Hoşgeldiniz!

Hoşlanmak

Louie -  Nasıl Çıkma Teklif Edilir 02:39
Louie - Nasıl Çıkma Teklif Edilir 2.175 izlenme - 5 ay önce Louie hoşlandığı bayana açılıyor. İngilizce tabir ile ''asking out'' ediyor. Birçoğumuz ''hayır'' cevabından korktuğumuz için çıkma teklif etmeye korkarız. Hatta eğer aşırı tipsizseniz aşağılanmak, hakaret yemek bile olasıdır. Louie cesaretli davranıp şu tipine bakmadan gidiyor teklif ediyor. Siz de korkmayın, seviyorsanız gidin konuşun bence. (Video'yu 3. sezon 4. bölümden kendi ellerim ile cut ve edit eyledim.)
Kütük'ün Nurçimen'e Kafa Atması - Geniş Aile 01:12
Kütük'ün Nurçimen'e Kafa Atması - Geniş Aile 1.967 izlenme - 3 yıl önce Avrupa Yakası ile Leyla ile Mecnun arasında kalmış olan Geniş Aile'nin fenomen karakteri kütükten fenomen bir sahne. Kütük hoşlandığı kızla sonunda konuşuyor ama işler yolunda gitmiyor. İzliyoruz.
Tabancanın Ucuna Bayılırım 00:45
Tabancanın Ucuna Bayılırım 1.151 izlenme - 3 yıl önce Tabancanın ucuna bayılan bir kadın ve cinayet işlemek için sessizliğe ihtiyacı olan bir erkek, yolları yeşilçam'da keşişecek ve tabancalar tüfeğe dönüşecektir. Tabancanın işlevselliği konusunda bilindik gerçekler bilinmedik olacaktır. Türk sineması işte böyle bir deneyimdir.
Burcu Esmersoy - At Gibi Kadınlardan Hoşlanıyorum 02:27
Burcu Esmersoy - At Gibi Kadınlardan Hoşlanıyorum 1.241 izlenme - 3 yıl önce Güzel sunucu Burcu Esmersoy, TV 8'de yayınlanan 'Oylum Talu ile Anlatacaklarım Var' programına konuk oldu. Güzellik sırlarını anlatan Esmersoy, nasıl kadınları beğendiğini de açıkladı. At gibi kadınları beğendiğini söyleyen Esmersoy, "Ben Çağla Şikel gibi kadın beğeniyorum yani at gibi. At gibi bacaklar dipdiri memeler ve ceylan gibi gözler Çağla'yı o yüzden çok beğeniyorum" diye konuştu.
Aşk Nedir ? 03:53
Aşk Nedir ? 3.746 izlenme - 9 yıl önce dinleyip,okumadan qeçmeyin. biricik aşkımaa :)
Kısmetse Olur'da olgunlardan hoşlandığını söyleyen damat adayı kim? 00:44
Kısmetse Olur'da olgunlardan hoşlandığını söyleyen damat adayı kim? 829 izlenme - 3 yıl önce Kısmetse Olur'da dengeler değişiyor... Kısmetse Olur evine sürpriz bir isim geliyor! Kısmetse Olur hafta içi her gün 12:45'te Kanal D'de
Hoşlandığın Kişiye Nasıl Yürürsün ! - Scorp 12:10
Hoşlandığın Kişiye Nasıl Yürürsün ! - Scorp 148 izlenme - 11 ay önce Bizi takip etmek ve topluluğumuza katılmak için; Abone olun!https://goo.gl/pWWbem Subscribe!https://goo.gl/pWWbem **** Scorp uygulamasını ücretsiz indirmek için hemen tıklayın! Scorp Android - https://goo.gl/VvjIWw Scorp İOS - https://goo.gl/iczFBg **** - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Bize buralardan da ulaşabilirsiniz; https://scorpapp.com/ https://www.facebook.com/scorpapp https://twitter.com/scorpapp https://instagram.com/scorpapp/
Kocam Yalçın Çakır'dan Hoşlanıyor 00:32
Kocam Yalçın Çakır'dan Hoşlanıyor 198 izlenme - 3 yıl önce Hani bir an için Yalçın Abi'ye alıcı gözüyle baktım. Acaba dedim. Aslında fena da değil gibi lopipop gibi adamdır. Bende şahsen çok yakışıklıyımdır. Şan şöhret arttıkça, beğenilmek elbetteki artacaktır. Mesela ben böyle bir program sunsaydım benim de daha fazla talibim çıkacağına eminim. Tıklanma sayım konusunda yardımını esirgemeyen, 25000 leri bulmamı sağlayan benden imzalı resmimi isteyen sitedaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Bazı tıklanma eksikliği yaşayan arkadaşların eleştirileri benim şevkimi kırmayacaktır.
Bir Kızın Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız 01:29
Bir Kızın Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız 15 izlenme - 10 ay önce Bir Kızın Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız