Hoşgeldiniz!

Hop Videoları

İskender Paydaş Feat. Tarkan - Hop De 04:24
İskender Paydaş Feat. Tarkan - Hop De 2.568.708 izlenme - 2 yıl önce İskender Paydaş feat. Tarkan'ın, Doğan Müzik etiketiyle yayınlanan "Zamansız Şarkılar 2" albümünden "Hop De" klip çalışması izlesene.com'da Albüm Adı:Zamansız Şarkılar 2 Albüm Yılı: 2014 Şarkı Sözleri: Hop hop bol keseden atıp tutma Vıdı vıdı edip asabımı bozma Hadi paşa paşa kabul et Hadi hadi Hep aynı hikaye Aynı tas aynı hamam nafile Hep aynı sonu meçhul vaatler Al birini vur ötekine Sanki alnımızın orta yerinde Enayi yazıyor bir de Gözümüzün içine baka baka Pusu kuruyorlar bize Hop hop bol keseden atıp tutma Vıdı vıdı edip asabımı bozma Hadi hadi paşa paşa kabul et Hadi sabrımı taşırma Hop hop delip geçip kalbimizi Bir kalemde sattınız cümlemizi Hani hani hepimiz birimiz Birimiz hepimiz hepimiz içindi Sen o cicili bicili yalanlarını Gel de külahıma anlat Demode bu numaralar yemezler Adımını denk at Hadi anca beraber kanca beraber idik Unuttun bak Bir elin yağda bir elin balda Bu ne saltanat Çivi gibi çivi gibi olmak lazım Bu deli gidişe kafa tutmak lazım Dünya mı tersine dönüyor Yoksa ben miyim bu başı dönen Kulu kula kul etmiş bizi Aldatmış bu düzen Elini veren kolunu kaptırıyor Uyanık olmalı bu zamanda Huyuna suyuna gitmeyip Meydan okumalı alayına Her yazılana çizilene tav olup inanma Her söylenene her anlatılana sakın ola kanma Sıkı sıkı tutun hakikatin yolundan dönme Sen şeytana uyup ta ipin ucunu kaçırma Kolla kalbini kendini bozma Hakkımızın hesabını soralım hadi Bir olup ta direnelim gel Haykıralım isyanımıza hadi Hadi hep beraber..
Dansını göster Kido’nun Yıldızı Sen Ol! 00:38
Dansını göster Kido’nun Yıldızı Sen Ol! 467.174 izlenme - 2 yıl önce Sen de hemen www.kido.com.tr ‘ye gir, Pop, Rock ya da Hip-Hop tarzı dansınla çektiğin videonu yükle, Kido’nun yıldızı sen ol! 6’lı Kido paketlerindeki bilekliklerle de tarzını tamamla!"
Hacıstyle Tarikatı 01:04
Hacıstyle Tarikatı 10.854 izlenme - 2 hafta önce Her şey caiz lobisi çakırkeyif olduğu günlerden birinde disssiz freestylesiz kendi hallerinde eğleneyazmışlar.
Taladro - Deniz Kızı (2013) 04:33
Taladro - Deniz Kızı (2013) 453.328 izlenme - 3 yıl önce Taladro, Karanlıkta Yaşayan Adam isimli albümünden sonra dinleyicilerine yeni bir çalışma sunuyor. Kaydı Sound Station Productions da alınan şarkının prodüks... Şarkı Sözleri Sabahın 5 buçuğu kendimi mesafelere odakladım, Uykular haram orada morarıyorken dudakların, Ve neydi kollarımda başka birine göz atmanı gerektiren, Ne acı hiç bitmiyor tuzakların. [BCU] Uykusuzluk benim bilmek istiyorsan buyur, Bi vakit değişmedim göremesen de buyum, Çok bişey üzülmedim, nasılsa gelirsin ben her ihtiyaç duyduğunda tükettiğin suyum. Oradan anla baharı, gurbeti yemek yapıp kaşıkladın, Bi çocuk gözlerinde, anlamışsın uçurtmanın. A ölüm B ölüm faydası yok bu şıkların, Belkide iyi gelir sana İzmirin ışıkları. Belkide kötü olur bu, saçların ağarır, Bi kar tanesi olup yeniden özlemek baharı, Burda bir kez daha başlıyorsa gurbet imtihanı, Ölmek değil bi daha görmek intiharı. ----------------------------------------­­------------------------- [X2] Gülüm anla beni, yeniden özlemek seni, Aynı siyah beyaz ve aynı güneş ay gibi ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahil Seni kaybettiğim limana tekrar dönememek gibi Ne olur anla beni, yeniden özlemek seni Aynı gece gündüz ve aynı ellerin gibi ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahil Beni defalarca öldürsen de ölememem gibi. ----------------------------------------­­-------------------------- Bi yanım dönmeyi hiç istemeyen tren Diğer yanım sen, işte sen yanım diyorki diren Ne yapacağımı şaşırdım ben canım Yollarına feda etsem tüm ömrümü yinede gözlerinde bi nem Hala seçemediğim yollar var [BCU] Bi daha gelirmisin, adını tonlarsam Bu gidiş ziyan etti ruhumu,ayaklarım tutmasada Gelirim elbet bir kaç adımı zorlarsam. Hayat bi kaşık su, elleme dur yaram derin Yokluğun en zirvesine taşıyansın kadın beni Hissetmesende günlerce sen tıkadın beni Ben hala anlamıyorum nanköre aşk nasıl denir? (nasıl mı?) Acıyı senle buldum, Aynı anda hem bi melek hemde bu kalbimin kurdu Yedinde bitirdin şu ömrümü hiç yetmedi mi? Neyse, hoşçakal sen gözlerimin nuru. ----------------------------------------­­--------------------------- [X2] Gülüm anla beni, yeniden özlemek seni, Aynı siyah beyaz ve aynı güneş ay gibi ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahil Seni kaybettiğim limana tekrar dönememek gibi Ne olur anla beni, yeniden özlemek seni Aynı gece gündüz ve aynı ellerin gibi ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahil Beni defalarca öldürsen de ölememem gibi.
Hidra - Gücüme Giden Yol 03:08
Hidra - Gücüme Giden Yol 364.632 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle arkadaşlar önyargılarınızı kırıp Fatih Uslu'nun bu şarkıyı tam 16 yaşında yaptığını unutmayın. SÖZLER : Yazdıklarıma küfür eden yarım akıllı şairim...
Yurtseven Kardeşler - Hop De Bakim 03:22
Yurtseven Kardeşler - Hop De Bakim 431.108 izlenme - 5 yıl önce
Tarkan Feat. İskender Paydaş - Hop De 04:26
Tarkan Feat. İskender Paydaş - Hop De 286.844 izlenme - 2 yıl önce İskender Paydaş feat. Tarkan - Hop De (Yeni Klip) 2014 Şarkı Sözleri (Lyrics) Şarkı Sözü: Hop hop bol keseden atıp tutma Vıdı vıdı edip asabımı bozma Hadi paşa paşa kabul et Hadi hadi Hep aynı hikaye Aynı tas aynı hamam nafile Hep aynı sonu meçhul vaatler Al birini vur ötekine Sanki alnımızın orta yerinde Enayi yazıyor bir de Gözümüzün içine baka baka Pusu kuruyorlar bize Hop hop bol keseden atıp tutma Vıdı vıdı edip asabımı bozma Hadi hadi paşa paşa kabul et Hadi sabrımı taşırma Hop hop delip geçip kalbimizi Bir kalemde sattınız cümlemizi Hani hani hepimiz birimiz Birimiz hepimiz hepimiz içindi Sen o cicili bicili yalanlarını Gel de külahıma anlat Demode bu numaralar yemezler Adımını denk at Hadi anca beraber kanca beraber idik Unuttun bak Bir elin yağda bir elin balda Bu ne saltanat Çivi gibi çivi gibi olmak lazım Bu deli gidişe kafa tutmak lazım Dünya mı tersine dönüyor Yoksa ben miyim bu başı dönen Kulu kula kul etmiş bizi Aldatmış bu düzen Elini veren kolunu kaptırıyor Uyanık olmalı bu zamanda Huyuna suyuna gitmeyip Meydan okumalı alayına Her yazılana çizilene tav olup inanma Her söylenene her anlatılana sakın ola kanma Sıkı sıkı tutun hakikatin yolundan dönme Sen şeytana uyup ta ipin ucunu kaçırma Kolla kalbini kendini bozma Hakkımızın hesabını soralım hadi Bir olup ta direnelim gel Haykıralım isyanımıza hadi Hadi hep beraber..
50 Cent : In Da Club 03:54
50 Cent : In Da Club 986.470 izlenme - 9 yıl önce 50 cent ve unutulmaz klibi Şarkı Sözleri (lyrics): Go, go, go, go go, go, go, shawty It's your birthday We gon' party like it's yo birthday We gon' sip Bacardi like it's your birthday And you know we don't give a fuck It's not your birthday! [Chorus: x2] You can find me in the club, bottle full of bub Look mami I got the X if you into taking drugs I'm into having sex, I ain't into making love So come give me a hug if you into to getting rubbed When I pull out up front, you see the Benz on dubs When I roll twenty deep, it's twenty knives in the club Niggas heard I fuck with Dre, now they want to show me love When you sell like Eminem, and the hoes they want to fuck But homie ain't nothing change hold down, G's up I see Xzibit in the Cutt that nigga roll that weed up If you watch how I move you'll mistake me for a player or pimp Been hit wit a few shells but I don't walk wit a limp In the hood then the ladies saying "50 you hot" They like me, I want them to love me like they love 'Pac But holla in New York them niggas'll tell ya I'm loco And the plan is to put the rap game in a choke hold I'm feelin' focused man, my money on my mind I got a mill out the deal and I'm still on the grind Now shawty said she feeling my style, she feeling my flow Her girlfriend want to get bi and they ready to go [Chorus: x2] My flow, my show brought me the dough That bought me all my fancy things My crib, my cars, my pools, my jewels Look, nigga, I came up and I ain't changed And you should love it, way more then you hate it Nigga you mad? I thought that you'd be happy I made it I'm that cat by the bar toasting to the good life You that fagot ass nigga trying to pull me back right? When my junk get to pumping in the club it's on I wink my eye at ya bitch, if she smiles she gone If the roof on fire, let the motherfucker burn If you talking bout money homie, I ain't concerned I'm a tell you what Banks told me cause go 'head switch the style up If the niggas hate then let 'em hate Watch the money pile up Or we go upside there wit a bottle of bub You know where we fucking be [Chorus: x2] Don't try to act like you ain't know where we been either, nigga In the club all the time, nigga, so it's a problem pop off, nigga, G-Unit!
Azer Bülbül Üzülmedimki 05:42
Azer Bülbül Üzülmedimki 1.183.346 izlenme - 9 yıl önce azer bülbül azer baba üzülmedimki arabesk fantazi damar işte budur
Arabada Dinlenecek Yabancı Müzikler 14:36
Arabada Dinlenecek Yabancı Müzikler 155.130 izlenme - 3 yıl önce 2013 Basslı Hit Şarkılar Mega Bass
Taladro - Düşünme Boşver 04:01
Taladro - Düşünme Boşver 177.110 izlenme - 3 yıl önce Taladronun ilk solo albümü olan "Anlamıyorlar"a ait olan "Düşünme Boşver" isimli parçasına çektiği kliptir.Klibin yönetmenliğini "Özgür Can Yıldırım" üstlenm...
Taladro - Anti Matem 02:48
Taladro - Anti Matem 213.689 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: Cebinde parası olsun yeterki sen her erkeğe giderdin Ben gözyaşımla kazdığın tam o hendekte siperdim Hangi kansız orospudan aylarca süt emdin Sana benim kalbim yararlı o züppeninse spermi Bu ara süper mi evliliğin ilk ayları ... Üstünde cünüp mutluluk var onu hiç saymadın Yunus Emre parkında gördüğüm günü hatırla Dersen yalan olur güzelim hayır bana hiç kaymadı Peki bankın yan çimlerinde üstünde kim vardı Hatta benle çıktığın gün gibi beyaz minin kibardı Ama ters giden bişiyleri anında sezdim Benim omzundayken elim onunki baldırında fenaydı Onun taştan kalbi yanında benim ki saraydır Ee gidiyosun madem canımı hepten söküp alaydın Anti matem içim şu an sadece kin var Eeeh takıntı oldu biraz keşke kızlığını ben alaydım Nakarat: Şimdi ne farkeder saatlerce oturup senle veryansam Zati kalbini satmışın pahalı bi kaç alyansa Odanda üst üste o adamla deney yaparken Gülüşme kahpe çünkü benim hala ağlayansa --- Ne kadar anlatsamda anlamazsın boş gene Dün klip çektik dostlarımla düşünme boşvere Birde mutlu bir çift oynattılar imrenerek bakmam için Sonra sen geldin ve gittin umutlandım boş yere Hayalimizi hatırla -------- var İçinde bizi tebriğe gelen bir sürü konuklar Hepsi bir bir yalan oldu haberlerin geliyor bu ara Gündüz caddesinde tur attığın motorlu çocukla Kalbi acil bastırmam gerek bana bir isyan bulun Beni unutturdu gözünü seveyim öyle İstanbulun. Tüm gelecek hayallerimi saf kalbimle sana kurup Biz mutluluğa ihanet ettik seninle tam bulup.. Düşünmemek ne haddime her saniyem ona Koluna ben diye taktığın o itle nasıl gidiyo aran Kendime yüzde bir umut ben veriyorum belki arar Bıraktığından bu yana güzelim uyku gözüme haram
The Weeknd - Starboy ft. Daft Punk 04:33
The Weeknd - Starboy ft. Daft Punk 38.662 izlenme - 4 ay önce The Weeknd ft. Daft Punk - Starboy (Video Klip 2016) – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Directed by Grant Singer Produced by Julien LeMaitre & Nina Soriano For Anonymous Content Music video by The Weeknd performing Starboy ft. Daft Punk. © 2016 The Weeknd XO, Inc., Manufactured and Marketed by Republic Records, a Division of UMG Recordings, Inc. Şarkı Sözleri (lyrics): [Verse 1] I'm tryna put you in the worst mood, ah P1 cleaner than your church shoes, ah Milli point two just to hurt you, ah All red Lamb’ just to tease you, ah None of these toys on lease too, ah Made your whole year in a week too, yah Main bitch out your league too, ah Side bitch out of your league too, ah [Pre-Chorus] House so empty, need a centerpiece 20 racks a table cut from ebony Cut that ivory into skinny pieces Then she clean it with her face man I love my baby You talking money, need a hearing aid You talking bout me, I don't see a shade Switch up my style, I take any lane I switch up my cup, I kill any pain [Chorus] Look what you've done I’m a motherfuckin' starboy Look what you've done I'm a motherfuckin' starboy [Verse 2] Every day a nigga try to test me, ah Every day a nigga try to end me, ah Pull off in that Roadster SV, ah Pockets overweight, gettin' hefty, ah Coming for the king, that's a far cry, ah I come alive in the fall time, I No competition, I don't really listen I’m in the blue Mulsanne bumping New Edition [Pre-Chorus] House so empty, need a centerpiece 20 racks a table cut from ebony Cut that ivory into skinny pieces Then she clean it with her face man I love my baby You talking money, need a hearing aid You talking bout me, I don’t see a shade Switch up my style, I take any lane I switch up my cup, I kill any pain [Chorus] Look what you've done I’m a motherfuckin' starboy Look what you've done I'm a motherfuckin’ starboy [Verse 3] Let a nigga Brad Pitt Legend of the fall took the year like a bandit Bought mama a crib and a brand new wagon Now she hit the grocery shop looking lavish Star Trek roof in that Wraith of Khan Girls get loose when they hear this song 100 on the dash get me close to God We don't pray for love, we just pray for cars [Pre-Chorus] House so empty, need a centerpiece 20 racks a table cut from ebony Cut that ivory into skinny pieces Then she clean it with her face man I love my baby You talking money, need a hearing aid You talking 'bout me, I don't see a shade Switch up my style, I take any lane I switch up my cup, I kill any pain [Chorus] Look what you've done I'm a motherfuckin' starboy Look what you've done I'm a motherfuckin' starboy Look what you've done I'm a motherfuckin' starboy Look what you've done I'm a motherfuckin' starboy
Eminem - Not Afraid 04:18
Eminem - Not Afraid 204.415 izlenme - 4 yıl önce Music Video By Eminem Performing Not Afraid. (c) 2010 Aftermath Records Vevocertified On September 11, 2010.
Dj Snake & Lil Jon - Turn Down For What 03:36
Dj Snake & Lil Jon - Turn Down For What 192.648 izlenme - 3 yıl önce Dj Snake & Lil Jon - Turn Down For What ( 2014 ) (y)
Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar 14:37
Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar 130.151 izlenme - 3 yıl önce -İnsan Gücüyle Çalışan Çamaşır Makinesi- |Drumi| >> http://www.izlesene.com/video/insan-gucuyle-calisan-camasir-makinesi-drumi/8423953 -Konuşmaya Çalışan Yavru Kediler- |Derleme| >> http://www.izlesene.com/video/konusmaya-calisan-yavru-kediler-derleme/8381088 Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar "Şarkı Sözleri"
bu şarkı diline dolanacak 02:51
bu şarkı diline dolanacak 469.438 izlenme - 7 yıl önce herkesin dilinde bu şarkı var
Contra - Başlangıcın Sonu 01:23
Contra - Başlangıcın Sonu 147.123 izlenme - 3 yıl önce Contra - Başlangıcın Sonu
ToFaSK Şarkısı Rap Müzik DjAyaZ Part2 2012 03:08
ToFaSK Şarkısı Rap Müzik DjAyaZ Part2 2012 149.361 izlenme - 4 yıl önce ToFaSK Şarkısı Rap Müzik DjAyaZ Part2 - 2012
Eminem - Lose Yourself 04:19
Eminem - Lose Yourself 195.809 izlenme - 4 yıl önce Eminem - "Lose Yourself"
dj veysel ft ccsflow - yuregim yaniyor 02:39
dj veysel ft ccsflow - yuregim yaniyor 523.422 izlenme - 9 yıl önce güzel bir rap. dj veysel ft ccsflow - yuregim yaniyor. www.djveysel.net
Ceyhan Crew-Rap Alemine Bomba 01:53
Ceyhan Crew-Rap Alemine Bomba 326.337 izlenme - 7 yıl önce adanalı gencler rapıyle eyler ceyhan crew dınleyın hastası olursun adanalı gencler rapıyle eyler ceyhan crew dınleyın hastası olursun adanalı gencler rapıyle eyler ceyhan crew dınleyın hastası olursun adanalı gencler rapıyle eyler ceyhan crew dınleyın hastası olursun adanalı gencler rapıyle eyler ceyhan crew dınleyın hastası olursun adanalı gencler rapıyle eyler ceyhan crew dınleyın hastası olursun
Jeezy - All There ft. Bankroll Fresh 03:25
Jeezy - All There ft. Bankroll Fresh 12.810 izlenme - 3 ay önce Jeezy ft. Bankroll Fresh - All There (Audio) 2016 – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Music video by Jeezy performing All There. (C) 2016 YJ Music, Inc. under exclusive license to Def Jam Recordings, a division of UMG Recordings, Inc. Şarkı Sözleri (lyrics): [Intro] Tre, Tre [Verse 1: Bankroll Fresh] Dope boy 95 air max on Came from up the road boy you know we tax homes You want a whole thing hit me on the black phone Hood nigga Hot Cheetos what I snack on Hood nigga it ain't nothin to get you at home Trap nigga, nigga serving back to back jawns Rap nigga wanna be a trap nigga clone Standing in the kitchen with my wife beater on [Hook : Bankroll Fresh & Jeezy] Selling dope by the pot, straight drop it's all there Yeah I just ran through the bag it's all there Pull Up if you wanna buy a half it's all there 28, 36, a 1000, all there Selling dope by the pot, straight drop it's all there An I just ran through the check it's all there Pull Up if you wanna buy a half it's all there 9 hundred in my pocket, big faces all there [Verse 2: Jeezy & Bankroll Fresh] Smoke up a blunt they ain't seeing this shit Kenmore stove I'll whip a b in this bitch Automatic I don't need a key up in this bitch Cartier don't you see the 'C' up in this shit In that yellow Bentley, bumblebee up in this bitch When I wrote my first song, breaking down my first brick That was '05, I was in that '06 In the GMC van, I'm selling fire doing tricks [Hook : Bankroll Fresh & Jeezy] Selling dope by the pot, straight drop it's all there Yeah I just ran through the bag it's all there Pull Up if you wanna buy a half it's all there 28, 36, a 1000, all there Selling dope by the pot, straight drop it's all there An I just ran through the check it's all there Pull Up if you wanna buy a half it's all there 9 hundred in my pocket, big faces all there [Verse 3: Jeezy & Bankroll Fresh] Pull Up look nigga mention y'all there I just left Walters nigga, I bought all pairs Pull up to the spot, you might just see your dog there Pull up unannounced you probably see your broad there Dope jumping out the pot, like a frog yeah Pyrex smoking looking like it's fog yeah You having plenty money she'll suck you off yeah You having blocks, nigga I'm having plenty guap yeah [Hook : Bankroll Fresh & Jeezy] Selling dope by the pot, straight drop it's all there Yeah I just ran through the bag it's all there Pull Up if you wanna buy a half it's all there 28, 36, a 1000, all there Selling dope by the pot, straight drop it's all there An I just ran through the check it's all there Pull Up if you wanna buy a half it's all there 9 hundred in my pocket, big faces all there
Norveç'te Çocuklara Özel Cinsellik Eğitimi 00:34
Norveç'te Çocuklara Özel Cinsellik Eğitimi 4.021 izlenme - 1 ay önce Medeniyetin beşiği Norveç'te çocukların cinsel eğitim konusunda nasıl bilinçlendiğini görelim.
Contra - Uçuş (Audio) 02:14
Contra - Uçuş (Audio) 122.979 izlenme - 3 yıl önce Contra - Uçuş (Audio)
The Game - Baby You ft. Jason Derulo 05:16
The Game - Baby You ft. Jason Derulo 6.059 izlenme - 1 ay önce The Game ft. Jason Derulo - Baby You (Music Video Klip 2016) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): [Intro] Baby, baby Baby you, baby [Verse 1: The Game] Baby you know you got me goin' crazy You run around my head like these waves Yeah baby you, you know that you the one that I adore The one I introduced to Tom Ford at dinner That was you, you'se the one I fell in love with The one I move these drugs with but now you on some fuck shit Anybody but you I ain't figured that you would be the one to cut me Leave me on the floor fuckin' bloody, God damn Baby you, you had me fooled the whole time Now you got me in King of Diamonds givin' these hoes time Girl, baby you, I can't blame you though When you see the door, you see the door Now listen, baby you [Hook: Jason Derulo] Every time I decide to leave you all in the past Baby I be, thinking 'bout you on the long drive, yeah And you ain't no one to make me feel unsatisfied, no, uh But baby you, you got me going, uh But you got me going, you got me going, uh But you got me, you got me, you got me You got me, you got me, yeah You got me, you got me, you got me You got me, you got me Baby you, yeah, oh [Verse 2: The Game] Tell me how you think we livin' how we live? Like you the one that put us in these cribs Not me but baby you Like I ain't gettin' money for these shows I guess you think I'm trippin' on these hoes They fans but look at you Who in them Celine bags? Who in them Giuseppes? Louboutins, wanna bet me? I win 'cause it's you You begged me to get on that show I ain't want it but you did, I'm a real nigga, I did it for you You don't see Swizz and Alicia Kim K and Kanye, arguin' all the time It's just you, I begged you to marry me Half a million dollars out my safe down the drain But fuck it 'cause that was you Damn we got some beautiful kids But you never say it somethin' we did I guess your baby daddy you Regardless of the shit we go through I got Jason in the booth, 2 AM singin' shit about you [Hook: Jason Derulo] Every time I decide to leave you all in the past Baby I be, thinking 'bout you on the long drive, yeah And you ain't no one to make me feel unsatisfied, no, uh But baby you, you got me going, uh But you got me going, you got me going, uh But you got me, you got me, you got me You got me, you got me, yeah You got me, you got me, you got me You got me, you got me Baby you, yeah, oh [Verse 3: Jason Derulo] Blood is money and I spent it on ya Ain't it funny how it ended, oh yeah? You said you'd go down for the last time But we both know it's not the last but I saved mine, uh Long as you going down I'ma tell you what you want to hear, uh Well you got me, you got me, you got me You got me, you got me, yeah, oh I'ma tell you baby, you got me, you got me, you got me You got me, you got me (you got me, you get me) What you need a ring for? When you got me baby, yeah, yeah Don't listen to what your friends say Don't listen to what the people say Don't listen to the blogs baby 'Cause they full of shit, oh, oooooh [Outro: Jason Derulo] Ooh, ooooh, hey Yeah baby, yeah baby
Gucci Mane - Nonchalant 03:37
Gucci Mane - Nonchalant 2.302 izlenme - 2 hafta önce Gucci Mane - Nonchalant (Music Video Klip 2017) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): [Verse 1] Now my watch so fuckin' bright It look like sunlight in the night I shit on rappers, I shit on athletes Me and Floyd should book a fight I'm a sight to see for sho so your hoe should book a flight Versace frames so call me Forbes I done fucked every hoe I like I'm so charming all these tinted chains I didn't even wear a charm She like Bentley bracelets what's that on your arm You didn't have to speak offensive cause my watch is so expensive women get so damn defensive They love me like kids love Christmas I'm young active and attractive Nonchalant but I'm persistent I can get any bitch I want But I'm so motherfuckin' picky I'm a very picky person been like that since I was hurtin' You can't tell me anything, you gotta be for certain [Hook] In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant [Verse 2] I'm a fed target, on the red carpet In a whip so new valet scared to park it Not a average artist, an elaborate artist My collabs turn locals to established artists In the strip club chillin' so nonchalant Cause all these hoes bleed once a month (huh) I give a chick a couple hundred just to leave me alone A little hush money so she don't ask me none I still get love from the EA (six) But I got no love from the DA I see the DJ run it back like a punt return I guess I still get love from the DJs But I got no love for you fuckboys You still caught up in the he-say she-say I send love to my niggas on lock down A lot of them ain't got no release date The J's love it how I whip it till my wrist ache Bitch say that she in love with my mixtapes Baby if you love me like you say that you do Then you'll take these ten bricks to your ribcage All the young niggas call me a OG But I don't reminisce about the old days I don't want nothin' old but a bankroll I outgrew oldschools at a young age (its Wop) [Hook] In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant In the strip club chillin' so nonchalant [Produced By Mike WiLL Made It]
50 Cent - Candy Shop 03:30
50 Cent - Candy Shop 119.556 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: [Intro: 50 Cent] Yeah... Uh huh So seductive [Chorus: 50 Cent & Olivia] [50 Cent] I'll take you to the candy shop I'll let you lick the lollipop Go 'head girl, don't you stop Keep going 'til you hit the spot (woah) [Olivia] I'll take you to the candy shop Boy one taste of what I got I'll have you spending all you got Keep going 'til you hit the spot (woah) [Verse 1: 50 Cent] You can have it your way, how do you want it You gon' back that thing up or should i push up on it Temperature rising, okay lets go to the next level Dance floor jam packed, hot as a teakettle I'll break it down for you now, baby it's simple If you be a nympho, I'll be a nympho In the hotel or in the back of the rental On the beach or in the park, it's whatever you into Got the magic stick, I'm the love doctor Have your friends teasing you 'bout how sprung I gotcha Wanna show me how you work it baby, no problem Get on top then get to bouncing round like a low rider I'm a seasons vet when it come to this shit After you work up a sweat you can play with the stick I'm trying to explain baby the best way I can I melt in your mouth girl, not in your hands (ha ha) [Chorus] [Bridge: 50 Cent & Olivia] Girl what we do (what we do) And where we do (and where we do) The things we do (things we do) Are just between me and you (oh yeah) [Verse 2: 50 Cent] Give it to me baby, nice and slow Climb on top, ride like you in the rodeo You ain't never heard a sound like this before Cause I ain't never put it down like this before Soon as I come through the door she get to pulling on my zipper It's like it's a race who can get undressed quicker Isn't it ironic how erotic it is to watch em in thongs Had me thinking 'bout that ass after I'm gone I touch the right spot at the right time Lights on or lights off, she like it from behind So seductive, you should see the way she wind Her hips in slow-mo on the floor when we grind As Long as she ain't stopping, homie I ain't stopping Dripping wet with sweat man its on and popping All my champagne campaign, bottle after bottle its on And we gon' sip 'til every bubble in every bottle is gone [Chorus 2x]
Pantolonu düşünce... 00:15
Pantolonu düşünce... 116.740 izlenme - 3 yıl önce Düşük bel pantolon giyerek sokakta yürüyen genç, kendisini uyaranlara sinirlenince şiddete başvurmak istedi. Ancak başına gelmeyen kalmadı.
kolera-sen nasıl bir insansın 2009 sözlü 04:13
kolera-sen nasıl bir insansın 2009 sözlü 318.123 izlenme - 8 yıl önce koleranın yeni albümünün çıkış parçası