Hoşgeldiniz!

Hücreler Videoları İzle

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Müzik - Uyayan Hücreler 01:22
Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Müzik - Uyayan Hücreler 22.734 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Müzik - Uyayan Hücreler
Prp Nedir? 00:40
Prp Nedir? 153 izlenme - 2 yıl önce Kanda bulunan trombosit hücrelerinin içindeki büyüme faktörlerinin bir mekanizmayla izole edlmesi yöntemidir. Bu işlem için özel kitler kullanılır. Estetik dermatolojide yüz veya vücudun herhangi bir bölgesinde bozulmuş doku bütünlüğü için veya gençleşme işlemlerinde kullanılır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Emre Saltık - Sırdaş Hücreler 03:49
Emre Saltık - Sırdaş Hücreler 339 izlenme - 5 yıl önce
SINAVO - Kimya - Elektrokimyasal Hücreler 01:11
SINAVO - Kimya - Elektrokimyasal Hücreler 175 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Elektrokimyasal Hücreler çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Bilinçaltı Nasıl Çalışır? 01:31
Bilinçaltı Nasıl Çalışır? 69 izlenme - 2 yıl önce Bilinçaltı, anne karnındaki hücrenin oluşumuyla başlar. Anne karnında bebeğe annenin tüm enerjisi akar ve bu enerji bilinçaltına kaydedilir. Doğumla beraber bu olaylar kökleşir ve dışavurulur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ahmet Maranki - Parazitlerden Kurtulmak İçin 01:46
Ahmet Maranki - Parazitlerden Kurtulmak İçin 35 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Maranki - Parazitlerden Kurtulmak İçin "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hücreler 00:54
Hücreler 63 izlenme - 5 yıl önce hücreler hakkında bilgi
Epilepsi nasıl bir hastalıktır? 01:05
Epilepsi nasıl bir hastalıktır? 33 izlenme - 2 yıl önce Epilepsi zaman zaman ortaya çıkan, beyindeki hücrelerde ani elektrik boşalımı sonucu gerçekleşen bir klinik tablo. Epilepsi bir hastalık olarak değil de, farklı sebeplerden ortaya çıkan bir sendrom olarak değerlendirilebilir. Nöbet geçiren her hastaya epilepsi demek doğru olmaz. Nöbetin sebeplerinin anlaşılması gerekir.
Kök hücre çeşitleri nelerdir? 01:54
Kök hücre çeşitleri nelerdir? 18 izlenme - 2 yıl önce Kök hücreler, yeteneklerine göre sınıflara ayrılır. Totipotent kök hücreler, pluripotent kök hücreler ve multipotent kök hücreler olmak üzere üç temel grupta incelenir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kök hücre nerelerde bulunur? 01:28
Kök hücre nerelerde bulunur? 17 izlenme - 2 yıl önce Kök hücreler, insan vücudunda yer alan tüm dokularda bulunur. Düşük yetenekli kök hücreler, hemen hemen her dokuda bulunabilir. Kök hücrelerin yetenek düzeyi arttıkça bulunma ihtimali azalır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kök hücre nedir? 01:30
Kök hücre nedir? 13 izlenme - 2 yıl önce Kendini yenileyebilen ve başka hücrelere dönüşebilen hücrelere kök hücre denir. Kök hücreler, yeteneklerine göre sınıflandırılır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cilt kanseri tedaviden sonra tekrar eder mi? 01:05
Cilt kanseri tedaviden sonra tekrar eder mi? 14 izlenme - 2 yıl önce Cilt kanserlerinin tedaviden sonra devam etmemeleri tam bir tedavinin yapılıp yapılmamasına bağlı. Eğer tam bir kanser tedavisi yapılmış ve kanserli hücreler temizlenmişse herhangi bir yayılma ve tekrarlama söz konusu olmaz.
O İsimleri Atakan Kanserli Hücrelere Benzetti! (Survivor 2016 - 16 Mart Çarşamba) 00:45
O İsimleri Atakan Kanserli Hücrelere Benzetti! (Survivor 2016 - 16 Mart Çarşamba) 7 izlenme - 11 ay önce Ünlüler takımının etkili isimlerinden Atakan, hangi isimleri takımdan görmediğini söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bilinçaltı nedir? 01:10
Bilinçaltı nedir? 10 izlenme - 2 yıl önce Bilinçüstü bilerek yapılan tüm hareketleri kapsar. Bilinçaltı ise farkında olmadan yapılan hareketlerdir. Bilinçaltı, anne karnında ilk hücrenin oluşmasıyla itibaren beş duyu organının algıladığı her şeyi kayıt altına almaya başlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kulak neden çınlar? 02:01
Kulak neden çınlar? 10 izlenme - 2 yıl önce Kulak çınlamasının birçok farklı sebebi olabilir. Stres, yoğun iş hayatı, iç kulakta sesi algılayan hücrelerin hasarlanması, depresyon ve anksiyete en sık rastlanan sebeplerden bazılarıdır. Yaşa bağlı işitme kayıpları da kulak çınlamasına yol açabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bilim Adamları 3B Baskı ile 'Canlı' Kan Damarları Yaptı 00:54
Bilim Adamları 3B Baskı ile 'Canlı' Kan Damarları Yaptı 7 izlenme - 1 yıl önce Artık 3 boyutlu baskı ile kan damarları yapılabiliyor. Aynı gerçeği gibi davranan damarlar şimdiye kadar yapılamıyordu. Lawrence Livermore araştırmacıları aynı insan vücudunda olduğu gibi besin maddelerini taşıyabilen ve kendiliğinden kurulan kan hücrelerini başarılı bir şekilde 3 boyutlu olarak yazmayı başardılar. Bu işin sırrı hücrelerden ve diğer organik maddelerden ilk yapıyı üretmek ve sonra onu biyo-mürekkeple ve diğer vücut-canlısı maddelerle çoğaltmak. Yeterli zaman sonunda bu maddelerin hepsi birleşiyor ve doğal bir şekilde davranıyor. Şu anda bu yapılar bir insandaki damarlara tam olarak benzemiyor. Bu yöntem ile oluşturulan damarlar aynı bir spagetti gibi iç içe ve karmaşık oluyor. Bilim adamları bu damarların aynı doğal ortamlarında oldukları gibi olmasını sağlamak için uğraşıyor. Eğer bu gerçekleşirse, bir gün gerçeğe çok yakın olan yapma doku örneklerini ve bunların nakillerinin gerçekleştiğini bile görebilirsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kök hücreler hastalıkların tedavisinde umut kaynağı oldu 03:34
Kök hücreler hastalıkların tedavisinde umut kaynağı oldu 14 izlenme - 5 yıl önce Kök hücreler hastalıkların tedavisinde umut kaynağı oldu
Kulak çınlamasında TMS tedavisi nedir? 01:50
Kulak çınlamasında TMS tedavisi nedir? 9 izlenme - 2 yıl önce Transkraniyel Manyetik Stimülatör, oluşturulan manyetik alanıyla kafa ve saçlı deriye ağrısız bir şekilde nüfuz eder. Kulak bölgesine ve beyin hücrelerine bir akım iletilir. Bu akım, hücrelerin çalışmasını düzenler. 10 veya 15 seans uygulanır. Her seans 25-40 dakika kadar sürer. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kök hücreler hastalıkların tedavisinde umut kaynağı oldu 03:34
Kök hücreler hastalıkların tedavisinde umut kaynağı oldu 4 izlenme - 9 ay önce Kök hücreler hastalıkların tedavisinde umut kaynağı oldu
Solaryum cildi nasıl etkiler? 01:27
Solaryum cildi nasıl etkiler? 8 izlenme - 2 yıl önce Solaryum cildi olumsuz yönde etkiler. Birtakım benlerin cilt kanserine dönüşmesine, bazı hücrelerin atipi kazanmasına neden olan solaryum estetik açıdan da cilt yaşlanmasına neden olabiliyor.
HIV bağışıklık sistemini nasıl etkiler? 00:41
HIV bağışıklık sistemini nasıl etkiler? 8 izlenme - 2 yıl önce HIV, CD4 ve T hücrelerinin sayısını azalttığından fırsatçı enfeksiyonlar ve kanserler görülür. Kişide birçok hastalığın daha sık ve daha erken yaşta görülmesine sebep olur.
İçimizdeki Mucize 16 - Kök Hücreler 10:47
İçimizdeki Mucize 16 - Kök Hücreler 6 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/198342/Icimizdeki-Mucize/Icimizdeki-Mucize-16---Kok-Hucreler A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Hücreler Birbirlerini Nasıl Tanıyabiliyorlar Xvid 02:21
Hücreler Birbirlerini Nasıl Tanıyabiliyorlar Xvid 14 izlenme - 5 yıl önce
Kordon kanı nedir? 01:32
Kordon kanı nedir? 4 izlenme - 1 yıl önce Kordon kanında insan vücudundaki en genç hücreler bulunur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güneşlenme cilt kanseri riskini artırır mı? 01:04
Güneşlenme cilt kanseri riskini artırır mı? 5 izlenme - 2 yıl önce Cilt kanserine neden olan sebeplerin başında güneş geliyor. Bu nedenle güneşten olabildiğince kaçınmak gerekiyor. Güneş bir benin şeklini veya rengini değiştirebilir. Açık bir ciltteki renk hücrelerini bozup kanser hücrelerine dönüştürebilir.
Lazer lipoliz sonrası tekrar yağlanma olur mu? 00:41
Lazer lipoliz sonrası tekrar yağlanma olur mu? 4 izlenme - 2 yıl önce Lazer lipoliz sonrası vücutta yeni yağ hücreleri oluşmaz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hashimoto nasıl bir hastalıktır? 01:00
Hashimoto nasıl bir hastalıktır? 4 izlenme - 2 yıl önce Hashimoto hastalığı, vücudun kendi hücrelerine karşı kendi savunma sistemini tetiklemesi durumunda ortaya çıkar. Savunma hücreleri, tiroidin normal doku hücrelerine karşı harekete geçip hasar yaratır. Hashimoto hastalığı, ömür boyu sürer.
Alzheimer nasıl bir hastalıktır? 00:38
Alzheimer nasıl bir hastalıktır? 4 izlenme - 2 yıl önce Alzheimer beyindeki nöron hücrelerinin ilerleyen, dejeneratif bir hastalığı. Alzheimer, sadece nöronlarla ilgili bir hastalık. Zaman içinde ilerleme gösterir, hiçbir zaman aniden başlamaz.
Kordon kanı nasıl saklanıyor? 01:33
Kordon kanı nasıl saklanıyor? 3 izlenme - 1 yıl önce Kordon kanı alındıktan sonra bir saflaştırma işlemi yapılır. Daha sonra kordon kanı dondurulurken hücrelerin zarar görmesini önleyen bir maddeyle karıştırılır. Kordon kanı, kademeli olarak soğutulur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Lazer lipolizin etkisi kalıcı mıdır? 00:58
Lazer lipolizin etkisi kalıcı mıdır? 2 izlenme - 2 yıl önce Lazer lipolizin etkisi kalıcıdır, yağ hücreleri kalıcı olarak yok edilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."