Hoşgeldiniz!

hole

Supermassive Black Hole - Alacakaranlık Müzik Videosu 03:51
Supermassive Black Hole - Alacakaranlık Müzik Videosu 57.688 izlenme - 7 yıl önce
muse - supermassive black hole 03:35
muse - supermassive black hole 78.560 izlenme - 10 yıl önce muse - yoğun kara delik...
twilight bella & edward 03:41
twilight bella & edward 116.934 izlenme - 9 yıl önce twilight soundrack super massive black hole alacakaranlık bella edward
Alacakaranlık Beyzbol Sahnesi Müziği 03:30
Alacakaranlık Beyzbol Sahnesi Müziği 10.801 izlenme - 7 yıl önce
Muse-Supermassive Black Hole Haarp Wembley_stadium 04:12
Muse-Supermassive Black Hole Haarp Wembley_stadium 19.746 izlenme - 9 yıl önce muse-supermassive black hole haarp wembley_stadium
muse - supermassive black hole 03:36
muse - supermassive black hole 17.048 izlenme - 9 yıl önce alacakaranlık film müziklerinden
the hole 3d 2011 fragman 02:00
the hole 3d 2011 fragman 7.673 izlenme - 6 yıl önce
Muse - Supermassive Black Hole Lyrics 03:28
Muse - Supermassive Black Hole Lyrics 3.908 izlenme - 4 yıl önce Lyrics to this absolutely AMAZING Muse song: "Supermassive Black Hole". Please Enjoy! (:
Kara Delik (The Black Hole) Kısa Film 02:48
Kara Delik (The Black Hole) Kısa Film 5.392 izlenme - 4 yıl önce Kara Delik, fantastik bir olay üzerinden insanoğlunun aç gözlülüğünü anlatan, zekice kurgulanmış bir kısa film. Fotokopi makinasının bir kağıt üstünde açtığı ‘solucan deliği’ bir fırsat olarak kullanan kurnaz adamın sürpriz sonla biten kısa hikayesi.
rabbit hole fragman 02:28
rabbit hole fragman 4.531 izlenme - 7 yıl önce nicole kidman'ın yeni filmi rabbit hole'un resmi fragmanı...
50 Cent - Put A Hole İn Yo Back 01:58
50 Cent - Put A Hole İn Yo Back 10.867 izlenme - 10 yıl önce 50 cent put a hole in yo back 50 cent g-unit
rabbit hole 3 fragmanı 01:04
rabbit hole 3 fragmanı 5.577 izlenme - 7 yıl önce rnmutlu bir evlilikleri olan becca ve howie corbettın yaşamı oğulları dannynin bir trafik kazasında ölmesi ile alt üst olur. çift karşılaştıkları bu yoğun acı ile baş etmeye çalışırken bir taraftan da kendi ilişkilerinin çıkmazları ile karşılaşır.rnhowienin acısı onu tuhaf bir nostaljiye kaptırır ve geçmişini yeniden sorgulatırken beccanın yas süreciyle başa çıkma yöntemi çok daha farklı olacaktır. becca oğlunun ölümünden sorumlu olan jason adlı genç ile bir dostluk kurar ve onun dünyası
Nötron Yıldızı Dünya'ya Yaklaşırsa 06:27
Nötron Yıldızı Dünya'ya Yaklaşırsa 2.428 izlenme - 2 yıl önce Ömürlerinin sonunda yıldızların yakıtı biter ve çekirdek içeri doğru çökmeye başlar.Eğer yıldız Güneşimiz kütlesindeyse bi Kırmızı Deve, yıldızın kütlesi Güneş'in 1,35 ile 2,1 katı arasında ise Nötron Yıldızına dönüşür.Kütlesi bundan da fazlaysa bi Kara Delik oluşur. Peki bi Nötron Yıldızı Dünyamıza yaklaşırsa ne olur?
muse supermassive black hole 03:39
muse supermassive black hole 3.164 izlenme - 6 yıl önce muse supermassive black hole
İmkb Tavşanlı Anadolu Öğretmen Lisesi - Suppermassive Black Hole - Muse 03:13
İmkb Tavşanlı Anadolu Öğretmen Lisesi - Suppermassive Black Hole - Muse 3.378 izlenme - 4 yıl önce İMKB Tavşanlı Anadolu Öğretmen Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Muse'den Suppermassive Black Hole şarkısıyla katıldı.
Dünyanın En Adi İnsanı - The World's Biggest Asshole 02:48
Dünyanın En Adi İnsanı - The World's Biggest Asshole 1.799 izlenme - 2 yıl önce Ne kadar adi adam olduğunuz önemli değil, birgün birileri için kahraman olabilirsiniz.
Rihanna Ft. Justin Timberlake - Hole In My Head 04:09
Rihanna Ft. Justin Timberlake - Hole In My Head 3.447 izlenme - 8 yıl önce
Hole In One (2010) Fragman 02:47
Hole In One (2010) Fragman 2.759 izlenme - 4 yıl önce Eric, son derece yetenekli golfçü ama radikal-disiplinsiz üniversite öğrencisi, onun dünya büyük ölçüde sadist plastik cerrahlar bir çift için bir golf bahis kaybettikten sonra değişmiş bulur. parasını, onun kız arkadaşı, herkes onur ve golf salıncak kaybeder Eric kötü-boy tutum yaşam tarzı bir cırtlak durdurmak için geliyor. Eric ve onun en yakın arkadaşı Tyler
what the bleep down the rabbit hole fragmanı 1 01:07
what the bleep down the rabbit hole fragmanı 1 3.980 izlenme - 7 yıl önce sadece ağızdan ağıza tavsiyelerle yayılarak gişe rekorları kıran !f 06da da gösterilen kuantum fiziği kuramlarından yola çıkarak gerçek dediğimiz şeyin bambaşka biçimlerde düşünülebileceğini gösteren biz ne bilebiliriz ki?!nin ardınan ikincisi geliyor. film ilkinde olduğu gibi depresyonla cebelleşen hayattan erkeklerden işinden bıkmış olan amandanın marlee matlin yaşadıkları etrafında dönse de bu kez işin gerçek yıldızları kuantum dünyasını anlatan bilim adamları araştırmacılar ga
İmkb Tavşanlı Anadolu Öğretmen Lisesi - Supermassıve Black Hole - Muse 03:28
İmkb Tavşanlı Anadolu Öğretmen Lisesi - Supermassıve Black Hole - Muse 1.565 izlenme - 4 yıl önce 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması’nın büyük finalinde İMKB TAVŞANLI ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ MUSE'den SUPERMASSIVE BLACK HOLE şarkısını seslendirdi. Bu performansıyla grup “En İyi İcra” kategorisinde üçüncülüğü kazandı.
Chris Cornell - Black Hole Sun 04:46
Chris Cornell - Black Hole Sun 1.072 izlenme - 6 yıl önce Chris Cornell Black Hole Sun
Aerosmith - Hole In My Soul 06:20
Aerosmith - Hole In My Soul 392 izlenme - 2 yıl önce Aerosmith'in 1997 yılından güzel bir şarkısı. Klibindeki fantastik öğeler ve genel akış çok hoş. İzliyoruz efendim.
Kara Delik Anlamlı 02:51
Kara Delik Anlamlı 606 izlenme - 4 yıl önce Kara Delik Anlamlı
Muse - Supermassive Black Hole (Alacakaranlık) 03:47
Muse - Supermassive Black Hole (Alacakaranlık) 616 izlenme - 4 yıl önce Sountrack - Twilight Muse - Supermassive Black Hole Şarkı Sözleri (Lyrics): Oh baby dont you know I suffer? Oh baby can you hear me moan? You caught me under false pretenses How long before you let me go? You set my soul alight You set my soul alight (You set my soul alight) Glaciers melting in the dead of night And the superstars sucked into the supermassive (You set my soul alight) Glaciers melting in the dead of night And the superstars sucked into the 'supermassive' I thought I was a fool for no one Oh baby I'm a fool for you You're the queen of the superficial And how long before you tell the truth You set my soul alight You set my soul alight (You set my soul alight) Glaciers melting in the dead of night And the superstars sucked into the supermassive (You set my soul alight) Glaciers melting in the dead of night And the superstars sucked into the 'supermassive' Supermassive black hole Supermassive black hole Supermassive black hole Glaciers melting in the dead of night And the superstars sucked into the supermassive Glaciers melting in the dead of night And the superstars sucked into the supermassive (You set my soul alight) Glaciers melting in the dead of night And the superstars sucked into the supermassive (You set my soul alight) Glaciers melting in the dead of night And the superstars sucked into the supermassive Supermassive black hole Supermassive black hole Supermassive black hole
muse- supermassive black hole live aol sessions 03:47
muse- supermassive black hole live aol sessions 663 izlenme - 7 yıl önce https//www.facebook.com/livemuse
Muse 04:13
Muse 693 izlenme - 9 yıl önce muse supermassive
muse supermassive black hole 03:28
muse supermassive black hole 684 izlenme - 6 yıl önce muse supermassive black hole
Yolda Aniden Açılan Dev Çukur 00:39
Yolda Aniden Açılan Dev Çukur 211 izlenme - 3 yıl önce Çin'in Fujian eyaletindeki Jinjiang'da kalabalık bir kavşakta bir tırın geçişi ardından yolda bir anda 4 metrelik bir çukur açıldı. Çevredekiler şaşkınlık yaşarken bir sürücü, otomobilinin kontrolünü kaybetti ve araç yolda açılan 4 metrelik çukura düştü.
Kelly Clarkson Hole 02:51
Kelly Clarkson Hole 558 izlenme - 6 yıl önce
Counter Strike - Hüzünlü Hikaye (Aşk İçerir) 03:58
Counter Strike - Hüzünlü Hikaye (Aşk İçerir) 456 izlenme - 3 yıl önce Eminim birçoğumuzun gençliğini ve çocukluğunu süsleyen efsane oyun CS'deki GSG-9'un acıklı ve bir o kadar da aşk dolu hayat hikayesini izleyeceğiz, iyi seyirler.