Hoşgeldiniz!

hopdedik

Ninja Warrior - Hopdedik Ayhan & Hayri İşler (Fox Tv) 14:59
Ninja Warrior - Hopdedik Ayhan & Hayri İşler (Fox Tv) 2.298 izlenme - 3 yıl önce Hopdedik Ayhan ile Hayri İşler abimizin saçma sapan çevirileri tercümeleriyle eğlenceli hale gelen japonyada yapılan Ninja Warrior yarışmasının tek şampiyonu 34 yaşındaki 1 balıkçıdır.
Ninja Warrior 2 - Hopdedik Ayhan & Hayri İşler (Fox Tv) 14:59
Ninja Warrior 2 - Hopdedik Ayhan & Hayri İşler (Fox Tv) 898 izlenme - 4 yıl önce Hopdedik ayhan ile hayri işler abimizin saçma sapan çevirileri tercümanlarıyla eğlenceli hale geelen japonyada yapılan Ninja Warrior yarışmasının tek şampiyonu 34 yaşındaki 1 balıkçıdır.
Ali Poyrazoğlu - Ne Vuriysun Da 01:54
Ali Poyrazoğlu - Ne Vuriysun Da 229 izlenme - 4 yıl önce Hopdedik Kazım (Kazıma Ne Lazım) - Ali Poyrazoğlu, Arzu Okay, Tanju Gürsu
Hopdedik Ayhandan Atatürke Özel Video 04:28
Hopdedik Ayhandan Atatürke Özel Video 380 izlenme - 10 yıl önce hopdedik ayhanın sesinden atatürke özel bir video
Çakma Ninja Warrior'da Yarışan Usher 03:36
Çakma Ninja Warrior'da Yarışan Usher 158 izlenme - 4 yıl önce Usher, r&b müziğin önemli isimlerinden biri. Kendisini severdim ama Justin Bieber dallamasını keşfedip piyasaya sürdüğü için ufak bi garezim var kendisine.Her neyse Ellen hanım-beyin kendince programında susuz bir Ninja Warrior platformu kurmuş ve gelen ünlü isimleri orada bi güzel yarıştırıyor felan. Ninja Warrior, Hopdedik Ayhan ile Hayri İşler abimizin sohbetleri ve sunumu olmadan çok anlamsız ve saçma bi yarışma.
Çakma Ninja Warrior'da Yarışan Usher 03:36
Çakma Ninja Warrior'da Yarışan Usher 130 izlenme - 3 yıl önce Usher, r&b müziğin önemli isimlerinden biri. Kendisini severdim ama Justin Bieber dallamasını keşfedip piyasaya sürdüğü için ufak bi garezim var kendisine.Her neyse Ellen hanım-beyin kendince programında susuz bir Ninja Warrior platformu kurmuş ve gelen ünlü isimleri orada bi güzel yarıştırıyor felan. Ninja Warrior, Hopdedik Ayhan ile Hayri İşler abimizin sohbetleri ve sunumu olmadan çok anlamsız ve saçma bi yarışma.