Hoşgeldiniz!

Hoşlanmak Videoları İzle

Kütük'ün Nurçimen'e Kafa Atması - Geniş Aile 01:12
Kütük'ün Nurçimen'e Kafa Atması - Geniş Aile 1.804 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Yakası ile Leyla ile Mecnun arasında kalmış olan Geniş Aile'nin fenomen karakteri kütükten fenomen bir sahne. Kütük hoşlandığı kızla sonunda konuşuyor ama işler yolunda gitmiyor. İzliyoruz.
Tabancanın Ucuna Bayılırım 00:45
Tabancanın Ucuna Bayılırım 972 izlenme - 2 yıl önce Tabancanın ucuna bayılan bir kadın ve cinayet işlemek için sessizliğe ihtiyacı olan bir erkek, yolları yeşilçam'da keşişecek ve tabancalar tüfeğe dönüşecektir. Tabancanın işlevselliği konusunda bilindik gerçekler bilinmedik olacaktır. Türk sineması işte böyle bir deneyimdir.
Kısmetse Olur'da olgunlardan hoşlandığını söyleyen damat adayı kim? 00:44
Kısmetse Olur'da olgunlardan hoşlandığını söyleyen damat adayı kim? 814 izlenme - 2 yıl önce Kısmetse Olur'da dengeler değişiyor... Kısmetse Olur evine sürpriz bir isim geliyor! Kısmetse Olur hafta içi her gün 12:45'te Kanal D'de
Burcu Esmersoy - At Gibi Kadınlardan Hoşlanıyorum 02:27
Burcu Esmersoy - At Gibi Kadınlardan Hoşlanıyorum 773 izlenme - 2 yıl önce Güzel sunucu Burcu Esmersoy, TV 8'de yayınlanan 'Oylum Talu ile Anlatacaklarım Var' programına konuk oldu. Güzellik sırlarını anlatan Esmersoy, nasıl kadınları beğendiğini de açıkladı. At gibi kadınları beğendiğini söyleyen Esmersoy, "Ben Çağla Şikel gibi kadın beğeniyorum yani at gibi. At gibi bacaklar dipdiri memeler ve ceylan gibi gözler Çağla'yı o yüzden çok beğeniyorum" diye konuştu.
Aşk Nedir ? 03:53
Aşk Nedir ? 3.741 izlenme - 8 yıl önce dinleyip,okumadan qeçmeyin. biricik aşkımaa :)
Kocam Yalçın Çakır'dan Hoşlanıyor 00:32
Kocam Yalçın Çakır'dan Hoşlanıyor 156 izlenme - 2 yıl önce Hani bir an için Yalçın Abi'ye alıcı gözüyle baktım. Acaba dedim. Aslında fena da değil gibi lopipop gibi adamdır. Bende şahsen çok yakışıklıyımdır. Şan şöhret arttıkça, beğenilmek elbetteki artacaktır. Mesela ben böyle bir program sunsaydım benim de daha fazla talibim çıkacağına eminim. Tıklanma sayım konusunda yardımını esirgemeyen, 25000 leri bulmamı sağlayan benden imzalı resmimi isteyen sitedaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Bazı tıklanma eksikliği yaşayan arkadaşların eleştirileri benim şevkimi kırmayacaktır.
Hoşlandığım Erkeğin Yanında Ben (YOK ARTIK) 01:34
Hoşlandığım Erkeğin Yanında Ben (YOK ARTIK) 41 izlenme - 1 yıl önce Futbolu herkesten iyi bilen kız.
Avataria Tanıtımı Bölüm 1 03:50
Avataria Tanıtımı Bölüm 1 30 izlenme - 2 yıl önce Videomuzu Beğenin Sizinle Beraber Bir Sürü Videolar Çekelim 2.Bölümümüzü Daha İyi Yapmaya Çalışıcağız İyi Seyirler :)
 Hoşlandığım Kızın İlişki Durumunu Öğrendiğimde Ben. 00:06
Hoşlandığım Kızın İlişki Durumunu Öğrendiğimde Ben. 42 izlenme - 3 yıl önce Hoşlandığım Kızın İlişki Durumunu Öğrendiğimde Ben.