Hoşgeldiniz!

Hong Videoları İzle

Singapur ve Hong Kong'un Bir Günü 03:30
Singapur ve Hong Kong'un Bir Günü 143 izlenme - 2 yıl önce Singapur ve Hong Kong'un Bir Günü Asya'nın iki güzel ancak pahalı tatil bölgelerinden olan Singapur ve Hong Kong'u time lapse olarak izliyoruz.
Bu Film Milyonları Ağlattı 03:26
Bu Film Milyonları Ağlattı 156 izlenme - 2 yıl önce Bu film milyonları ağlattı MetLife şirketi Hong Kong'ta duygusal bir reklam filmine imza atmış. Bir babanın çocuğu için yaptığı fedakarlıkları anlatıyor.
hong kong airlines commercial 2011 - wing chun kungfu 00:32
hong kong airlines commercial 2011 - wing chun kungfu 343 izlenme - 5 yıl önce
Dev Yapılar: Stonecutters Köprüsü - Hong Kong 44:59
Dev Yapılar: Stonecutters Köprüsü - Hong Kong 169 izlenme - 2 yıl önce Dev Yapılar: StoneCutters Köprüsü - Hong Kong HD 720p
Bu Kadın Kaç Yaşında? 01:15
Bu Kadın Kaç Yaşında? 118 izlenme - 2 yıl önce Hong Kong doğumlu bu genç kadın, aslında 50 yaşında ve 3 çocuk annesi. Yaşına inanmanın zor olduğu Candy Lo, gençliğini 'Zamansız' adlı bir kitapta yayınlıyor. Melih ilginç yarışmalarına BonbonTV'de de devam ediyor. Yarışmacılarımız Sıla ve Ezgi. Cezamız ise içine buz atma. Melih yarışmacılarına yavru kediler ...
Güney Kore Başbakanı Gemi Kazası Nedeniyle İstifa Etti 01:04
Güney Kore Başbakanı Gemi Kazası Nedeniyle İstifa Etti 246 izlenme - 3 yıl önce Güney Kore Başbakanı Chung Hong-won, 16 Nisan'da yaşanan gemi kazasının ardından istifa etti. Başkent Seul'de düzenlediği basın toplantısında istifasını açıklayan Chung'un istifasının geçerli olması için cumhurbaşkanının onay vermesi gerekiyor Hükumetin kazaya müdahalesinin yavaş olmasına ve kamuoyu ile paylaşılan bilgilerin sık sık değiştirilmesi gibi konulara yönelik eleştirilerden dolayı istifa eden Chung, Güney Kore halkından özür diledi.
Hong Kong Apple Store 01:23
Hong Kong Apple Store 308 izlenme - 4 yıl önce Apple Store
Timelapse Görüntüleri ile Hong Kong'un Büyüleyici Atmosferi 05:02
Timelapse Görüntüleri ile Hong Kong'un Büyüleyici Atmosferi 128 izlenme - 2 yıl önce Fotoğrafçı Francis So, Hong Kong'un en güzel manzaralarından oluşan bu görüntüleri yakalamak için 1 yıldan fazla zaman harcadı ve ortaya bu muhteşem görüntüler çıktı.
Çılgın Görev (Zuijia Paidang) Fragman 04:28
Çılgın Görev (Zuijia Paidang) Fragman 118 izlenme - 1 yıl önce 80'lerin ve 90'ların çocuklarının hatıralarında yer etmiş olan Hong Kong film serisi. Aslında James Bond filmlerinin bir çeşit parodisi olan bu seri elmas hırsızı King Kong (Sam Hui) ve sakar polis Keltoş Albert Au'nun (Karl Mak) komik maceraları 5 filme konu olmuştur, sonraki filmlerde Keltoş amiri Nancy Ho ile evlenir ve çocukları olur vs.. Ayrıca müziği her daim hatırlanan filmlere örnektir.
Ejderin Dönüşü (1972) - Fragman 01:23
Ejderin Dönüşü (1972) - Fragman 111 izlenme - 2 yıl önce B Tipi sinemayı içinde barındırdığı emek faktörü nedeni ile her zaman el üstünde tutarım. Çünkü parası olan zaten yapar, götün yiyosa parasız yapacaksın bu işi. Sinema tarihinin en iyi alternatif filmlerinden biri olan "Meng long guo jiang" için söylenecek söz o kadar çok ki... Bruce Lee ile Chuck Norris'i biraraya getiren film asaleti yüzünden sayısız reklam kampanyasına, filme ve şarkıya konu olmuştu. Ölmeden önce yapılması gerekenler adlı boktan dayatmayı bi kenara atın ve hayattayken bu filmi izleyin hem de defalarca. Tang Lung ve Colt arasındaki amansız kapışma da çok şık bu arada. Üstüste gelen yumruk darbeleri ve dövüş mizansenleri milyon dolarlık pek çok filmi direkt çöpe atacak kadar güçlü.
Hong Kong Phooey - Jenerik Müziği 00:23
Hong Kong Phooey - Jenerik Müziği 75 izlenme - 2 yıl önce Hanna Barbera tarafından yapılmış eski bir çizgifilm ve bu çizgifilmin kahramanı. Yeşil kostümlü bir kuçu kuçu idi bu. Garip ve her şekle giren bir aracı vardı. Bunun bir de yardımcısı kedi vardı. Hong kong phooey arada bir sakarlık yapınca bu kedi gizliden gelir ve olayı kotarırdı. Fakat, işi yaptığını belli etmezdi. Normalde, polis karakolunda temizlikçi olarak çalışırdı. Gizlenen süper kahramanlardan biriydi.
Sky on Fire (2016) Fragman 01:16
Sky on Fire (2016) Fragman 14 izlenme - 3 ay önce Yönetmen: Ringo Lam Oyuncular: Hsiao-chuan Chang, Amber Kuo ve Leon Lai 2016 yapımı Sky on Fire filminin fragmanı.
Full Strike (Chuen lik kau saat) Fragman 02:11
Full Strike (Chuen lik kau saat) Fragman 75 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı Hong Kong filmi Full Strike'ın fragmanı. Filmde Andy Lam, Josie Ho, Ronald Cheng gibi isimler rol buluyor.
Hong Kong'un En Yüksek Binasında Seyir Zevki Yüksek Sanat Projesi 02:20
Hong Kong'un En Yüksek Binasında Seyir Zevki Yüksek Sanat Projesi 53 izlenme - 11 ay önce Hong Kong'un en büyük binası olan Uluslararası Ticaret Merkezi iki günlüğüne de olsa harika bir görsel şölene dönüştü. Dünyanın sonunun belirsiz olmasıyla beraber insanoğlu olarak sürekli yeni teoriler üretmeye bayılıyoruz.
Metlife - Honkong - Bir Çocuğun Geleceği, Tüm Fedakarlıklara Değer 03:17
Metlife - Honkong - Bir Çocuğun Geleceği, Tüm Fedakarlıklara Değer 116 izlenme - 2 yıl önce MetLife şirketi Hong Kong'ta duygusal bir reklam filmine imza atmış. Bir babanın evladı için tüm zorluklara göğüs gerip çabalamasını anlatan reklam filmini izlerken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. 'Bir çocuğun geleceği, tüm fedakarlıklara değer' temalı film internette iki hafta içerisinde milyonlarca kez izlendi.
Rengle - Lost You In Hong Kong  03:40
Rengle - Lost You In Hong Kong 0 izlenme - 7 gün önce Rengle - Lost You In Hong Kong (Yepyeni Video Klip) 2017 Rengle - Lost You In Hong Kong (Official Video) Şarkı Sözleri Lyrics: I lost you in Hong Kong U Left me with nothing left I lost you in Hong Kong Till I found I found myself Searching for you On crowded streets Say a prayer to Lift my spirit off these feet Now I'm lost in meditation lost in meditation Now I'm by myself in meditation myself in meditation I lost you in Hong Kong U Left me with nothing left I lost you in Hong Kong Till I found I found myself What I believe in Is something new No longer searching I'm Guided by my inner truth
Hong Kong’u Tayfun Vurdu 02:13
Hong Kong’u Tayfun Vurdu 26 izlenme - 7 ay önce Hong Kong’u Nida tayfunu vurdu. Hayatı durma noktasına getiren tayfun nedeniyle yüzlerce uçuş iptal edilirken, yolcular havalimanlarında mahsur kaldı. Güneydoğu Asya’da Çin’e bağlı özerk bölge Hong Kong’u vuran Nida tayfunu, hayatı durma noktasına getirdi. Saatteki hızı 100 kilometreyi bulan tayfun, bölgede hayatı durma noktasına getirdi. Şiddetli rüzgar nedeniyle 150’den fazla uçuş iptal edilirken, yüzlerce yolcu havalimanında mahsur kaldı. Yaklaşık 325 uçuşun yeniden düzenlenmesi gerekirken feribot, tramvay ve otobüs seferleri günün ilerleyen saatlerinde yeniden başlatıldı. Dün akşam saatlerinden beri dükkanlarını ve mağazalarını açmayan esnaf, tayfunun etkisini azaltmaya başladığı ifade edildi. Öte yandan şiddetli rüzgar nedeniyle yol kenarlarında bulunan sokak lambası direği ve ağaçlar da devrildi.
Yalnışlıkla 1.6 Milyon euro'nun Caddeye Saçılması 00:20
Yalnışlıkla 1.6 Milyon euro'nun Caddeye Saçılması 79 izlenme - 1 yıl önce 1.6 milyon Euro değerinde Hong Kong Doları caddeye saçılmış, bu esnada amatör kamerada ki arkadaşımız üst geçit'den Video kayıt yapmayı sürdürüyor ülkemizde belediyenin dağıtığı bedava baklava için birbirini ezen insanlar varken o paradan demlenebilmek için ordan o yola spiderman gibi atlayacak milyonlarca insan olduğunu biliyorum ben
Milyonlarca Hong Kong Doları caddeye saçıldı 00:20
Milyonlarca Hong Kong Doları caddeye saçıldı 109 izlenme - 2 yıl önce Hong Kong’da çarşamba günü para taşıyan zırhlı aracın kasası seyir halinde açıldı ve yaklaşık 1.6 milyon Euro değerinde Hong Kong Doları caddeye saçıldı. Polis kısa sürede trafiği durdurarak, çevrede bulunanların da yardımıyla paraları toplamaya çalıştı. Ancak yüz binlerce Dolar kayboldu. Seri numaraların bilindiğini belirten Hong Kong polisi parayı alanların hırsızlıkla suçlanacağını duyurdu.
Hong Kong'un Devasa Binalarındaki Reklam Ekranını Hackleyen Gençler 04:15
Hong Kong'un Devasa Binalarındaki Reklam Ekranını Hackleyen Gençler 91 izlenme - 2 yıl önce Devasa yapılara güvenliksiz olarak tırmanmaları ile tanıdığımız iki Rus genci Vadim Makhorov ve Vitaly Raskalov, Hong Kong'ta da bir binaya tırmanıyorlar. Tırmanırken kaydettikleri görüntüleri ise binanın tepesinde bulunan reklam ekranından insanlara izletmeyi de ihmal etmiyorlar.
Genç Kız Ayaklarına Kapanan Erkeğe Bunu Yaptı  01:31
Genç Kız Ayaklarına Kapanan Erkeğe Bunu Yaptı 64 izlenme - 2 yıl önce Hong Kong'da çekildiği belirtilen görüntülerde bir genç kız, kendisine yalvarıp, ayaklarına kapanan genç adama tekmeler ve tokatlar savurdu...
Hong Gil Dong - Yeon / Fate 03:58
Hong Gil Dong - Yeon / Fate 147 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics): naega nomu ya-khaeso naega nomu nabbaso kujo irohke nol pogoman isso naye chichim ma-umdo naye kipun sangchodo oraen kiyokchorom ijussonnabwa narul kamdanghal suga opso noyegeman mae-dallige dwe no irohke kajima nae shimjangi norul buruja-nha michidorok chani-nhan in-yeo-ne to-isang amugotdo hal suga opso sulpun naye mosupdo sulpun noye nunbitdo kujo suchyoganun paramiryona gochin baramsoriye kwerul magabojiman norul ponun nunun magul su opso katun hanurarae nowa na tarun gosul bogo innabwa no irohke kajima nae shimjangi norul buruja-nha michidorok chani-nhan in-yeo-ne to-isang amugotdo hal suga opso kkuchi omnun ma-ume boril suga omnun yokshimi na irohke won-hago won-haedo nol kajil chagyokchocha omnun na-ingol kuron chagyokchocha omnun na-in-gol
Hong Kong Phooey Fragman 02:50
Hong Kong Phooey Fragman 92 izlenme - 3 yıl önce Hong Kong PhooeyGizemli bir şekilde yürüme, konuşma ve dövüşme gibi süper-güçler kazanan Penry isimli bir köpeğin ve yardımcısı Spot\'un her bölümde kötülere karşı savaştığı 1970 tarihli çizgi-dizi Hong Kong Phooey, ülkemizde de oldukça popüler olmuş, hatta ünü Hanna Barbera\'nın Lafalimpics Olimpiyatları\'na bile sıçramıştı.
Crippled Masters - Son Dövüş 02:38
Crippled Masters - Son Dövüş 80 izlenme - 2 yıl önce Crippled Masters biri elsiz diğeri ayaksız iki kung fu üstadının maceralarını anlatıyor. Zamanın behrinde kung fu filmi fırtınası eserken çekilmiş nadide bir film olan Crippled Masters'ın final sahnesidir. Spoiler içerir. Sonuçta final sahnesi.
Gökdelenin Tepesindeki Ekranı Hacklediler! 04:15
Gökdelenin Tepesindeki Ekranı Hacklediler! 82 izlenme - 2 yıl önce Hong Kong'da yüksek bir binanın tepesindeki billboard'a tırmanıp kendi videolarını yerleştiren ekip harika bir iş başarmış.
planes over hong kong kai tak airport 01:48
planes over hong kong kai tak airport 155 izlenme - 6 yıl önce planes over hong kong kai tak airport 1998
Gökdelendeki Reklam Ekranını Hackleyen Gençler! 04:15
Gökdelendeki Reklam Ekranını Hackleyen Gençler! 67 izlenme - 2 yıl önce Devasa yapılara güvenliksiz olarak tırmanmaları ile tanıdığımız iki Rus genci Vadim Makhorov ve Vitaly Raskalov, Hong Kong'ta da bir binaya tırmanıyorlar. Tırmanırken kaydettikleri görüntüleri ise binanın tepesinde bulunan reklam ekranından insanlara izletmeyi de ihmal etmiyorlar.
Tayland - Hong Adaları 02:17
Tayland - Hong Adaları 34 izlenme - 1 yıl önce
Hong Kong Sakatatçısı ( Haşgerya) 03:47
Hong Kong Sakatatçısı ( Haşgerya) 56 izlenme - 3 yıl önce İçinde gergedan penisinden, ejderha dudağına, komodo ejderi vajinasından, ne biliyim bir crocodil rahmine kadar her türlü sakat atı bulunduran sokak yemeğine bakın hele.
Tanrının Zırhı Fragman (1986) 02:35
Tanrının Zırhı Fragman (1986) 58 izlenme - 2 yıl önce Çoğumuzun belki de en az üç kere izlediğimiz filmin konusu özetle şöyledir, Ceki namı diğer "Asya Şahini" artık ünü sönmeye yüz tutmuş Çinli bir türkücüdür (evet yanlış duymadınız filmde gerçekten de böyle), sonunda Ceki hem reklamını yapmak hem de bu arada voliyi vurmak için macerayı seven adama dönüşür ve İndiyana Cons vari dünyanın çeşitli yörelerinde dağlarda, ormanlarda tarihi eserleri araklamaya başlar, Mahmut Tuncer gibi tv programı yapmak yerine neden böyle işlere giriştiği merak konusudur. Efendim, Ceki sonunda gözüne "Tanrının Zırhı" isimli bir eseri kestirir, ancak ortada bir sorun vardır, Zırh Doğu Avrupa'da kendine yeni bir üs kurmuş olan ve artık dünyayı ele geçirmeyi kafasına koymuş Adnan Hoca ve müritlerinin elindedir. Ceki hem zırhı hem de bir yakininin kız arkadaşını kurtarmak için Adnan Hoca'nın müritleri ve yeni kedicikleri Arap Bacılar ile amansız bir mücadeleye girişir.