanıtım. 01:36
Facebook Hogwarts Tanıtım. 238 izlenme - 5 yıl önce
Hogwarts'ta bir Türk - Sınıf seçimi 00:06
Hogwarts'ta bir Türk - Sınıf seçimi 221 izlenme - 3 yıl önce Hogwarts'ta bir Türk - Sınıf seçimi - Yeni Vine
Zulfukar 03:09
Zulfukar 221 izlenme - 3 yıl önce Jangan Kale Savaşı
Hogwarts Talebe Yurdu (Kızlar Banyosu) 00:06
Hogwarts Talebe Yurdu (Kızlar Banyosu) 182 izlenme - 3 yıl önce Hogwarts Talebe Yurdu Kızlar Banyosu
Hogwarts'a Bir Türk - Sırlar Odası 00:06
Hogwarts'a Bir Türk - Sırlar Odası 97 izlenme - 2 yıl önce Hogwarts'ta bir Türk - Sırlar Odası - yeni vine
Hogwarts'ta Bir Thug Life 00:06
Hogwarts'ta Bir Thug Life 100 izlenme - 2 yıl önce Hogwarts'ta bir Thug Life - yeni vine
Hogwarts'ta Bir Türk - Lazer 00:06
Hogwarts'ta Bir Türk - Lazer 76 izlenme - 2 yıl önce Hogwarts'ta Bir Türk - Lazer - yeni vine
Kurtlar Vadisi: Hogwarts 01:25
Kurtlar Vadisi: Hogwarts 61 izlenme - 3 yıl önce Parody'dir gerçekle hiçbir ilgisi yoktur. HP HABER tarafından yapılmıştır.