Hoşgeldiniz!

hugo weaving

Matrix Fragman 02:30
Matrix Fragman 82.792 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving ve Gloria Foster gibi oyuncuların yer aldığı aksiyon bilim kurgu tarzındaki The Matrix filminin resmi fragmanı.
The Mule (2014) Fragman 02:28
The Mule (2014) Fragman 2.182 izlenme - 3 yıl önce 2014 yapımı Avustralya filmi The Mule filminin fragmanı. Filmi Angus Sampson ve Tony Mahony yönetiyor. Başrolde Angus Sampson ve Hugo Weaving gibi isimler rol alıyor.
The Hobbit The Desolation of Smaug Fragman 2 01:32
The Hobbit The Desolation of Smaug Fragman 2 5.410 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Cate Blanchett, Orlando Bloom, Christopher Lee, Hugo Weaving, Evangeline Lilly, John Bell, Jed Brophy, Adam Brown, John Callen, Benedict Cumberbatch, Luke Evans, Stephen Fry, Ryan Gage, Mark Hadlow, Peter Hambleton, Stephen Hunter, William Kircher, Sylvester McCoy, Graham McTavish, Michael Mizrahi, James Nesbitt, Dean O'Gorman, Lee Pace, Mikael Persbrandt, Ken Stott, Aidan Turner isimlerin yer aldığı Hobbit serisinin ikinci filmi olan The Hobbit The Desolation of Smaug filminin resmi ikinci fragmanı.
V for Vendetta - V'nin Konuşma Sahnesi 03:06
V for Vendetta - V'nin Konuşma Sahnesi 2.379 izlenme - 4 yıl önce Remember Remember The 5th Of November... V For Vendetta Filminden V'nin Konuşma Sahnesi.
 Hobbit Filminin Kamera Arkası Görüntüleri 02:21
Hobbit Filminin Kamera Arkası Görüntüleri 1.421 izlenme - 4 yıl önce peter jackson’un yapımcı, senarist ve yönetmen olarak görev aldığı the hobbit filminin kamera arkası görüntüleri yayınlandı.filmde yüzüklerin efendisi serisinden de tanıdığımız gandalf (ian mckellen), legolas (orlando bloom), frodo (elijah wood), gollum (andy serkis) ve elrond (hugo weaving) gibi birçok karekterde yer alıyor
V For Vendetta - Fragman (2005) 03:01
V For Vendetta - Fragman (2005) 515 izlenme - 3 yıl önce Remember, remember, the fifth of november! (Hatırla, 5 Kasımı hatırla!) sloganı ve gerçekleştirdiği eylemler yönetimi ve halkı hareketlendirir. (5 Kasım 1605; Guy Fawkes'un İngiliz Parlamento Sarayını havaya uçurma girişiminin tarihidir.) Sadece kapalı devre TV yayını yapılan İngiltere'de yayıncı kuruluşu basar ve bir sonraki sene 5 Kasım'da her şeyin değişeceğini ve onun gibi düşünen herkesin sonraki sene 5 Kasım'da Parlemento Binası'nın önünde toplanmasını ister. Filmde bir yandan bir sene içinde halkın uyanışına, yönetimin gerildikçe baskıyı arttırmasına, özgürlük için gerekli temellerin atılmasına, dedektif Finch'in (Stephen Rea) V'nin ve despot rejimin sırlarını araştırmasına, diktatörlüğün doğuşu ve gelişmesine tanık olurken; diğer yandan Evey'in V'yi ve kendini tanıması, yönetimin kişisel yaşama saldırısı, özgürlüklerin korkulara kurban edilmesi anlatılmaktadır. Filmin sonunda halk değişime hazırdır, diktatörü devirmek ve parlamentonun havaya uçmasını izlemek için suratlarındaki Fawkes maskelerine rağmen (ki o maskeleri tüm İngiliz halkına V yollamıştır), 4 Kasım geceyarısı parlementoya doğru önlerindeki askerlerden oluşmuş barikatı aşarak yürürler.Aynı anda V intikamını diktatörden, Adam Sutler'den (John Hurt), alır; ölümcül yaralarla Evey'e döner birbirlerine aşklarını ilan ederler. V, Evey'in kollarında ölür. Dedektif Finch, patlayıcı dolu metro vagonuna konmuş V'nin cenazesine ve vagonları harekete geçirmek üzere olan Evey'e ulaşır.Silahını doğrultur ama Evey'in sözlerinden etkilenir ve silahını indirir. Film parlamento binasının havaya uçurulması ile sona erer. Filmde Londradaki iki anıt bina havaya uçurulur; filmin başında Londra Ağır Ceza Mahkemesi ve sonunda Westminister Sarayı, Çaykovski'nin 1812 Uvertürü eşliğinde yerle bir olur. Film boyunca V maskesini sadece bir kez, ağlamak için çıkarır, bu sahnede de yüzü değil maske görünmüştür. Bu sahnede sürekli gülümseyen maske altında acı çeken ve ağlayan devrimci ve aşık karakter yattığı ironisi çok güzel vurgulanmıştır. Filmde V'nin yüzü hiç görülmez. V olarak bilinen maskeli bir adam, geleceğin totaliter rejimle yönetilen İngilteresi'nde korkuyla sindirilmiş halkına egemenliği geri verebilmek için şiddete başvuran biridir. V İngiltere halkını, kendisiyle Guy Fawkes günü olan 5 Kasım’da Parlamento’nun çevresinde buluşmaya davet eder.
Rammstein  Rammlied 05:20
Rammstein Rammlied 635 izlenme - 6 yıl önce "insanlar devletlerinden korkmamalı devletler insanlarından korkmalı"video v for vendetta müzik rammstein - rammlied by mahoo
Ajan Smith'li General Electric Reklamı 01:10
Ajan Smith'li General Electric Reklamı 240 izlenme - 3 yıl önce GE bu sefer aynı anda birden fazla yerde olabilme özgürlüğünü sunuyor. Hastanelerde, hasta bilgilerini yazılımlarla hem doktora, hem hemşireye hem de makinelere gönderen sistemi, bizlere Matrix'ten tanıdığımız Ajan Smith tanıtıyor. Şimdi soruyorum sizlere Mavi mi Kırmızı mı ?
v for vendetta[michael jackson_they don't...][e.d] 04:14
v for vendetta[michael jackson_they don't...][e.d] 318 izlenme - 7 yıl önce ''freedom! forever!''yapım yılı2006yönetmenjames mcteiguevideo klip[e.d.]
Reckless Kelly (1993) Fragman 01:55
Reckless Kelly (1993) Fragman 38 izlenme - 2 yıl önce 1993 yapımı Reckless Kelly filminin fragmanı. Filmde Yahoo Serious ve Hugo Weaving gibi isimler bulunuyor.