Hoşgeldiniz!

How To Train Your Dragon

How To Train Your Dragon 2 (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin) Official Trailer 02:28
How To Train Your Dragon 2 (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin) Official Trailer 52.471 izlenme - 4 yıl önce ‘Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2’nin Fragmanı Yayınlandı İlk filmi çok beğenilen 'Ejderhanı Nasıl Eğitirsin'in ikinci filminin fragmanı yayınlandı. İkinci filmde genç kahraman Hiccup, Cate Blanchett’in seslendirdiği annesi Valka ile tanışıyor. DreamWorks yapımının oyuncu kadrosunda Gerard Butler, Kristen Wiig, Jonah Hill ve America Ferrera gibi isimler bulunuyor. ‘Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2’nin 20 Haziran 2014'te vizyondaki yerini alması bekleniyor.
How to Train Your Dragon 2 (Fragman) 02:29
How to Train Your Dragon 2 (Fragman) 24.723 izlenme - 4 yıl önce How to Train Your Dragon 2 Fragman
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 – (2014) – Türkçe Dublaj Fragmanı 01:49
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 – (2014) – Türkçe Dublaj Fragmanı 21.859 izlenme - 5 yıl önce EJDERJANI NASIL EĞİTİRSİN üçlemesinin ikinci bölümünde Hıçkıdık ve Dişsiz’in olağanüstü dünyalarına geri dönüyor, Berk Adası’nda ejderhaları ve vikingleri bir araya getirmelerinden 5 sene sonrasına gidiyoruz. Astrid, Südüklü ve ekibin geri kalanı adanın yeni popüler sporu olan ejderha yarışlarına katılmak için birbirlerini gaza getirirken, ayrılmaz ikilimiz gökyüzünde maceradan maceraya atılıyor ve keşfedilmemiş yerlerin haritasını çıkarıp yeni dünyalar keşfediyorlar. İki kafadar maceralarından birinde kendilerini, yüzlerce yeni vahşi ejderhaya ve gizemli Ejderha Binicisine ev sahipliği yapan buzdan bir mağarada, barışı korumak üzere çıkan bir savaşın ortasında buluyorlar.
How to Train Your Dragon 2 (fragman) 02:28
How to Train Your Dragon 2 (fragman) 12.093 izlenme - 4 yıl önce How to Train Your Dragon 2 (fragman) How to Train Your Dragon 2 opens in theaters on June 20, 2014. Cast: Jay Baruchel, Craig Ferguson, America Ferrera, Kit Harington, Gerard Butler, Jonah Hill, Kristen Wiig, Christopher Mintz-Plasse, T.J. Miller The thrilling second chapter of the epic How To Train Your Dragon trilogy brings back the fantastic world of Hiccup and Toothless five years later. While Astrid, Snotlout and the rest of the gang are challenging each otehr to dragon races (the island's new favourite contact sport), the now inseparable pair journey through the skies, charting unmapped territories and exploring new worlds. When one of their adventures leads to the discovery of a secret ice cave that is home to hundreds of new wild dragons and the mysterious Dragon Rider, the two friends find themselves at the center of a battle to protect the peace. How to Train Your Dragon 2 trailer courtesy 20th Century Fox.
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Tanıtım Fragman 01:50
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Tanıtım Fragman 14.858 izlenme - 5 yıl önce Seslendirme kadrosunda Gerard Butler, Jonah Hill, Jay Baruchel, Kit Harington, America Ferrera gibi isimlerin yer aldığı How To Train Your Dragon 2 filminin tanıtım fragmanı.
How To Train Your Dragon 2 (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin) Official Trailer 2 02:30
How To Train Your Dragon 2 (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin) Official Trailer 2 9.080 izlenme - 4 yıl önce ‘Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 (How to Train Your Dragon 2) filminin 3. fragmanı yayınlandı! EJDERJANI NASIL EĞİTİRSİN üçlemesinin ikinci bölümünde Hıçkıdık ve Dişsiz’in olağanüstü dünyalarına geri dönüyor, Berk Adası’nda ejderhaları ve vikingleri bir araya getirmelerinden 5 sene sonrasına gidiyoruz. Astrid, Südüklü ve ekibin geri kalanı adanın yeni popüler sporu olan ejderha yarışlarına katılmak için birbirlerini gaza getirirken, ayrılmaz ikilimiz gökyüzünde maceradan maceraya atılıyor ve keşfedilmemiş yerlerin haritasını çıkarıp yeni dünyalar keşfediyorlar. İki kafadar maceralarından birinde kendilerini, yüzlerce yeni vahşi ejderhaya ve gizemli Ejderha Binicisine ev sahipliği yapan buzdan bir mağarada, barışı korumak üzere çıkan bir savaşın ortasında buluyorlar. ‘Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 (How to Train Your Dragon 2) filminin 3. fragmanı aşağıda yer almaktadır.
  How to Train Your Dragon 2 (2014) – Fragmanı 01:54
How to Train Your Dragon 2 (2014) – Fragmanı 8.424 izlenme - 5 yıl önce How to Train Your Dragon üçlemesinin heyecan verici ikinci filmi bizi yeniden Hıçkırık ve Dişsiz’in fantastik dünyasına beş yıl aradan sonra geri götürecek. Astrid, Snoutlout ve grubun geri kalanı ejderha yarışlarında birbirleriyle yarışırken, ayrılmaz ikili yolculuklara çıkıyor, bilinmeyen yerlere gidip yeni dünyaları keşfediyor. Maceralarından biri onları yüzlerce vahşi ejderhanın ve gizemli Ejderha Sürücüsü’nün yuvası olan gizli bir buz mağarasına sürüklüyor. İki dost kendilerini barışı korumak için bir savaşın ortasında buluyor.
how to train your dragon fragman 02:30
how to train your dragon fragman 9.079 izlenme - 8 yıl önce gerard butler ve jonah hill gibi ünlü isimlerin seslendirmede yer aldığı how to train your dragon filminin ilk fragmanı...
how to train your dragon fragmanı 2 00:57
how to train your dragon fragmanı 2 6.045 izlenme - 7 yıl önce cressida cowell'ın romanından uyarlanan film iri yarı vikinglerin ve vahşi ejderhaların efsanevi dünyasında geçiyor. ejderha savaşının bir yaşam tarzı olduğu berk adasında yaşayan bir genç yaralı bir ejderhayla karşılaşır ve dünyası alt üst olur. ikili daha sonra iyi arkadaş olacaktır.
ejderhanı nasıl eğitirsin 02:25
ejderhanı nasıl eğitirsin 3.838 izlenme - 8 yıl önce ejderhanı nasıl eğitirsin
How To Train Your Dragon 2 - Ejderha Yarışı Sahnesi 01:00
How To Train Your Dragon 2 - Ejderha Yarışı Sahnesi 1.115 izlenme - 4 yıl önce How To Train Your Dragon 2 - Ejderha Yarışı Sahnesi
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Fragman How To Train Your Dragon 2 Trailer 2014-[HD] 02:36
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Fragman How To Train Your Dragon 2 Trailer 2014-[HD] 1.650 izlenme - 4 yıl önce Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Fragman How To Train Your Dragon 2 Trailer 2014-[HD] Hiccup ve Toothless’ın başarılı bir şekilde ejderhaları ve Berk adasındaki vikingleri birleştirmesinin üstünden beş yıl geçmiştir. Maceralarından biri, yüzlerce yeni vahşi ejderhanın ve gizemli Dragon Rider’ın evi olan gizli bir buz mağarasının keşfine sebep olunca, iki arkadaş kendisini huzuru korumak için bir savaşın ortasında bulur. Şimdi Hiccup ve Toothless, yalnızca birlikte hem insanlığın hem de ejderhaların geleceğini değiştirmek için gereken güce sahip olduklarını anlayınca inandıkları şey için ayakta durmalıdır.
How To Train Your Dragon - Opening Scene (2014) Gerard Butler HD 05:31
How To Train Your Dragon - Opening Scene (2014) Gerard Butler HD 1.139 izlenme - 4 yıl önce How To Train Your Dragon - Opening Scene (2014) Gerard Butler HD
How to Train Your Dragon 2 Fragman 02:41
How to Train Your Dragon 2 Fragman 1.011 izlenme - 4 yıl önce How to Train Your Dragon 2 Fragman
How To Train Your Dragon Music 11:55
How To Train Your Dragon Music 874 izlenme - 4 yıl önce How To Train Your Dragon Music
Where No One Goes - How To Train Your Dragon 2 02:53
Where No One Goes - How To Train Your Dragon 2 1.080 izlenme - 4 yıl önce Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Deki İlk Şarkılardan Biriydi Ve Harika Bir Şarkı
how to train your dragon fragmanı 18 00:30
how to train your dragon fragmanı 18 1.502 izlenme - 7 yıl önce cressida cowell'ın romanından uyarlanan film iri yarı vikinglerin ve vahşi ejderhaların efsanevi dünyasında geçiyor. ejderha savaşının bir yaşam tarzı olduğu berk adasında yaşayan bir genç yaralı bir ejderhayla karşılaşır ve dünyası alt üst olur. ikili daha sonra iyi arkadaş olacaktır.
How To Train Your Dragon Suite 11:55
How To Train Your Dragon Suite 482 izlenme - 4 yıl önce How to Train Your Dragon Suite Little mix i did for fun of various tracks from the HTTYD soundtracks. :) Original music composed by John Powell. Disclaimer: ...
How To Train Your Dragon 2 Official Opening Scene (2014) - Animation Sequel Hd 05:45
How To Train Your Dragon 2 Official Opening Scene (2014) - Animation Sequel Hd 450 izlenme - 4 yıl önce How To Train Your Dragon 2 Official Opening Scene (2014) - Animation Sequel Hd
How To Train Your Dragon 2 Clip 01:00
How To Train Your Dragon 2 Clip 350 izlenme - 4 yıl önce How To Train Your Dragon 2 Clip "dragon Racing" (2014) Gerard Butler Hd
how to train your dragon fragmanı 4 00:56
how to train your dragon fragmanı 4 699 izlenme - 7 yıl önce cressida cowell'ın romanından uyarlanan film iri yarı vikinglerin ve vahşi ejderhaların efsanevi dünyasında geçiyor. ejderha savaşının bir yaşam tarzı olduğu berk adasında yaşayan bir genç yaralı bir ejderhayla karşılaşır ve dünyası alt üst olur. ikili daha sonra iyi arkadaş olacaktır.
How To Train Your Dragon 2 - Harita Çizim Sahnesi 00:32
How To Train Your Dragon 2 - Harita Çizim Sahnesi 321 izlenme - 4 yıl önce How To Train Your Dragon 2 - Harita Çizim Sahnesi
How To Train Your Dragon 2 | trailer #2 US (2014) 02:49
How To Train Your Dragon 2 | trailer #2 US (2014) 277 izlenme - 4 yıl önce
how to train your dragon fragmanı 3 00:40
how to train your dragon fragmanı 3 538 izlenme - 7 yıl önce cressida cowell'ın romanından uyarlanan film iri yarı vikinglerin ve vahşi ejderhaların efsanevi dünyasında geçiyor. ejderha savaşının bir yaşam tarzı olduğu berk adasında yaşayan bir genç yaralı bir ejderhayla karşılaşır ve dünyası alt üst olur. ikili daha sonra iyi arkadaş olacaktır.
how to train your dragon fragmanı 1 00:45
how to train your dragon fragmanı 1 397 izlenme - 7 yıl önce cressida cowell'ın romanından uyarlanan film iri yarı vikinglerin ve vahşi ejderhaların efsanevi dünyasında geçiyor. ejderha savaşının bir yaşam tarzı olduğu berk adasında yaşayan bir genç yaralı bir ejderhayla karşılaşır ve dünyası alt üst olur. ikili daha sonra iyi arkadaş olacaktır.
How To Train Your Dragon 2 Instagram Fragmanı 00:10
How To Train Your Dragon 2 Instagram Fragmanı 181 izlenme - 4 yıl önce How To Train Your Dragon 2 Instagram Fragmanı
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 (how To Train Your Dragon 2) Türkçe Dublajlı Fragman 02:24
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 (how To Train Your Dragon 2) Türkçe Dublajlı Fragman 213 izlenme - 4 yıl önce Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 (how To Train Your Dragon 2) Türkçe Dublajlı Fragman
How To Train Your Dragon 2 - First 5 Minutes [ Hd] 05:31
How To Train Your Dragon 2 - First 5 Minutes [ Hd] 199 izlenme - 4 yıl önce How To Train Your Dragon 2 - First 5 Minutes [ Hd]
How to Train Your Dragon 2 - Official Trailer #3 (2014) HD 02:29
How to Train Your Dragon 2 - Official Trailer #3 (2014) HD 144 izlenme - 4 yıl önce How to Train Your Dragon 2 - Official Trailer #3 (2014) HD
How To Train Your Dragon 2 Kısa Fragman 2 Kısa Fragman 00:14
How To Train Your Dragon 2 Kısa Fragman 2 Kısa Fragman 124 izlenme - 4 yıl önce How To Train Your Dragon 2 Kısa Fragman