Hoşgeldiniz!

Hop Videoları

İskender Paydaş Feat. Tarkan - Hop De 04:24
İskender Paydaş Feat. Tarkan - Hop De 2.574.867 izlenme - 3 yıl önce İskender Paydaş feat. Tarkan'ın, Doğan Müzik etiketiyle yayınlanan "Zamansız Şarkılar 2" albümünden "Hop De" klip çalışması izlesene.com'da Albüm Adı:Zamansız Şarkılar 2 Albüm Yılı: 2014 Şarkı Sözleri: Hop hop bol keseden atıp tutma Vıdı vıdı edip asabımı bozma Hadi paşa paşa kabul et Hadi hadi Hep aynı hikaye Aynı tas aynı hamam nafile Hep aynı sonu meçhul vaatler Al birini vur ötekine Sanki alnımızın orta yerinde Enayi yazıyor bir de Gözümüzün içine baka baka Pusu kuruyorlar bize Hop hop bol keseden atıp tutma Vıdı vıdı edip asabımı bozma Hadi hadi paşa paşa kabul et Hadi sabrımı taşırma Hop hop delip geçip kalbimizi Bir kalemde sattınız cümlemizi Hani hani hepimiz birimiz Birimiz hepimiz hepimiz içindi Sen o cicili bicili yalanlarını Gel de külahıma anlat Demode bu numaralar yemezler Adımını denk at Hadi anca beraber kanca beraber idik Unuttun bak Bir elin yağda bir elin balda Bu ne saltanat Çivi gibi çivi gibi olmak lazım Bu deli gidişe kafa tutmak lazım Dünya mı tersine dönüyor Yoksa ben miyim bu başı dönen Kulu kula kul etmiş bizi Aldatmış bu düzen Elini veren kolunu kaptırıyor Uyanık olmalı bu zamanda Huyuna suyuna gitmeyip Meydan okumalı alayına Her yazılana çizilene tav olup inanma Her söylenene her anlatılana sakın ola kanma Sıkı sıkı tutun hakikatin yolundan dönme Sen şeytana uyup ta ipin ucunu kaçırma Kolla kalbini kendini bozma Hakkımızın hesabını soralım hadi Bir olup ta direnelim gel Haykıralım isyanımıza hadi Hadi hep beraber..
Dansını göster Kido’nun Yıldızı Sen Ol! 00:38
Dansını göster Kido’nun Yıldızı Sen Ol! 467.176 izlenme - 2 yıl önce Sen de hemen www.kido.com.tr ‘ye gir, Pop, Rock ya da Hip-Hop tarzı dansınla çektiğin videonu yükle, Kido’nun yıldızı sen ol! 6’lı Kido paketlerindeki bilekliklerle de tarzını tamamla!"
Taladro - Deniz Kızı (2013) 04:33
Taladro - Deniz Kızı (2013) 453.511 izlenme - 3 yıl önce Taladro, Karanlıkta Yaşayan Adam isimli albümünden sonra dinleyicilerine yeni bir çalışma sunuyor. Kaydı Sound Station Productions da alınan şarkının prodüks... Şarkı Sözleri Sabahın 5 buçuğu kendimi mesafelere odakladım, Uykular haram orada morarıyorken dudakların, Ve neydi kollarımda başka birine göz atmanı gerektiren, Ne acı hiç bitmiyor tuzakların. [BCU] Uykusuzluk benim bilmek istiyorsan buyur, Bi vakit değişmedim göremesen de buyum, Çok bişey üzülmedim, nasılsa gelirsin ben her ihtiyaç duyduğunda tükettiğin suyum. Oradan anla baharı, gurbeti yemek yapıp kaşıkladın, Bi çocuk gözlerinde, anlamışsın uçurtmanın. A ölüm B ölüm faydası yok bu şıkların, Belkide iyi gelir sana İzmirin ışıkları. Belkide kötü olur bu, saçların ağarır, Bi kar tanesi olup yeniden özlemek baharı, Burda bir kez daha başlıyorsa gurbet imtihanı, Ölmek değil bi daha görmek intiharı. ----------------------------------------­­------------------------- [X2] Gülüm anla beni, yeniden özlemek seni, Aynı siyah beyaz ve aynı güneş ay gibi ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahil Seni kaybettiğim limana tekrar dönememek gibi Ne olur anla beni, yeniden özlemek seni Aynı gece gündüz ve aynı ellerin gibi ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahil Beni defalarca öldürsen de ölememem gibi. ----------------------------------------­­-------------------------- Bi yanım dönmeyi hiç istemeyen tren Diğer yanım sen, işte sen yanım diyorki diren Ne yapacağımı şaşırdım ben canım Yollarına feda etsem tüm ömrümü yinede gözlerinde bi nem Hala seçemediğim yollar var [BCU] Bi daha gelirmisin, adını tonlarsam Bu gidiş ziyan etti ruhumu,ayaklarım tutmasada Gelirim elbet bir kaç adımı zorlarsam. Hayat bi kaşık su, elleme dur yaram derin Yokluğun en zirvesine taşıyansın kadın beni Hissetmesende günlerce sen tıkadın beni Ben hala anlamıyorum nanköre aşk nasıl denir? (nasıl mı?) Acıyı senle buldum, Aynı anda hem bi melek hemde bu kalbimin kurdu Yedinde bitirdin şu ömrümü hiç yetmedi mi? Neyse, hoşçakal sen gözlerimin nuru. ----------------------------------------­­--------------------------- [X2] Gülüm anla beni, yeniden özlemek seni, Aynı siyah beyaz ve aynı güneş ay gibi ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahil Seni kaybettiğim limana tekrar dönememek gibi Ne olur anla beni, yeniden özlemek seni Aynı gece gündüz ve aynı ellerin gibi ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahil Beni defalarca öldürsen de ölememem gibi.
Hidra - Gücüme Giden Yol 03:08
Hidra - Gücüme Giden Yol 364.812 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle arkadaşlar önyargılarınızı kırıp Fatih Uslu'nun bu şarkıyı tam 16 yaşında yaptığını unutmayın. SÖZLER : Yazdıklarıma küfür eden yarım akıllı şairim...
Yurtseven Kardeşler - Hop De Bakim 03:22
Yurtseven Kardeşler - Hop De Bakim 431.667 izlenme - 5 yıl önce
Tarkan Feat. İskender Paydaş - Hop De 04:26
Tarkan Feat. İskender Paydaş - Hop De 286.873 izlenme - 3 yıl önce İskender Paydaş feat. Tarkan - Hop De (Yeni Klip) 2014 Şarkı Sözleri (Lyrics) Şarkı Sözü: Hop hop bol keseden atıp tutma Vıdı vıdı edip asabımı bozma Hadi paşa paşa kabul et Hadi hadi Hep aynı hikaye Aynı tas aynı hamam nafile Hep aynı sonu meçhul vaatler Al birini vur ötekine Sanki alnımızın orta yerinde Enayi yazıyor bir de Gözümüzün içine baka baka Pusu kuruyorlar bize Hop hop bol keseden atıp tutma Vıdı vıdı edip asabımı bozma Hadi hadi paşa paşa kabul et Hadi sabrımı taşırma Hop hop delip geçip kalbimizi Bir kalemde sattınız cümlemizi Hani hani hepimiz birimiz Birimiz hepimiz hepimiz içindi Sen o cicili bicili yalanlarını Gel de külahıma anlat Demode bu numaralar yemezler Adımını denk at Hadi anca beraber kanca beraber idik Unuttun bak Bir elin yağda bir elin balda Bu ne saltanat Çivi gibi çivi gibi olmak lazım Bu deli gidişe kafa tutmak lazım Dünya mı tersine dönüyor Yoksa ben miyim bu başı dönen Kulu kula kul etmiş bizi Aldatmış bu düzen Elini veren kolunu kaptırıyor Uyanık olmalı bu zamanda Huyuna suyuna gitmeyip Meydan okumalı alayına Her yazılana çizilene tav olup inanma Her söylenene her anlatılana sakın ola kanma Sıkı sıkı tutun hakikatin yolundan dönme Sen şeytana uyup ta ipin ucunu kaçırma Kolla kalbini kendini bozma Hakkımızın hesabını soralım hadi Bir olup ta direnelim gel Haykıralım isyanımıza hadi Hadi hep beraber..
50 Cent : In Da Club 03:54
50 Cent : In Da Club 986.801 izlenme - 9 yıl önce 50 cent ve unutulmaz klibi Şarkı Sözleri (lyrics): Go, go, go, go go, go, go, shawty It's your birthday We gon' party like it's yo birthday We gon' sip Bacardi like it's your birthday And you know we don't give a fuck It's not your birthday! [Chorus: x2] You can find me in the club, bottle full of bub Look mami I got the X if you into taking drugs I'm into having sex, I ain't into making love So come give me a hug if you into to getting rubbed When I pull out up front, you see the Benz on dubs When I roll twenty deep, it's twenty knives in the club Niggas heard I fuck with Dre, now they want to show me love When you sell like Eminem, and the hoes they want to fuck But homie ain't nothing change hold down, G's up I see Xzibit in the Cutt that nigga roll that weed up If you watch how I move you'll mistake me for a player or pimp Been hit wit a few shells but I don't walk wit a limp In the hood then the ladies saying "50 you hot" They like me, I want them to love me like they love 'Pac But holla in New York them niggas'll tell ya I'm loco And the plan is to put the rap game in a choke hold I'm feelin' focused man, my money on my mind I got a mill out the deal and I'm still on the grind Now shawty said she feeling my style, she feeling my flow Her girlfriend want to get bi and they ready to go [Chorus: x2] My flow, my show brought me the dough That bought me all my fancy things My crib, my cars, my pools, my jewels Look, nigga, I came up and I ain't changed And you should love it, way more then you hate it Nigga you mad? I thought that you'd be happy I made it I'm that cat by the bar toasting to the good life You that fagot ass nigga trying to pull me back right? When my junk get to pumping in the club it's on I wink my eye at ya bitch, if she smiles she gone If the roof on fire, let the motherfucker burn If you talking bout money homie, I ain't concerned I'm a tell you what Banks told me cause go 'head switch the style up If the niggas hate then let 'em hate Watch the money pile up Or we go upside there wit a bottle of bub You know where we fucking be [Chorus: x2] Don't try to act like you ain't know where we been either, nigga In the club all the time, nigga, so it's a problem pop off, nigga, G-Unit!
Azer Bülbül Üzülmedimki 05:42
Azer Bülbül Üzülmedimki 1.183.943 izlenme - 9 yıl önce azer bülbül azer baba üzülmedimki arabesk fantazi damar işte budur
Hacıstyle Tarikatı 01:04
Hacıstyle Tarikatı 11.068 izlenme - 2 ay önce Her şey caiz lobisi çakırkeyif olduğu günlerden birinde disssiz freestylesiz kendi hallerinde eğleneyazmışlar.
Arabada Dinlenecek Yabancı Müzikler 14:36
Arabada Dinlenecek Yabancı Müzikler 155.269 izlenme - 3 yıl önce 2013 Basslı Hit Şarkılar Mega Bass
Taladro - Düşünme Boşver 04:01
Taladro - Düşünme Boşver 177.232 izlenme - 3 yıl önce Taladronun ilk solo albümü olan "Anlamıyorlar"a ait olan "Düşünme Boşver" isimli parçasına çektiği kliptir.Klibin yönetmenliğini "Özgür Can Yıldırım" üstlenm...
Taladro - Anti Matem 02:48
Taladro - Anti Matem 213.815 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: Cebinde parası olsun yeterki sen her erkeğe giderdin Ben gözyaşımla kazdığın tam o hendekte siperdim Hangi kansız orospudan aylarca süt emdin Sana benim kalbim yararlı o züppeninse spermi Bu ara süper mi evliliğin ilk ayları ... Üstünde cünüp mutluluk var onu hiç saymadın Yunus Emre parkında gördüğüm günü hatırla Dersen yalan olur güzelim hayır bana hiç kaymadı Peki bankın yan çimlerinde üstünde kim vardı Hatta benle çıktığın gün gibi beyaz minin kibardı Ama ters giden bişiyleri anında sezdim Benim omzundayken elim onunki baldırında fenaydı Onun taştan kalbi yanında benim ki saraydır Ee gidiyosun madem canımı hepten söküp alaydın Anti matem içim şu an sadece kin var Eeeh takıntı oldu biraz keşke kızlığını ben alaydım Nakarat: Şimdi ne farkeder saatlerce oturup senle veryansam Zati kalbini satmışın pahalı bi kaç alyansa Odanda üst üste o adamla deney yaparken Gülüşme kahpe çünkü benim hala ağlayansa --- Ne kadar anlatsamda anlamazsın boş gene Dün klip çektik dostlarımla düşünme boşvere Birde mutlu bir çift oynattılar imrenerek bakmam için Sonra sen geldin ve gittin umutlandım boş yere Hayalimizi hatırla -------- var İçinde bizi tebriğe gelen bir sürü konuklar Hepsi bir bir yalan oldu haberlerin geliyor bu ara Gündüz caddesinde tur attığın motorlu çocukla Kalbi acil bastırmam gerek bana bir isyan bulun Beni unutturdu gözünü seveyim öyle İstanbulun. Tüm gelecek hayallerimi saf kalbimle sana kurup Biz mutluluğa ihanet ettik seninle tam bulup.. Düşünmemek ne haddime her saniyem ona Koluna ben diye taktığın o itle nasıl gidiyo aran Kendime yüzde bir umut ben veriyorum belki arar Bıraktığından bu yana güzelim uyku gözüme haram
The Weeknd - Starboy ft. Daft Punk 04:33
The Weeknd - Starboy ft. Daft Punk 43.771 izlenme - 5 ay önce The Weeknd ft. Daft Punk - Starboy (Video Klip 2016) – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Directed by Grant Singer Produced by Julien LeMaitre & Nina Soriano For Anonymous Content Music video by The Weeknd performing Starboy ft. Daft Punk. © 2016 The Weeknd XO, Inc., Manufactured and Marketed by Republic Records, a Division of UMG Recordings, Inc. Şarkı Sözleri (lyrics): [Verse 1] I'm tryna put you in the worst mood, ah P1 cleaner than your church shoes, ah Milli point two just to hurt you, ah All red Lamb’ just to tease you, ah None of these toys on lease too, ah Made your whole year in a week too, yah Main bitch out your league too, ah Side bitch out of your league too, ah [Pre-Chorus] House so empty, need a centerpiece 20 racks a table cut from ebony Cut that ivory into skinny pieces Then she clean it with her face man I love my baby You talking money, need a hearing aid You talking bout me, I don't see a shade Switch up my style, I take any lane I switch up my cup, I kill any pain [Chorus] Look what you've done I’m a motherfuckin' starboy Look what you've done I'm a motherfuckin' starboy [Verse 2] Every day a nigga try to test me, ah Every day a nigga try to end me, ah Pull off in that Roadster SV, ah Pockets overweight, gettin' hefty, ah Coming for the king, that's a far cry, ah I come alive in the fall time, I No competition, I don't really listen I’m in the blue Mulsanne bumping New Edition [Pre-Chorus] House so empty, need a centerpiece 20 racks a table cut from ebony Cut that ivory into skinny pieces Then she clean it with her face man I love my baby You talking money, need a hearing aid You talking bout me, I don’t see a shade Switch up my style, I take any lane I switch up my cup, I kill any pain [Chorus] Look what you've done I’m a motherfuckin' starboy Look what you've done I'm a motherfuckin’ starboy [Verse 3] Let a nigga Brad Pitt Legend of the fall took the year like a bandit Bought mama a crib and a brand new wagon Now she hit the grocery shop looking lavish Star Trek roof in that Wraith of Khan Girls get loose when they hear this song 100 on the dash get me close to God We don't pray for love, we just pray for cars [Pre-Chorus] House so empty, need a centerpiece 20 racks a table cut from ebony Cut that ivory into skinny pieces Then she clean it with her face man I love my baby You talking money, need a hearing aid You talking 'bout me, I don't see a shade Switch up my style, I take any lane I switch up my cup, I kill any pain [Chorus] Look what you've done I'm a motherfuckin' starboy Look what you've done I'm a motherfuckin' starboy Look what you've done I'm a motherfuckin' starboy Look what you've done I'm a motherfuckin' starboy
Eminem - Not Afraid 04:18
Eminem - Not Afraid 204.789 izlenme - 4 yıl önce Music Video By Eminem Performing Not Afraid. (c) 2010 Aftermath Records Vevocertified On September 11, 2010.
Dj Snake & Lil Jon - Turn Down For What 03:36
Dj Snake & Lil Jon - Turn Down For What 192.784 izlenme - 3 yıl önce Dj Snake & Lil Jon - Turn Down For What ( 2014 ) (y)
bu şarkı diline dolanacak 02:51
bu şarkı diline dolanacak 469.457 izlenme - 7 yıl önce herkesin dilinde bu şarkı var
Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar 14:37
Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar 130.529 izlenme - 3 yıl önce -İnsan Gücüyle Çalışan Çamaşır Makinesi- |Drumi| >> http://www.izlesene.com/video/insan-gucuyle-calisan-camasir-makinesi-drumi/8423953 -Konuşmaya Çalışan Yavru Kediler- |Derleme| >> http://www.izlesene.com/video/konusmaya-calisan-yavru-kediler-derleme/8381088 Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar Arabada Dinlenecek Yabancı Hit Şarkılar "Şarkı Sözleri"
Future - Super Trapper 03:49
Future - Super Trapper 1.004 izlenme - 4 gün önce Future - Super Trapper [Music Video Klip 2017] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): [Intro] The top come out the Lamb cause I'm a super trapper My pockets on Fat Albert I'm a super trapper [Chorus] I came up from out the 'partments where they trigger happy Bought my bitch a brand new Rollie and she still ain't happy Got that Cartier with diamonds and I'm laughing at ya 911 Turbo Porsche cause I'm a super trapper Young Pluto is out the trenches, but I’m big and badder I can't never go back broke and that what really matter Tryin' to sabotage my crew? boy you a swagger jacker 911 Turbo Porsche cause I'm a super trapper [Verse 1] Rags to riches, fuck these snitches I ain't scared, bruh Cold and shiesty, put some prices on your head I'm a product of da young nigga with dreads, yuh Yeah my left wrist cost a bird, I'm a Tropicana serve Shorty unsure Hope we don’t do no sherm Came from out the Kirk Made myself a Don I gotta do payroll My check on Jose Canseco First class Saint Tropez hoe You do whatever I say so [Bridge] The top come out the Lamb cause I'm a super trapper My pockets on Fat Albert I'm a super trapper Two door Maybach on the schedule that’s the latest Hard top Rari, Double R, hey, that's Mercedes [Chorus] I came up from out the 'partments where they trigger happy Bought my bitch a brand new Rollie and she still ain't happy Got that Cartier with diamonds and I'm laughing at ya 911 Turbo Porsche cause I'm a super trapper Young Pluto is out the trenches, but I'm big and badder I can't never go back broke and that what really matter Tryin' to sabotage my crew? boy you a swagger jacker 911 Turbo Porsche 'cause I'm a super trapper [Verse 2] All these foreigns got me lookin' inconsiderate All these 'xotic bitches got me like a racist I just throw that in the safe and then count it My tennis bracelets lookin' like a water fountain I got Benjamins, they taller than a mountain I was pushing dope and then hired an accountant Lamborghini, I say Lamb when I pronounce it The doors go lift up in the air and they so spacious [Chorus] I came up from out the 'partments where they trigger happy Bought my bitch a brand new Rollie and she still ain't happy Got that Cartier with diamonds and I’m laughing at ya 911 Turbo Porsche 'cause I'm a super trapper Young Pluto is out the trenches, but I’m big and badder I can't never go back broke and that what really matter Tryin' to sabotage my crew? boy you a swagger jacker 911 Turbo Porsche 'cause I'm a super trapper [Verse 3] I'll raise ya 'bout that fettuccine then some Told her meet me at the boat I'm in its mad simple I still will push the line nigga Julius Peppers Keep money on my mind, got a bad temper Paid cash, it's very hard for me to do rentals I can't hate ya, cause I faked it 'til I made it too Sober lady you betrayed and got deflated I'm trying pick, this young bitch gon' be my lady I got bitches, different flavor, this one Cajun I'ma pimp her, and her sister?, I'm her favorite Keep it cordial with these niggas cause they traders I'm on molly and its pink like it’s Ms. Piggy [Bridge] The top come out the Lamb 'cause I'm a super trapper My pockets on Fat Albert, I'm a super trapper Two door Maybach on the schedule that’s the latest Hard top Rari, Double R, hey that's Mercedes The top come out the Lamb 'cause I'm a super trapper My pockets on Fat Albert I'm a super trapper Two door Maybach on the schedule that's the latest
Contra - Başlangıcın Sonu 01:23
Contra - Başlangıcın Sonu 147.198 izlenme - 4 yıl önce Contra - Başlangıcın Sonu
ToFaSK Şarkısı Rap Müzik DjAyaZ Part2 2012 03:08
ToFaSK Şarkısı Rap Müzik DjAyaZ Part2 2012 150.799 izlenme - 4 yıl önce ToFaSK Şarkısı Rap Müzik DjAyaZ Part2 - 2012
Eminem - Lose Yourself 04:19
Eminem - Lose Yourself 196.455 izlenme - 4 yıl önce Eminem - "Lose Yourself"
dj veysel ft ccsflow - yuregim yaniyor 02:39
dj veysel ft ccsflow - yuregim yaniyor 523.440 izlenme - 9 yıl önce güzel bir rap. dj veysel ft ccsflow - yuregim yaniyor. www.djveysel.net
Ceyhan Crew-Rap Alemine Bomba 01:53
Ceyhan Crew-Rap Alemine Bomba 326.353 izlenme - 7 yıl önce adanalı gencler rapıyle eyler ceyhan crew dınleyın hastası olursun adanalı gencler rapıyle eyler ceyhan crew dınleyın hastası olursun adanalı gencler rapıyle eyler ceyhan crew dınleyın hastası olursun adanalı gencler rapıyle eyler ceyhan crew dınleyın hastası olursun adanalı gencler rapıyle eyler ceyhan crew dınleyın hastası olursun adanalı gencler rapıyle eyler ceyhan crew dınleyın hastası olursun
Contra - Uçuş (Audio) 02:14
Contra - Uçuş (Audio) 123.013 izlenme - 3 yıl önce Contra - Uçuş (Audio)
50 Cent - Candy Shop 03:30
50 Cent - Candy Shop 119.857 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: [Intro: 50 Cent] Yeah... Uh huh So seductive [Chorus: 50 Cent & Olivia] [50 Cent] I'll take you to the candy shop I'll let you lick the lollipop Go 'head girl, don't you stop Keep going 'til you hit the spot (woah) [Olivia] I'll take you to the candy shop Boy one taste of what I got I'll have you spending all you got Keep going 'til you hit the spot (woah) [Verse 1: 50 Cent] You can have it your way, how do you want it You gon' back that thing up or should i push up on it Temperature rising, okay lets go to the next level Dance floor jam packed, hot as a teakettle I'll break it down for you now, baby it's simple If you be a nympho, I'll be a nympho In the hotel or in the back of the rental On the beach or in the park, it's whatever you into Got the magic stick, I'm the love doctor Have your friends teasing you 'bout how sprung I gotcha Wanna show me how you work it baby, no problem Get on top then get to bouncing round like a low rider I'm a seasons vet when it come to this shit After you work up a sweat you can play with the stick I'm trying to explain baby the best way I can I melt in your mouth girl, not in your hands (ha ha) [Chorus] [Bridge: 50 Cent & Olivia] Girl what we do (what we do) And where we do (and where we do) The things we do (things we do) Are just between me and you (oh yeah) [Verse 2: 50 Cent] Give it to me baby, nice and slow Climb on top, ride like you in the rodeo You ain't never heard a sound like this before Cause I ain't never put it down like this before Soon as I come through the door she get to pulling on my zipper It's like it's a race who can get undressed quicker Isn't it ironic how erotic it is to watch em in thongs Had me thinking 'bout that ass after I'm gone I touch the right spot at the right time Lights on or lights off, she like it from behind So seductive, you should see the way she wind Her hips in slow-mo on the floor when we grind As Long as she ain't stopping, homie I ain't stopping Dripping wet with sweat man its on and popping All my champagne campaign, bottle after bottle its on And we gon' sip 'til every bubble in every bottle is gone [Chorus 2x]
kolera-sen nasıl bir insansın 2009 sözlü 04:13
kolera-sen nasıl bir insansın 2009 sözlü 318.188 izlenme - 8 yıl önce koleranın yeni albümünün çıkış parçası
Jeezy - All There ft. Bankroll Fresh 03:25
Jeezy - All There ft. Bankroll Fresh 16.099 izlenme - 4 ay önce Jeezy ft. Bankroll Fresh - All There (Audio) 2016 – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Music video by Jeezy performing All There. (C) 2016 YJ Music, Inc. under exclusive license to Def Jam Recordings, a division of UMG Recordings, Inc. Şarkı Sözleri (lyrics): [Intro] Tre, Tre [Verse 1: Bankroll Fresh] Dope boy 95 air max on Came from up the road boy you know we tax homes You want a whole thing hit me on the black phone Hood nigga Hot Cheetos what I snack on Hood nigga it ain't nothin to get you at home Trap nigga, nigga serving back to back jawns Rap nigga wanna be a trap nigga clone Standing in the kitchen with my wife beater on [Hook : Bankroll Fresh & Jeezy] Selling dope by the pot, straight drop it's all there Yeah I just ran through the bag it's all there Pull Up if you wanna buy a half it's all there 28, 36, a 1000, all there Selling dope by the pot, straight drop it's all there An I just ran through the check it's all there Pull Up if you wanna buy a half it's all there 9 hundred in my pocket, big faces all there [Verse 2: Jeezy & Bankroll Fresh] Smoke up a blunt they ain't seeing this shit Kenmore stove I'll whip a b in this bitch Automatic I don't need a key up in this bitch Cartier don't you see the 'C' up in this shit In that yellow Bentley, bumblebee up in this bitch When I wrote my first song, breaking down my first brick That was '05, I was in that '06 In the GMC van, I'm selling fire doing tricks [Hook : Bankroll Fresh & Jeezy] Selling dope by the pot, straight drop it's all there Yeah I just ran through the bag it's all there Pull Up if you wanna buy a half it's all there 28, 36, a 1000, all there Selling dope by the pot, straight drop it's all there An I just ran through the check it's all there Pull Up if you wanna buy a half it's all there 9 hundred in my pocket, big faces all there [Verse 3: Jeezy & Bankroll Fresh] Pull Up look nigga mention y'all there I just left Walters nigga, I bought all pairs Pull up to the spot, you might just see your dog there Pull up unannounced you probably see your broad there Dope jumping out the pot, like a frog yeah Pyrex smoking looking like it's fog yeah You having plenty money she'll suck you off yeah You having blocks, nigga I'm having plenty guap yeah [Hook : Bankroll Fresh & Jeezy] Selling dope by the pot, straight drop it's all there Yeah I just ran through the bag it's all there Pull Up if you wanna buy a half it's all there 28, 36, a 1000, all there Selling dope by the pot, straight drop it's all there An I just ran through the check it's all there Pull Up if you wanna buy a half it's all there 9 hundred in my pocket, big faces all there
Dj Veysel Evrim Ft Mc 64 - Bir Şans Ver 03:16
Dj Veysel Evrim Ft Mc 64 - Bir Şans Ver 579.198 izlenme - 9 yıl önce çok güzel bir rap dinlemenizi tavsiye ediyorum.... dj veysel evrim ft mc 64 - bir Şans ver. www.djveysel.net
Eminem - Berzerk 04:08
Eminem - Berzerk 130.381 izlenme - 3 yıl önce Eminem - Berzerk - Audio - Yeni Klip 2013
Austin Mahone - MMM Yeah 04:21
Austin Mahone - MMM Yeah 88.776 izlenme - 3 yıl önce Şrkı Sözü: (Intro) Austin M keep doin yo thing Let these boys keep slippin mane I'm not into gymnastics but I'm into flippin things I told these women that it's all about the team, Jordan and Pippen mane So if you wanna join the team Now tell me up in this thing Dale (Pre-Chorus 1) When I saw her Walking down the street She looked so fine I just had to speak (Pre-Chorus 2) I asked her name But she turned away As she walked All that I could say was (Chorus x2) Mmm Mmm yeah yeah Mmm Mmm yeah yeah Mmm Mmm yeah yeah All that I could say was (Verse) Rock' n' roll one time, we'll make it up as we go I know you feel it cus I mean what I said said said said We can do whatever, do whatever we want When she walk past me I say hey hey hey hey... (Bridge) All that So tell me where you're from, where you wanna go She walked pass me like I ain't say a word Stood there like man Cause I don't usually feel some type of way But this one hit me hard in some kind of place Like man.. (Pre-Chorus 1) When I saw her Walking down the street She looked so fine I just had to speak (Pre-Chorus 2) I asked her name But she turned away As she walked All that I could say was (Chorus x2) Mmm Mmm yeah yeah Mmm Mmm yeah yeah Mmm Mmm yeah yeah All that I could say was (Verse) Six inch heels clickin up and down the street You know she's comin and and then she walks away way way way I'm a big big deal, a little fun's all I need But I can tell she don't believe what I said said said said said (Bridge) So tell me where you're from, where you wanna go She walked pass me like I ain't say a word Stood there like man Cause I don't usually feel some type of way But this one hit me hard in some kind of place Like man.. (Pre-Chorus 1) When I saw her Walking down the street She looked so fine I just had to speak (Pre-Chorus 2) I asked her name But she turned away As she walked All that I could say was (Chorus x2) Mmm Mmm yeah yeah Mmm Mmm yeah yeah Mmm Mmm yeah yeah All that I could say was (Verse) Mmm Mmm yeah yeah She looks so good but she bad bad You can see that back from the front front Move it like criss cross, jump jump Meet me in the middle of the ocean, we can find ourselves and lose a magi... rewind Wawawawa play Find ourselves and lose a magic day Esta bien, man Armando acabando latinos y gringos gosando me entiendes For those that thought that we was done They don't even have a mind to think with, brainless Most of them broke but they're famous Some got hitched but they're nameless But mammita, forget about that When I see you All that I could say was (Chorus x4) Mmm Mmm yeah yeah Mmm Mmm yeah yeah Mmm Mmm yeah yeah All that I could say was