Hoşgeldiniz!

hormonlu

Patates Kızartmasını Sigara Niyetine İçen Adam 02:01
Patates Kızartmasını Sigara Niyetine İçen Adam 3.536 izlenme - 1 yıl önce Bu esmer abimiz fast food dükkanından aldığı patates kızartmasını sigaraymış gibi yakıp paf küf üflüyor. dumanın bol olsun reis ne diyelim.
Hormonlu Göğüsler 01:05
Hormonlu Göğüsler 2.137 izlenme - 7 yıl önce
Bekir (Hormonlu Chucky) 00:37
Bekir (Hormonlu Chucky) 581 izlenme - 3 yıl önce Bir çikolatalı gofret ve bir meyve suyu karşılığında kabuslarınıza girmeyi garanti eden Bekir!!!
Madır Öktiş - Applause (Live @ Hormonlu 2014) 05:17
Madır Öktiş - Applause (Live @ Hormonlu 2014) 318 izlenme - 3 yıl önce Madır Öktiş And Haus Perform Lady Gaga's Applause At 10. Hormonlu Domates Homofobi Ve Transfobi Ödülleri
hormonlu gıda mahsülü 00:30
hormonlu gıda mahsülü 633 izlenme - 8 yıl önce hekesin dikkatine :))
Hormonlu Spora Dikkat 02:56
Hormonlu Spora Dikkat 129 izlenme - 4 yıl önce Hormonlu Spora Dikkat
Erman Hoca, Elton John ile Oscar Ödül Töreninde! 05:44
Erman Hoca, Elton John ile Oscar Ödül Töreninde! 96 izlenme - 2 yıl önce Evet başlığa bakınca atma lan biarkadasabakcam dedim ama olay doğru..Tabi böyle olunca eşcinsel dernek sözcüleri ayağa kalktı,yayında tepkisini dile getirenler oldu..Hormonlu tavuk ve gdo da tartışıldı..Sonuçta Elton Jın,tavana çıkmış mıdır..Çıkmıştır.. Erman Hoca dan pembe kasa tespiti: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/38353/efsane-maraton-diyaloglari-i
Büyük Ayaklı Kestenkele - G.D.O. 01:38
Büyük Ayaklı Kestenkele - G.D.O. 107 izlenme - 3 yıl önce Vatandaşın birinin pazardan aldığı biberin acayip hayvanlara benzemesi... Olay, genetik değişikliklerin getirebileceği sonuçlara bir işaret veriyor olabilir. Biber kestenkeleye de benziyo, ejderhaya da benziyor olabilir derken, ejderha bildiğin kobradır diyerek Tahir abimiz olaya noktayı koyuyor.
Hormonlu Yiyecekleri Nasıl Anlarız 01:37
Hormonlu Yiyecekleri Nasıl Anlarız 2 izlenme - 3 ay önce Bahar, zihinsel ve bedensel farklılıklara yol açabiliyor. Peki bu dönemi nasıl atlatmalı. Beslenme uzmanları özellikle bu aylarda doğal sebze ve meyvelere yönlenmemiz konusunda bizleri uyarıyor Bahar ayının gelişi kimimize enerji ve canlanma hissi verirken; kimimizde de halsizlik, yorgunluk hissi, eklem ağrıları, uykuya eğilim, mutsuzluk ve dikkat dağılımı gibi sıkıntılara sebep olabiliyor. Beslenmemizde yapacağımız bazı değişikliklerle bahar yorgunluğunu üzerimizden rahatça atabileceğimizi belirten Medical Park Fatih Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Sevil Nas Can, doğru beslenmenin reçetesini yazdı: Her sebze ve meyve mevsiminde güzel Baharda artan stresi azaltmak için B grubu vitaminleri yönünden zengin gıdaları mutlaka tüketmeliyiz. Tam tahıllı ekmekler, yeşil yapraklı sebzeler, et ve süt ürünleri gibi. Antioksidan vitaminler vücudumuzun zararlı çevresel etkilere karşı koruyuculuğunu arttır. C vitamini, E vitamini, A vitamini, selenyum ve çinko, güçlü antioksidan özelliğine sahip vitaminlerdir. C vitamininden zengin besinler; maydanoz, biber, soğan, çilek ve brokoliyi sayabiliriz. Domatesin içi boşsa hormonlu olabilir Dış görünüş ve yapılarına göre ayırt edebileceğimiz bazı yiyecekler şöyle: Domates: Domates kesildiğinde içi fazlaca boşsa, meyvenin ucunda sivri çıkıntılar ve yuvarlak yapısından farklı bir şekle sahipse, hormonlu olduğundan şüphelenebilirsiniz. Salatalık: Şekilsiz, bir ucu kalın, bir ucu ince veya yan yana yapışık meyvelere dikkat edin. Biber: Aşırı büyük ve etli bir görünüme sahiptir. Çekirdek etrafı boş, etli kısımda domatesteki gibi beyaz ve sert bir doku görülür. Patlıcan: Şekli bozuktur. Kenarında şişlikler görülür. Yan yana yapışıktır. Çilek: Aşırı büyük, çift yapışık ve içleri boştur. Karpuz: Hormonlu karpuzların çekirdek evleri boştur. Aşırı nişasta kokusu verir. Riski unutmayın Bahar aylarındaki beslenmede dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de; besinleri mevsiminde, taze ve hormonsuz olarak yemektir. Meyvelerin gelişimi ve üremeleri için çok düşük dozlarda kullanılan hormon içeren ilaçlar insan sağlığını fazla etkilemiyor. Ancak meyve ve sebzelerin hızlı ve fazla büyümesi ve verimini arttırmak için yüksek dozlarda ve bilinçsizce kullanılan hormon ilaçları sağlığımızı riske sokabiliyor.
01:05
"Hormonlu Not" Veren Özel Okullar Kapatılacak 2 izlenme - 6 ay önce TEOG ve üniversite sınavlarında öğrencileri binlerce sıra öne geçiren 'şişirilmiş' notlarla ilgili yapılan değişikliğe göre, 3 kez 'hormonlu not' verdiği tespit edilen okul kapatılacak.
Sezgin Tanrıkulu'dan Dündar Ve Gül İddianamesine 'hormonlu İddianame' Benzetmesi -1 09:32
Sezgin Tanrıkulu'dan Dündar Ve Gül İddianamesine 'hormonlu İddianame' Benzetmesi -1 3 izlenme - 1 yıl önce Sezgin Tanrıkulu'dan Dündar ve Gül iddianamesine 'hormonlu iddianame' benzetmesi CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Can Dündar ve Erdem Gül hakkında hazırlanan 473 sayfalık iddianameyi hazırlayan savcıyı eleştirerek "Bu iddianameye arkadaşımız hormonlu iddianame olarak kendi görüşlerini yazdı" dedi.