Hoşgeldiniz!

Hormonlu Videoları İzle

Patates Kızartmasını Sigara Niyetine İçen Adam 02:01
Patates Kızartmasını Sigara Niyetine İçen Adam 3.525 izlenme - 11 ay önce Bu esmer abimiz fast food dükkanından aldığı patates kızartmasını sigaraymış gibi yakıp paf küf üflüyor. dumanın bol olsun reis ne diyelim.
Hormonlu Göğüsler 01:05
Hormonlu Göğüsler 2.135 izlenme - 7 yıl önce
Bekir (Hormonlu Chucky) 00:37
Bekir (Hormonlu Chucky) 539 izlenme - 2 yıl önce Bir çikolatalı gofret ve bir meyve suyu karşılığında kabuslarınıza girmeyi garanti eden Bekir!!!
Madır Öktiş - Applause (Live @ Hormonlu 2014) 05:17
Madır Öktiş - Applause (Live @ Hormonlu 2014) 316 izlenme - 3 yıl önce Madır Öktiş And Haus Perform Lady Gaga's Applause At 10. Hormonlu Domates Homofobi Ve Transfobi Ödülleri
hormonlu gıda mahsülü 00:30
hormonlu gıda mahsülü 633 izlenme - 8 yıl önce hekesin dikkatine :))
Hormonlu Spora Dikkat 02:56
Hormonlu Spora Dikkat 129 izlenme - 4 yıl önce Hormonlu Spora Dikkat
Erman Hoca, Elton John ile Oscar Ödül Töreninde! 05:44
Erman Hoca, Elton John ile Oscar Ödül Töreninde! 90 izlenme - 2 yıl önce Evet başlığa bakınca atma lan biarkadasabakcam dedim ama olay doğru..Tabi böyle olunca eşcinsel dernek sözcüleri ayağa kalktı,yayında tepkisini dile getirenler oldu..Hormonlu tavuk ve gdo da tartışıldı..Sonuçta Elton Jın,tavana çıkmış mıdır..Çıkmıştır.. Erman Hoca dan pembe kasa tespiti: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/38353/efsane-maraton-diyaloglari-i
Büyük Ayaklı Kestenkele - G.D.O. 01:38
Büyük Ayaklı Kestenkele - G.D.O. 103 izlenme - 2 yıl önce Vatandaşın birinin pazardan aldığı biberin acayip hayvanlara benzemesi... Olay, genetik değişikliklerin getirebileceği sonuçlara bir işaret veriyor olabilir. Biber kestenkeleye de benziyo, ejderhaya da benziyor olabilir derken, ejderha bildiğin kobradır diyerek Tahir abimiz olaya noktayı koyuyor.
01:05
"Hormonlu Not" Veren Özel Okullar Kapatılacak 2 izlenme - 2 ay önce TEOG ve üniversite sınavlarında öğrencileri binlerce sıra öne geçiren 'şişirilmiş' notlarla ilgili yapılan değişikliğe göre, 3 kez 'hormonlu not' verdiği tespit edilen okul kapatılacak.
Sezgin Tanrıkulu'dan Dündar Ve Gül İddianamesine 'hormonlu İddianame' Benzetmesi -1 09:32
Sezgin Tanrıkulu'dan Dündar Ve Gül İddianamesine 'hormonlu İddianame' Benzetmesi -1 2 izlenme - 1 yıl önce Sezgin Tanrıkulu'dan Dündar ve Gül iddianamesine 'hormonlu iddianame' benzetmesi CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Can Dündar ve Erdem Gül hakkında hazırlanan 473 sayfalık iddianameyi hazırlayan savcıyı eleştirerek "Bu iddianameye arkadaşımız hormonlu iddianame olarak kendi görüşlerini yazdı" dedi.