Hoşgeldiniz!

Holigan Videoları İzle

Sahaya Atlayan 70'lik Holigan Teyze 00:14
Sahaya Atlayan 70'lik Holigan Teyze 64.742 izlenme - 3 yıl önce Portekiz Premier Lig'de Maritimo ile Sporting Braga'nın karşı karşıya geldiği mücadelede sahaya 70'li yaşlardaki bir kadın taraftar girdi. Teyzemin güvenlikçiye fırça çekmesi ayrı bir güzellik..
Efendi Beşiktaş 06:02
Efendi Beşiktaş 8.656 izlenme - 3 ay önce Efendi Beşiktaş'ın buram buram efendilik kokan hareketleri.
Hidra - Holigan (Holigan Albüm) 04:00
Hidra - Holigan (Holigan Albüm) 24.749 izlenme - 2 yıl önce Hidra – Holigan Tam kale yine 12’ye 10 kala sek vur. Politikanızın içi vodka ve red bull. Bir kadın katili gibiyim müzikte, Bana dil uzatıyorsun, ortada tek dur. Ve ritmi kalbine, pompala rap bu. Kanamana ped bul, korkak hedef bu. Yoksa sebep bul, 10 nota bez bul. Holigan’a rap gerek, onlara Facebook. Yeni bir bitirim gibiyim, ikide biri de birikim ikile.. Sikinin dikine gidiyon, ekirim beynin 2002’li. Feymin bitirim ikili, ekibi tribi seyrimdeki. Bu ritimin içine bir iki rhyme bıraktım, söktüm içine dikili kibiri. Nakarat Bundan böyle, yok şakam. (Yok şakam) Desem yine de anlamayacak, boş kafan. (Boş kafan) Nasıl yol katettin öyle, koşmadan? (Koşmadan) Direksiyon bende, kısaca hoşça kal. (Hoşça kal) Holigan! Oyun benim bebek, istediğim gibi oynucam. (Oynucam) Nasıl rap yapmam gerektiğini, size sormucam. (Sormucam) Şansını zorlama diyorsanız, inadına zorlucam. (Zorlucam) Hip-hop bir derbi ve Hidra hakiki bir holigan. Hidra hakiki bir holigan. Verse 2 Gördünüz atmosferimi, bu ruhum elinize kaç koz verilir? Bana rakip olmak iyi bir seçim değil, gel partilerde sat posterimi.. Sanki bu baston deviri, maskot bebelere yap konserini. Danton gibisiniz aynı, Van Gogh tribine girme piç altına karton serili. Bu holiganın işi, bana geçir hadi dişi. Yazık origami gemileri gibi, deri leşin. Bura poligonun içi, pişir işi, dirilişin için. Rapi bir biçime geçir, işine geleni seçip. Bozuk kişiliğinizin içi, iletişime bi geçin. Direnişinizi seçip, bi gelişiminiz için. Ve her işiniz ezik, basit her işiniz. Müzik kalite birleşimimiz. Nakarat Bundan böyle, yok şakam. Desem yine de anlamayacak, boş kafan. (Boş kafan) Nasıl yol katettin öyle, koşmadan? (Koşmadan) Direksiyon bende, kısaca hoşça kal. (Hoşça kal) Holigan! Oyun benim bebek, istediğim gibi oynucam. (Oynucam) Nasıl rap yapmam gerektiğini, size sormucam. (Sormucam) Şansını zorlama diyorsanız, inadına zorlucam. (Zorlucam) Hip-hop bir derbi ve Hidra hakiki bir holigan. Hidra hakiki bir holigan.
Hidra - Ölüme İnat 2 (Holigan Albüm) 03:01
Hidra - Ölüme İnat 2 (Holigan Albüm) 13.550 izlenme - 2 yıl önce Hidra – Ölüme İnat II Şarkı Sözleri (Lyrics): Bu yirmi birlik yolculuğuma, bir şarkılık mola. Doğdu sorumluluk duygularım, hayat girdi zora. Nefes almam gerekliydi, oksijen değildi kova. Kimse fark etmedi bir bok, zaten olmuyordu soran. Her hafta bir parti, uyku düzeni falan yalan. Nereye gitti param, adamların birçoğu palavradan. Uzak okuldan ve aileden ve boş kalan zaman. Birkaç şarkı yazmak fakat, şarkılar da paçavradandı. Düzel desen yok bir boşluk, içindesin daima. Ve her dostun hain artık, her hayal bir facia. Yakınların öldüğü zaman, denen şey hep hali dar. Ve bunların hep aynı döneme denk gelmesi manidar. Bu kez sağlam düştüm, bir daha kalkamıcam galiba. Gece bile küs durup, yüzüme gülmüyordu afitap. Olgunlaşıp, yorgun düşen ruhum hep bir mani var. Hayata dönmemek, fakat uyanma vakti haydi kalk. Nakarat Göremediniz değil mi? Ben gibi bazen. Ben bile göremedim, kendimi zaten. Gün doğacak yine, belki de ben yine, Kendime yazıcam derdimi. Ben, yine yazıyorum ölüme inat hey. Yine yazıyorum, ölüme inat hey. Yine yazıyorum, ölüme inat hey. Ölümüne yazıyorum, ölüme inat. Verse 2 Belli bir hedefim yok hep, uyku gözüm seyirmiş. Hem anladım ki tanınmak falan da çözüm değilmiş. Tabii ki hoş bir şey fakat, ağır geldi bünyeme. Can sıkıcı bir fotoğrafla, gelip durmam gündeme. Nedensizce bir hasret, oluştu eski günlere. Bakınca garipsiyorum hem de geldiğim bu günlere. Bir aydınlık arıyorum, bu karanlık dönümlere. Hem söylesene neden güleyim, sebep yokken gülmeme? Bu depresif tavrı, dışarı vurmak yoktu yapımda. Ve hayır diyemediklerim de, bekliyordu kapımda. Gereksizdi sanıyorum ki, yarışmalara katılmam. Ve bir bok değiştirmiyordu, karı ve kızla takılmak. Esrarından hapından, uzak dur dedim kapılma. Zaten silineceksin bir gün, adın kalmaz akılda. Sadece daha güzel ve düzenli bir hayatın, Peşindeyim ben ölüme inat, görürsünüz yakında. Nakarat Göremediniz değil mi? Ben gibi bazen. Ben bile göremedim, kendimi zaten. Gün doğacak yine, belki de ben yine, Kendime yazıcam derdimi. Ben, yine yazıyorum ölüme inat hey. Yine yazıyorum, ölüme inat hey. Yine yazıyorum, ölüme inat hey. Ölümüne yazıyorum, ölüme inat.
Trabzon'a Fenerbahçe Logolu Araba İle Girmenin Sonu 01:11
Trabzon'a Fenerbahçe Logolu Araba İle Girmenin Sonu 10.844 izlenme - 1 yıl önce Malumunuz Trabzonda Fenerbahçeye karşı bir soğukluk var 2010-2011 şikeli sezonundan beri Rizeli arkadaşımızda gezmeye Trabzona gelmek istemiş fakat arabasının arkasında fenerbahçe logosu var gördüğünüz gibi bunu gören Trabzonlu arkadaşımızda ona bir ders vermek istemiş izliyoruz.
Rusya'da Çılgın Kavga 02:00
Rusya'da Çılgın Kavga 6.241 izlenme - 11 ay önce Futbol holiganları arasında daha önceden sözleştikleri bir yerde ve zamanda yapılan 20 ye 20 kavga videosu. İnsan gerçekten hayret ediyor.
Stadı Sallamak İşte Böyle Birşeyy!! 00:54
Stadı Sallamak İşte Böyle Birşeyy!! 27.410 izlenme - 9 yıl önce satadı zıplıyarak yerinden oynatan taraftarlar.. İşte stad böle yıkılır
İngilizler Yine Ne Kadar Medeni Olduklarını Gösterdi 00:47
İngilizler Yine Ne Kadar Medeni Olduklarını Gösterdi 3.349 izlenme - 8 ay önce Avrupa Futbol Şampiyonası dolayısıyla Fransa’da bulunan İngilizler, yine bir skandala imza attı. Medeni İngilizler, dilenci çocuklara para atarak eğlendi. Fransa’da süren Euro 2016 heyecanına bazı taraftarların davranışları gölge düşürmeye devam ediyor.
Akıllı Ol!!! Carsi Burda!!! 06:17
Akıllı Ol!!! Carsi Burda!!! 38.189 izlenme - 10 yıl önce Girişimiz oLay... Çıkışımız oLay...
İşte Burak Yıldırım Cinayetinin Mobese Görüntüleri 02:10
İşte Burak Yıldırım Cinayetinin Mobese Görüntüleri 14.046 izlenme - 4 yıl önce Edirnekapı'da Fenerbahçe taraftarı Burak Yıldırım'ın bıçaklanarak öldürülmesi MOBESE ve güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde Galatasaray formalı şüpheli Yusuf Ortak ile yanındaki arkadaşının Edirnekapı Metrobüs Durağı'na doğru yürüdüğü görülüyor. İkili, metrobüs durağına ulaştıktan sonra bir süre konuşuyor ve öpüşerek vedalaşıyor. Arkadaşı merdivenden inerken Yusuf Ortak geri dönerek yalnız ilerliyor. Bu sırada metrobüs durağından gelen bir grup, Yusuf Ortak'a doğru koşuyor. Ortak da gruba yöneliyor. Ardından kargaşa yaşanıyor. Şüpheli Yusuf Ortak bıçağını Burak Yıldırım'a saplıyor. Grup bir anda dağılırken şüpheli Ortak ile arkadaşı geldikleri yöne kaçıyor. Daha sonra Yusuf Ortak ile arkadaşı bir benzin istasyonunun güvenlik kamerasına yansıyor. Görüntülerde Ortak'ın üstündeki formayı çıkarmış olduğu, atletle ilerlerdiği görülüyor. Görüntülerde ayrıca şüpheli ile arkadaşının maç izlerken devre arasında kahve önünde sohbet etmeleri de yeralıyor.
insafsızlık 00:13
insafsızlık 24.082 izlenme - 11 yıl önce bu kadar da olmaz, dikkatli olmak lazim
Çıldırmış Taraftar 00:26
Çıldırmış Taraftar 14.459 izlenme - 8 yıl önce sayı attırmadı
Hidra - Ezilmiş Çocuklar (Holigan Albüm) 02:48
Hidra - Ezilmiş Çocuklar (Holigan Albüm) 6.322 izlenme - 2 yıl önce 21 Eylül 2014 tarihinde çıkan Holigan albümünden yedinci parça Ezilmiş Çocuklar'ın alt yapısı Arda Gezer, şarkı düzenlemeleri Ferzan'a aittir. Hidra'nın son albümünden parçaları paylaşmaya devam ediyoruz.
Kadıköy Çıkarması 06:17
Kadıköy Çıkarması 27.856 izlenme - 10 yıl önce Alemde Çarsı Alayına Karşı
Bursaspor Klip (Athena - Holigan) 02:58
Bursaspor Klip (Athena - Holigan) 24.905 izlenme - 9 yıl önce büyük bursapor taraftarının görüntülerinden oluşan güzel bir klip ;)
Brezilya Liginden Görüntü 00:28
Brezilya Liginden Görüntü 22.845 izlenme - 11 yıl önce spor cıddı bır ıstır cıddıye almazsan sonucu bu olur!!!
Taraftarı İi İzleyin!!! 00:05
Taraftarı İi İzleyin!!! 17.501 izlenme - 11 yıl önce taraftara bak bea: )türübün çöküyo
Tribünde Kavga 00:55
Tribünde Kavga 14.695 izlenme - 11 yıl önce Tribünde çıkan kavgada koltuklar havada uçuşuyor.
Gfb 06 Nın Iftar Yemegı 00:57
Gfb 06 Nın Iftar Yemegı 16.810 izlenme - 9 yıl önce
Canlı Yayınını Trolleyen Fenerbahçe Taraftarları 01:31
Canlı Yayınını Trolleyen Fenerbahçe Taraftarları 4.234 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe taraftarları NTV ekibine çok zor anlar yaşattı. Derbi heyecanını yansıtmak için stad önünden canlı yayın yapmak isteyen NTV Spor ekibi, taraftarın birinin "i*ne galatasaray - tek gecelik sevgilim.." atkısı açtığını görünce hemen görüntüleri değiştirdi. Ama taşkın taraftarlar "cimbomun anasını s*k" , "i*ne galatasaray" tezahuratlarıyla seslerini canlı yayına duyurdu.
Başlık 00:56
Başlık 10.415 izlenme - 9 yıl önce fıldır fıldr walla
Romalı Holiganların Cümboma Yaptığı 00:49
Romalı Holiganların Cümboma Yaptığı 14.108 izlenme - 10 yıl önce Roma Macındaki olaylar
Texas Şov 02:57
Texas Şov 13.764 izlenme - 8 yıl önce texas'ın herzamanki şovlarından açıklama yapmaya bile gerek yok şeklimiz yeter ;)
Alen Sahaya 3 Lü Çektir 01:32
Alen Sahaya 3 Lü Çektir 11.482 izlenme - 10 yıl önce BJK AMİGOSU ALEN
Olaylı Gs-Roma Maçı 00:49
Olaylı Gs-Roma Maçı 9.846 izlenme - 10 yıl önce galatasarayın romayla oynadığı olaylı kavgalı maç
Amigo Nuri 01:55
Amigo Nuri 8.239 izlenme - 9 yıl önce amigo nuri iso reis sunar .
çinliye bak nasıl yapıştırdı tekmeyi 00:13
çinliye bak nasıl yapıştırdı tekmeyi 9.263 izlenme - 11 yıl önce offffffffff
Galatasaray&arsenal Macı Türk Ve İngiliz Holiganla 05:48
Galatasaray&arsenal Macı Türk Ve İngiliz Holiganla 17.350 izlenme - 9 yıl önce 2000 yılında galatasaray'ın İstanbul ve kopenhag daki maçlarında yaşanan olaylar
Bize Her Yer Trabzon Diyenlerin Giresun'da Dayak Yemesi 02:12
Bize Her Yer Trabzon Diyenlerin Giresun'da Dayak Yemesi 2.225 izlenme - 2 yıl önce videodan anlaşılacağı üzere deplasmana giden bir grup trabzonspor taraftarı az sayıda giresunpor taraftarına diş geçirememiş.İlk bağıran cılız sesli ufak boylu ''giresun layyn bura giresun'' demesiyle olaylar patlak vermiştir. edit:videoda bize heryer trabzon sloganı yer almıyor videonun orjinalinde böyle yer alıyordu...
Hidra - Gibi 03:09
Hidra - Gibi 2.448 izlenme - 2 yıl önce Hidra - Gibi - Şarkı Sözleri - Hangi yokluk avuçlarımı terletecek kadar güçlü? Hangi boşluk bizi hüzünle terkedecek sabah gibi? Bu sarhoşluk sanat gibi. Parmak uçlarımda gezinen ceset torbalarını gömdüm İzlediniz salak gibi. (gibi) Sokak çocuklarına barışı öğretin ve şarabı sevdirin. Ekşi biraz alışır, öğrenir. Yazınca kainata gölge tek bi karışı gölgemin. Fakat bu tedirginlik elimi kolumu bağlıyor bir halat gibi. Bir cinayet mahallinde gizli tanık gibi. Alışkanlık gibi. Gitse bile ismi kalır gibi. Biraz aşık olmak gibi, biraz nefret etmek gibi. Hayat filim gibi. Ölmek için beklemekte beni.(beni) Bir kadının saçlarında hayat bulmak gibi. Artık emeklemek istedikçe hayat kundak gibi. Bazen korkulara yüz çevirip kanat çırpmak gibi. Bazen mide bulandırıcı, kısaca hayat "sıçmak" gibi.(gibi) Bitmeyecek derdim dimi? Sanki benim dengim gibi. Hedeflerim varoldukça takılmıycam zengin gibi. Hergün gidip geldim geri. Duyduklarım telkin gibi. Hayallerim küçük yaşta vurulmuştu Berkin gibi. Ölüm zaten ölüm gibi. Kan revan bi gönül gibi. Körüz dimi? Peki ya neden konuşuyoruz görür gibi? Heveslerimiz ömür gibi kısa, şimdi dönün geri. Dönün geri, bi bildiğim yoksa eğer gömün beni. Nefretin de intikamın ihaneti gibi. Bütün yüzler asık kıyametin cehaleti gibi. Çocuk cinayeti gibi, anne dirayeti gibi. Hayat kısa bi şarkı sanki hasta ziyareti gibi. Gözaltlarımsa tanrının şikayeti gibi (gibi) Mezarlıklarsa tanrının bi daveti gibi. Bütün bilmeceler çözülecek ve yüzüm bigün görünecek Ve yok olcaz tanrım senin adaletin gibi.(gibi) Çocukluğum dualarla çizilmiş bi resim gibi. Çalışmaktan başka bi çarem de yoktu esir gibi. Edebiyatta nesir değil matematikte kesir gibi bölünüyorken Yazmak istiyordum Aziz Nesin gibi. Ve bir kadın meleklerden alınmış bir izin gibi. Benliğimin belirtisi sanki parmak izim gibi. Acısı tatlı 5 yaşındayken kanayan dizim gibi. Onlar aşkı bir peronda bulabilir mi bizim gibi? (gibi) Şarkılarım bütün hatalarıma kefil gibi. Bi zindanda rehin gibiyim uyanıyorum sefil gibi. Uyku gözlerimden akıyo nehir gibi, zehir gibi. Küfrediyorum insanlara, bu lanetli şehir gibi. Bu lanetli şehir benim gözlerimden masal gibi okunuyor Ve sırıtıyorum delirmiş bi yazar gibi. (gibi) Söndürdüğüm izmaritler kalıcı hasar gibi. Gülerdik her ihtimale atlamasak sazan gibi. (gibi) Bazen soğukkanlı olmaktayım babam gibi. Olamasam da ailemin gözünde hiç "adam gibi birisi". Oğlunuz küfürlü boş şarkılar yapan biri. Çok kimse de selam vermez çünkü dilim 'sapan' gibi. Tüm dünyayı yüzüme vurdular bu benim hatam gibi. Ben sadece bi yolcuyum ve dünyamız batan gemi. İçim dışım gereksiz bi savaşta hep vatan gibi. Fakat birisi kurtaracak gelip bigün ATAM gibi. Nefretin ve intikamın ihaneti gibi. Bütün yüzler asık kıyametin cehaleti gibi. Çocuk cinayeti gibi, anne dirayeti gibi. Hayat kısa bi şarkı sanki hasta ziyareti gibi. Gözaltlarımsa tanrının şikayeti gibi.(gibi) Mezarlıklarsa tanrının bi daveti gibi. Bütün bilmeceler çözülecek ve yüzüm bigün görünecek Ve yok olcaz tanrım senin adaletin gibi. http://karakan.org/hidra-gibi/