Hoşgeldiniz!

Hötk Videoları İzle

Muebbet Muhabbet - Cenk Erdem - Ne? 00:21
Muebbet Muhabbet - Cenk Erdem - Ne? 831.736 izlenme - 2 yıl önce Cenk Durmazel ve Erdem Uygan'ın Müebbet Muhabbet programından kısa ve eğlenceli bir an. Erdem Bey, bir kelimeye başlayıp tam ortasında nasıl vazgeçileceğini, nasil sağ gösterip sol vurulabilecegini anlatıyor.
Cenk Erdem - Hötk - Neden Kimse Koşmuyor? 09:45
Cenk Erdem - Hötk - Neden Kimse Koşmuyor? 2.430 izlenme - 1 yıl önce Cenk & Erdem Beyler'in 2007 yılında yayınlanan ''HÖTK'' adlı programından bir haber.İyi seyirler efendim.
Cenk Erdem - Hötk - Soldan Dördüncü 02:30
Cenk Erdem - Hötk - Soldan Dördüncü 2.540 izlenme - 1 yıl önce Cenk ve Erdem'in 2007 yılında sundukları "hötk" adlı programda bir karpuzcunun kampanyasını kendine has tarzlarıyla yorumlamasını izleyeceksiniz.
Cenk Erdem - Hotk -  Turpanda Turizm 03:52
Cenk Erdem - Hotk - Turpanda Turizm 1.561 izlenme - 9 ay önce Cenk ve Erdem beylerin 24 tv (EP) de yayınlanan Hötk programından çok güzide bir bölüm.kendilerini yeniden televizyonlar da görmek ümidiyle.izliyoruz efenim.
Cenk & Erdem - Ceviz Gözlüm Al Yazmalım (HÖTK) 09:57
Cenk & Erdem - Ceviz Gözlüm Al Yazmalım (HÖTK) 1.442 izlenme - 1 yıl önce Cenk & Erdem Beyler'in 2007 yılında ''HÖTK'' adlı programından bir haber.Ablamız gözlerini 11 milim pörtleterek Guinness Rekorlar Kitabı'na girmiş.İyi seyirler efendim.
Cenk ve Erdem Beyler - Emmi Olarak Doğmak 05:20
Cenk ve Erdem Beyler - Emmi Olarak Doğmak 1.458 izlenme - 2 yıl önce 12 yaşındaki Emrah Maden'i ve tüm insanlığın imreneceği yeteneğini Cenk ve Erdem'in programında izliyoruz. Başka ne yazarım diye düşündüm durdum ama Emrah bende akıl bırakmadığı için pek bir şey bulamadım. Aybediyosunuzbuyrun.
Cenk & Erdem - İt Uyur 01:09
Cenk & Erdem - İt Uyur 556 izlenme - 1 yıl önce Cenk Erdem'in "Until it sleeps" şarkısına yaptıkları cover: İt uyur düşman uyumaz. Where do I take this pain of mine I run but it stays right by my side So tear me open, pour me out The things inside that scream and shout And the pain still hates me, so hold me until it sleeps
Cenk Erdem - Ester Abim 00:44
Cenk Erdem - Ester Abim 601 izlenme - 2 yıl önce Sevgili Cenk&Erdem ikilisinden Erkin Koray'ın meşhur ''Estarabim'' adlı şarkısının ''post-moderen'' yorumu sizlerle...''tarab'' kelimesi Arapça sevinç, mutluluk anlamına gelmekle beraber batı kültüründeki trans(vecd) halinin de karşılığıdır. Buradan hareketle ikilinin ortasındaki zamazingonun kendilerine neşe kaynağı olduğunu rahatlıkla söyleyebilir miyiz bilmem ama ben Darwin'in mezarında rahat uyuduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 0:33 sularında Cenk Bey'in bahsettiği ''saldırım'' hakkında ise bir fikrim yok elbette..!
cenk erdem hötk köye donuz baskını 03:32
cenk erdem hötk köye donuz baskını 1.353 izlenme - 6 yıl önce
Hötk - İnsan Yiyen Dev Yılanın Vahşeti 04:55
Hötk - İnsan Yiyen Dev Yılanın Vahşeti 314 izlenme - 1 yıl önce Televizyonda olan komik işlerden biriydi Hötk. Cenk ve Erdem Beyler doyumsuz muhabbetleriyle gündem dışı haberleri, nev-i şahıslarına münhasır şekilde yorumluyorlardı. Özlüyoruz.
HöTk - Cana Geleceğine Damacana Gelsin 07:14
HöTk - Cana Geleceğine Damacana Gelsin 407 izlenme - 2 yıl önce 24 TV’nin kurulduğu ilk günlerde başlayan HöTk yani Haberden önce tok karnına programından bir kesit. Cenk ve Erdem’in genel olarak haber ajanslarından haber niteliği taşımayan görüntüler üzerine gayet güzel bi muhabbetin olduğu program o dönemler 24 TV’yi izlememiz için tek nedendi. İyi seyirler..
Hötk - Donuz Baskını 01:32
Hötk - Donuz Baskını 343 izlenme - 2 yıl önce Hötk'ün en unutulmaz bölümlerinden biri olan donuz baskını bölümü kuponsuz, çekilişsiz, kurasız alkışlarlayaşıyorum.com' da. alkışlarlayaşıyorum.com - hötk lan hötk diyenlerin sitesi
HÖTK - Boğa Sohbetine Doyum Olmuyor 09:20
HÖTK - Boğa Sohbetine Doyum Olmuyor 214 izlenme - 1 yıl önce Cenk & Erdem'in 24'teki HÖTK programlarından bir haber. Boğa güreşlerinde yapılan röportaj esnasında bir kaçım uygulayan kaymakamın leziz maceraları.
Cenk & Erdem Hötk - Saldırgan Teyzelerin Dehşeti 05:08
Cenk & Erdem Hötk - Saldırgan Teyzelerin Dehşeti 269 izlenme - 2 yıl önce Mahalle çeşmesindeki su sırasında yeryer tansiyonun yükseldiği bir videoyu sizlerle paylaşmak istedim, saldırgan teyze süper güğüm hareketleriyle düşmanına korku dolu dakikalar yaşatıyor.
Hötk - İç Dış At Yıkama 04:25
Hötk - İç Dış At Yıkama 247 izlenme - 2 yıl önce Bu programı bileniniz var mı bilmem ama benim hoşuma gidiyordu ve bir kısmını eklemek istedim eğer istek olursa farklı kısımlarını da ekleyebilirim.
Cenk  Erdem Sürekli Dayak Yiyen Teyzeler 05:08
Cenk Erdem Sürekli Dayak Yiyen Teyzeler 378 izlenme - 4 yıl önce Hötk adlı programda Cenk ve Erdem evde kocalarından, dışarıda kadınlardan dayak yiyen teyzeleri yorumluyorlar
Cenk Erdem: Eurovision'a Katılmak Mecburi Mi? 07:42
Cenk Erdem: Eurovision'a Katılmak Mecburi Mi? 229 izlenme - 2 yıl önce Cenk Erdem Beylerin eurovision hakkındaki düşünceleri ve Kenan Doğulu ve şarkısına yaptıkları yorumlar.
HÖTK - Kadın Her Yaşta Güzeldir 06:58
HÖTK - Kadın Her Yaşta Güzeldir 98 izlenme - 1 yıl önce Hanımlar, siyasi partilerin az sayıda kadın milletvekili adayı göstermesi nedeniyle seslerini duyurabilmek için "Bıyık Kampanyası" düzenlemiş. Bu haberi Cenk ve Erdem Beyler yorumluyor efendim, izliyoruz. Not: Benim de adayım elma yanaklı, gürbüz teyze.
Hötk - Tören Gelir Hoş Gelir 08:46
Hötk - Tören Gelir Hoş Gelir 121 izlenme - 2 yıl önce İtfaiyecilik Haftası'nda Balıkesir'de düzenlenen töreni ve İtfaiye Müdürü'nün muhteşem şiirini Cenk Erdem Beyler yorumluyor.
cenk erdem - hötk - 8 olursa liverpool 03:37
cenk erdem - hötk - 8 olursa liverpool 229 izlenme - 5 yıl önce
HÖTK - E-Çay 08:02
HÖTK - E-Çay 62 izlenme - 2 yıl önce Çay ocağının siparişlerini MSN üzerinden almasını Cenk Erdem Beyler yorumluyor.
Cenk & Erdem - Haberin Nesi Var (HÖTK) 02:04
Cenk & Erdem - Haberin Nesi Var (HÖTK) 20 izlenme - 1 yıl önce Cenk & Erdem Beyler'in 2007 yılında yayınlanan ''HÖTK'' adlı programından bir haber.Muhabir dostumuz muhteşem ses tonu ile bizleri adeta büyülüyor.İyi seyirler efendim.