Hoşgeldiniz!

Hologram Videoları İzle

Mimar Sinan Üniversitesindeki Hologram Yılbaşı Ağacı 00:22
Mimar Sinan Üniversitesindeki Hologram Yılbaşı Ağacı 2.044 izlenme - 2 hafta önce Mimar Sinan Üniversitesi'nde yılbaşı için rıhtıma sıfır kurulan hologram yılbaşı ağacı. (Sürekli loopta dönüyor)
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan  Hologram Konuşma 02:27
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Hologram Konuşma 31.928 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Hologram Konuşma
Michael Jackson Hologram İle Geri Döndü 02:52
Michael Jackson Hologram İle Geri Döndü 25.468 izlenme - 3 yıl önce Efsane pop yıldızı Michael Jackson ölümünden beş yıl sonra Billboard Müzik Ödüllerinde hologram görüntüsü ile sahne aldı. Oldukça gerçekçi olan hologram sahne showunda Michael Jackson geçtiğimiz hafta piyasa çıkan yeni albümü Xscape’den ‘Slave to the Rhythm’ adlı parçayı seslendirdi. Altın yaldızlı bir tahtta beliren Jackson’un hologramına gerçek dansçılar eşlik etti. Michael Jackson’un hologram görüntüsü sahnede efsane yıldızın moonwalking dansını da yapmaktan geri kalmadı. Salondaki herkesi büyüleyen Michael Jackson’ın hologram görüntüsü ayakta alkışlandı.
Selami Şahin'in Zeki Müren'le Sahnede Düet Yapması 02:20
Selami Şahin'in Zeki Müren'le Sahnede Düet Yapması 2.032 izlenme - 6 ay önce Usta şarkıcı Selami Şahin'in 50. sanat yılı kutlamaları devam ediyor. Bu kapsamda konserlerini sürdüren Şahin ikinci konseri için Açıkhava'da sahneye çıktı. Ancak bu konserin en dikkat çeken tarafı hiç şüphesiz ki efsane şarkıcı Zeki Müren'in bir anda hologramla sahneye çıktığı andı. Hologram teknoloji sayesinde Selami Şahin ile Zeki Müren "Gitme Sana Muhtacım" şarkısını birlikte seslendirdiler. Bu anlar seyirciler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.
Hologram Recep Tayyip Erdoğan Seçim Çalışması 00:23
Hologram Recep Tayyip Erdoğan Seçim Çalışması 6.566 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın yeni seçim kampanyasında farklı bir tarz kullanılacak.
Hologram Pokemonlar 00:49
Hologram Pokemonlar 2.035 izlenme - 11 ay önce Pramitin üst kısmından gelen görüntüyle hayat bulan pokemon holagramlar, aynı zamanda interaktif. Teknoloji bu yönde gelişmeye devam ederse yakında bizimle iletişim halinde hologramlar göreceğiz.
Akıllı Telefonunu 3 Boyutlu Holograma Çevirmek 02:20
Akıllı Telefonunu 3 Boyutlu Holograma Çevirmek 3.637 izlenme - 1 yıl önce 3 boyutlu hologramın yapımı videoda çok çok basitçe anlatılmış. Kullanılan malzemeler oldukça kolay bulunan şeyler. Yapımı da oldukça eğlenceli. Ama asıl eğlence, 3 boyutlu hologramınızı oluşturunca başlıyor.
Tupac Hologram - Coachella 2012 04:56
Tupac Hologram - Coachella 2012 7.738 izlenme - 5 yıl önce Tupac Hologram - Coachella 2012
Hologram Kombat - Recep Tayyip Erdoğan 00:49
Hologram Kombat - Recep Tayyip Erdoğan 2.665 izlenme - 1 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları çerçevesi içerisinde Sub Zero - Scorpion kapışmasını takdim ediyor. Müzig: Foo Fighters - Low
En Seksi Hologram 02:56
En Seksi Hologram 4.631 izlenme - 3 yıl önce Hologram teknolojisinin kullanım alanları giderek genişliyor. Son olarak bir Fransız kadın iç giyim markası bu teknolojiyi mağazalarında denemeye başladı. Bir Fransız iç giyim markasının Paris mağazasında, Paris'te karanlık çöktüğünde vitrinde bir üç boyutlu hologram model beliriyor. Hologram modelin üstünde ise markanın en son model iç çamaşırı sergileniyor. Bu ana tanıklık edenler şimdiden hologram modelin billboardlardan daha etkili olduğunu söylüyor.
Hologram 02:52
Hologram 2.291 izlenme - 5 yıl önce hologram
Hologram Recep Tayyip Erdoğan Gora'da 00:52
Hologram Recep Tayyip Erdoğan Gora'da 2.488 izlenme - 1 yıl önce Son günlerin gayet eğlenceli hologram Recep Tayyip Erdoğan serilerinin Gora versiyonu. Grammy için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/171203/hologram-recep-tayyip-erdogan-grammyde Hollywood için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/171278/hologram-recep-tayyip-erdogan-hollywood-filmlerinde Direk için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/171122/hologram-recep-tayyip-erdogan-secim-calismasi
Michael Jackson - Hologram 03:57
Michael Jackson - Hologram 2.782 izlenme - 3 yıl önce Michael Jackson - Slave To The Rhythm Production Companies: Optimum Productions, Pulse Evolution, Tricycle Logic Creative Director: Jamie King Associate Crea...
hologram kadın 05:30
hologram kadın 5.763 izlenme - 8 yıl önce bu kadın hem gps, hem park sensörü, hem alarm, hem de yangın dedektörü! japonlar yapmış gene
Japonlar Bunu Da Yaptı! 02:17
Japonlar Bunu Da Yaptı! 2.183 izlenme - 3 yıl önce Bu görüntüleri izlediğinizde "Teknolojide son nokta bu olmalı" diyeceksiniz.
Beyin Eriten Hologramlı Hayalet Şakası 02:37
Beyin Eriten Hologramlı Hayalet Şakası 931 izlenme - 1 yıl önce Beyin Eriten Hologramlı Hayalet Şakası Hologram teknolojisini kullanarak uyuyan sevgilisine ürkütücü bir hayalet şakası hazırlayan adam sevgilisini fena korkutuyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
seçimi gölgede bırakan teknoloji 04:18
seçimi gölgede bırakan teknoloji 4.840 izlenme - 8 yıl önce uzay yolundaki insan hologramı gerçek oldu,kadın muhabir stüdyodaki spikerin karşısına üç boyutlu bir şekilde çıktı,bu kişinin görüntüsünün tüm açılarla çekilerek yansıtılması sayesinde gerçekleşiyor
Sevgiliye Böyle Şaka Yapılmaz ki 02:37
Sevgiliye Böyle Şaka Yapılmaz ki 851 izlenme - 2 yıl önce Sevgilisini uyurken korkutmak için her türlü imkanı yaratan genç adam hedefine ulaşarak genç kızın yüreğini ağzına getiriyor.
Michael Jackson Hologram Teknolojisiyle Geri Döndü! 03:57
Michael Jackson Hologram Teknolojisiyle Geri Döndü! 1.631 izlenme - 3 yıl önce Billboard Müzik Ödülleri'nde Michael Jackson, Hologram Teknoloji Sayesinde Tekrar Sahneye Çıktı Ve Slave To The Rhythm Parçasını Harika Bir Şov Eşliğinde Seslendirdi.
Hologram Recep Tayyip Erdoğan - I am Legend 02:10
Hologram Recep Tayyip Erdoğan - I am Legend 1.650 izlenme - 2 yıl önce Hologram videolarının bokunun çıktığının farkındayım, fakat mevcut malzemenin hala giderinin olduğunu düşünüyorum. Bir de böylesi var...
Hologram-İlluminati Yeni Dünya Düzeni 04:48
Hologram-İlluminati Yeni Dünya Düzeni 805 izlenme - 5 yıl önce illuminati yeni dünya düzeni
Hologram Recep Tayyip Erdoğan Hollywood Filmlerinde 01:40
Hologram Recep Tayyip Erdoğan Hollywood Filmlerinde 794 izlenme - 2 yıl önce Hologramlı videolarının en tatlılarından. Daha da bokunu çıkarmayalım yeter ulan. Kaynak: http://www.youtube.com/watch?v=hnHNkiSRG6Y
Kuantum : Yaşam Yanlızca Bir Rüya - Beynindeki Hologram Dünya 08:41
Kuantum : Yaşam Yanlızca Bir Rüya - Beynindeki Hologram Dünya 1.240 izlenme - 4 yıl önce Kuantum : Yaşam Yanlızca Bir Rüya - Beynindeki Hologram Dünya
Big Brother Erdoğan - 1984 00:57
Big Brother Erdoğan - 1984 1.205 izlenme - 2 yıl önce Kabul edilen internet yasasından sonra, "George Orwell'ın 1984 adlı kitabında yazanlar gerçek mi oluyor" şeklinde yorumlar okudum. Geçtiğimiz günlerde hologramlı seslenişi de düşündüğümüzde, Big Brother Erdoğan yakıştırması çok yanlış olmasa gerek. Bilmeyenler için; Görüntüler, George Orwell'ın 1984 adlı romanından esinlenerek, 1983'de yayınlanan, Ridley Scott'ın Apple için çektiği reklama aittir.
Kral için Hologram | A Hologram for the King | 1080p 00:09
Kral için Hologram | A Hologram for the King | 1080p 196 izlenme - 6 ay önce Filmiban.com | Kral için Hologram - A Hologram for the King izle, Kral için Hologram 1080p izle, Kral için Hologram 720p izle, Kral için Hologram Tek Parça izle, Kral için Hologram Full HD izle 1080p Film izleme Siteniz
hologram 01:30
hologram 857 izlenme - 6 yıl önce outdoor hologram
Sanat Galerisindeki Resimler Canlanırsa 02:38
Sanat Galerisindeki Resimler Canlanırsa 69 izlenme - 2 ay önce Sanal gerçeklik ve hologram çalışmaları yapan Skullmapping, Gallery Invasion çalışmasıyla bir sergideki eserleri canlandırarak ziyaretçilere muhteşem bir deneyim sundu. Bir tuvalin üzerindeki insan figürü ve diğerinin üzerindeki kendi halindeki maymun figürü bir anda canlanarak tüm galeriyi ele geçirdi. Ve ziyaretçilere eserleri izlemenin ötesinde bir deneyim sundu.
Uyuyan Kız Arkadaşa Hologramlı Hayalet Şakası 01:46
Uyuyan Kız Arkadaşa Hologramlı Hayalet Şakası 795 izlenme - 1 yıl önce Gecenin bir yarısı uyuyan sevgilisine korkutucu şaka yapmayı planlayan adam bakın nasıl bir plan hazırlıyor.
Hologram Recep Tayyip Erdoğan Gulyabani 01:48
Hologram Recep Tayyip Erdoğan Gulyabani 325 izlenme - 1 yıl önce Son günlerin modası hologramların güzel olanlarından bir tanesine de boboiler'de rastladım. Gündemle nostaljinin harmanı.
Sanal Şarkıcı Hatsune Miku - World is Mine (Tokyo) 02:52
Sanal Şarkıcı Hatsune Miku - World is Mine (Tokyo) 615 izlenme - 2 yıl önce Vocaloid yamaha tarafından geliştirilmiş şarkı söyleyen bir programdır, şöyle ki programa sözler ve notalar giriliyor ve program o şarkıyı seslendiriyor yani sanal bir şarkıcı bu program, programda birçok sanatçı mevcut en popüleri ise Hatsune Miku adlı bayan şarkıcı, program yeterince gelişince canlı konser vermeye başlamıştır, konserdeki hologram görüntüler sega tarafından hazırlanmış olup, Abd, Singapur ve Japonya'da konserler düzenlenmiştir, konserlere yoğun ilgi nedeniyle bilet bulmak oldukça zordur. Ayrıca Hatsune Miku karakteri için manga, tek bölümlük anime ve bir psp oyunu piyasaya sürülmüştür.