Hoşgeldiniz!

homo

İmdaaat Irzıma Geçiyorlar, Lütfen Polis Çağırmayın 02:56
İmdaaat Irzıma Geçiyorlar, Lütfen Polis Çağırmayın 8.123 izlenme - 2 yıl önce Sigara içmek için girdiği yerde kitli kalan topun sesini dışarıdakileri duyurma sitemi.
Çil Horoz - Teyzesine Hallenen Adam (Hülya Avşar) 02:56
Çil Horoz - Teyzesine Hallenen Adam (Hülya Avşar) 3.039 izlenme - 2 yıl önce Hülya Avşar, kendisine talip olan erkekleri turp, şalgam gibi kök sebzelerine benzedikleri gerekçesiyle geri çevirmektedir. Garip ve karmaşık bir akrabalık ilişkileri bulunan yeğeni ise 'homo' olmadığını belirterek, kendisini arzuladiğini ima etmektedir. Oysa mahallenin genç güzeli horozlara benzeyen erkeklerden hoşlanmaktadır.
Love is All You Need - Kısa Film - Türkçe Alt Yazılı 19:12
Love is All You Need - Kısa Film - Türkçe Alt Yazılı 2.468 izlenme - 2 yıl önce Kısa açıklamadan önce eşcinsel olduğumu belirteyim. Şu ramazan ayında şükür orucumu tutuyorum. Ahlaktan yoksun olmayan bir şekilde büyütüldüm. İyilik yapmak için nedenler aramıyorum. Yolda, metroda beni gördüğünüzde "gay" etiketi görmezsiniz. Türklük yapısına aykırı yaşamıyorum. Uç noktalarım yok. Sadece gayim. Erkeklerden hoşlanıyor, onları öpüyor, onlar ile birlikte oluyor ve onlara aşık olabiliyorum. Tek istediğim de hor görülmemek. Kişisel olarak rahatsız olabilirsiniz. Özgür düşünce olarak kötü birçok şey istersiniz. Benim de tek isteğim. Tüm düşüncelerinizi kendinize saklamanız ve bizi görmezden gelmeniz. Zira bizim size bir zararımız yok. Ve evet çocukluğumda "ibne, top, yuvarlak" sözlerini duyup, üstüne darp edildiğim zamanlar oldu. Psikolojik olarak çok yere başvurdum. Değişmek istedim. Hastalık olmadığını bile bile tedavi olmaya çalıştım. İnanın olmuyor. Başınıza gelmeden anlayamayacağınız için tek isteğim tabir-i caise bizi görmezden gelin. Dünyamızın tam tersini düşünün, eş cinselliğin heteroseksüellik, heteroseksüelliğin de eş cinsellik olduğunu. Love is All You Need işte tam da bunu anlatan bir kısa film. Umarız ki bu film insanların birbirlerini daha iyi anlamalarına ve birbirlerinin kararlarına saygı duymalarına yardımcı olur. Unutmayın ki eş cinsel haklarını savunmak için eş cinsel olmaya, doğa haklarını savunmak için odun olmaya, hayvan haklarını savunmak için de hayvan olmaya gerek yok.
Brad Pitt ve Din 01:42
Brad Pitt ve Din 2.288 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Brad Pitt din hakkındaki fikirlerini Bill Maher'in programında açıklıyor.
Nijerya’da Homoseksüel Şeytanı Çıkarma Ayini 02:15
Nijerya’da Homoseksüel Şeytanı Çıkarma Ayini 3.654 izlenme - 2 yıl önce Nijerya'da içine 'homoseksüel şeytan' girdiği düşünülen bir gay işadamı yaklaşık 20 dakika süren bir 'homoseksüel şeytan çıkarma ayini' ile 'normal cinsel yaşama' döndürülmeye çalışılıyor. Görüntülere göre, bir seyirci kitlesinin önünde sahneye çıkarılarak Hıristiyan bir rahibin önüne getirilen Tegus adlı Nijeryalı işadamı önce rahip tarafından sorguya çekiliyor. Ancak rahip işadamının kendisiyle değil, onun içindeki 'homoseksüel şeytanla' konuşarak onu itirafa zorluyor. neyse efenim bu saçma salak ayin bitince ıbne işadamı şeytandan kurtulduğunu ve artık kadınlardan hoşlandığını söylüyormuş
Gay Aslanlar 03:43
Gay Aslanlar 2.591 izlenme - 2 yıl önce Kendi cinsine ilgi duymak sadece insanlara özgü birşey değilmiş arkadaşlar. Gecen izlediğim bir belgeselde cinse ilgi duyan aslanlar hakkın da bilgi sahibi olmuştum.İşte kanıtları efem iyi seyirler
Es 07:57
Es 2.069 izlenme - 2 yıl önce "Eşcinselliğimi kendime kabul etmem ve keşfetmem. Benim gay oldugumu nezaman anladim, nasil tepki verdim vs ve evet saadece Bülent Ersoy veya Fatih Ürek tarzda insanlar degil, daha fazlalarida var. izleyin ve anlayin" video Bennett Andrews dan alınmıştır
Modern İnsanların Göç Yolları 02:23
Modern İnsanların Göç Yolları 1.135 izlenme - 2 yıl önce Fosil kayıtları, maddi buluntular ve National Geographic'in Genographic Projesi gibi araştırmalar tarafından gerçekleştirilen DNA analizleri ışığında, 60.000 yıl önce Afrika'dan yola çıkan son Homo türü olan Homo sapiens'in, yani modern insanların, tarih öncesi dönemi kapsayan yolculuğu.
Sokaktan Adam Toplayıp Bikini Giydirmek 03:06
Sokaktan Adam Toplayıp Bikini Giydirmek 1.823 izlenme - 2 yıl önce Çeşitli bikini modelleri eşliğinde, delikanlı abilerimizin kamera karşısında bikiniyi nasıl da asaletle taşıdığına, seksi pozlar verdiğine şahit oluyoruz.Eğer ki video yayınlanırsa zevkle izleyeceğinize eminim... Yani kim bikinili bir erkeği izlemeyi sevmez ki , mucks :) Müzik: But Is It Jazz
Yalvarırız Bizi Sevin Diyen Travestiler 01:32
Yalvarırız Bizi Sevin Diyen Travestiler 1.782 izlenme - 3 yıl önce Evde oturan bir kaç travesti kendilerini saydıktan sonra sosyal medyaya onları sevmeniz için yalvarıyorlar. Ben de yalvarıyorum lütfen onları sevin.
Homo Köyünden Ali Çavuş 01:35
Homo Köyünden Ali Çavuş 1.020 izlenme - 2 yıl önce Birbirlerine mütemadiyen,'' Şekerim, Hayatım, Ciciş'' diyenlerin dolaştığı bu efsane köyümüzün en önde bayrak taşıyanı Ali Çavuş karakterini canlandıran rahmetli Metin Serezli abimizden oyunculuk dersi. Son sahnede kızına sarılışından nasıl şehvet dolu bir köy olduğunu daha bir iyi anlıyoruz.
Homo Naledi'nin Keşfi (Belgesel) 44:00
Homo Naledi'nin Keşfi (Belgesel) 494 izlenme - 2 yıl önce Homo Naledi'nin Keşfi (Belgesel) Bu belgesel zamanımızın en önemli fosil buluşlarını tarihe geçiriyor.
homo erectus 01:26
homo erectus 1.200 izlenme - 6 yıl önce
Çılgın Selay - Çark Kafası 03:57
Çılgın Selay - Çark Kafası 776 izlenme - 3 yıl önce ablamız bu kezde çarkta kafayı fena dağıtmış,kahvemizi önümüze alıp ibretle izliyoruz. bomboş olmuş yolda bomboş.... ama ben dolduruyorum -dayın kim lan? dayının ahı gitmiş vahı kalmış,dayı senin mını dötüdünü ikim... yerim yerim
Payro - Homoseksüel Kalitesi 02:05
Payro - Homoseksüel Kalitesi 981 izlenme - 7 yıl önce
İbnelere Karşı Çok Ayıp Oldu 01:02
İbnelere Karşı Çok Ayıp Oldu 639 izlenme - 3 yıl önce Komşulara karşı çok ayıp oldu'nun homoseksüel versiyonu. Ha verdi, ha verecek diye bekledik. Başka bir labunyaya ondan gitmedik Ne için vermedin, söyle bana sana ne ettik? İbnelere karşı çok ayıp oldu. Sevilen bile kalkmaz oldu baskıdan. Cicilerim bile naşlamaz oldu senin aşkından Kaynalar sular döktün başımdan İbnelere karşı çok ayıp oldu. Hadi beni bırak, hani mantiler? Geleceksin diye nasıl coştular Salondan yatak odasına koştular İbnelere karşı çok ayıp oldu. Hep çarkta kaldı herkesin gözü Ne çabuk unuttun verdiğin götü Hiçmi düşünmedin giderken kolini İbnelere karşı çok ayıp oldu. Bende yangın oldum senin sayende Kara sıvı yürek harende Sızılar dinmedi gitti minconda İbnelere karşı çok ayıp oldu
Restore Edeyim Derken Anasını Bellemek 01:17
Restore Edeyim Derken Anasını Bellemek 360 izlenme - 3 yıl önce "İspanya'nın kuzeyindeki Zaragoza'ya bağlı Borja kasabasında Santuario de la Misericordia kilisesinin duvarına işlenen fresk, 19. yüzyılda yaşamış İspanyol ressamlardan Elias Garcia Martinez'in Ecce Homo (İşte İnsan) adlı eseriydi. Tahrip olmaya yüz tutmuş portreyi düzeltmeye çalıştığını aktaran Cecilia Giménez ismindeki kadın, Hz. İsa figürünü adeta ucubeye çevirdi." Son günlerde bayağı konuşuldu bu teyzemiz. Bana göre en azından dürüstmüş, çıkıp beceremedim diyebilmiş. Ama yemişim dürüstlüğünü be teyzem, resmen anasını ağlatmışsın...
İki Milyon Yıllık İnsan İskeleti 02:02
İki Milyon Yıllık İnsan İskeleti 293 izlenme - 3 yıl önce 2008'de Güney Afrika'da keşfedilen Australopithecus Sediba fosili, insan ile primat arası bir türe ait ve insan evriminin "kayıp halkası" olduğu düşünülüyor. Neredeyse tam bir iskelet oluşturan bu yeni hominin türünün, soyumuz olan Homo cinsinin ilk türleriyle bazı ortak özellikler taşıdığını söyleyen bazı bilim adamları, bu buluşu paleoantropolojinin en önemli keşfi olarak kabul ediyor.
Bulunmuş Kafatası Fosilleri ile İnsanın Evrimi 02:04
Bulunmuş Kafatası Fosilleri ile İnsanın Evrimi 219 izlenme - 3 yıl önce Bulunmuş kafatası fosilleri ile insanın evrimini görüyoruz.Evrimin insan yaşamına göre çok yavaş gerçekleştiği aşikar.İlk kafatası ile son kafatası arasında epey farklılıklar var ama bunları evrimsel sırasına koyduğunuzda ortaklıkları daha net farkediyorsunuz. İlk kafatası: Austrolopithecus africanus İkinci kafatası: Australopithecus afarensis Üçüncü kafatası: Homo habilis Dördüncü kafatası: Homo erectus Beşinci kafatası: Homo sapiens
İşte Yeni Keşfedilen İnsan Türü Homo Naledi 03:30
İşte Yeni Keşfedilen İnsan Türü Homo Naledi 150 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika'da yeni insan türleri keşfedildi. Johannesburg Witwatersrand Üniversitesi profesörü Berger ve ekibi Güney Afrika'da bir mağarada yeni bir insan türü buldu.Berger ve ekibi, yeni 'akrabalarımızı', "homo naledi" olarak isimlendiriyor. Homo Naledilerin ölülerini gömdükleri düşünülüyor. Berger'ın ekibi mağaranın içinde bebeklerin, çocukların, yetişkinlerin ve yaşlıların olduğu izole edilmiş odayı bulunca bu şaşırtıcı bir teori üzerine yoğunlaştılar. Ekip bu mağaranın bir mezarlık olduğuna ve Homo Naledilerin bu yolu kullanırken ateş yaktığına inanıyor.
Sokak Röportajları - İlk İnsan Nereden Gelmiştir 02:08
Sokak Röportajları - İlk İnsan Nereden Gelmiştir 332 izlenme - 3 yıl önce Halkımıza sorduk ve ilk insanın nereden geldiğini öğrendik. Genel kültürümüzün ne kadar yüksek olduğu birkez daha ortaya çıkmıştır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan İş Sağlığı ve Güvenliği Konferasında Konuştu 01:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan İş Sağlığı ve Güvenliği Konferasında Konuştu 65 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Uluslararası 8. İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı’nda konuştu. Burada yaptığı açıklamada Homo ekonomikus kelimesini kullanması dikkatleri çekti. Erdoğan, ”Bu şekilde yaklaşanların kazançları bizim felsefemize göre haramdır. Biz insana makine gibi, hammade gibi, sermaye gibi, üretim aracı olarak bakamayız. Bizim anlayışımızda insan homoekonomikus değildir” dedi.
homo erectus fragmanı 1 01:26
homo erectus fragmanı 1 237 izlenme - 6 yıl önce
Homo Erectus Nedir? - Tek Cümlede Evrim 00:37
Homo Erectus Nedir? - Tek Cümlede Evrim 78 izlenme - 3 yıl önce Homo Erectus Hakkında Bilgi Öğrenmek İstiyorsanız Mutlaka Bu Videoyu İzleyin. Bu Videoda Sizlere Homo Erectus Hakkında Bilgiler Vereceğiz. Evrim Teorsinin Çöküşü Hakkında Hazırladığımız "Homo Erectus" İsimli Videoda Önemli Bir Bilgi Öğreneceksiniz. Homo Erectus Hakkında Bilgi Öğrendikten Sonra Bilim Konusunda ve Evrim Konusunda Kendinizi Geliştirmiş Olacaksınız. Homo Erectus Konulu Video, Biyoloji Bilimi Hakkında Sizlere Önemli Bilgiler Kazandıracak
Armando Trovaioli - Homo Eroticus (1971) | Yeşilçam Film Müzikleri 02:16
Armando Trovaioli - Homo Eroticus (1971) | Yeşilçam Film Müzikleri 11 izlenme - 4 ay önce
Brad Pitt ve Din 01:42
Brad Pitt ve Din 8 izlenme - 6 ay önce Bu videoda Brad Pitt din hakkındaki fikirlerini Bill Maher'in programında açıklıyor.
Richard Dawkins Evrim Varsa Neden Hâlâ Maymunlar Var ? 01:46
Richard Dawkins Evrim Varsa Neden Hâlâ Maymunlar Var ? 4 izlenme - 6 ay önce Bu videoda Richard Dawkins bizim diğer maymun türleriyle ne kadar yakın akraba olduğumuzu ve bizlerin şu anda yaşayan maymunlardan gelmediğimizi anlatıyor.