Hoşgeldiniz!

hoşgeldin gülüm

ugur arslan su gibi süper serdar gitarla birlikte 04:07
ugur arslan su gibi süper serdar gitarla birlikte 46.899 izlenme - 7 yıl önce ugur arslan su gibi süper serdar gitarla birlikte 2008 yeni album 2008
hoşgeldin gülüm 04:04
hoşgeldin gülüm 3.679 izlenme - 6 yıl önce sevdıgım hayatımın anlamına....
Hoşgeldin Gülüm - Küçük Emrah Tuvalette 00:35
Hoşgeldin Gülüm - Küçük Emrah Tuvalette 884 izlenme - 1 yıl önce Küçük Emrah bir fenomendir. Öyle bir karakterdir ki, o kadar namuslu ve düzgün bir insandır ki, tuvaletteyken bile pantolununu çıkartmaz. Altına sıçar ama şerefiyle.
hoşgeldin gülüm su gibi ömrün olsun 02:05
hoşgeldin gülüm su gibi ömrün olsun 1.686 izlenme - 4 yıl önce
emrah hoşgeldin gülüm damar arabesk 03:59
emrah hoşgeldin gülüm damar arabesk 1.789 izlenme - 5 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kra
hoşgeldin gülüm 04:08
hoşgeldin gülüm 892 izlenme - 5 yıl önce
Emrah ve Beyaz Donu 00:44
Emrah ve Beyaz Donu 643 izlenme - 1 yıl önce hey hey taksi yılları. emrah ın hedef kitlesi değişmiş, üniversiteli gençlere dönük bir imaj çalışması başlatılmış, şarkılar,klipler,film çalışmaları bu yönde.senaryolarda entellektüel depinmelerin imgesel izdüşümleri asi gençlerin başkaldırışları hissediliyor falan filan ama o don nedir?resmen beyaz bezden mahalle terzisinin diktiği dede donu bu.emrah ın kapıya kolunu dayadığı anlara ayrıca dikkat lütfen.
Tabu Yıkan Film Hoşgeldin Gülüm ve Kıllı Erkek Sendromu 01:33
Tabu Yıkan Film Hoşgeldin Gülüm ve Kıllı Erkek Sendromu 346 izlenme - 1 yıl önce Başrollerini Demi Moore ve Rob Lowein' in oynadığı ''About Last Night'' filminin Türk versiyonunu çekmek için kollar sıvanır. Yönetmen Kaya Ererez filmin adını ''hoşgeldin gülüm'' koyar ve yakışıklı erkek rolünü Küçük Emrah' a verir ve seyircinin yakışıklı detayını çakmaması için film boyunca tüm kadınlar tarafından ''ayy ne kadar atletik, ne kadar yakışıklı çocuk'' olarak betimlenir. Güzel kadınla rolünü alan Ayla Özel ve arkadaşları ise yabancı senaryoya uygun olarak üstlerine fena şekilde xlarge duran erotizm, kadın-erkek ilişkileri vb... konular üzerine friends, how i met your mother tadında tespitler yapmaya çalışırlar. Fakat film boyunca ulaşabildikleri zirve nokta ''aa ben kıllı erkek sevmem, ben severim, ben yalarım'' muhabetinden öteye geçemez. detay: evet emrah' ın pantalonla zıçtığı film yine bu filmdir. neymiş; alışmadık götte don durmazmış.
hoşgeldin gülüm 03:08
hoşgeldin gülüm 475 izlenme - 5 yıl önce hoşgeldingülüm
su gibi 04:08
su gibi 840 izlenme - 7 yıl önce hosgeldin recep^m
Uğur Arslan 03:53
Uğur Arslan 300 izlenme - 4 yıl önce Bilgecan Dan Gülçinine
Adam Gibi 1971 - Hoş Geldin Aşkım 04:05
Adam Gibi 1971 - Hoş Geldin Aşkım 426 izlenme - 3 yıl önce Gördüğüm Gün Aşk'a Seninle İnandım bir Elimi Tutuşun Başdönmelerine Sebeb Oluyor Hayatımda benliğimi Unutturup Bütün Yollarımı Yine Ve Yine Sana Çıkarıyor herşeye 1 Sebeb Yüklüyorum Ve Sonucu Sadece Sen Oluyorsun düşünüyorum seni Anlatan En Güzel Tabir Bu Olsa Gerek seni Buldum Ya Canımdasın kalbimdesin En En Derinlerde hiç Çıkmayacakmışcasına Sakladım Seni İçime güzelliğini Bir Ben Bir De Kalbim Seyretsin Sonsuza Dek aşkın Başa Getirebileceği En Güzel Şeysin seni Seviyorum Aşkımmm
Hoşgeldin Gülüm - Küçük Emrah Tuvalette 00:35
Hoşgeldin Gülüm - Küçük Emrah Tuvalette 176 izlenme - 2 yıl önce Küçük Emrah Bir Fenomendir. Öyle Bir Karakterdir Ki, O Kadar Namuslu Ve Düzgün Bir İnsandır Ki, Tuvaletteyken Bile Pantolununu Çıkartmaz. Altına Sıçar Ama Şerefiyle.
Seksimiz Bitse de Aşkımız Bitmez 01:32
Seksimiz Bitse de Aşkımız Bitmez 136 izlenme - 1 yıl önce Emrah ve arkadaşlarının bitmeyen cinsellik muhabbeti devam ediyor.Emrah ise müthiş hayat felsefesini açıklıyor.Abazan arkadaşın performansı görülmeye değer.
hoşgeldin gülüm jenerik hq 02:47
hoşgeldin gülüm jenerik hq 207 izlenme - 4 yıl önce
Cahit Berkay Hoşgeldin Gülüm Tema 2 04:50
Cahit Berkay Hoşgeldin Gülüm Tema 2 16 izlenme - 1 yıl önce Emre Mertoğlu
Cahit Berkay Hoşgeldin Gülüm Tema 1 02:33
Cahit Berkay Hoşgeldin Gülüm Tema 1 13 izlenme - 1 yıl önce Emre Mertoğlu