Hoşgeldiniz!

hoşgeldin gülüm

Ugur Arslan Su Gibi Süper Serdar Gitarla Birlikte 04:07
Ugur Arslan Su Gibi Süper Serdar Gitarla Birlikte 47.358 izlenme - 9 yıl önce ugur arslan su gibi süper serdar gitarla birlikte 2008 yeni album 2008
Hoşgeldin Gülüm 04:04
Hoşgeldin Gülüm 3.759 izlenme - 8 yıl önce sevdıgım hayatımın anlamına....
Hoşgeldin Gülüm - Küçük Emrah Tuvalette 00:35
Hoşgeldin Gülüm - Küçük Emrah Tuvalette 1.692 izlenme - 3 yıl önce Küçük Emrah bir fenomendir. Öyle bir karakterdir ki, o kadar namuslu ve düzgün bir insandır ki, tuvaletteyken bile pantolununu çıkartmaz. Altına sıçar ama şerefiyle.
Emrah Hoşgeldin Gülüm Damar Arabesk 03:59
Emrah Hoşgeldin Gülüm Damar Arabesk 1.911 izlenme - 7 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kra
hoşgeldin gülüm su gibi ömrün olsun 02:05
hoşgeldin gülüm su gibi ömrün olsun 1.716 izlenme - 6 yıl önce
Hoşgeldin Gülüm 04:08
Hoşgeldin Gülüm 902 izlenme - 7 yıl önce
Emrah ve Beyaz Donu 00:44
Emrah ve Beyaz Donu 1.221 izlenme - 3 yıl önce hey hey taksi yılları. emrah ın hedef kitlesi değişmiş, üniversiteli gençlere dönük bir imaj çalışması başlatılmış, şarkılar,klipler,film çalışmaları bu yönde.senaryolarda entellektüel depinmelerin imgesel izdüşümleri asi gençlerin başkaldırışları hissediliyor falan filan ama o don nedir?resmen beyaz bezden mahalle terzisinin diktiği dede donu bu.emrah ın kapıya kolunu dayadığı anlara ayrıca dikkat lütfen.
Tabu Yıkan Film Hoşgeldin Gülüm ve Kıllı Erkek Sendromu 01:33
Tabu Yıkan Film Hoşgeldin Gülüm ve Kıllı Erkek Sendromu 696 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Demi Moore ve Rob Lowein' in oynadığı ''About Last Night'' filminin Türk versiyonunu çekmek için kollar sıvanır. Yönetmen Kaya Ererez filmin adını ''hoşgeldin gülüm'' koyar ve yakışıklı erkek rolünü Küçük Emrah' a verir ve seyircinin yakışıklı detayını çakmaması için film boyunca tüm kadınlar tarafından ''ayy ne kadar atletik, ne kadar yakışıklı çocuk'' olarak betimlenir. Güzel kadınla rolünü alan Ayla Özel ve arkadaşları ise yabancı senaryoya uygun olarak üstlerine fena şekilde xlarge duran erotizm, kadın-erkek ilişkileri vb... konular üzerine friends, how i met your mother tadında tespitler yapmaya çalışırlar. Fakat film boyunca ulaşabildikleri zirve nokta ''aa ben kıllı erkek sevmem, ben severim, ben yalarım'' muhabetinden öteye geçemez. detay: evet emrah' ın pantalonla zıçtığı film yine bu filmdir. neymiş; alışmadık götte don durmazmış.
Hoşgeldin Gülüm 03:08
Hoşgeldin Gülüm 481 izlenme - 6 yıl önce hoşgeldingülüm
Su Gibi 04:08
Su Gibi 842 izlenme - 9 yıl önce hosgeldin recep^m
Adam Gibi 1971 - Hoş Geldin Aşkım 04:05
Adam Gibi 1971 - Hoş Geldin Aşkım 446 izlenme - 5 yıl önce Gördüğüm Gün Aşk'a Seninle İnandım bir Elimi Tutuşun Başdönmelerine Sebeb Oluyor Hayatımda benliğimi Unutturup Bütün Yollarımı Yine Ve Yine Sana Çıkarıyor herşeye 1 Sebeb Yüklüyorum Ve Sonucu Sadece Sen Oluyorsun düşünüyorum seni Anlatan En Güzel Tabir Bu Olsa Gerek seni Buldum Ya Canımdasın kalbimdesin En En Derinlerde hiç Çıkmayacakmışcasına Sakladım Seni İçime güzelliğini Bir Ben Bir De Kalbim Seyretsin Sonsuza Dek aşkın Başa Getirebileceği En Güzel Şeysin seni Seviyorum Aşkımmm
Uğur Arslan 03:53
Uğur Arslan 301 izlenme - 5 yıl önce Bilgecan Dan Gülçinine
Seksimiz Bitse de Aşkımız Bitmez 01:32
Seksimiz Bitse de Aşkımız Bitmez 243 izlenme - 3 yıl önce Emrah ve arkadaşlarının bitmeyen cinsellik muhabbeti devam ediyor.Emrah ise müthiş hayat felsefesini açıklıyor.Abazan arkadaşın performansı görülmeye değer.
hoşgeldin gülüm jenerik hq 02:47
hoşgeldin gülüm jenerik hq 212 izlenme - 6 yıl önce
Hoşgeldin Gülüm - Küçük Emrah Tuvalette 00:35
Hoşgeldin Gülüm - Küçük Emrah Tuvalette 206 izlenme - 4 yıl önce Küçük Emrah Bir Fenomendir. Öyle Bir Karakterdir Ki, O Kadar Namuslu Ve Düzgün Bir İnsandır Ki, Tuvaletteyken Bile Pantolununu Çıkartmaz. Altına Sıçar Ama Şerefiyle.
Cahit Berkay Hoşgeldin Gülüm Tema 2 04:50
Cahit Berkay Hoşgeldin Gülüm Tema 2 107 izlenme - 3 yıl önce Emre Mertoğlu