Hoşgeldiniz!

hostesler

İngiliz Hosteslerden Olay Video! 08:10
İngiliz Hosteslerden Olay Video! 6.710 izlenme - 5 yıl önce İngiliz Hosteslerden Olay Video!
Hostesler Uçuş Emniyetini Uçak İçin Değil Stadyum İçin Anlatırsa 01:49
Hostesler Uçuş Emniyetini Uçak İçin Değil Stadyum İçin Anlatırsa 3.508 izlenme - 3 yıl önce Emirates ekibinden Benfica stadında 65.000 taraftar önünde yaptığı "güvenlik video" gösterisi büyük ilgi gördü. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Birbirini Yıkayan Hostesler - British Airways 08:10
Birbirini Yıkayan Hostesler - British Airways 4.910 izlenme - 5 yıl önce Birbirini Yıkayan Hostesler - British Airways
Hosteslerin Kıyafet Defilesi (1979) 12:21
Hosteslerin Kıyafet Defilesi (1979) 811 izlenme - 8 ay önce TRT arşivinden yine güzel bir video karşımızda 1979 tarihli kayıtta hosteslerle röportaj ve kıyafet seçim defileleri görüntülenmiş.
Hostesler Yolculardan Nefret Ederse 01:09
Hostesler Yolculardan Nefret Ederse 3.744 izlenme - 3 yıl önce Hostesler yolculardan nefret ederse ne olur? Komik bir şekilde uçaklarda olan olayları anlatmışlar bu videoda.
Çıplak Hostes İçerikli Reklama Büyük Tepki 00:28
Çıplak Hostes İçerikli Reklama Büyük Tepki 539 izlenme - 10 ay önce Kazakistan'da uçak bileti satışı gerçekleştiren bir firmanın reklam filminde çırılçıplak hostesleri kullanması eleştirilere neden oldu.
Hostesler Hayır İçin Soyundu! 00:22
Hostesler Hayır İçin Soyundu! 2.263 izlenme - 6 yıl önce İrlanda'daki bir hava yolu şirketinde çalışan hostesler kamera karşısına geçti...
böyle hostesmi olur :))) 01:11
böyle hostesmi olur :))) 2.646 izlenme - 9 yıl önce seksi hostesler
Hostesler Bikini Giydi! 05:34
Hostesler Bikini Giydi! 2.330 izlenme - 6 yıl önce Avrupa'da en ucuz uçak biletleri ile tanınan İrlanda'daki Ryanair adlı hava yolu şirketinde çalışan 12 kabin görevlisi 2013 takvimi için seksi pozlar verdi. Şirket patronunun önerisi üzerine 12 kabin görevlisi bir hayır kurumuna destek sağlamak amacıyla gönüllü olarak kampanyaya katılarak, Güney Kıbrıs'taki Baf kentinde yapılan çekimlerde bikini ve iç çamaşırlarıyla poz verdi. Bastırılacak takvim ile 100 bin sterlin gelir toplanması beklenirken İngiliz reklam standartları kurumu Advertising Standards Authority'in geçen yıl çekimi tamamlanan 2012 takvimini cinsiyet ayrımcılığı yapıldığı gerekçesiyle incelemeye aldığı hatırlatıldı.
Hostesler Kamera Karşısında 05:34
Hostesler Kamera Karşısında 1.628 izlenme - 5 yıl önce Hostesler Kamera Karşısında
Turnike Yarışması - Tam Bölüm - 90'lar (45 dk) 45:25
Turnike Yarışması - Tam Bölüm - 90'lar (45 dk) 1.424 izlenme - 3 yıl önce Cenk Koray, Müjdat Gezen, Hayko, İbrahim Tatlıses, Gönül Yazar, Halit Kıvanç, Muazzez Ersoy gibi ünlü isimlerle birlikte keyifli bir doksanlar akşamına dönüş yapacaksınız. Keyifli seyirler.
Hostesler Takvim İçin Soyundu 01:23
Hostesler Takvim İçin Soyundu 1.331 izlenme - 8 yıl önce İrlanda havayolu şirketinin hostesleri, 2010 takvimi için soyununca ortalık karıştı!
hostesler uçağı nasıl temizler 02:00
hostesler uçağı nasıl temizler 921 izlenme - 7 yıl önce hostesler uçağı nasıl temizler
Bikinili Hostesler Uçak Temizliyor! 01:47
Bikinili Hostesler Uçak Temizliyor! 807 izlenme - 8 yıl önce bikinili hostesler uçak temizliyor..
Thy Uçağında Çocuklar İle Halay Çeken Hostesler  00:36
Thy Uçağında Çocuklar İle Halay Çeken Hostesler 113 izlenme - 1 yıl önce Maltepe Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik için Muş'un Varto ilçesinden İstanbul'a gelen "11 Köyün Koro ve Orkestrası" üyelerinin uçakta hosteslerle birlikte halay çekiyor.
Otomobil Fuarında Yürek Hoplatan Hostesler 00:50
Otomobil Fuarında Yürek Hoplatan Hostesler 135 izlenme - 1 yıl önce Japonya'da düzenlenen otomobil fuarında, ilginç kıyafetli hostesler, araçlardan daha fazla dikkat çekti.
Harlem Shake ile THY Protestosu 00:46
Harlem Shake ile THY Protestosu 180 izlenme - 3 yıl önce Yaklaşık 200 THY çalışanı, Genel Müdürlük binası önünde 'Harlem Shake' dansı eşliğinde protesto gösterisi yapmışlar. Yeni yeni protesto şekilleri icat etmek lazım tabi ki, hep bağır çağır slogan sıktı tabi bi yerde.
Thy Hosteslerinden 02:41
Thy Hosteslerinden "gezi" Eylemi! 65 izlenme - 5 yıl önce Türk Hava Yolları’nda başlattıkları grevi sürdüren Hava-İş Sendikası’na üye personel, eylemi sürdürdükleri alanda farklı bir etkinlik yaptı. Eylemciler, uçuklarda kabin görevlilerinin uçuş güvenliği için okuduğu mesajı eylemlerine uyarladı. Video mesajında, eleştirilerin odağında THY yönetimi yanı sıra, eylemlerine yeterli desteği vermedikleri medya da yer aldı.
Uçuşları İptal Olan Hosteslerin Kartopu Keyfi 01:11
Uçuşları İptal Olan Hosteslerin Kartopu Keyfi 11 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'u Atatürk Havalimanı'nda kar yağışı nedeniyle birçok sefer iptal oldu. Uçak altında kar topu oynayan hostesler ise ilginç görüntüler oluşturdu. İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışı Atatürk Havalimanı'nda birçok seferin iptal olmasına neden oldu. Ülkelerinde kar göremeyen Suudi Arabistan Havayoları'nın hostesleri ve pilotları sefer gecikince uçak altında kartopu oynadı. Kar yağışını görünce bol bol fotoğraf çektiren kabin ekibi, apronda çocuklar gibi eğlendi. Pilotların apronda geçen eğlenceli dakikaların ardından uçağa da kartopu götürdüğü görüldü. Öte yandan karla mücadele çalışmalarının sürdüğü havalimanında uçakların yanaştığı körüklerin önündeki çizgiler ise belirgin hale gelmesi için fırça ile temizlendi. ====================================================== İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi http://www.iha.com.tr İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/iha.com.tr https://twitter.com/ihacomtr https://instagram.com/ihacomtr/ https://plus.google.com/ ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
İşten çıkarılan hosteslerden THY'ye 'Harlem Shake'li tepki 00:46
İşten çıkarılan hosteslerden THY'ye 'Harlem Shake'li tepki 67 izlenme - 5 yıl önce Türk Hava Yolları'nda (THY) iş yavaşlatma eylemine katıldıkları için çıkarılan hostesler 'harlem shake' dansıyla THY'yi protesto etti.