Hoşgeldiniz!

hüda par

Türkiye Hayvanat Bahçesi Diyen El Kaideci Kadınlar 06:26
Türkiye Hayvanat Bahçesi Diyen El Kaideci Kadınlar 1.972 izlenme - 3 yıl önce Amerikanın tuvalet kağıdı gibi kullanıp okyanusun dibine gönderdiği Ladin posteri ile bir protesto eylemi yapıyor hanımlar(!).Posterde “ şehadet eylemleri devam edecek” yazılı.Yani bombalama ve intihar saldırıları devam edecek.Olayın tarihi,yeri ve zamanı hakkında bilgim yok.Türkiye deki rejimden rahatsız olan bu hanımlar “Türkiye hayvanat bahçesi, orman kanunları var” diyor.Yani biz hepimiz hayvanız, cumhuriyet kanunları da orman kanunu oluyor.Afganistan özlemi çeken bu insana benzeyen şeyler,oradaki kadınların hayvanlar gibi itilip kakıldığı, ha ölmüş ha yaşamış gibi değersiz olduğunu görüyorlar elbet ve yinede onlar gibi olmak istiyorlar çünkü bunlar mazoşist birer din tüccarı.Başlığı çok uzatmak isterdim mesela; Türkiye hayvanat bahçesi,orman kanunları var diye zevk çığlığı atan El kaideci,ladin sever militan kadınlar vs. ama gerenk yok.bunlara başlıksız koymak lazım.
Hüda Par Diyarbakır İl Başkanlığı'ndan Kınama 01:28
Hüda Par Diyarbakır İl Başkanlığı'ndan Kınama 645 izlenme - 4 yıl önce HÜDA PAR Diyarbakır İl Teşkilatı, seçim çalışmaları sırasında meydana gelen olayları kınadı Diyarbakır’ın Lice ilçesinde seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyareti yaparken BDP ilçe binasından çıktığı iddia edilen bir grup tarafından HÜDA PAR konvoyuna yapılan taşlı ve sopalı saldırı, HÜDA PAR Diyarbakır İl Teşkilatı önünde toplanan HÜDA PARlılar tarafından kınandı. HÜDA-PAR Bağlar Belediye Başkan Adayı Vedat Turgut, parti olarak kuruldukları günden bu yana huzur ortamının bozulmaması için ellerinden gelen çabayı sarf ettiklerini, fakat saldırgan ruhlu çetelerin huzuru bozmak için yoğun çabalarını devam ettirdiklerini söyledi. “Bu topraklarda saldıran, yakıp yıkan, kendisinden başkasına hayat hakkı tanımayanlar değil; sağduyuyla düşünce, siyaset ve hizmet üretenler kazanacaktır” diyen Turgut üyelerine yapılan saldırıyı kınadı. HÜDA PAR Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı M. Hüseyin Yılmaz ise, saldırıların HÜDA PAR’ın sürekli barış taraftarı olduğunu BDP’nin ise sürekli çatışma taraftarı olduğunu gösterdiğini illeri sürdü. Yılmaz, “Bu halk 30 Mart’ta sandıkta onlara günlerini gösterecek. Bugüne kadar hiçbir saldırıdan korkmadık bu saatten sonra da hiçbir şekilde korkmayacağız. Bu saldırılar bizim azmimizi artırıyor ve biz biliyoruz ki bu topraklara elbet İslam’ın sesi hakim olacaktır" dedi.Yapılan açıklamaların ardından toplanan kalabalık olaysız bir şekilde dağıldı.
Kürdistan, İbneliğin Cirit Attığı Bir Memleket Olmamıştır 00:56
Kürdistan, İbneliğin Cirit Attığı Bir Memleket Olmamıştır 85 izlenme - 3 yıl önce HÜDA PAR diye bir parti var. BDP'e rakip. Bunlar Bdp'lilerle seçim çalışmaları yaparken kavga etmişler sanırım. Bdp'liler mi bunları dövmüş bunlar mı onları dövmüş anlamadım. Her neyse o kısım önemli değil ama HÜDA PAR'cılar bu olayı basın açıklaması ile protesto etmişler. Aha o toplantıda da (HÜDA PAR) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Yılmaz böyle bir cümle etmiş ne alakaysa. Neyse izleyin belki siz anlarsınız.
Hüda Par Batman İl Başkanlığından Açıklama 03:44
Hüda Par Batman İl Başkanlığından Açıklama 102 izlenme - 3 yıl önce Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Batman İl Başkanlığı Batman’da yaşanan olaylara ilişkin açıklama yaptı..
2014 Yerel Seçim - HÜDA PAR ARTUKLU BLDY. BŞK. ADY. 24:51
2014 Yerel Seçim - HÜDA PAR ARTUKLU BLDY. BŞK. ADY. 104 izlenme - 4 yıl önce
2014 Yerel Seçim - HÜDA PAR ÇERMİK BLDY. BŞK. ADY. 19:03
2014 Yerel Seçim - HÜDA PAR ÇERMİK BLDY. BŞK. ADY. 88 izlenme - 4 yıl önce
Adana'da Hüda Par'dan İftar Yemeği 04:21
Adana'da Hüda Par'dan İftar Yemeği 15 izlenme - 10 ay önce Adana'da Hüda Par'dan iftar yemeğiADANA - Hür Dava Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, rabbim bütün şehitlerimize rahmetiyle muamele etsin, Mavi Marmara saldırısının yıl dönümü Kudüs ve Filistin toprakları kuşatma altında dünyanın pek çok köşesinde İslam beldeleri benzer acıları...
Hüda Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu: 03:56
Hüda Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu: "Bu Memlekette Bir Yandan Fetö Yargısı, Diğer Yandan 28 Şubat'ın. 1 izlenme - 3 hafta önce Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "Bu memlekette bir yandan FETÖ yargısı, diğer yandan 28 Şubat'ın brifingli yargısı zulüm yaptı.
Hüda Par Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, Elazığda 01:43
Hüda Par Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, Elazığda 37 izlenme - 3 yıl önce Hüda Par Genel Başkan Yardımcısı Yavuz: -"(Başkanlık sistemi) Türkiye'de birikmiş olan sorunlar var. Bu problemleri çözecek idari bir sisteme dönüşecekse elbette destekliyoruz"- "Çözüm sürecini başlatan devletin mutlaka PKK dışındaki Kürt halkının temsilcileri ile görüşmeler gerçekleştirmesi, onları da masaya davet etmesi ve çözüm sürecinin bir parçası haline getirmesi gerekiyor" Hür Dava Partisi (Hüda Par) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz, başkanlık sistemine ilişkin "Türkiye'de birikmiş olan sorunlar var. Bu problemleri çözecek idari bir sisteme dönüşecekse elbette destekliyoruz" dedi.
Hüda-Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: 05:19
Hüda-Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: "Referandumda 'Evet' Kararının Memleket İçin Hayırlı... 7 izlenme - 1 yıl önce Hüda-Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: "Referandumda 'Evet' kararının memleket için hayırlı olacağını düşünüyoruz"ŞIRNAK - Hür Dava Partisi (Hüda-Par) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, referandumda "Evet" kararının memleket için daha hayırlı olacağını düşündüklerini kaydetti.
Hüda Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu 03:59
Hüda Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu 7 izlenme - 1 yıl önce Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "PKK ortaya çıktığı günden beri bulunduğu her yerde çevresine rahatsızlık veren bir yapılanma. En iyi bildiği şey şiddet uygulamak.
Hüda-Par Genel Başkan Yardımcısı Duyar: 04:58
Hüda-Par Genel Başkan Yardımcısı Duyar: "Sandığa Gidin ve Tercihinizi 'Evet'ten Yana Kullanın" 6 izlenme - 11 ay önce PAR Genel Başkan Yardımcısı Duyar: "Sandığa gidin ve tercihinizi 'evet'ten yana kullanın" Hüda-Par Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Duyar: "Bu gömleğin değiştirilmesi için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışacağız" "Doğruya doğru, yanlışa yanlış prensibiyle hareket edeceğiz"VAN - Hür...
Hüda Par Genel Başkanı Manisa'da 'Evet' İstedi 06:31
Hüda Par Genel Başkanı Manisa'da 'Evet' İstedi 5 izlenme - 12 ay önce HÜDA PAR Genel Başkanı Manisa'da 'Evet' istedi HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: "Referandumda 'Evet' oyu kullanacağız" "Bütün kardeşlerimizden isteğimiz bu kararımızın arkasında durmaları ve sandığa giderek 'Evet' oyu kullanmalarıdır" "Avrupa, ikiyüzlülük yapmaktan vazgeçti,...
Baştan Sona   15 Ocak 2016 01:07:44
Baştan Sona 15 Ocak 2016 14 izlenme - 2 yıl önce Öteki bölge partisi Hüda Par'ın gözüyle orada neler oluyor? Hendeklere ve öz yönetim terörüne nasıl bakıyorlar? Sokağa çıkma yasakları için ne düşünüyorlar? Akademisyenler bildirisini nasıl karşılıyorlar? Akif Beki ve Gazeteci Memet Aksakal sordu Hüda Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu değerlendiriyor.
Yapıcıoğlu: 02:32
Yapıcıoğlu: "(Ikby'nin Gayrimeşru Referandumu) Lütfen Bunları Namlularla Konuşmayın" 1 izlenme - 5 ay önce Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) gayrimeşru referandumuna ilişkin, "Evet, bir sorun var. Evet orada bir bağımsızlık ilanı ne getirir, ne götürür, bunların hepsi tartışılır. Fakat lütfen bunları namlularla konuşmayın.
MHP ve Hüda Par'dan, Ak Partiye Ziyaret 04:46
MHP ve Hüda Par'dan, Ak Partiye Ziyaret 1 izlenme - 7 ay önce MHP ve Hüda Par'dan, AK Partiye ziyaret AK Parti'de partiler arası bayramlaşmaANKARA - AK Parti'de partiler arası bayramlaşma devam ediyor.
Hdp, PKK'nın Siyasetine Teslim Olmuş Durumda 04:43
Hdp, PKK'nın Siyasetine Teslim Olmuş Durumda" 4 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü: HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu'nun "HDP, PKK'nın siyasetine teslim olmuş durumda" HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu: "HDP'nin barikatlar ve sokakların kazılması pratiğine teslim olduğunu görüyoruz.