Hoşgeldiniz!

hollywood

Drake'nin 17 Yaşındaki Kızı Sahnede Taciz Etmesi 01:33
Drake'nin 17 Yaşındaki Kızı Sahnede Taciz Etmesi 16.833 izlenme - 2 hafta önce Kanada'lı ünlü rapçi Drake'nin 2010 yılında ABD'nin Colorado kentinde konser verdiği sırada sahneye davet ettiği 17 yaşındaki kızı öperek taciz ettiği görüntüler ortaya çıkmış. Hayranının boynunu, yanaklarını, alnını öptükten sonra dudağını öpen Drake'nin bu görüntüleri dünya basınında gündem olmuş.
Küçük Emrah'ın Sesini Kaybetmesi (Sine Şaka 1988) 08:09
Küçük Emrah'ın Sesini Kaybetmesi (Sine Şaka 1988) 836 izlenme - 17 saat önce 1988 yılında TRT tarafından yayınlanan sinema, televizyon ve müzik dünyasının yerli ve yabancı ünlü yıldızları ile hazırlanan sine şaka bölümünü izliyoruz efendim.
dj nefes vs. kendi - hollywood 2011 remix 04:22
dj nefes vs. kendi - hollywood 2011 remix 123.854 izlenme - 7 yıl önce dj-nefes-71 dj_nefes.biz@hotmail.com
Laiklik Elden GidiYeah - Yeni Akım 02:11
Laiklik Elden GidiYeah - Yeni Akım 18.023 izlenme - 8 ay önce Verdiği röportajda "Laiklik Elden Gidiyor" sözüyle sosyal medyada viral olan dayının sözleri yeni bir akımın başlamasını sağlamış.
Yerli Jason Statham'ın Fitness Reklamı 00:59
Yerli Jason Statham'ın Fitness Reklamı 13.787 izlenme - 9 ay önce Hollywood yıldızı Jason Statham'a benzerliğiyle tanınan İsmail Yıldırım'ın rol aldığı fitnees reklamı çok konuşulacağa benziyor.
Hollywoodun yeni yıldızı Lider mi olacak? 00:19
Hollywoodun yeni yıldızı Lider mi olacak? 36.949 izlenme - 4 yıl önce Lider Balık’ın Hollywood’dan gelen teklife verdiği cevaba inanamayacaksınız!
Hayvan Gibi Şey Yapıyonuz - Hollywood Dublaj (Küfür İçerir) 00:57
Hayvan Gibi Şey Yapıyonuz - Hollywood Dublaj (Küfür İçerir) 28.994 izlenme - 2 yıl önce Hayvan Gibi Şey Yapıyonuz - Hollywood Dublaj Hayvan Gibi Şey Yapıyonuz diyen fenomen abimize hazırlanan hollywood dublajı...
Fatih Terim'in seçimi Robert De Niro 00:45
Fatih Terim'in seçimi Robert De Niro 2.434 izlenme - 2 ay önce UEFA Şampiyonlar Lig sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, teknik adamların "Hollywood filminde karakterinizi kim oynayabilir ?" sorusuna verdikleri cevaplar paylaşıldı. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bir Hollywood filminde kendisini Robert De Niro'nun canlandırmasını istediğini söyledi.
Yeni Akım - Hollywood Yanağı 02:13
Yeni Akım - Hollywood Yanağı 3.499 izlenme - 5 ay önce Her gün yeni bir akımın çıktığı dünyamızda bu sefer Hollywood yanağı diye bir yeni akım başladı
Hollywood'un yeni yıldızı Lider mi olacak? 00:18
Hollywood'un yeni yıldızı Lider mi olacak? 39.958 izlenme - 4 yıl önce Lider Balık’ın Hollywood’dan gelen teklife verdiği cevaba inanamayacaksınız!
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi - Hollywood Dublajı 03:26
Kızına Araba Sürmeyi Öğreten Babanın Çilesi - Hollywood Dublajı 18.666 izlenme - 2 yıl önce Hollywood Dublajları serimizin bu bölümünde kızına araba kullanmayı öğreten baba videosu var. İyi seyirler.
Smackdown Goldberg Vs Hollywood Hulk Hogan 12:03
Smackdown Goldberg Vs Hollywood Hulk Hogan 67.536 izlenme - 10 yıl önce wwe - goldberg vs hollywood hulk hogan(1)
Hayvan Gibi Şey Yapıyosunuz - Hollywood Dublajı 00:57
Hayvan Gibi Şey Yapıyosunuz - Hollywood Dublajı 13.813 izlenme - 2 yıl önce Hayvan Gibi Şey Yapıyosunuz isimli efsane eserin Hollywood Dublajı versiyonunu izliyoruz. İbretlik...
En İyi Özel Efekt Oscar Ödülünü Almış Tüm Filmler (1927-2018) 12:08
En İyi Özel Efekt Oscar Ödülünü Almış Tüm Filmler (1927-2018) 1.568 izlenme - 3 ay önce Sinema dünyasının şüphesiz en gösterişli ödülüdür Akademi'nin altın Oscar heykelciği. İşte yarışmada en iyi özel efekt övgüsüne mazhar olmuş filmleri izleyeceğiz efendim.
Michael Jackson - Hollywood Tonight 04:01
Michael Jackson - Hollywood Tonight 62.879 izlenme - 8 yıl önce Şarkı sözleri (Lyrics): Lipstick in hand Tahitian tanned in her painted on jeans She dreams of fame She changed her name To one that fits the movie screen She's headed for the big time, that means She's going Hollywood She's going Hollywood tonight She's going Hollywood She's going Hollywood tonight She's going Hollywood She's going Hollywood tonight It's true, that you, may never ever have that chance again West bound Greyhound To tinsel town Just to pursue her movie star dreams She's giving hot tricks to men just to get in When she was taught that that's not clean She's headed for the big time, that means She's going Hollywood She's going Hollywood tonight She's going Hollywood She's going Hollywood tonight She's going Hollywood She's going Hollywood tonight It's true, that you, may never ever have that chance again (that chance again) [Spoken words:] She gave up her life, to follow her dreams Left behind everything, for the movie scene Nothing more she could want, she was determined to follow her plan She wanted Hollywood, she wanted it bad Now that she got her dream, she became a star It all looked so good, but only good from afar Imprisoned in every paparazzi's camera, every guy wished they could Now it's back to reality, for Ms. Hollywood Lipstick in hand Tahitian tanned in her painted on jeans She dreams of fame She changed her name To one that fits the movie screen She's headed for the big time, that means She's going Hollywood She's going Hollywood tonight She's going Hollywood She's going Hollywood tonight She's going Hollywood She's going Hollywood tonight It's true, that you, may never ever have that chance again (that chance again) (You know it baby) West bound Greyhound To tinsel town Just to pursue her movie star dreams West bound Greyhound To tinsel town Just to pursue her movie star dreams (You know it baby) West bound Greyhound To tinsel town Just to pursue her movie star dreams West bound Greyhound To tinsel town Just to pursue her movie star dreams (She's Hollywood x 10) Read more: Michael Jackson - Hollywood Tonight Lyrics | MetroLyrics
Piç Hamsi Reyize Hollywood Dublajı 02:53
Piç Hamsi Reyize Hollywood Dublajı 12.977 izlenme - 2 yıl önce Facebook'ta denk geldiğim Shockvoice TV isimli bir facebook sayfasının hazırladığı video. Çoh iyi olmuş çohta güzel olmuş taaam mı?
Tanrı Şahidim Olsun Ki 911'i ararım. 01:00
Tanrı Şahidim Olsun Ki 911'i ararım. 5.967 izlenme - 8 ay önce Laiklik elden gidiyyea Amerikan Dublaj. Bir şeyin suyunun çıkartılmasına özünde ben de karşıyım ama adamlar bence hakikaten de güzel bir dublaj yapmışlar ki sizin de bundan mahrum kalmanıza gönlüm razı gelmedi. Kötü yorumlar yapıp da moralimi bozmayın, ''Tanrı şahidim olsun ki 911'i ararım''.
Bekaretini Satılığa Çıkaran Üniversite Öğrencisi 00:51
Bekaretini Satılığa Çıkaran Üniversite Öğrencisi 4.382 izlenme - 10 ay önce İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşayan 26 yaşındaki bir öğrenci, bekaretini 1.4 milyon dolara (5.5 milyon TL) bir Hollywood yıldızına sattığını açıkladı. Jasmin adlı genç kız, bekaretini vermek için "doğru adamı" beklemekten yorulduğunu ifade etti. Bekaretini internet üzerinden satışa çıkaran Jasmin, bunun için bir açık artırma düzenledi.
Evet Oy'u Toplayan Mardinli Marilyn Monroe 02:04
Evet Oy'u Toplayan Mardinli Marilyn Monroe 14.108 izlenme - 2 yıl önce Mardin’de yaşayan ve Hollywood yıldızı Marilyn Monroe’ye benzerliğiyle tanınan Melek Akarmut, kolları “Evet” için sıvadı. Kentteki esnafları dolaşan ve kapıları çalan Akarmut, vatandaşlardan referandumda “Evet” oyu kullanmalarını istedi. Akarmut, referandumun Türkiye için kritik olduğunu belirterek, ülkenin geçmişte yaşadığı acıları yaşamaması için sandıktan “Evet”in çıkması gerektiğini ifade etti. Mardin’de ikamet eden ve Hollywood yıldızı Marilyn Monroe’ye benzerliğiyle vatandaşların dikkatini çeken 4 çocuk annesi Afyonlu Melek Akarmut, “Evet” için sokağa çıktı. Referandum için bireysel kampanya başlatan Akarmut, kentteki tüm esnafları dolaşıp, kapıları çalarak, “Evet”e destek istedi. Vatandaşlara, referandumda neden “Evet” demeleri gerektiğini anlatan Akarmut, sandıktan çıkacak sonucun Türkiye’nin geleceği için çok önemli olduğunu dile etirdi. Akarmut, nisanda yapılacak referandumun Türkiye için çok kritik olduğunu belirterek, “Türkiye geçmişte çok büyük acılar çekti. Ülkemiz cenderelerden geçti. 15 Temmuz’da yaşananlar bunun en büyük örneğidir. 15 Temmuz’dan önce de çok darbe gördü bu ülke. Binlerce masum insan zindanlara atıldı. Binlerce insan faili meçhul cinayetlere kurban gitti. Ekonomik olarak çok büyük acılar yaşadık. Büyük krizlerden geçtik. Terör olaylarıyla kentlerimiz yıkıldı, insanlarımız göç etmek zorunda kaldı. Ekonomimizin devamı için ‘Evet’ demenin, sandıktan ‘Evet’ çıkmasının ülkeme daha faydalı olacağını düşünüyorum. Bu yüzden de insanları ikna etmek için şehrimizde geziyorum. İnsanlara bunu anlatabilmek için kendi çabamla çıkıp ‘Evet’i anlatmaya çalışıyorum. İnsanlara ‘Evet’in ne olduğunu anlatabilmek için sokak sokak kendi imkanlarımla geziyorum. Buradan da tüm ülkeye, Mardin halkına çağrıda bulunmak istiyorum, Herkesi ‘Evet’te birleşmeye çağırıyorum” dedi.
Terminator 2 Kamera Arkası (1991) 18:58
Terminator 2 Kamera Arkası (1991) 996 izlenme - 2 ay önce Terminatör 2: Kıyamet Günü, James Cameron tarafından yazılarak, yönetilen 1991 yapımı bir aksiyon, bilim kurgu filmi. Birinci filmde yaşananlardan on sene sonrasını konu alan film, Sarah Connor ve onun 10 yaşında olan çocuğu John'un maceralarını ele almaktadır.
En İyi Film Oscar Ödülünü Almış Tüm Filmler (1927-2018) 13:58
En İyi Film Oscar Ödülünü Almış Tüm Filmler (1927-2018) 1.376 izlenme - 3 ay önce Akademi Film ödülleri ya da halk dilinde daha çok bilinen adıyla Oscar Ödülünde 'En İyi Film' kategorisinde başarıya ulaşmış filmleri izliyoruz. ''And the oscar goes to...''
Hollywood Sosyetesi 01:00
Hollywood Sosyetesi 13.403 izlenme - 2 yıl önce Eşim, Akademisyen Anne uygulaması hakkında cevap vermekten sıkılmış herhalde, yerine tanıtım filmi çekmiş. Ben gülmekten bayıldım!!! 7 çocuklu Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin uygulamanın çıkmasına gösterdiği sevinç görülmeye değer. Sanat Yönetmeni ve Seslendirme Direktörü : @faxmactor (Pazarcı oyunundaki teyze)
Sarhoş Taklidi yapan Kıza Yapılan Yardım Teklifleri 04:01
Sarhoş Taklidi yapan Kıza Yapılan Yardım Teklifleri 23.478 izlenme - 4 yıl önce Stephen Zhang, Amerika’daki meşhur Hollywood Bulvarı’nda bir sosyal deney yapmaya karar verdi. Çekilen videoda sarhoşmuş gibi davranarak insanlara yol soran, oldukça çekici bir kızı izliyoruz. Karşılarındaki kadının sarhoş olduğunu fark eden erkekler onu sorduğu otobüs durağı yerine bakın nereye götürmeye çalışıyor...
en iyi 10 striptiz sahnesi 02:01
en iyi 10 striptiz sahnesi 45.659 izlenme - 9 yıl önce hollywood filmlerinin en iyi 10 striptiz sahnesi seçildi. İşte o muhteşem görüntüler.
Hollywood Dublajı: Kırmızı Şortli 03:12
Hollywood Dublajı: Kırmızı Şortli 6.331 izlenme - 2 yıl önce Bazı videolar vardır, yıllar geçse de üstünden o popülaritesini hiç bir zaman kaybetmeyecek. İşte o efsane videolara hollywood dublajlarıyla hayat veren ekip Shockvoice'dan harika bir dublaj daha, kırmızı şortli.
Mütevazı Hollywood Yıldızı Keanu Reeves 02:53
Mütevazı Hollywood Yıldızı Keanu Reeves 3.491 izlenme - 11 ay önce Bu videoyu yükleme amacım bizim Türk sinema oyuncularıyla bu mütevazı abimizin arasındaki hayranlarıyla olan ilişki farkı. Bir çok amatör kamerayla çekilmiş görüntülerini sosyal medyada izlediğimiz ve izlerken işte örnek oyuncu dediğimiz Keanu abimiz bir restoran çıkışından sonra sevenleriyle karşılaşmasını izliyoruz.
Hollywood Yaramazları - Çizgi Film - Teleon (1992) 18:31
Hollywood Yaramazları - Çizgi Film - Teleon (1992) 12.525 izlenme - 3 yıl önce Beverly Hills Teens Orjianl Adı; 1991 yılında Star1'de yayınlanmıştı. Bir grup zengin güzel ve şımarık gencin maceralarını anlatırdı. Esmer güzeli Bianca kötü karakterdi Wilshire diye bir şoförü vardı. Lark iyi kahramandı sevgilisi de Troy'du galiba. Rockçi bir kızla oğlan küçük mucit Blaze vardı birde.
Flash TV - Hollywood Dublajı (Melek Subaşı) 02:41
Flash TV - Hollywood Dublajı (Melek Subaşı) 9.709 izlenme - 2 yıl önce Shockvoice ekibinden yeni bir şaheser geliyor şimdi ekranlarınıza. Flash TV'de kocasıyla tartışan Melek Subaşı'nın hikayesi yeniden seslendirilerek farklı bir boyut kazanmış. Yalçın Çakır abimizin de dublajı bence şahane olmuş. Keyifli seyirler..
Zafer Algöz'ün Tom Hanks Anısı 04:21
Zafer Algöz'ün Tom Hanks Anısı 7.558 izlenme - 2 yıl önce Zafer Algöz Tom Hanks ile ilgili olan anısını anlatıyor.
Film Sahnelerini Aratmayan Ürkütücü Kar Fırtınası 03:25
Film Sahnelerini Aratmayan Ürkütücü Kar Fırtınası 2.747 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da saniyesi saniyesine kaydedilen bu görüntüler Hollywood sahnelerini aratmayan kar fırtınasını adeta göz gözü görmedi.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."