Hoşgeldiniz!

Holigan Videoları İzle

Bursaspor Otobüsüne Girerek Kavga Çıkaran Holiganların Görüntüleri (Küfür İçerir) 01:29
Bursaspor Otobüsüne Girerek Kavga Çıkaran Holiganların Görüntüleri (Küfür İçerir) 32.309 izlenme - 2 ay önce Bursaspor takımını yapılan saldırının görüntüleri. Allah akıl fikir versin bize ne diyeyim. Böyle cahilliği, böyle muameleyi her yerde bulamayız.
Rus ve Arapların Sokak Kavgası 02:29
Rus ve Arapların Sokak Kavgası 6.149 izlenme - 3 hafta önce Rus ve Arapların sokak kavgası. Beyaz tişörtlüler arap Rusların h1 oranı 1.60.
Gördüğü Her Tartışmaya Dalan Tazmanya Canavarı 03:08
Gördüğü Her Tartışmaya Dalan Tazmanya Canavarı 4.424 izlenme - 4 hafta önce Videoyu hazırlayan arkadaşlar Türkiye'de günlük hayatta ve sosyal medya haber kanallarında geçen bazı konuşmaları ve yorumları, yanıtlarıyla beraber gerçeğe dönüştürmüşler.
Fenerbahçe Taraftarının Market Yağmalaması 11:09
Fenerbahçe Taraftarının Market Yağmalaması 5.092 izlenme - 1 ay önce Aytemiz Alanyaspor-Fenerbahçe maçının ardından İstanbul’a dönmekte olan bir grup holigan, Manavgat Çevreyolunda tekel bayisinden hırsızlık yaparken kameralara yakalandı. Taraftar grubunun tekel bayiine gelip alkollü içecek istemeleri, bayiinin yasa gereği alkollü içecek satamayacağını söylemesi, bazı taraftarlar tarafından tehdit edilmesi, bazı taraftarların da içeride sözlü tartışma yaşanırken dışarıda hırsızlık yapmaları saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Olayın ardından polisin kısa sürede durdurduğu otobüste bulunan taraftar grubu Manavgat Emniyet Müdürlüğü Cumhuriyet Polis Karakoluna götürülürken ifadelerinin ardından tekel bayiinin sahibinin zararının karşılanması durumunda davacı olmayacağını açıklamasının ardından aralarında topladıkları para ile bayiinin zararını ödemelerinin ardından yollarına devam ettiler.
Sahaya Atlayan 70'lik Holigan Teyze 00:14
Sahaya Atlayan 70'lik Holigan Teyze 64.746 izlenme - 3 yıl önce Portekiz Premier Lig'de Maritimo ile Sporting Braga'nın karşı karşıya geldiği mücadelede sahaya 70'li yaşlardaki bir kadın taraftar girdi. Teyzemin güvenlikçiye fırça çekmesi ayrı bir güzellik..
Efendi Beşiktaş 06:02
Efendi Beşiktaş 8.730 izlenme - 5 ay önce Efendi Beşiktaş'ın buram buram efendilik kokan hareketleri.
Hidra - Holigan (Holigan Albüm) 04:00
Hidra - Holigan (Holigan Albüm) 24.788 izlenme - 2 yıl önce Hidra – Holigan Tam kale yine 12’ye 10 kala sek vur. Politikanızın içi vodka ve red bull. Bir kadın katili gibiyim müzikte, Bana dil uzatıyorsun, ortada tek dur. Ve ritmi kalbine, pompala rap bu. Kanamana ped bul, korkak hedef bu. Yoksa sebep bul, 10 nota bez bul. Holigan’a rap gerek, onlara Facebook. Yeni bir bitirim gibiyim, ikide biri de birikim ikile.. Sikinin dikine gidiyon, ekirim beynin 2002’li. Feymin bitirim ikili, ekibi tribi seyrimdeki. Bu ritimin içine bir iki rhyme bıraktım, söktüm içine dikili kibiri. Nakarat Bundan böyle, yok şakam. (Yok şakam) Desem yine de anlamayacak, boş kafan. (Boş kafan) Nasıl yol katettin öyle, koşmadan? (Koşmadan) Direksiyon bende, kısaca hoşça kal. (Hoşça kal) Holigan! Oyun benim bebek, istediğim gibi oynucam. (Oynucam) Nasıl rap yapmam gerektiğini, size sormucam. (Sormucam) Şansını zorlama diyorsanız, inadına zorlucam. (Zorlucam) Hip-hop bir derbi ve Hidra hakiki bir holigan. Hidra hakiki bir holigan. Verse 2 Gördünüz atmosferimi, bu ruhum elinize kaç koz verilir? Bana rakip olmak iyi bir seçim değil, gel partilerde sat posterimi.. Sanki bu baston deviri, maskot bebelere yap konserini. Danton gibisiniz aynı, Van Gogh tribine girme piç altına karton serili. Bu holiganın işi, bana geçir hadi dişi. Yazık origami gemileri gibi, deri leşin. Bura poligonun içi, pişir işi, dirilişin için. Rapi bir biçime geçir, işine geleni seçip. Bozuk kişiliğinizin içi, iletişime bi geçin. Direnişinizi seçip, bi gelişiminiz için. Ve her işiniz ezik, basit her işiniz. Müzik kalite birleşimimiz. Nakarat Bundan böyle, yok şakam. Desem yine de anlamayacak, boş kafan. (Boş kafan) Nasıl yol katettin öyle, koşmadan? (Koşmadan) Direksiyon bende, kısaca hoşça kal. (Hoşça kal) Holigan! Oyun benim bebek, istediğim gibi oynucam. (Oynucam) Nasıl rap yapmam gerektiğini, size sormucam. (Sormucam) Şansını zorlama diyorsanız, inadına zorlucam. (Zorlucam) Hip-hop bir derbi ve Hidra hakiki bir holigan. Hidra hakiki bir holigan.
Hidra - Ölüme İnat 2 (Holigan Albüm) 03:01
Hidra - Ölüme İnat 2 (Holigan Albüm) 13.733 izlenme - 2 yıl önce Hidra – Ölüme İnat II Şarkı Sözleri (Lyrics): Bu yirmi birlik yolculuğuma, bir şarkılık mola. Doğdu sorumluluk duygularım, hayat girdi zora. Nefes almam gerekliydi, oksijen değildi kova. Kimse fark etmedi bir bok, zaten olmuyordu soran. Her hafta bir parti, uyku düzeni falan yalan. Nereye gitti param, adamların birçoğu palavradan. Uzak okuldan ve aileden ve boş kalan zaman. Birkaç şarkı yazmak fakat, şarkılar da paçavradandı. Düzel desen yok bir boşluk, içindesin daima. Ve her dostun hain artık, her hayal bir facia. Yakınların öldüğü zaman, denen şey hep hali dar. Ve bunların hep aynı döneme denk gelmesi manidar. Bu kez sağlam düştüm, bir daha kalkamıcam galiba. Gece bile küs durup, yüzüme gülmüyordu afitap. Olgunlaşıp, yorgun düşen ruhum hep bir mani var. Hayata dönmemek, fakat uyanma vakti haydi kalk. Nakarat Göremediniz değil mi? Ben gibi bazen. Ben bile göremedim, kendimi zaten. Gün doğacak yine, belki de ben yine, Kendime yazıcam derdimi. Ben, yine yazıyorum ölüme inat hey. Yine yazıyorum, ölüme inat hey. Yine yazıyorum, ölüme inat hey. Ölümüne yazıyorum, ölüme inat. Verse 2 Belli bir hedefim yok hep, uyku gözüm seyirmiş. Hem anladım ki tanınmak falan da çözüm değilmiş. Tabii ki hoş bir şey fakat, ağır geldi bünyeme. Can sıkıcı bir fotoğrafla, gelip durmam gündeme. Nedensizce bir hasret, oluştu eski günlere. Bakınca garipsiyorum hem de geldiğim bu günlere. Bir aydınlık arıyorum, bu karanlık dönümlere. Hem söylesene neden güleyim, sebep yokken gülmeme? Bu depresif tavrı, dışarı vurmak yoktu yapımda. Ve hayır diyemediklerim de, bekliyordu kapımda. Gereksizdi sanıyorum ki, yarışmalara katılmam. Ve bir bok değiştirmiyordu, karı ve kızla takılmak. Esrarından hapından, uzak dur dedim kapılma. Zaten silineceksin bir gün, adın kalmaz akılda. Sadece daha güzel ve düzenli bir hayatın, Peşindeyim ben ölüme inat, görürsünüz yakında. Nakarat Göremediniz değil mi? Ben gibi bazen. Ben bile göremedim, kendimi zaten. Gün doğacak yine, belki de ben yine, Kendime yazıcam derdimi. Ben, yine yazıyorum ölüme inat hey. Yine yazıyorum, ölüme inat hey. Yine yazıyorum, ölüme inat hey. Ölümüne yazıyorum, ölüme inat.
Trabzon'a Fenerbahçe Logolu Araba İle Girmenin Sonu 01:11
Trabzon'a Fenerbahçe Logolu Araba İle Girmenin Sonu 10.870 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz Trabzonda Fenerbahçeye karşı bir soğukluk var 2010-2011 şikeli sezonundan beri Rizeli arkadaşımızda gezmeye Trabzona gelmek istemiş fakat arabasının arkasında fenerbahçe logosu var gördüğünüz gibi bunu gören Trabzonlu arkadaşımızda ona bir ders vermek istemiş izliyoruz.
Stadı Sallamak İşte Böyle Birşeyy!! 00:54
Stadı Sallamak İşte Böyle Birşeyy!! 27.413 izlenme - 9 yıl önce satadı zıplıyarak yerinden oynatan taraftarlar.. İşte stad böle yıkılır
Rusya'da Çılgın Kavga 02:00
Rusya'da Çılgın Kavga 6.705 izlenme - 1 yıl önce Futbol holiganları arasında daha önceden sözleştikleri bir yerde ve zamanda yapılan 20 ye 20 kavga videosu. İnsan gerçekten hayret ediyor.
Akıllı Ol!!! Carsi Burda!!! 06:17
Akıllı Ol!!! Carsi Burda!!! 38.210 izlenme - 10 yıl önce Girişimiz oLay... Çıkışımız oLay...
İngilizler Yine Ne Kadar Medeni Olduklarını Gösterdi 00:47
İngilizler Yine Ne Kadar Medeni Olduklarını Gösterdi 3.354 izlenme - 10 ay önce Avrupa Futbol Şampiyonası dolayısıyla Fransa’da bulunan İngilizler, yine bir skandala imza attı. Medeni İngilizler, dilenci çocuklara para atarak eğlendi. Fransa’da süren Euro 2016 heyecanına bazı taraftarların davranışları gölge düşürmeye devam ediyor.
İşte Burak Yıldırım Cinayetinin Mobese Görüntüleri 02:10
İşte Burak Yıldırım Cinayetinin Mobese Görüntüleri 14.066 izlenme - 4 yıl önce Edirnekapı'da Fenerbahçe taraftarı Burak Yıldırım'ın bıçaklanarak öldürülmesi MOBESE ve güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde Galatasaray formalı şüpheli Yusuf Ortak ile yanındaki arkadaşının Edirnekapı Metrobüs Durağı'na doğru yürüdüğü görülüyor. İkili, metrobüs durağına ulaştıktan sonra bir süre konuşuyor ve öpüşerek vedalaşıyor. Arkadaşı merdivenden inerken Yusuf Ortak geri dönerek yalnız ilerliyor. Bu sırada metrobüs durağından gelen bir grup, Yusuf Ortak'a doğru koşuyor. Ortak da gruba yöneliyor. Ardından kargaşa yaşanıyor. Şüpheli Yusuf Ortak bıçağını Burak Yıldırım'a saplıyor. Grup bir anda dağılırken şüpheli Ortak ile arkadaşı geldikleri yöne kaçıyor. Daha sonra Yusuf Ortak ile arkadaşı bir benzin istasyonunun güvenlik kamerasına yansıyor. Görüntülerde Ortak'ın üstündeki formayı çıkarmış olduğu, atletle ilerlerdiği görülüyor. Görüntülerde ayrıca şüpheli ile arkadaşının maç izlerken devre arasında kahve önünde sohbet etmeleri de yeralıyor.
Çıldırmış Taraftar 00:26
Çıldırmış Taraftar 14.460 izlenme - 8 yıl önce sayı attırmadı
Hidra - Ezilmiş Çocuklar (Holigan Albüm) 02:48
Hidra - Ezilmiş Çocuklar (Holigan Albüm) 6.329 izlenme - 2 yıl önce 21 Eylül 2014 tarihinde çıkan Holigan albümünden yedinci parça Ezilmiş Çocuklar'ın alt yapısı Arda Gezer, şarkı düzenlemeleri Ferzan'a aittir. Hidra'nın son albümünden parçaları paylaşmaya devam ediyoruz.
Kadıköy Çıkarması 06:17
Kadıköy Çıkarması 27.863 izlenme - 10 yıl önce Alemde Çarsı Alayına Karşı
Bursaspor Klip (Athena - Holigan) 02:58
Bursaspor Klip (Athena - Holigan) 24.915 izlenme - 9 yıl önce büyük bursapor taraftarının görüntülerinden oluşan güzel bir klip ;)
Brezilya Liginden Görüntü 00:28
Brezilya Liginden Görüntü 22.845 izlenme - 11 yıl önce spor cıddı bır ıstır cıddıye almazsan sonucu bu olur!!!
Taraftarı İi İzleyin!!! 00:05
Taraftarı İi İzleyin!!! 17.501 izlenme - 11 yıl önce taraftara bak bea: )türübün çöküyo
Tribünde Kavga 00:55
Tribünde Kavga 14.695 izlenme - 11 yıl önce Tribünde çıkan kavgada koltuklar havada uçuşuyor.
Gfb 06 Nın Iftar Yemegı 00:57
Gfb 06 Nın Iftar Yemegı 16.810 izlenme - 10 yıl önce
Başlık 00:56
Başlık 10.415 izlenme - 9 yıl önce fıldır fıldr walla
Canlı Yayınını Trolleyen Fenerbahçe Taraftarları 01:31
Canlı Yayınını Trolleyen Fenerbahçe Taraftarları 4.285 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe taraftarları NTV ekibine çok zor anlar yaşattı. Derbi heyecanını yansıtmak için stad önünden canlı yayın yapmak isteyen NTV Spor ekibi, taraftarın birinin "i*ne galatasaray - tek gecelik sevgilim.." atkısı açtığını görünce hemen görüntüleri değiştirdi. Ama taşkın taraftarlar "cimbomun anasını s*k" , "i*ne galatasaray" tezahuratlarıyla seslerini canlı yayına duyurdu.
Romalı Holiganların Cümboma Yaptığı 00:49
Romalı Holiganların Cümboma Yaptığı 14.108 izlenme - 10 yıl önce Roma Macındaki olaylar
Texas Şov 02:57
Texas Şov 13.770 izlenme - 9 yıl önce texas'ın herzamanki şovlarından açıklama yapmaya bile gerek yok şeklimiz yeter ;)
Alen Sahaya 3 Lü Çektir 01:32
Alen Sahaya 3 Lü Çektir 11.485 izlenme - 10 yıl önce BJK AMİGOSU ALEN
Olaylı Gs-Roma Maçı 00:49
Olaylı Gs-Roma Maçı 9.848 izlenme - 10 yıl önce galatasarayın romayla oynadığı olaylı kavgalı maç
Amigo Nuri 01:55
Amigo Nuri 8.239 izlenme - 9 yıl önce amigo nuri iso reis sunar .
çinliye bak nasıl yapıştırdı tekmeyi 00:13
çinliye bak nasıl yapıştırdı tekmeyi 9.263 izlenme - 11 yıl önce offffffffff