Hoşgeldiniz!

Huachipato

Yan hakem kendini attı! Kırmızı kart... 01:00
Yan hakem kendini attı! Kırmızı kart... 199 izlenme - 2 yıl önce Yeşil sahalarda kendisini yere atan ve sakatlık numarası yapan futbolcuları görmeye alıştık ancak bu kez olay farklı. Huachipato ile Palestino takımları arasında oynanan maçta yan hakem bacağına gelen top sonrası kendisini yere attı. Bu pozisyon sonrası topu hakeme atan oyuncu kırmızı kart gördü.
Yan hakem kendini attı! Kırmızı kart... 01:00
Yan hakem kendini attı! Kırmızı kart... 168 izlenme - 2 yıl önce Yeşil sahalarda kendisini yere atan ve sakatlık numarası yapan futbolcuları görmeye alıştık ancak bu kez olay farklı. Huachipato ile Palestino takımları arasında oynanan maçta yan hakem bacağına gelen top sonrası kendisini yere attı. Bu pozisyon sonrası topu hakeme atan oyuncu kırmızı kart gördü.
38'lik Ze Roberto'dan Rövaşata Golü 00:43
38'lik Ze Roberto'dan Rövaşata Golü 72 izlenme - 5 yıl önce Bir dönem Galatasaray'ın da transfer listesinde olan 38 yaşındaki Ze Roberto formasını giydiği Gremio takımı ile Huachipato karşısında akrobatik bir gole imza attı.
Hakem Rivaldo gibi kendini attı! 00:18
Hakem Rivaldo gibi kendini attı! 31 izlenme - 2 yıl önce Şili'de Huachipato - Palestino maçında yardımcı hakem Carlos Echeverria top gelmemesine rağmen kendini yere attı. 2002 Dünya Kupası'nda Brezilyalı yıldız futbolcu Rivaldo Hakan Ünsal'ın attığı topta kendini yere atmıştı.
Huachipato Forveti, San Jose Kalecisine 3 Denemede Gol Atamadı 00:15
Huachipato Forveti, San Jose Kalecisine 3 Denemede Gol Atamadı 17 izlenme - 4 yıl önce Copa Sudamericana'da Huachipato Forveti İle San Jose Kalecisi Carlos Lampe Arasında Geçen Pozisyonda Meşin Yuvarlak Kalenin İçine Girmedi.
Klas Gol! Henüz 11. Saniye 00:50
Klas Gol! Henüz 11. Saniye 8 izlenme - 3 yıl önce Nublense forması giyen Sebastian Varas, Huachipato ile oynadıkları maçın 11. saniyesinde müthiş bir aşırtma golüne imza attı.