Hoşgeldiniz!

Hristiyan Videoları İzle

Bize Bir Çocuk Doğacak - Türkçe Hristiyan İlahisi 05:13
Bize Bir Çocuk Doğacak - Türkçe Hristiyan İlahisi 2.674 izlenme - 3 hafta önce Altınözü Ä°sa Mesih Kilisesi'ndeki Noel kutlama programından bir kesit. Çünkü bize bir çocuk doÄŸacak, Bize bir oÄŸul verilecek. Yönetim onun omuzlarında olacak. Onun adı Harika Öğütçü, Güçlü Tanrı, Ebedi Baba, Esenlik Önderi olacak. YeÅŸaya 9:6
Hristiyanlar Neden Muhammed'in Peygamber Olduğuna İnanmaz? 09:44
Hristiyanlar Neden Muhammed'in Peygamber Olduğuna İnanmaz? 4.424 izlenme - 7 ay önce Girne Kilisesi pastörü Kemal Başaran'ın çektiği üç bölümlük video serisinin ikincisidir. İlki ve üçüncüsü buraya yüklendi fakat bu bölüm es geçildi. Muhammed'in peygamber olamayacağına dair gerekçeler ileri sürülüyor, Kitab-ı Mukaddes'i okuyanlar Başaran'ı tasdik edecektir.
Türklerde İman Yok Hristiyanlar Daha İyi 01:10
Türklerde İman Yok Hristiyanlar Daha İyi 6.676 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Özdemir'in 5N1K programı için hazırladığı özel dosya "Umuda Yolculuğun Otobanı" programında botlarla yunan adalarına geçmek için bekleyen göçmenlerle yapılan röportajlarda hepsinin ortak şikayeti çalıştıkları paraları alamamalarıydı. şimdi Cuma'ları kaçırmayan aksatmadan oruç tutup tutmayanlara saldıran pek dindar pek bi muhafazakar esnafımızın mülteci seviciliğin altında yatan nedeni daha iyi anlıyoruz.ağzını açınca muhacir ensar muhabbeti yapan adamların aslında kan emici bir vampir olduğu anlaşılıyor.
The Shameless(US) Dinler Sahnesi 01:44
The Shameless(US) Dinler Sahnesi 3.216 izlenme - 1 yıl önce Shameless dizisinin 6. sezonunda yer alan bu sahneden çok keyif aldım. Şarkının linki https://www.youtube.com/watch?v=BiUDMl71xjI
Shepherd Bushiri'nin Havada Yürümesi 01:17
Shepherd Bushiri'nin Havada Yürümesi 4.980 izlenme - 2 yıl önce Zimbabwe'li "Peygamber" Shepherd Bushiri'nin tamamen gerçek havada yürüyüş videosunu izliyoruz ve ibret alıyoruz.
Cemaati Beklemeyen Tren 00:58
Cemaati Beklemeyen Tren 2.638 izlenme - 1 yıl önce Demekki treni kullanan adam hristiyan adamlar namazını bitirsin 5 10 dakika geç kalk ne olcak Yeni videolar için kanalım abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
400 Bin Euro Karşılığında Müslümanlıkta Jübile Yapan Dayı 01:39
400 Bin Euro Karşılığında Müslümanlıkta Jübile Yapan Dayı 91 izlenme - 2 hafta önce Arkadaşının kamerasına açıklamalarda bulunan dayı; o paraya bırak ismimi, cismimi bile değiştiririm diyor.
Hristiyan Haklı Değil Mi ? 05:10
Hristiyan Haklı Değil Mi ? 5.468 izlenme - 2 yıl önce Müslüman ve Hristiyan iki gencin karşılıklı soruları, dinlerinin gereklilikleri (İbadetleri) ve yaşamları arasındaki farklar. Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Ayin Sırasında Fatiha Okuyan Papaz 01:07
Ayin Sırasında Fatiha Okuyan Papaz 4.008 izlenme - 2 yıl önce ayin sırasında fatiha okuyan papaz neden niçin yaptıgını bilmesek te garip bi durum...
Tuğçe Kazaz: CHP'ye Tepki Olarak Hristiyan Oldum 01:22
Tuğçe Kazaz: CHP'ye Tepki Olarak Hristiyan Oldum 4.245 izlenme - 2 yıl önce Tuğçe Kazaz, Cüneyt Özdemir'in sunduğu 5N 1K'da neden Hristiyan olduğunu açıkladı. Kazaz, CHP zihniyetine tepki olarak Hristiyan olduğunu anlattı. Tuğç Kazaz, Kanal D ekranlarında Cüneyt Özdemir'in hazırlayıp sunduğu 5N1K programına konuk oldu. Program boyunca Cüneyt Özdemir ile görüş ayrılıklarına düşen Tuğçe Kazaz İslm'ı neden bıraktığından ve daha sonr neden İslamiyet'e döndüğünü de açıkladı. "CHP'YE TEPKİ OLARAK HRİSTİYAN OLDUM" Tuğçe Kazaz programda, neden Hristiyan olduğunu şu sözlerle açıkladı: "Tepkisel bir seçimdi benimki. Ben bunu daha önce de açıkladım. Eski Türkiye'nin bizlere daha batılı bir zihniyetin getirdiği bir eğitim sisteminin sonucunda bu oldu. İttihat Terakki zihniyeti bizi dizden uzaklaştırdı. Dini bize öcü gibi gösterdi. Belli kalıplar üzerine kuruldu din. Üzerime bir realite dayatıldığı için ve kendi arayışım sonucunda tepkisel olarak bir zihniyete karşı din değiştirdim. Ben buna Cumhuriyet Halk Partisi zihniyeti de diyorum." ÖZDEMİR GÜLDÜ Tuğçe Kazaz'ın bu sözleri üzerine Cüneyt Özdemir gülerek tepki verdi. "ÜSTÜME ÇOK GELDİLER" Yıllarca dinin slınd belli klıplr üzerinde anlatıldığını ve buna krşın kendisinin de bir tepkisel cevap verdiğini belirten Kazaz, din değişikliği konusunda dönemlerde yanlış yapmış olduğunu da itiraf etti. Kazaz, Hıristiyanlığı seçtiği dönemde bir din ryışınd olduğunu ve o dönemlerde de üstüne çok gelindiği için Hristiyan olduğunu anlattı . "HRİSTİYANLIKLA KAYNAŞAMADIM" Tam anlamı il hiçbir zaman Hristiyan olmdığını ve kaynaşamadığını anlatan Tuğçe Kazaz, sonunda yine doğruyu bulduğunu açıkladı . "HUZURU MÜSLÜMANLIKTA BULDUM" Hiçbir zaman putperest olmadığını m tüm dinleri araştırarak huzuru n sonunda yine Müslümanlık'ta bulduğunu söylyn Tuğçe Kazaz, aynı zamanda prgramda kıldığı namaz içinde açıklama yaptı. Orada bir bilgi verdiğini ama bunun çarpıltıldığına dair çıklmlr yaptı. "BU BENİM İLE ALLAH ARASINDA" Tuğçe Kazaz Cüneyt Özdemir'in "Namaz kılıyor musunuz?" sorusuna ise "Bu benim ile Allah rsınd geçen özel bir konu" diyerek ynıtladı "ATATÜRK'Ü BU YÜZDEN SEVMİYORLAR" Atatürk'ün svilmm nedenlerini ise gnl olrk ise dh önce kapalı bayanların birçk haklarından mahrum kalmalarına bağladı ve nların bu yptırımlr ile aslında zorl Atatürk'ün svilmmsini sağlandı dedi. Kazaz ayrıca Atatürk'ü sevdiğini ve saygı duyduğunu açıkladı.
Hristiyanlardan Kontra - Senin İlk Sevgilinin İsmi İsa'dır 04:38
Hristiyanlardan Kontra - Senin İlk Sevgilinin İsmi İsa'dır 982 izlenme - 7 ay önce Yaşam bizlere çok tatlı gelir ve ebediyen yok olmaktan korktuğumuz için de ölüm sonrası yaşama tutunuruz. Hiçbir şey sihirli değnek değercesine yok olmaz, sadece form değiştirir ve bu süreç evrene katkı olarak geri döner. Belki de yaratıcının canlılar üzerindeki tek mükafatı budur.
Kadıköy Kilisesini Yakmak 00:59
Kadıköy Kilisesini Yakmak 2.705 izlenme - 2 yıl önce Kadıköy Bahariye'de bulunan kilisenin kapısı bir kişi tarafından "Allahu Ekber" nidalarıyla yakıldı
Jedi Mind Tricks Feat. Young Zee & Pacewon - Design in Malice (Türkçe Altyazılı) 03:55
Jedi Mind Tricks Feat. Young Zee & Pacewon - Design in Malice (Türkçe Altyazılı) 4.079 izlenme - 2 yıl önce Vinnie Paz İtalyan asıllı Amerikan rapçidir ve sonradan Müslüman olmuştur Jedi Mind Tricks grubunun kurucu üyeleri arasındadır. Şarkılarında sistemi bol bol eleştirir. Aslında açıklama yapmaya pek gerek yok şarkı beati ve sözleriyle herşeyi anlatıyor. Not: Müzik Polyushka Polyeden sampledır.
Aziz Nesin'in Din Konusunda Görüşleri - Ceviz Kabuğu 06:03
Aziz Nesin'in Din Konusunda Görüşleri - Ceviz Kabuğu 3.924 izlenme - 2 yıl önce Aziz Nesin katıldığı bir televizyon programında telefonla bağlanan bir izleyicinin sorularını yanıtlıyor. İzleyici hem din konusu hakkında genel görüşlerini hem de Sivas Katliamı'nı soruyor. Konuşmanın girişinden anlıyoruz ki bu görüntüler 1994 senesine ait. Her zamanki gibi cesur ve açık sözlülükle sorulara cevap veriyor. "Ben insan yetiştiriyorum"
Müslüman Olan Hristiyan Genç Canlı Yayında Abdullah İsmini Alıyor 06:53
Müslüman Olan Hristiyan Genç Canlı Yayında Abdullah İsmini Alıyor 2.688 izlenme - 2 yıl önce Yasin Tv 'de canlı yayını arayarak isminin "H(F)older Enes" olduğunu söyleyen hristiyan genç isminden vazgeçerek ismini Abdullah olarak değiştiriyor. Cemal Akçil'ın sunduğu programda olayın mizansen mi olduğu, yoksa arayanın dalga geçmek için mi aradığı çok belli değil. Bir kurmaca var ama hangisi kurmaca?
Hristiyan İlahi - Babam Sensin 04:39
Hristiyan İlahi - Babam Sensin 4.287 izlenme - 3 yıl önce Hristiyan İlahi - Babam Sensin
Hristiyanları Müslüman Yapan Origami 06:00
Hristiyanları Müslüman Yapan Origami 1.549 izlenme - 2 yıl önce Ateistleri imana getiren origami videosu henüz patlamışken, videonun orjinal halinin nereden geldiği ortaya çıktı.Bu sefer de sırlar dünyası programında bir hristiyanı müslüman eden origamiyi izliyoruz.
Superman I - Marlon Brando Süpermen'i Vaftizi (1978) 01:33
Superman I - Marlon Brando Süpermen'i Vaftizi (1978) 903 izlenme - 11 ay önce Filmler ve filmler ekibi, Süpermen-Batman filmini parodisini yaparken, Süpermen Aleviymiş ya espirisini yapınca aklıma geldi. 1978 yapımı bu filmde Süpermen'i babası Marlon Brando vaftiz ediyor. Görüleceği gibi uzaydaki diğer gezegenleri bilemem ama Kriptonlular Hristiyan. Bu sahnede ucundan da olsa Marlon Brando'nun Rolex marka olduğu iddia edilen saati görülüyor. Film hatalarını anlatan bir programdan aklımda kalmış.
Hasan Mezarcı Öldü Ben İsa'yım 00:18
Hasan Mezarcı Öldü Ben İsa'yım 2.189 izlenme - 2 yıl önce Tüm insanların kurtuluşu olan KUR'AN-I MECİD'in yazarı Mesih Hz Hasan Mezarcı(r.v.a)'ın sıradan insan kimliğinin ölüp Mesih olmasını açıklaması.
Tuğçe Kazaz Neden Hristiyan Oldu? 00:54
Tuğçe Kazaz Neden Hristiyan Oldu? 1.561 izlenme - 2 yıl önce 2005 yılında Hıristiyanlık dinini seçerek Yunan Yorgo Seitaridis'le kilisede evlenen ve din değiştiren Tuğçe Kazaz uzun süre bu konu yüzünden hafızalardan silinmedi.
90 Saniyede 5000 yıllık Din Tarihi 01:49
90 Saniyede 5000 yıllık Din Tarihi 1.479 izlenme - 2 yıl önce Sırasıyla Hinduizm - Musevilik - Budizm - Hristiyanlık ve İslam dinlerinin 5000 yıllık tarih içinde kronolojik olarak dağılımını izlemektesiniz. İyi seyirler.
Hristiyan İlahi - Kim Sever Beni Senin Gibi 02:55
Hristiyan İlahi - Kim Sever Beni Senin Gibi 1.734 izlenme - 3 yıl önce Hristiyan İlahi - Kim Sever Beni Senin Gibi
Kültür Müslümanlığı/hristiyanlığı 00:20
Kültür Müslümanlığı/hristiyanlığı 861 izlenme - 1 yıl önce Allahsızın önde gideni Richard Dawkins anlatıyor. Demek ki neymiş ateist olmak ile Kâni Karaca dinleyip kendinden geçmek, dilimizde sayısız İslâm kökenli sözcüğü, deyimi kullanmak arasında bir çelişki yokmuş. Mürtediz, kültür müslümanıyız.
Türklere Karşı Arap Ayaklanması (1'nci Dünya Savaşı) 03:15
Türklere Karşı Arap Ayaklanması (1'nci Dünya Savaşı) 1.525 izlenme - 2 yıl önce 1'nci Dünya Savaşı sırasında Haziran 1916 tarihinde Yemen'de Aden, Suriye'de Halep'i kapsayan birleşik bir Arap devleti yaratma amacıyla Şerif Hüseyin bin Ali tarafından başlatılmıştır.İsyanın laik Arap milliyetçilik açısından köklü bir başkaldırı olarak kabul edilme eğilimi olsa da Şerif, Haziran 1916 tarihinde Osmanlı Hükümeti'nin Müslümanlığın kutsal değerlerini çiğnediği iddiasını sebep göstererek isyan etti.Aksine Türkler, Müslüman topraklarını hakimiyeti altına almaya çalışan emperyalist güçlere karşı savaşı sırasında Müslüman hilafeti için savaştığını iddia eden kabilelerin isyan ederek İslam'a ihanet ettiğini savundu.İsyan sonucun'da Osmanlı, Hicaz ve Yemen topraklarını kaybetti.İyi seyirler.
Hristiyan İlahi Anlatsam Dinlermisin 02:58
Hristiyan İlahi Anlatsam Dinlermisin 2.176 izlenme - 3 yıl önce
Hristiyan İlahi - Ben Zayıfken 03:34
Hristiyan İlahi - Ben Zayıfken 1.517 izlenme - 3 yıl önce
Fatih Sultan Mehmet Hristiyan Mı Öldü?  (Tarafsız Bölge 30 Mayıs Pazartesi) 02:35
Fatih Sultan Mehmet Hristiyan Mı Öldü? (Tarafsız Bölge 30 Mayıs Pazartesi) 699 izlenme - 1 yıl önce Canlı yayında İstanbul’un fethini değerlendiren İlber Ortaylı, “Bir gazeteci aradı beni ama öyle saçma bir soru sordu ki çok sinirlendim. Bana ”Fatih hıristiyan mı öldü sorusunu sordu” diyerek sözlerine şöyle devam etti “Böyle saçma bir şey olamaz. Adam bir padişahın oğlu ve hilafet bize Yavuz Sultan Selim ile gelmedi vardı o unvan eskiden de. En azından kaynaklarda bunu görürsünüz. Birm takım arkadaşlar var Fatih’e hıristiyanlık yaraştırıyorlar, bir takım arkadaşlar da var Fatih’in Müslüman olması rahatsız ediyor ne hikmetse..” dedi.
insanı sarsan ayetler - hiç duymadığınız bir hafız 01:04
insanı sarsan ayetler - hiç duymadığınız bir hafız 5.004 izlenme - 7 yıl önce videoyu indirmek için http//www.snurl.com/kuranveya http//www.facebook.com/kuranvideosfor english http//sn.im/quranvideos
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Hristiyan Kadın 01:48
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Hristiyan Kadın 1.118 izlenme - 3 yıl önce İlk Defa Ezan Sesi Duyan Hristiyan Kadın - Güzel Hissettirdiyse Ezanımızı Helal Olsun Kadına
Hristiyan Genç Nasıl Müslüman Oldu? - Hayalhanem Açılışı- Mehmet Yıldız 32:14
Hristiyan Genç Nasıl Müslüman Oldu? - Hayalhanem Açılışı- Mehmet Yıldız 1.189 izlenme - 3 yıl önce İslamiyetin akıl, kalp ve günlük hayatımıza yerleşmesi ve insanların ahiret inancı konusunda daha da bilinçlenip, dünya ve dünya sonrası hayatta mutluluğu ya...