Hoşgeldiniz!

Hristiyanlar Videoları İzle

Ukrayna'daki Hristiyanlar Buz Tutan Suyun İçine Girip Vaftiz Oldu 03:24
Ukrayna'daki Hristiyanlar Buz Tutan Suyun İçine Girip Vaftiz Oldu 9.168 izlenme - 1 yıl önce Ukrayna'nı başkenti Kiev'de Epifani bayramı kutlandı. Hristiyanlar, buz tutan Dinyeper nehrinde haç şeklinde açılan havuza girerek vaftiz oldu. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kur'an Diye İncil'den Pasajlar Okunan Hristiyanlar Duydukları Karşısında Şok Oldular! 01:09
Kur'an Diye İncil'den Pasajlar Okunan Hristiyanlar Duydukları Karşısında Şok Oldular! 291 izlenme - 1 yıl önce Hollanda'da yapılan sosyal deneyde, insanlara Kur'an diye İncil'den pasajlar okundu. El kesmek, idam, eşcinsellik ve kadınlar hakkındaki pasajlar okunarak insanların düşünceleri soruldu ve tabii ki cevaplar beklenilen türden oldu. Röportaj yapılan insanlardan birisinin söylediği 'İnsanlar böyle bir metne nasıl inanabilir?' sorusu ise sosyal deneyin amacına ulaştığını gösterir nitelikte. Çünkü Kur'an'dan olduğu sanılan pasajlar aslında İncil'dendi... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kıyametin 7 Işareti - Türkçe Dublaj Belgesel 01:24:45
Kıyametin 7 Işareti - Türkçe Dublaj Belgesel 136 izlenme - 1 yıl önce Yapım: 2009 ~ ABD Tür: Belgesel Yönetmen: Tim Prokop Oyuncular: Alina Dorian, Armand Dorian, Jon Barton, Joseph Falasca Senaryo: Lee Fulkerson Yapımcı: Jennifer C. Burd, Scott Pearlman Görüntü Yönetmeni: J.P. Lipa, Jim Orr, Michael S. Ojeda, Michael Forrester, Jared Cowan Süre: 1 saat 35 dk Hristiyanların ve bilim insanlarının bakıs acısından dunyanın sonu yada kıyametin ne şekilde, neden ve nasıl olabileceğini ve getireceği sonuçları iyi bir görsellikte anlatıyor. Alelade özensiz bir belgesel film değil, üzerinde uğrasılmıs ve herkesin anlayabileceği hale getirilmiş basarılı bir film. Müslüman, hristiyan, ateist yada baska bir dinde olmak farketmiyor bilimsel ve dinsel açıdan yasadığımız ve muhtemelen yasayacağımız felaketleri aşırı dramatik bir tarza kaçmadan anlatıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yahudiler - Hristiyanlar - Müslümanlar 06:57
Yahudiler - Hristiyanlar - Müslümanlar 171 izlenme - 3 yıl önce Yahudiler - Hristiyanlar - Müslümanlar
İncilin Değiştirildiğini İspatı İle Papazı İmana Getiren Üstad 07:13
İncilin Değiştirildiğini İspatı İle Papazı İmana Getiren Üstad 145 izlenme - 2 yıl önce İncilin nasıl insanlar tarafından tahrif edildiğini kanıtlayan üstad papazı konuşması ile imana getiriyor. Tek hak dini İslam olduğunu bize tekrardan gösteriyor.
Osman Ünlü - Hristiyanlar Ve Yahudiler Cennete Girecek Mi? 11:05
Osman Ünlü - Hristiyanlar Ve Yahudiler Cennete Girecek Mi? 201 izlenme - 4 yıl önce Osman Ünlü - Hristiyanlar Ve Yahudiler Cennete Girecek Mi?
75.Bölüm-İSA PEYGAMBERE ATFEDİLEN MUCİZELER 01:01:47
75.Bölüm-İSA PEYGAMBERE ATFEDİLEN MUCİZELER 104 izlenme - 2 yıl önce • İsa peygamberin havarileri, • Hristiyanlar 13 rakamını neden uğursuz sayarlar? • İsa peygamberin yükseltilmesi ne anlmda? • İsa Peygamber Devlet başkanlığı da yapmıştır. • İsa Peygamber beşikte konuştu mu? • İsa Peygamber ölüleri diriltti mi? • İsa Peygamber kuş yarattı mı? • İsa Peygamber hastaları nasıl iyileştirdi? • İsa Peygambere kendisinden sonraki elçinin geleceğini Allah bildirmiştir. • İslâmda evlilik yaşı ile ilgili ileri sürülen saçmalığa cevap.
Hristiyanlar Şehit Olabilir Mi  Hangi Hıristiyanla 02:45
Hristiyanlar Şehit Olabilir Mi Hangi Hıristiyanla 65 izlenme - 7 yıl önce hristiyanlar şehit olabilir mi hangi hıristiyanlar şehit açıklama videosucwressam
Oruç ibadeti diğer ümmetlerde de var mıydı ? 11:03
Oruç ibadeti diğer ümmetlerde de var mıydı ? 51 izlenme - 5 yıl önce Bu sohbette, geçmiş ümmetlerde oruç ibadetinin olup olmadığı anlatılmaktadır.