Hoşgeldiniz!

house of wax

house of wax fragmanı 2 00:37
house of wax fragmanı 2 602 izlenme - 7 yıl önce profesör henry jarrod'ın balmumu müzesinde partneriyle yaşadığı bir kavga sonucu yangın çıkar ve yangında profesörün tüm heykelleri yanar. partnerinin sigortadan para koparmak için çıkardığı yangından sonra profesörden haber alınamamıştır. bir gün partneri apartmanında kendini asmış olarak ölü bulunur.
house of wax fragmanı 1 00:52
house of wax fragmanı 1 319 izlenme - 7 yıl önce profesör henry jarrod'ın balmumu müzesinde partneriyle yaşadığı bir kavga sonucu yangın çıkar ve yangında profesörün tüm heykelleri yanar. partnerinin sigortadan para koparmak için çıkardığı yangından sonra profesörden haber alınamamıştır. bir gün partneri apartmanında kendini asmış olarak ölü bulunur.
house of wax fragmanı 3 02:19
house of wax fragmanı 3 282 izlenme - 7 yıl önce profesör henry jarrod'ın balmumu müzesinde partneriyle yaşadığı bir kavga sonucu yangın çıkar ve yangında profesörün tüm heykelleri yanar. partnerinin sigortadan para koparmak için çıkardığı yangından sonra profesörden haber alınamamıştır. bir gün partneri apartmanında kendini asmış olarak ölü bulunur.
house of wax fragmanı 4 00:44
house of wax fragmanı 4 139 izlenme - 7 yıl önce profesör henry jarrod'ın balmumu müzesinde partneriyle yaşadığı bir kavga sonucu yangın çıkar ve yangında profesörün tüm heykelleri yanar. partnerinin sigortadan para koparmak için çıkardığı yangından sonra profesörden haber alınamamıştır. bir gün partneri apartmanında kendini asmış olarak ölü bulunur.
house of wax fragmanı 6 02:24
house of wax fragmanı 6 124 izlenme - 7 yıl önce profesör henry jarrod'ın balmumu müzesinde partneriyle yaşadığı bir kavga sonucu yangın çıkar ve yangında profesörün tüm heykelleri yanar. partnerinin sigortadan para koparmak için çıkardığı yangından sonra profesörden haber alınamamıştır. bir gün partneri apartmanında kendini asmış olarak ölü bulunur.
house of wax fragmanı 5 00:30
house of wax fragmanı 5 120 izlenme - 7 yıl önce profesör henry jarrod'ın balmumu müzesinde partneriyle yaşadığı bir kavga sonucu yangın çıkar ve yangında profesörün tüm heykelleri yanar. partnerinin sigortadan para koparmak için çıkardığı yangından sonra profesörden haber alınamamıştır. bir gün partneri apartmanında kendini asmış olarak ölü bulunur.