Hoşgeldiniz!

how to basic

How To Basic Olacak O Kadar Versiyon 05:46
How To Basic Olacak O Kadar Versiyon 5.589 izlenme - 2 ay önce Efsane komedi/hiciv programı Olacak O Kadardan komik bir kesit. Bu sayede hem Levent Kırcayıda anmış olalım
Nasıl Mastürbasyon Yapılır? - İsraf Adam 02:12
Nasıl Mastürbasyon Yapılır? - İsraf Adam 31.943 izlenme - 2 yıl önce Bizimki yine konuşturmuş sanatını, videoda dolaylı olarak anlatılmak istenen şeyler mevcut, izleyelim efendim.
Öz İsraf Adam Öztürk Serengil 04:17
Öz İsraf Adam Öztürk Serengil 1.554 izlenme - 3 ay önce HowToBasic kanalıyla yayın yapan, türkçeye israf adam olarak birilerinin çevirdiği youtuber'ın Öztürk Serengil veya Aydemir Akbaş filmlerinden esinlendiğini hep çevreme anlatırdım, bu gün bir kanıtla karşınızdayım.
İsraf Adam - Nasıl Seks Yapılır? 01:57
İsraf Adam - Nasıl Seks Yapılır? 8.894 izlenme - 2 yıl önce İsraf Adam'ın yine sürüsüyle mallıklar içeren ayrı ve yeni bir videosu. Arkadaşımızın gerçekten ufku çok geniş bir o kadar da yaratıcı.
İsraf Adam - Tüy Dökücü Krem Tarifi 02:52
İsraf Adam - Tüy Dökücü Krem Tarifi 1.353 izlenme - 2 yıl önce Gereken Malzemeler: 1 koli yumurta, 1 ad sosis, 1 ad salam, alabildiğine zeytin yağı, bebek yağı, süzme bal, çilek, 1 kg et, tuz, çeşitli ebatlarda oyuncak bebek vb. saçmasapan şeyler.
İsraf Adam - Karın Kası Nasıl Yapılır ? 02:15
İsraf Adam - Karın Kası Nasıl Yapılır ? 1.331 izlenme - 2 yıl önce 2 dk da six pack nasıl yapılır israf adam anlatıyor. 3 ay gittiğim fitnesstan bu kadar verim alamadım ben :(
İsraf Adam - Miley Cyrus Gibi Twerk Nasıl Yapılır? 00:48
İsraf Adam - Miley Cyrus Gibi Twerk Nasıl Yapılır? 1.324 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda ünlenen Miley Cyrus ve twerk dansını israf adam her zamanki gibi yumurtalarıyla elden geçirmiş..İzleyelim.. Miley Cyrus için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/143589/miley-cyrus-vmade-twerk-yapmak
İsraf Adam - KFC Tavuğu Nasıl Yapılır 02:47
İsraf Adam - KFC Tavuğu Nasıl Yapılır 1.325 izlenme - 2 yıl önce Eşsiz yemek bilgisine sahip olan israf bugün bize Kfc tavuğunun nasıl yapıldığını anlatıyor.
İsraf Adam - Evde Big Mac Nasıl Yapılır? 02:02
İsraf Adam - Evde Big Mac Nasıl Yapılır? 1.391 izlenme - 2 yıl önce İsraf adam yine iş başında. Biliyorum Big Mac yapmak için can atıyorsunuz.
İsraf Adam - Tavuk Nasıl Diriltilir 02:17
İsraf Adam - Tavuk Nasıl Diriltilir 971 izlenme - 2 yıl önce İsraf adam bu sefer Chuck Norris abimizin yardımıyla ölü bir tavuğu diriltiyor.
İsraf Adam - Laptop Nasıl Tamir Edilir? 00:30
İsraf Adam - Laptop Nasıl Tamir Edilir? 631 izlenme - 2 yıl önce howtobasic(aka israf adam) kardeşimiz bu sefer de laptop tamiri nasıl yapılır gayet açıklayıcı bir şekilde gösteriyor.
İsraf Adam - Google+ Youtube'dan Nasıl Kaldırılır? 02:11
İsraf Adam - Google+ Youtube'dan Nasıl Kaldırılır? 302 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde muzdarip olduğumuz Youtube'daki Google+ dayatmasına farklı bi açıdan değinmiş israf adam efenim. İzleyelim...
İsraf Adam - Dünya Kupası Nasıl Kazanılır? 01:59
İsraf Adam - Dünya Kupası Nasıl Kazanılır? 248 izlenme - 2 yıl önce İsraf adam olarak tanıdığımız Youtube'da "HowToBasic" adıyla yumurtaları ziyan eden abimiz, Dünya Kupası'nın başlamasıyla birlikte takımlara Dünya Kupasının nasıl kazanılacağını öğretmiş. Sinir olarak izliyoruz..
İsraf Adam - Nasıl İçki İçilir 02:19
İsraf Adam - Nasıl İçki İçilir 187 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum ahalisi olarak kulaklarını çok çınlattığımız İsraf Adam abimiz bu sefer videosunda nasıl içki içileceğini anlatmış. Nedendir bilinmez ama ben içkiyi bacağının aracılığıyla döktüğünde güldüm lan. Ben psikopatım galiba..
Sallama Çay Nasıl Yapılır? - Yerli Yapım 01:04
Sallama Çay Nasıl Yapılır? - Yerli Yapım 90 izlenme - 2 yıl önce İsraf adamın Türk versiyonu. Peki bu adam çayın içine yumurta mı kırıyor? eliyle domates mi mıncıklıyor ya da ortalığın amına mı koyuyor? cevabı videoda izleyelim efenim.
İsraf Adam - Ice Tea Nasıl Yapılır? 00:51
İsraf Adam - Ice Tea Nasıl Yapılır? 89 izlenme - 2 yıl önce YouTube`nin ilginç kanallarından birisi olan How To Basic, bize nasıl ice tea yapılacağını göstermiş. Hem de ne yapmak...