Hoşgeldiniz!

Hoşlanmak

Kütük'ün Nurçimen'e Kafa Atması - Geniş Aile 01:12
Kütük'ün Nurçimen'e Kafa Atması - Geniş Aile 1.847 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Yakası ile Leyla ile Mecnun arasında kalmış olan Geniş Aile'nin fenomen karakteri kütükten fenomen bir sahne. Kütük hoşlandığı kızla sonunda konuşuyor ama işler yolunda gitmiyor. İzliyoruz.
Hoşlandığın Kişiye Nasıl Yürürsün ! - Scorp 12:10
Hoşlandığın Kişiye Nasıl Yürürsün ! - Scorp 132 izlenme - 2 ay önce Bizi takip etmek ve topluluğumuza katılmak için; Abone olun!https://goo.gl/pWWbem Subscribe!https://goo.gl/pWWbem **** Scorp uygulamasını ücretsiz indirmek için hemen tıklayın! Scorp Android - https://goo.gl/VvjIWw Scorp İOS - https://goo.gl/iczFBg **** - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Bize buralardan da ulaşabilirsiniz; https://scorpapp.com/ https://www.facebook.com/scorpapp https://twitter.com/scorpapp https://instagram.com/scorpapp/
Tabancanın Ucuna Bayılırım 00:45
Tabancanın Ucuna Bayılırım 1.017 izlenme - 3 yıl önce Tabancanın ucuna bayılan bir kadın ve cinayet işlemek için sessizliğe ihtiyacı olan bir erkek, yolları yeşilçam'da keşişecek ve tabancalar tüfeğe dönüşecektir. Tabancanın işlevselliği konusunda bilindik gerçekler bilinmedik olacaktır. Türk sineması işte böyle bir deneyimdir.
Burcu Esmersoy - At Gibi Kadınlardan Hoşlanıyorum 02:27
Burcu Esmersoy - At Gibi Kadınlardan Hoşlanıyorum 937 izlenme - 2 yıl önce Güzel sunucu Burcu Esmersoy, TV 8'de yayınlanan 'Oylum Talu ile Anlatacaklarım Var' programına konuk oldu. Güzellik sırlarını anlatan Esmersoy, nasıl kadınları beğendiğini de açıkladı. At gibi kadınları beğendiğini söyleyen Esmersoy, "Ben Çağla Şikel gibi kadın beğeniyorum yani at gibi. At gibi bacaklar dipdiri memeler ve ceylan gibi gözler Çağla'yı o yüzden çok beğeniyorum" diye konuştu.
Kısmetse Olur'da olgunlardan hoşlandığını söyleyen damat adayı kim? 00:44
Kısmetse Olur'da olgunlardan hoşlandığını söyleyen damat adayı kim? 820 izlenme - 2 yıl önce Kısmetse Olur'da dengeler değişiyor... Kısmetse Olur evine sürpriz bir isim geliyor! Kısmetse Olur hafta içi her gün 12:45'te Kanal D'de
Aşk Nedir ? 03:53
Aşk Nedir ? 3.741 izlenme - 8 yıl önce dinleyip,okumadan qeçmeyin. biricik aşkımaa :)
Kocam Yalçın Çakır'dan Hoşlanıyor 00:32
Kocam Yalçın Çakır'dan Hoşlanıyor 172 izlenme - 2 yıl önce Hani bir an için Yalçın Abi'ye alıcı gözüyle baktım. Acaba dedim. Aslında fena da değil gibi lopipop gibi adamdır. Bende şahsen çok yakışıklıyımdır. Şan şöhret arttıkça, beğenilmek elbetteki artacaktır. Mesela ben böyle bir program sunsaydım benim de daha fazla talibim çıkacağına eminim. Tıklanma sayım konusunda yardımını esirgemeyen, 25000 leri bulmamı sağlayan benden imzalı resmimi isteyen sitedaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Bazı tıklanma eksikliği yaşayan arkadaşların eleştirileri benim şevkimi kırmayacaktır.
Bir Kızın Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız 01:29
Bir Kızın Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız 1 izlenme - 3 hafta önce Bir Kızın Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız