Hoşgeldiniz!

hong

Ejderin Dönüşü (1972) - Fragman 01:23
Ejderin Dönüşü (1972) - Fragman 239 izlenme - 3 yıl önce B Tipi sinemayı içinde barındırdığı emek faktörü nedeni ile her zaman el üstünde tutarım. Çünkü parası olan zaten yapar, götün yiyosa parasız yapacaksın bu işi. Sinema tarihinin en iyi alternatif filmlerinden biri olan "Meng long guo jiang" için söylenecek söz o kadar çok ki... Bruce Lee ile Chuck Norris'i biraraya getiren film asaleti yüzünden sayısız reklam kampanyasına, filme ve şarkıya konu olmuştu. Ölmeden önce yapılması gerekenler adlı boktan dayatmayı bi kenara atın ve hayattayken bu filmi izleyin hem de defalarca. Tang Lung ve Colt arasındaki amansız kapışma da çok şık bu arada. Üstüste gelen yumruk darbeleri ve dövüş mizansenleri milyon dolarlık pek çok filmi direkt çöpe atacak kadar güçlü.
The Butterfly Murders (1979) Fragman 04:39
The Butterfly Murders (1979) Fragman 202 izlenme - 2 yıl önce 1979 yapımı Hong Kong filmi Ölüm Pençesi Shaolin (The Butterfly Murders, Die bian, Dip bin) fragmanı. Filmin yönetmeni Tsui Hark.
Çılgın Görev (Zuijia Paidang) Fragman 04:28
Çılgın Görev (Zuijia Paidang) Fragman 212 izlenme - 3 yıl önce 80'lerin ve 90'ların çocuklarının hatıralarında yer etmiş olan Hong Kong film serisi. Aslında James Bond filmlerinin bir çeşit parodisi olan bu seri elmas hırsızı King Kong (Sam Hui) ve sakar polis Keltoş Albert Au'nun (Karl Mak) komik maceraları 5 filme konu olmuştur, sonraki filmlerde Keltoş amiri Nancy Ho ile evlenir ve çocukları olur vs.. Ayrıca müziği her daim hatırlanan filmlere örnektir.
hong kong airlines commercial 2011 - wing chun kungfu 00:32
hong kong airlines commercial 2011 - wing chun kungfu 351 izlenme - 6 yıl önce
Gaz Fişeğini Havada Yakalayıp Geri Gönderen Eylemci 00:15
Gaz Fişeğini Havada Yakalayıp Geri Gönderen Eylemci 134 izlenme - 3 yıl önce Hong Hong'da yaşanan ayaklanmalar sürerken bu eylemci polisin attığı gaz fişeğini havada yakalayıp geri gönderiyor.
Time Lapse Görüntüleri ile Hong Kong'un Büyüleyici Atmosferi 05:02
Time Lapse Görüntüleri ile Hong Kong'un Büyüleyici Atmosferi 117 izlenme - 3 yıl önce Fotoğrafçı Francis So, Hong Kong'un en güzel manzaralarından oluşan bu görüntüleri yakalamak için 1 yıldan fazla zaman harcadı ve ortaya bu muhteşem görüntüler çıktı.
Singapur ve Hong Kong'un Bir Günü 03:30
Singapur ve Hong Kong'un Bir Günü 174 izlenme - 3 yıl önce Singapur ve Hong Kong'un Bir Günü Asya'nın iki güzel ancak pahalı tatil bölgelerinden olan Singapur ve Hong Kong'u time lapse olarak izliyoruz.
En Duygusal Reklam Klibi! 03:26
En Duygusal Reklam Klibi! 135 izlenme - 3 yıl önce MetLife şirketi Hong Kong'ta duygusal bir reklam filmine imza atmış. Bir babanın çocuğunun hayatı ve onun yaşamı için çabalamasını anlatan reklam filmini izlerken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. 'Bir çocuğun geleceği, tüm fedakarlıklara değer' temalı film kısa sürede internette milyonlarca kere tıklandı.
Hong Kong Apple Store 01:23
Hong Kong Apple Store 309 izlenme - 5 yıl önce Apple Store
Dev Yapılar: Stonecutters Köprüsü - Hong Kong 44:59
Dev Yapılar: Stonecutters Köprüsü - Hong Kong 189 izlenme - 3 yıl önce Dev Yapılar: StoneCutters Köprüsü - Hong Kong HD 720p
Güney Kore Başbakanı Gemi Kazası Nedeniyle İstifa Etti 01:04
Güney Kore Başbakanı Gemi Kazası Nedeniyle İstifa Etti 263 izlenme - 4 yıl önce Güney Kore Başbakanı Chung Hong-won, 16 Nisan'da yaşanan gemi kazasının ardından istifa etti. Başkent Seul'de düzenlediği basın toplantısında istifasını açıklayan Chung'un istifasının geçerli olması için cumhurbaşkanının onay vermesi gerekiyor Hükumetin kazaya müdahalesinin yavaş olmasına ve kamuoyu ile paylaşılan bilgilerin sık sık değiştirilmesi gibi konulara yönelik eleştirilerden dolayı istifa eden Chung, Güney Kore halkından özür diledi.
Bu Film Milyonları Ağlattı 03:26
Bu Film Milyonları Ağlattı 156 izlenme - 3 yıl önce Bu film milyonları ağlattı MetLife şirketi Hong Kong'ta duygusal bir reklam filmine imza atmış. Bir babanın çocuğu için yaptığı fedakarlıkları anlatıyor.
Bu Kadın Kaç Yaşında? 01:15
Bu Kadın Kaç Yaşında? 133 izlenme - 3 yıl önce Hong Kong doğumlu bu genç kadın, aslında 50 yaşında ve 3 çocuk annesi. Yaşına inanmanın zor olduğu Candy Lo, gençliğini 'Zamansız' adlı bir kitapta yayınlıyor. Melih ilginç yarışmalarına BonbonTV'de de devam ediyor. Yarışmacılarımız Sıla ve Ezgi. Cezamız ise içine buz atma. Melih yarışmacılarına yavru kediler ...
Timelapse Görüntüleri İle Hong Kong'un Büyüleyici Atmosferi 05:02
Timelapse Görüntüleri İle Hong Kong'un Büyüleyici Atmosferi 148 izlenme - 3 yıl önce Fotoğrafçı Francis So, Hong Kong'un en güzel manzaralarından oluşan bu görüntüleri yakalamak için 1 yıldan fazla zaman harcadı ve ortaya bu muhteşem görüntüler çıktı.
Üç Metrekarelik Bir Evde Yaşar Mıydınız? 06:57
Üç Metrekarelik Bir Evde Yaşar Mıydınız? 12 izlenme - 3 ay önce Hong Kong'da emlak fiyatları çok yüksek. Pek çok kişi hiç de insani olmayan daracık yerlerde yaşamak zorunda kalıyor. Mimarlar giderek kalabalıklaşan şehirde yaşam alanı yaratmak için çözümler arıyor. Peki 3 metrekarelik bir ev çözüm olabilir mi?
Liverpoollu Oyunculardan Hastane Ziyareti 01:00
Liverpoollu Oyunculardan Hastane Ziyareti 38 izlenme - 8 ay önce Liverpoollu oyuncular Hong Kong'da çocuk hastanesini ziyaret etti.
Hong Kong Phooey - Jenerik Müziği 00:23
Hong Kong Phooey - Jenerik Müziği 93 izlenme - 3 yıl önce Hanna Barbera tarafından yapılmış eski bir çizgifilm ve bu çizgifilmin kahramanı. Yeşil kostümlü bir kuçu kuçu idi bu. Garip ve her şekle giren bir aracı vardı. Bunun bir de yardımcısı kedi vardı. Hong kong phooey arada bir sakarlık yapınca bu kedi gizliden gelir ve olayı kotarırdı. Fakat, işi yaptığını belli etmezdi. Normalde, polis karakolunda temizlikçi olarak çalışırdı. Gizlenen süper kahramanlardan biriydi.
Hong Kong Phooey Fragman 02:50
Hong Kong Phooey Fragman 127 izlenme - 4 yıl önce Hong Kong PhooeyGizemli bir şekilde yürüme, konuşma ve dövüşme gibi süper-güçler kazanan Penry isimli bir köpeğin ve yardımcısı Spot\'un her bölümde kötülere karşı savaştığı 1970 tarihli çizgi-dizi Hong Kong Phooey, ülkemizde de oldukça popüler olmuş, hatta ünü Hanna Barbera\'nın Lafalimpics Olimpiyatları\'na bile sıçramıştı.
Genç Kız Ayaklarına Kapanan Erkeğe Bunu Yaptı  01:31
Genç Kız Ayaklarına Kapanan Erkeğe Bunu Yaptı 98 izlenme - 3 yıl önce Hong Kong'da çekildiği belirtilen görüntülerde bir genç kız, kendisine yalvarıp, ayaklarına kapanan genç adama tekmeler ve tokatlar savurdu...
Crippled Masters - Son Dövüş 02:38
Crippled Masters - Son Dövüş 124 izlenme - 3 yıl önce Crippled Masters biri elsiz diğeri ayaksız iki kung fu üstadının maceralarını anlatıyor. Zamanın behrinde kung fu filmi fırtınası eserken çekilmiş nadide bir film olan Crippled Masters'ın final sahnesidir. Spoiler içerir. Sonuçta final sahnesi.
Labirent - Son İsyan - Türkçe Altyazılı Fragman 2 02:23
Labirent - Son İsyan - Türkçe Altyazılı Fragman 2 15 izlenme - 3 ay önce "Labirent: Son İsyan" 26 Ocak 2018'de ülkemizde vizyona girecek. Thomas ve arkadaşları Labirent'ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.'e direnen isyancı grup Right Hand ile bir araya gelmeyi başarabilmişlerdir. Ancak Teresa'nın ihaneti sonucu grup kendini bir kez daha W.I.C.K.E.D.'a karşı mücadele ederken bulmuş, bu mücadele sırasında Minho'nun, organizasyon tarafından yakalanmasını engelleyememişlerdir. Minho'yu kurtarmak için yola çıkan Thomas ve arkadaşları organizasyonun peşine düşer. Bu uğurda aldıkları kararlar yalnızca arkadaşlarının değil, dünyanın da kaderini değiştirecektir.
Hong Kong'un Şiddetli Kesişmesini Ortaya Çıkaran Sürükleyici Video 07:01
Hong Kong'un Şiddetli Kesişmesini Ortaya Çıkaran Sürükleyici Video 65 izlenme - 2 yıl önce Büyük şehirlerde sürekli bir vızıltı ve kaos ortamı vardır. Tıpkı Hong Kong'daki gibi. Brandon Li'de Hong Kong'da yaşamanın nasıl bir şey olduğunu "Hong Kong Strong" ismini verdiği projeyle yayınladı. Farklı bakış açılarıyla farklı yaşamlar. Şehrin en ıssız sokaklarından en lüks mekanlarına farklı hayatlar...
Full Strike (Chuen lik kau saat) Fragman 02:11
Full Strike (Chuen lik kau saat) Fragman 88 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı Hong Kong filmi Full Strike'ın fragmanı. Filmde Andy Lam, Josie Ho, Ronald Cheng gibi isimler rol buluyor.
Metlife - Honkong - Bir Çocuğun Geleceği, Tüm Fedakarlıklara Değer 03:17
Metlife - Honkong - Bir Çocuğun Geleceği, Tüm Fedakarlıklara Değer 129 izlenme - 3 yıl önce MetLife şirketi Hong Kong'ta duygusal bir reklam filmine imza atmış. Bir babanın evladı için tüm zorluklara göğüs gerip çabalamasını anlatan reklam filmini izlerken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. 'Bir çocuğun geleceği, tüm fedakarlıklara değer' temalı film internette iki hafta içerisinde milyonlarca kez izlendi.
Yalnışlıkla 1.6 Milyon euro'nun Caddeye Saçılması 00:20
Yalnışlıkla 1.6 Milyon euro'nun Caddeye Saçılması 96 izlenme - 3 yıl önce 1.6 milyon Euro değerinde Hong Kong Doları caddeye saçılmış, bu esnada amatör kamerada ki arkadaşımız üst geçit'den Video kayıt yapmayı sürdürüyor ülkemizde belediyenin dağıtığı bedava baklava için birbirini ezen insanlar varken o paradan demlenebilmek için ordan o yola spiderman gibi atlayacak milyonlarca insan olduğunu biliyorum ben
Hong Gil Dong - Yeon / Fate 03:58
Hong Gil Dong - Yeon / Fate 161 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics): naega nomu ya-khaeso naega nomu nabbaso kujo irohke nol pogoman isso naye chichim ma-umdo naye kipun sangchodo oraen kiyokchorom ijussonnabwa narul kamdanghal suga opso noyegeman mae-dallige dwe no irohke kajima nae shimjangi norul buruja-nha michidorok chani-nhan in-yeo-ne to-isang amugotdo hal suga opso sulpun naye mosupdo sulpun noye nunbitdo kujo suchyoganun paramiryona gochin baramsoriye kwerul magabojiman norul ponun nunun magul su opso katun hanurarae nowa na tarun gosul bogo innabwa no irohke kajima nae shimjangi norul buruja-nha michidorok chani-nhan in-yeo-ne to-isang amugotdo hal suga opso kkuchi omnun ma-ume boril suga omnun yokshimi na irohke won-hago won-haedo nol kajil chagyokchocha omnun na-ingol kuron chagyokchocha omnun na-in-gol
Yarışırken Vücudu Yanan Turia Pitt'e İnanılmaz Tazminat 00:27
Yarışırken Vücudu Yanan Turia Pitt'e İnanılmaz Tazminat 134 izlenme - 4 yıl önce Kimberley Ultra Maratonu sırasında çıkan orman yangınında vücudunun yüzde 60'ından fazlası yanan atlet Turia Pitt'e 10 milyon dolar tazminat ödenecek.
Tayland - Hong Adaları 02:17
Tayland - Hong Adaları 64 izlenme - 2 yıl önce
Milyonlarca Hong Kong Doları caddeye saçıldı 00:20
Milyonlarca Hong Kong Doları caddeye saçıldı 110 izlenme - 3 yıl önce Hong Kong’da çarşamba günü para taşıyan zırhlı aracın kasası seyir halinde açıldı ve yaklaşık 1.6 milyon Euro değerinde Hong Kong Doları caddeye saçıldı. Polis kısa sürede trafiği durdurarak, çevrede bulunanların da yardımıyla paraları toplamaya çalıştı. Ancak yüz binlerce Dolar kayboldu. Seri numaraların bilindiğini belirten Hong Kong polisi parayı alanların hırsızlıkla suçlanacağını duyurdu.
Hong Kong’u Tayfun Vurdu 02:13
Hong Kong’u Tayfun Vurdu 46 izlenme - 2 yıl önce Hong Kong’u Nida tayfunu vurdu. Hayatı durma noktasına getiren tayfun nedeniyle yüzlerce uçuş iptal edilirken, yolcular havalimanlarında mahsur kaldı. Güneydoğu Asya’da Çin’e bağlı özerk bölge Hong Kong’u vuran Nida tayfunu, hayatı durma noktasına getirdi. Saatteki hızı 100 kilometreyi bulan tayfun, bölgede hayatı durma noktasına getirdi. Şiddetli rüzgar nedeniyle 150’den fazla uçuş iptal edilirken, yüzlerce yolcu havalimanında mahsur kaldı. Yaklaşık 325 uçuşun yeniden düzenlenmesi gerekirken feribot, tramvay ve otobüs seferleri günün ilerleyen saatlerinde yeniden başlatıldı. Dün akşam saatlerinden beri dükkanlarını ve mağazalarını açmayan esnaf, tayfunun etkisini azaltmaya başladığı ifade edildi. Öte yandan şiddetli rüzgar nedeniyle yol kenarlarında bulunan sokak lambası direği ve ağaçlar da devrildi.