Hoşgeldiniz!

horlamak

En İlginç Horlama Sesi 00:18
En İlginç Horlama Sesi 74 izlenme - 2 ay önce Derin bir uykuya dalan adamın horlama sesi duyanları çok şaşırtıyor. Ona bu kötülüğü yapanlar en yakınları.
Aspirin 00:20
Aspirin 3.191 izlenme - 10 yıl önce Artık Aspirin içmek için su şart değilmiş- çiğnenen modeli de çıkmış!
Horlayan Ördek Yavrusu 00:33
Horlayan Ördek Yavrusu 364 izlenme - 2 yıl önce Horlayan Ördek Yavrusu
Sarı Bıyık - Gözleri Açık Horlamak (Gerçek Kesit) 01:06
Sarı Bıyık - Gözleri Açık Horlamak (Gerçek Kesit) 504 izlenme - 2 yıl önce Bugüne kadar birçok gerçek kesit bölümü izledim hatta bu bölümün tanımını bile izledim fakat bu kısımdaki kadar güldüm mü desem şaşırdım mı desem bilemiyorum acayip bir duruma düştüğümü hatırlamıyorum arkadaşlar. Turist kazıklamaya yeltenenen esnaf gibi paylaştığı içeriği ballandıranlardan asla olmadan yada içeriği yayınlansın diye hiçbir zaman gereğinden fazla birşeyler yazma ihtiyacı duymadın ama gerçeği söylemek gerekirse sözün bittiği yerdeyiz. Farklı bölümlerde farklı psikolojik sorunları olan karakterleri canlandıran Sarı Bıyık (Cahit Kaşıkçılar) Abimiz bu bölümde kendi sınırları aşmakla kalmıyor, komşu ülkelerinin sınırları hatta karasularını tehdit edercesine hatta Dr. Hannical Lexter 'a nazire yaparcasanına oyunculuğunu halka açık amme hizmeti şeklinde sergilemekten asla geri durmuyor ve başlıktada belirttiğim gibi gözleri açık uyumak gibi ağır şifozren halleriyle seyirci kendinden alıp başka diyarlara götürüyor. He canlar bayramınızda kutlu olsun. Görüşmek üzere beni unutmayın.
yılın en iyi horlayan adamı. 00:58
yılın en iyi horlayan adamı. 301 izlenme - 6 yıl önce çok güzel
Trende Başınıza Gelebilecek Garip Durumlar 05:19
Trende Başınıza Gelebilecek Garip Durumlar 188 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da yaşıyan Adrian Van Oyen isimli şahıs tarafından yapılan değişik bir çalışmayı izleyeceksiniz. Sorumuz : Trende başınıza gelebilecek en garip durumlar..buna bağlı olarak Genç Adrian elinden geldiği kadar durumların bazılarını gözler önüne sermek istemiş. Özellikle hepinizde ilgisini çekdiğini düşündüğüm sarışın kızımızın öpüldüğü sahne, sahne son derece "garip" bir durum oluşturmuş.
Horlayan Hava Yolları 00:21
Horlayan Hava Yolları 133 izlenme - 1 yıl önce Horlayan bir bayan diye tahmin ediyorum horlamasını videoya alan eleman elindeki oyuncak uçak birden horlamanın gücü ile hareket etmeye başlıyor.
Hadi Kızı Ne Yapacaksan Yap da Gel Zıbar - Nereye Bakıyor Bu Adamlar 06:14
Hadi Kızı Ne Yapacaksan Yap da Gel Zıbar - Nereye Bakıyor Bu Adamlar 278 izlenme - 2 yıl önce (1976)Eğin'den İstanbul'a gelen Zeki ile Metin, Memet emmilerinde kalırlar, gece Metin'in yavuklusu Ayşe ile cilveleşmeleri, çocuk gibi mışıl mışıl uyuyan Zeki'yi rahatsız eder ve olaylar gelişir.
Komik Horlayan Köpek 00:31
Komik Horlayan Köpek 310 izlenme - 3 yıl önce Komik Horlayan Köpek
Gecekondu - Dalyan 03:41
Gecekondu - Dalyan 148 izlenme - 2 yıl önce Bir dönem Star tv'de yayınlanan ve çok hoşuma giden bir komedi, Şukulayan panpalara Allah Saba Tümer gibi kahkaha nasip etsin
Horlayan Köpekler 03:03
Horlayan Köpekler 163 izlenme - 3 yıl önce Horlayan Köpekler
horlayan adam 01:13
horlayan adam 298 izlenme - 5 yıl önce
Horlayan Köpek Gülmekten Kırdı Geçirdi 00:17
Horlayan Köpek Gülmekten Kırdı Geçirdi 158 izlenme - 2 yıl önce Horlama şikayeti sadece insanlara özgü değil. Köpekler de horluyor hatta bu videodaki köpek çok horluyor.
Yıllardır Uyuyan Dayı 01:40
Yıllardır Uyuyan Dayı 108 izlenme - 2 yıl önce Hatay sokaklarında sebze satan dayımız ,dün akşamdan kalmış olsa gerek ,çöl sıcaklarının da etkisiyle derin bir uykuya dalmış,sizi 1 dakika 40 saniyelik eğlenceli ,Çüşşş dedirtecek bir videoyu izlemeye davet ediyorum.
Böğürerek Horlayan Adam 01:20
Böğürerek Horlayan Adam 100 izlenme - 2 yıl önce Sanayide çalışan bir ustanın takdire şayan horlamasıdır bu serzeniş. Kendisinde büyük ihtimalle ciğerlere giden egzos manilfoldun tıkanması sonucu yokuşda kalmış Şahin sesi çıkarma sendromudur... Yaşasın Türk işçisi...
Horlayan Hayvanlar 03:20
Horlayan Hayvanlar 127 izlenme - 2 yıl önce Horlayan Hayvanlar
Horlayan Adam 00:16
Horlayan Adam 106 izlenme - 3 yıl önce Horlayan Adam
Horlayan Cane Corso 00:32
Horlayan Cane Corso 42 izlenme - 1 yıl önce Cane Corso, Müdür horluyor...
Geceleri Çok Horluyorum Ne Yapmalıyım? 00:43
Geceleri Çok Horluyorum Ne Yapmalıyım? 32 izlenme - 1 yıl önce Horlamanın nedenleri nelerdir? Nasıl tedavi edilir, tedavisi ne kadar sürer? Gece horlamaları uyku apnesi habercisi olabilir mi?
Horlayan Köpekler 04:42
Horlayan Köpekler 78 izlenme - 2 yıl önce Horlayan Köpekler
horlayan goldie 00:13
horlayan goldie 127 izlenme - 6 yıl önce ......
Babasının horlamasından korkan bebeğin masum davranışı 00:33
Babasının horlamasından korkan bebeğin masum davranışı 15 izlenme - 1 yıl önce Aynı yatakta birlikte uyuyan bebeğini yüksek frekansla horlayarak korkutan babanın bu düşüncesizliği ve bebeğin masumane korkarak gene babasının varlığından cesaret bulup sakinleşmesini izleyeceksiniz.Son Bültenler.com
Spiker Maçı Anlatırken Horladı 00:37
Spiker Maçı Anlatırken Horladı 6 izlenme - 1 yıl önce Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid ile PSG karşılaşmasını anlatan Çinli spiker maç sırasında uyuya kalıp horlamaya başladı. Net bir şekilde horlaması duyulan spikerin uyuya kalaması futbolseverleri şaşırttı.
Horlayan Biri Neden Kendi Sesinden Uyanmaz? 02:11
Horlayan Biri Neden Kendi Sesinden Uyanmaz? 6 izlenme - 2 yıl önce Horlayan biri neden kendi sesinden uyanmaz? www.tibbivideolar.com