Hoşgeldiniz!

homefront

Homefront (2013) Fragman 02:30
Homefront (2013) Fragman 30.423 izlenme - 5 yıl önce Homefront (2013) Fragman
Homefront Fragman (Kırmızı Şerit) 01:59
Homefront Fragman (Kırmızı Şerit) 1.614 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde James Franco ve Jason Statham'ın yer aldığı homefront filminin +18 içerikli kırmızı şeritli fragmanı.
Homefront  Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:30
Homefront Türkçe Altyazılı Fragmanı 957 izlenme - 4 yıl önce Chuck Logan’ın yazdığı bir kitaptan uyarlanan film daha sakin bir hayat umuduyla ailesiyle küçük bir kasabaya taşınan eski Uyuşturucuyla Mücadele Dairesi ajanı Phil Broker’ın (Statham) hikayesini anlatıyor. Ancak işler Broker’ın umduğu gibi olmuyor ve Gator (Franco) adında bir uyuşturucu çetesi lideriyle ters düşüyor. Yönetmenliğini Gary Fleder’ın (Kiss the Girls) yapacağı Homefront’un çekimleri 24 Eylül’de New Orleans’ta başlayacak. Ryder filmde Gator’la ortak olan eski bir bisikletçiyi canlandıracak. Yani filmin kötü adamlarının tarafında! Yeni oyunculardan Izabel Vidovic (Up All Night) de filmde Broker’ın kızı Kit rolünde olacak. Kitap açıklamasından anladığımız kadarıyla Kit filmde gerçekten kilit bir karakter.
homefront gameplay kozbenim 00:56
homefront gameplay kozbenim 319 izlenme - 7 yıl önce homefront gameplay kozbenim guzel bir oyun
Homefront: Revolution - Istanbul Dlc (Türkçe Dublaj) 02:30
Homefront: Revolution - Istanbul Dlc (Türkçe Dublaj) 155 izlenme - 3 yıl önce Youtube'daki MuratabiGF nin hazırladığı bir video. Güzel olmuş aslında.
Homefront: The Revolution Announce Tanıtım 02:27
Homefront: The Revolution Announce Tanıtım 65 izlenme - 4 yıl önce Homefront: The Revolution Announce Tanıtım
Homefront The Revolution 3.bölüm(Türkçe) | Anlamsız Çatışma [gun Vs.sniper] 18:23
Homefront The Revolution 3.bölüm(Türkçe) | Anlamsız Çatışma [gun Vs.sniper] 7 izlenme - 11 ay önce Merhaba Dostlar.. Homefront The Revolution'ın bu bölümünde nedensiz nasılsız bir çatışmaya giriyoruz. Aslında anlamsız demem boşa, sadece ben bir anlam yükleyemedim. Bakalım sizler bir anlam bulabilecek misiniz?? İyi Seyirler Dostlar:)
Homefront The Revolutıon İlk Bakış (Türkçe) #1.bölüm [devrim Sensin] 29:49
Homefront The Revolutıon İlk Bakış (Türkçe) #1.bölüm [devrim Sensin] 7 izlenme - 11 ay önce https://www.youtube.com/channel/UCKx5nt5ULts6UUJ5VKzpk7w/videos Dostlar yeni oyunumuzun ilk bakış ve ilk bölüm videosunda sizlerle birlikte bende, aksiyonun nefesini bir saniye olsun ensemizden eksik ettirmeyen,bizleri sürekli bir mücadelenin içine çeken ve kazanmanın, bir amaç uğruna savaşmanın ne demek olduğunu bizlere hatırlatan bir oyuna tanıklık edeceğim. Zaten zor zamanlarda Devrim ve Özgürlük kardeşleri ortaya çıkmıyor mu? Haydi videoya dostlar.... Keyifli Seyirler:)
Dabancamı Verin Bana Dabancamı....homefront The Revolution 2.bölüm(Türkçe) [gun Vs. Sniper 36:46
Dabancamı Verin Bana Dabancamı....homefront The Revolution 2.bölüm(Türkçe) [gun Vs. Sniper 3 izlenme - 11 ay önce https://www.youtube.com/channel/UCKx5nt5ULts6UUJ5VKzpk7w/videos Merhaba Dostlar.... Bir önceki videomuzda Homefront'un ilk bakışını yapmıştık. İkinci bölümümüzde ise yavaş yavaş savaşın, çatışmanın keyfine tadına varıyoruz dostlar. Keyifli Seyirler :)