Hoşgeldiniz!

how are you

Türk Liderlerin İngilizce Seviyeleri (Havaryuuu) 00:29
Türk Liderlerin İngilizce Seviyeleri (Havaryuuu) 65.973 izlenme - 2 yıl önce Liderlerimiz arasında ingilizce seviyeleri üzerine hoş bir değerlendirme yapılmış.. keyifle izledim.. keyifle izleyin..
Aydın Aydın - How Are You? 03:05
Aydın Aydın - How Are You? 1.138 izlenme - 3 yıl önce Hayata kainat penceresinden bakmayı becerebilmiş nadir sanatçılarımızdan olan Aydın Aydın, iflah olmaz bir çevre dostu olmasının yanı sıra, dünya barışının sağlanması ve medeniyetler arası dostluk köprülerinin kurulması hususunda da hassas duyargalara sahip. Tüm bunlar yetmezmiş gibi, bir yandan laptop önünde sazını tıngırdatarak kulaklarımızın pasını silerken, bir yandan da domain isimleri sayıklayarak bilişim teknolojilerinin önemine dikkat çeken bu çok yönlü insana daha fazla kulak vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Sözlerime sitemizin güzide yöneticilerinden roleksoglu'nun harika bir tespitini hatırlatarak son vereyim: "Aydın Aydın, Türkiye'nin Duran Duran'ıdır."
DOĞUM BORÇLANMASI BAŞVURULARI BAŞLADI 01:27
DOĞUM BORÇLANMASI BAŞVURULARI BAŞLADI 1.476 izlenme - 7 yıl önce borçlanma
Friends - 'How You Doin?' (Joey) 01:19
Friends - 'How You Doin?' (Joey) 271 izlenme - 3 yıl önce 1994 yapımı harika bir Amerikan dizisi olan Friends'in efsane karakterlerinden Joey'in onunla özdeşleşen kız tavlama repliği.
Hello Ozan'lı Eğlence Programı (90'lar) 03:15
Hello Ozan'lı Eğlence Programı (90'lar) 208 izlenme - 3 yıl önce Ozan Demir Alp 'i meşhur eden,onu Hello Ozan olarak tanımamıza sebep olan 'Hello ' adlı yer yer ingilizce kelimelerle süslü hit parçasını herkes hatırlar sanırım.90lara ait ;Atv de yayınlanan bir eğlence programında bu şarkının klibi tadında; takım elbiseler, döpiyesler içerisinde edilen çeşitli danslara tanık olacağız. Bir de siyahlı abla var ki onun tek amacının esnek ve kıvrak dans figürleri sayesinde; sağ tarafta farklı tarzıyla dikkat çekme çabası içerisinde olan kravatlı ve gömlekli abimizi örtbas etmek ,dikkati kendi üstünde toplamak olduğu kanaatindeyim.
How are you? I´m Thirsty, Hungry and Sick | Nasılsın? | Ben, Susuz Aç ve Hastayım 03:34
How are you? I´m Thirsty, Hungry and Sick | Nasılsın? | Ben, Susuz Aç ve Hastayım 63 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar için eğitimli: How are you? I´m Thirsty, Hungry and Sick | English for Kids | Nasılsın? | Ben, Susuz Aç ve Hastayım | Çocuklar için İngilizce... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Various Artists - How Are You? 04:54
Various Artists - How Are You? 25 izlenme - 6 yıl önce