Hoşgeldiniz!

hong

Güney Kore Başbakanı Gemi Kazası Nedeniyle İstifa Etti 01:04
Güney Kore Başbakanı Gemi Kazası Nedeniyle İstifa Etti 244 izlenme - 2 yıl önce Güney Kore Başbakanı Chung Hong-won, 16 Nisan'da yaşanan gemi kazasının ardından istifa etti. Başkent Seul'de düzenlediği basın toplantısında istifasını açıklayan Chung'un istifasının geçerli olması için cumhurbaşkanının onay vermesi gerekiyor Hükumetin kazaya müdahalesinin yavaş olmasına ve kamuoyu ile paylaşılan bilgilerin sık sık değiştirilmesi gibi konulara yönelik eleştirilerden dolayı istifa eden Chung, Güney Kore halkından özür diledi.
Singapur ve Hong Kong'un Bir Günü 03:30
Singapur ve Hong Kong'un Bir Günü 122 izlenme - 1 yıl önce Singapur ve Hong Kong'un Bir Günü Asya'nın iki güzel ancak pahalı tatil bölgelerinden olan Singapur ve Hong Kong'u time lapse olarak izliyoruz.
hong kong airlines commercial 2011 - wing chun kungfu 00:32
hong kong airlines commercial 2011 - wing chun kungfu 343 izlenme - 5 yıl önce
Dev Yapılar: Stonecutters Köprüsü - Hong Kong 44:59
Dev Yapılar: Stonecutters Köprüsü - Hong Kong 154 izlenme - 2 yıl önce Dev Yapılar: StoneCutters Köprüsü - Hong Kong HD 720p
Gaz Fişeğini Havada Yakalayıp Geri Gönderen Eylemci 00:15
Gaz Fişeğini Havada Yakalayıp Geri Gönderen Eylemci 92 izlenme - 2 yıl önce Hong Hong'da yaşanan ayaklanmalar sürerken bu eylemci polisin attığı gaz fişeğini havada yakalayıp geri gönderiyor.
Hong Kong Apple Store 01:23
Hong Kong Apple Store 308 izlenme - 4 yıl önce Apple Store
Bu Kadın Kaç Yaşında? 01:15
Bu Kadın Kaç Yaşında? 88 izlenme - 1 yıl önce Hong Kong doğumlu bu genç kadın, aslında 50 yaşında ve 3 çocuk annesi. Yaşına inanmanın zor olduğu Candy Lo, gençliğini 'Zamansız' adlı bir kitapta yayınlıyor. Melih ilginç yarışmalarına BonbonTV'de de devam ediyor. Yarışmacılarımız Sıla ve Ezgi. Cezamız ise içine buz atma. Melih yarışmacılarına yavru kediler ...
Ejderin Dönüşü (1972) - Fragman 01:23
Ejderin Dönüşü (1972) - Fragman 104 izlenme - 1 yıl önce B Tipi sinemayı içinde barındırdığı emek faktörü nedeni ile her zaman el üstünde tutarım. Çünkü parası olan zaten yapar, götün yiyosa parasız yapacaksın bu işi. Sinema tarihinin en iyi alternatif filmlerinden biri olan "Meng long guo jiang" için söylenecek söz o kadar çok ki... Bruce Lee ile Chuck Norris'i biraraya getiren film asaleti yüzünden sayısız reklam kampanyasına, filme ve şarkıya konu olmuştu. Ölmeden önce yapılması gerekenler adlı boktan dayatmayı bi kenara atın ve hayattayken bu filmi izleyin hem de defalarca. Tang Lung ve Colt arasındaki amansız kapışma da çok şık bu arada. Üstüste gelen yumruk darbeleri ve dövüş mizansenleri milyon dolarlık pek çok filmi direkt çöpe atacak kadar güçlü.
Full Strike (Chuen lik kau saat) Fragman 02:11
Full Strike (Chuen lik kau saat) Fragman 66 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı Hong Kong filmi Full Strike'ın fragmanı. Filmde Andy Lam, Josie Ho, Ronald Cheng gibi isimler rol buluyor.
Çılgın Görev (Zuijia Paidang) Fragman 04:28
Çılgın Görev (Zuijia Paidang) Fragman 80 izlenme - 1 yıl önce 80'lerin ve 90'ların çocuklarının hatıralarında yer etmiş olan Hong Kong film serisi. Aslında James Bond filmlerinin bir çeşit parodisi olan bu seri elmas hırsızı King Kong (Sam Hui) ve sakar polis Keltoş Albert Au'nun (Karl Mak) komik maceraları 5 filme konu olmuştur, sonraki filmlerde Keltoş amiri Nancy Ho ile evlenir ve çocukları olur vs.. Ayrıca müziği her daim hatırlanan filmlere örnektir.
Metlife - Honkong - Bir Çocuğun Geleceği, Tüm Fedakarlıklara Değer 03:17
Metlife - Honkong - Bir Çocuğun Geleceği, Tüm Fedakarlıklara Değer 109 izlenme - 2 yıl önce MetLife şirketi Hong Kong'ta duygusal bir reklam filmine imza atmış. Bir babanın evladı için tüm zorluklara göğüs gerip çabalamasını anlatan reklam filmini izlerken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. 'Bir çocuğun geleceği, tüm fedakarlıklara değer' temalı film internette iki hafta içerisinde milyonlarca kez izlendi.
Hong Kong Phooey - Jenerik Müziği 00:23
Hong Kong Phooey - Jenerik Müziği 59 izlenme - 1 yıl önce Hanna Barbera tarafından yapılmış eski bir çizgifilm ve bu çizgifilmin kahramanı. Yeşil kostümlü bir kuçu kuçu idi bu. Garip ve her şekle giren bir aracı vardı. Bunun bir de yardımcısı kedi vardı. Hong kong phooey arada bir sakarlık yapınca bu kedi gizliden gelir ve olayı kotarırdı. Fakat, işi yaptığını belli etmezdi. Normalde, polis karakolunda temizlikçi olarak çalışırdı. Gizlenen süper kahramanlardan biriydi.
Fütursuzca Suya Atlayan Gençler 2 05:45
Fütursuzca Suya Atlayan Gençler 2 66 izlenme - 1 yıl önce Bu sefer Hong Kong'dan selam getirdim sizlere a dostlar. Bu arkadaşlar diğer videodaki kız uğruna yapılan iteleme atlayışlardan daha profesyonel kanımca durum böyle oluncada tabi izlemesi de bi ayrı zevkli efenim
Milyonlarca Hong Kong Doları caddeye saçıldı 00:20
Milyonlarca Hong Kong Doları caddeye saçıldı 108 izlenme - 2 yıl önce Hong Kong’da çarşamba günü para taşıyan zırhlı aracın kasası seyir halinde açıldı ve yaklaşık 1.6 milyon Euro değerinde Hong Kong Doları caddeye saçıldı. Polis kısa sürede trafiği durdurarak, çevrede bulunanların da yardımıyla paraları toplamaya çalıştı. Ancak yüz binlerce Dolar kayboldu. Seri numaraların bilindiğini belirten Hong Kong polisi parayı alanların hırsızlıkla suçlanacağını duyurdu.
Hong Kong'un Devasa Binalarındaki Reklam Ekranını Hackleyen Gençler 04:15
Hong Kong'un Devasa Binalarındaki Reklam Ekranını Hackleyen Gençler 90 izlenme - 2 yıl önce Devasa yapılara güvenliksiz olarak tırmanmaları ile tanıdığımız iki Rus genci Vadim Makhorov ve Vitaly Raskalov, Hong Kong'ta da bir binaya tırmanıyorlar. Tırmanırken kaydettikleri görüntüleri ise binanın tepesinde bulunan reklam ekranından insanlara izletmeyi de ihmal etmiyorlar.
Hong Kong Phooey Fragman 02:50
Hong Kong Phooey Fragman 88 izlenme - 2 yıl önce Hong Kong PhooeyGizemli bir şekilde yürüme, konuşma ve dövüşme gibi süper-güçler kazanan Penry isimli bir köpeğin ve yardımcısı Spot\'un her bölümde kötülere karşı savaştığı 1970 tarihli çizgi-dizi Hong Kong Phooey, ülkemizde de oldukça popüler olmuş, hatta ünü Hanna Barbera\'nın Lafalimpics Olimpiyatları\'na bile sıçramıştı.
Yalnışlıkla 1.6 Milyon euro'nun Caddeye Saçılması 00:20
Yalnışlıkla 1.6 Milyon euro'nun Caddeye Saçılması 58 izlenme - 1 yıl önce 1.6 milyon Euro değerinde Hong Kong Doları caddeye saçılmış, bu esnada amatör kamerada ki arkadaşımız üst geçit'den Video kayıt yapmayı sürdürüyor ülkemizde belediyenin dağıtığı bedava baklava için birbirini ezen insanlar varken o paradan demlenebilmek için ordan o yola spiderman gibi atlayacak milyonlarca insan olduğunu biliyorum ben
Genç Kız Ayaklarına Kapanan Erkeğe Bunu Yaptı  01:31
Genç Kız Ayaklarına Kapanan Erkeğe Bunu Yaptı 51 izlenme - 1 yıl önce Hong Kong'da çekildiği belirtilen görüntülerde bir genç kız, kendisine yalvarıp, ayaklarına kapanan genç adama tekmeler ve tokatlar savurdu...
Hong Gil Dong - Yeon / Fate 03:58
Hong Gil Dong - Yeon / Fate 132 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics): naega nomu ya-khaeso naega nomu nabbaso kujo irohke nol pogoman isso naye chichim ma-umdo naye kipun sangchodo oraen kiyokchorom ijussonnabwa narul kamdanghal suga opso noyegeman mae-dallige dwe no irohke kajima nae shimjangi norul buruja-nha michidorok chani-nhan in-yeo-ne to-isang amugotdo hal suga opso sulpun naye mosupdo sulpun noye nunbitdo kujo suchyoganun paramiryona gochin baramsoriye kwerul magabojiman norul ponun nunun magul su opso katun hanurarae nowa na tarun gosul bogo innabwa no irohke kajima nae shimjangi norul buruja-nha michidorok chani-nhan in-yeo-ne to-isang amugotdo hal suga opso kkuchi omnun ma-ume boril suga omnun yokshimi na irohke won-hago won-haedo nol kajil chagyokchocha omnun na-ingol kuron chagyokchocha omnun na-in-gol
Crippled Masters - Son Dövüş 02:38
Crippled Masters - Son Dövüş 66 izlenme - 1 yıl önce Crippled Masters biri elsiz diğeri ayaksız iki kung fu üstadının maceralarını anlatıyor. Zamanın behrinde kung fu filmi fırtınası eserken çekilmiş nadide bir film olan Crippled Masters'ın final sahnesidir. Spoiler içerir. Sonuçta final sahnesi.
Gökdelenin Tepesindeki Ekranı Hacklediler! 04:15
Gökdelenin Tepesindeki Ekranı Hacklediler! 78 izlenme - 2 yıl önce Hong Kong'da yüksek bir binanın tepesindeki billboard'a tırmanıp kendi videolarını yerleştiren ekip harika bir iş başarmış.
Gökdelendeki Reklam Ekranını Hackleyen Gençler! 04:15
Gökdelendeki Reklam Ekranını Hackleyen Gençler! 65 izlenme - 2 yıl önce Devasa yapılara güvenliksiz olarak tırmanmaları ile tanıdığımız iki Rus genci Vadim Makhorov ve Vitaly Raskalov, Hong Kong'ta da bir binaya tırmanıyorlar. Tırmanırken kaydettikleri görüntüleri ise binanın tepesinde bulunan reklam ekranından insanlara izletmeyi de ihmal etmiyorlar.
planes over hong kong kai tak airport 01:48
planes over hong kong kai tak airport 154 izlenme - 5 yıl önce planes over hong kong kai tak airport 1998
Hong Kong Sakatatçısı ( Haşgerya) 03:47
Hong Kong Sakatatçısı ( Haşgerya) 54 izlenme - 2 yıl önce İçinde gergedan penisinden, ejderha dudağına, komodo ejderi vajinasından, ne biliyim bir crocodil rahmine kadar her türlü sakat atı bulunduran sokak yemeğine bakın hele.
Tayland - Hong Adaları 02:17
Tayland - Hong Adaları 21 izlenme - 8 ay önce
Yarışırken Vücudu Yanan Turia Pitt'e İnanılmaz Tazminat 00:27
Yarışırken Vücudu Yanan Turia Pitt'e İnanılmaz Tazminat 78 izlenme - 2 yıl önce Kimberley Ultra Maratonu sırasında çıkan orman yangınında vücudunun yüzde 60'ından fazlası yanan atlet Turia Pitt'e 10 milyon dolar tazminat ödenecek.
Uzak Doğu Ülkelerinde Yeni Yıl Coşkusu 01:05
Uzak Doğu Ülkelerinde Yeni Yıl Coşkusu 47 izlenme - 2 yıl önce Avustralya ve Yeni Zelanda'nın ardından, Uzak Doğu ülkelerinde de yeni yıl kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu. Hong Kong'da kutlamaların merkezi her yıl olduğu gibi yine Victoria Limanı'ydı. Limanda düzenlenen geleneksel havai fişek gösterileri ile Hong Kong 2015'i ilk kutlayan kentler arasındaki yerini aldı. Japonya ise komşularından daha farklı bir törenle yeni yıla 'merhaba' dedi. Başkent Tokyo'daki Zojoji Budist tapınağında yılbaşı için özel bir ayin düzenlendi.
SLEEPİNG DOGS [TÜRKÇE] DEFİNİTİVE EDİTİON TÜRKÇE BÖLÜM 1 21:49
SLEEPİNG DOGS [TÜRKÇE] DEFİNİTİVE EDİTİON TÜRKÇE BÖLÜM 1 60 izlenme - 12 ay önce SLEEPİNG DOGS [TÜRKÇE] DEFİNİTİVE EDİTİON TÜRKÇE BÖLÜM 1 twitter https://twitter.com/YabanciOyuncu facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu youtube abone olma https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug
Hong Kong'da Tiananmen Protestosu 00:20
Hong Kong'da Tiananmen Protestosu 49 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/18305/tank-man-5-haziran-1989-demokratiklesme-hareketi-cin Çin’de 1989 yılında yaşanan Tiananmen Meydanı olaylarının 25. yıl dönümü öncesi Hong Kong’da Pekin yönetimi aleyhine protesto yürüyüşü yapıldı. Çin’e demokrasi çağrısı yapan göstericiler kanlı bir şekilde bastırılan olaylarla ilgili hükumetin sorumluluğu kabul etmesi gerektiği yönünde sloganlar attı.
Tai Hong ( Still ) ( Die A Violent Death ) Fragman 02:55
Tai Hong ( Still ) ( Die A Violent Death ) Fragman 66 izlenme - 2 yıl önce Tai Hong, bir diğer adı '' Still '' 2010 Tayland yapımı korku filmidir...