Hoşgeldiniz!

how it's made

Nasıl Yapılır? - Ankara Simidi 02:11
Nasıl Yapılır? - Ankara Simidi 974 izlenme - 3 yıl önce İzmir'in boyozu kadar forsu olmasa da Ankara'nın simidinin kendine has bir tadı vardır bilenler bilir; yapılışını izliyoruz.. (Not: "Ankara'nın Bağları"nın 8-bit versiyonunu bulamadım maalesef)
CD - Mozarella Peyniri - Külotlu Çorap - Floresan Lamba 22:31
CD - Mozarella Peyniri - Külotlu Çorap - Floresan Lamba 783 izlenme - 4 yıl önce Belgeselimizin bu bölümünde CD, Mozarella Peyniri, Külotlu Çorap ve Floresan Lambanın nasıl yapıldığını öğreniyoruz.
Zımba - Güvenlik Camı - Kumaş - Bisiklet 22:25
Zımba - Güvenlik Camı - Kumaş - Bisiklet 403 izlenme - 4 yıl önce Belgeselimizin bu bölümünde Zımba, Güvenlik Camı, Kumaş ve Bisikletin nasıl yapıldığını öğreniyoruz.
Hologram - Paket Baskısı - Deri Kültürü - Konserve Mısır 22:27
Hologram - Paket Baskısı - Deri Kültürü - Konserve Mısır 309 izlenme - 4 yıl önce Belgeselimizin bu bölümünde Hologram, Paket Baskısı, Deri Kültürü ve Konserve Mısırın nasıl yapıldığını öğreniyoruz.
Duyma Cihazı - 3 Boyutlu Yapboz - Lastik Paspas - Tuvalet 22:24
Duyma Cihazı - 3 Boyutlu Yapboz - Lastik Paspas - Tuvalet 231 izlenme - 4 yıl önce Belgeselimizin bu bölümünde Duyma Cihazı, 3 Boyutlu Yapboz, Lastik Paspas ve Tuvaletin nasıl yapıldığını öğreniyoruz.
Kağıt - Kot Pantolon - Bilgisayar - Cam Plaka 22:22
Kağıt - Kot Pantolon - Bilgisayar - Cam Plaka 217 izlenme - 4 yıl önce Belgeselimizin bu bölümünde Kağıt, Kot Pantolon, Bilgisayar ve Cam Plakanın nasıl yapıldığını öğreniyoruz.
Kamyon - Yapışkanlı Bandaj - Bilgisayar Devre Kartı - İçki 22:26
Kamyon - Yapışkanlı Bandaj - Bilgisayar Devre Kartı - İçki 205 izlenme - 4 yıl önce Belgeselimizin bu bölümünde Kamyon, Yapışkanlı Bandaj, Bilgisayar Devre Kartı ve İçkinin nasıl yapıldığını öğreniyoruz.
Çelik - Elma Suyu - İniş Takımları - Kozmetik 22:26
Çelik - Elma Suyu - İniş Takımları - Kozmetik 190 izlenme - 4 yıl önce Belgeselimizin bu bölümünde Çelik, Elma Suyu, İniş Takımları ve Kozmetiğin nasıl yapıldığını öğreniyoruz.
Kayak - Güvenlik Çizmesi - Elektronik İşaretler - Kahvaltılık Gevrek 22:24
Kayak - Güvenlik Çizmesi - Elektronik İşaretler - Kahvaltılık Gevrek 135 izlenme - 4 yıl önce Belgeselimizin bu bölümünde Kayak, Güvenlik Çizmesi, Elektronik İşaretler ve Kahvaltılık Gevreğin nasıl yapıldığını öğreniyoruz.