Hoşgeldiniz!

Hulahop Videoları İzle

Güzel Oyuncu Seda Bakan'dan Canlı Yayında Hulahop Çevirme (Şeffaf Oda) 01:18
Güzel Oyuncu Seda Bakan'dan Canlı Yayında Hulahop Çevirme (Şeffaf Oda) 8.506 izlenme - 3 yıl önce Şeffaf Oda'nın Canlı Yayın Konuğu Olan Seda Bakan Hulahop Çevirme Becerisi
Çemberimde Niloya, Güldüm Ya Doya Doya 00:33
Çemberimde Niloya, Güldüm Ya Doya Doya 2.193 izlenme - 5 ay önce Bu kabakla maceramız daha yeni başlıyor. Kabağı koyduk ortaya çemberleri üzerinden geçirmeye çalıştık. Valla bu kadarı bile bu yaş için büyük başarı bence. Çemberikoordine etmek, hedefe konsantre olup atmak hiç kolay değil. Bu tip oyunlar beden koordinasyonunun ve dikkat becerilerinin gelişmesinde baya etkili oluyor. Biraz daha büyüsün kuralları daha sert koyarım. Bir çizgi çekerim, geçmesi yasak olur. Hatta şimdi yazarken aklıma geldi, eskiden lunaparklarda çember atıp sigara yakalamaya çalışırlardı ya!!! Hıh işte ben de yere koyarım elma, armut, havuç, hatta bir de küçücük çikolata onları yakalarız çemberle. Ama biraz daha büyümesi lazım bu oyun için. Ama asıl zor olan bu çemberi belde çevirmek. Eskiden nasıl güzel çevirirdim, bugün bir deneyim dedim çeviremedim hiç! Azıcık çalışayım diye planlıyorum bakiim becerebilecek miyim? Annemin deyimiyle "bitim kanlandı" ne diyeyim, çok şükür...
Çember Çevirme Tekniği 02:38
Çember Çevirme Tekniği 3.906 izlenme - 2 yıl önce Bir diğer adıyla 'hulahop' nasıl çevrilir, tek ayrıntılarını inceleyerek izleyelim. Hulahop deyince aklımıza özellikle kız çocuklarının küçükken bellerinde çevirdikleri çember akla geliyor. Neden çeviriyor çocuklar bu çemberi, eğlenceli ama aynı zamanda belli bir kıvraklık ve beceri gerektirdiği için. Peki sadece çocuklar mı çeviriyormuş bu çemberi? Hayır, hulahopu yetişkinler de spor amaçlı çeviriyor. Hem de hulahop çevirmenin birçok faydası var...
Maharetli hulahopçular 04:05
Maharetli hulahopçular 5.956 izlenme - 5 yıl önce Maharetli Hulahopçular
Hulahopu Çevirdiğini Zanneden Komik Bebek 00:34
Hulahopu Çevirdiğini Zanneden Komik Bebek 4.823 izlenme - 3 yıl önce Minik bebek hulahopu çevirdiğine çok inanıyor
Paten Sürerek Hulahop Çevirme Rekoru 04:24
Paten Sürerek Hulahop Çevirme Rekoru 701 izlenme - 11 ay önce Marawa Ibrahim isimli kadın paten sürerek çevirdiği hulahoplarla dünya rekorlar kitabına girdi.
Hulahop Kamerası - Burning Man 2012 05:12
Hulahop Kamerası - Burning Man 2012 1.020 izlenme - 2 yıl önce Meşhur Burning Man festivalinde, hulahopa extreme sporcuların kullandıkları go pro'yu takmışlar. Hanım kızlarımızda hulahopu döndürdükçe döndürmüş. Haliyle ortaya güzel görüntüler çıkmış.
Hulahop Çevirerek Bira Servisi Yapan Garson Kız 00:22
Hulahop Çevirerek Bira Servisi Yapan Garson Kız 927 izlenme - 2 yıl önce İlginç yeteneği olan bu garson kız müşterilerine servis yaparken belinde hulahop çevirip kafasının üzerinde bira bardağı taşıyor. Servisten memnun olan müşteriler ise bu anı cep telefonuna kaydetmeyide ihmal etmiyor tabi.
Hula Hoop Yapan En Tatlı Kızlar - Top 10 04:43
Hula Hoop Yapan En Tatlı Kızlar - Top 10 845 izlenme - 2 yıl önce Hulahop hulahop olalı böyle güzel olmamıştı ahali.. Şaka bir yana beceri isteyen bir olayı hanım kızlarımız gayet güzel yapıyor. Haliyle bizlerde hayranlıkla izlemekle yetiniyoruz. İşte sizler için derlediğimiz 10 Hula Hoop.
Hulahop Çevirme Konusunda Mastır Yapmış 3 İnsan 01:04
Hulahop Çevirme Konusunda Mastır Yapmış 3 İnsan 272 izlenme - 1 yıl önce Kimisi hulalop çevirerek bowling topuyla strike yapar kimisi de onlarca hulalopu aynı anda çevirir. 180 derece bacağını kaldırarak ayağı ile hulalop çevireni ise efsane. Birbirinden yetenekli üç hulalop ustası insanı izliyoruz...
En İyi Hulahop'cu Kızlar 02:21
En İyi Hulahop'cu Kızlar 1.269 izlenme - 5 yıl önce Birbirinden güzel kızlar hulahop'daki ustalıklarını sergiliyor..
Hulahop'u Ağlatırken İzleyenleri Hipnotize Eden Kız 03:55
Hulahop'u Ağlatırken İzleyenleri Hipnotize Eden Kız 494 izlenme - 3 yıl önce Ablamız Aşmış Kendini Kıyafeti Çok Güzel Bu Arada
Hulahop'u Ağlatırken İzleyenleri Hipnotize Eden Hatun 03:55
Hulahop'u Ağlatırken İzleyenleri Hipnotize Eden Hatun 777 izlenme - 2 yıl önce Aşmış olan bu ablamız adeta vücudunun bir parçasıymış gibi Hulahop'a hükmediyor izlerken hipnotize olabilirsiniz aman dikkat. Hulahop nedir? Nasıl çevrilir? Ahan da işte cevabı :)
Hipnoz Etkili Hulahop Çeviren Kız 00:53
Hipnoz Etkili Hulahop Çeviren Kız 132 izlenme - 10 ay önce Aşmış olan bu ablamız adeta vücudunun bir parçasıymış gibi Hulahop'a hükmediyor izlerken hipnotize olabilirsiniz aman dikkat.
Hula Hop Çevirdiği Zanneden Bebek 00:38
Hula Hop Çevirdiği Zanneden Bebek 1.161 izlenme - 7 yıl önce hula hop çevirdiği zanneden komik bebek
Gençlik Bankacılığı ve Hulahop İlişkisi 01:02
Gençlik Bankacılığı ve Hulahop İlişkisi 475 izlenme - 2 yıl önce 2001 krizi döneminde batayazmaktan zor kurtulan birçok banka, o dönemki Kuzey Anadolu Fay Hattı büyüklüğündeki zararlarını kapatmak için sıkı bir müşteri kapma yarışı içindeydi. Reklam ajanslarını ihya eden bu vahşi dönemin en güzel işaretlerinden biri de, 12-18 yaş arasındaki gençler ve "Kim 500 Milyar İster?" yarışması sayesinde belini doğrultmaya çalışan Yapı Kredi'nin reklamıydı. Reklamda daha önceleri bakkaldan kola alırken bile hesaba yazdıran gençlerin, ellerine geçen manasız para harcama yetkisi sayesinde çılgın attıklarını, işten çıkarılma endişesi içinde tırnak ziyanı yapan bankacıların ise, bir anda hesap açmaya akın eden gençleri görünce delirip hulahop çevirmeye başladıklarını görürüz. Zaten gençlik denince abuk sabuk renkli kıyafetler bir, hulahop ikidir, değil mi sayın kreatif direktör muhteremler? Öhöm. Neyse efendim, uzatmayalım, Ekşi Sözlük yazarı fitneci'ye reklam için teşekkür ederiz. Cengi cengi dubab dubab!
Yetenekli Kız 01:29
Yetenekli Kız 985 izlenme - 8 yıl önce yetenekli kız
Grease - We Go Together 02:59
Grease - We Go Together 452 izlenme - 2 yıl önce John Travolta ve Olivia Newton'ın başrollerini paylaştığı Grease filminden, Yapı Kredi Bankası'nın reklamı ile hatırlayacağınız (http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/25600/genclik-bankaciligi-ve-hulahop-iliskisi) bir parça... (letthemswing'e çok büyük alkış)
Alvin Ve Sincaplar Hulahop Şarkısı 01:17
Alvin Ve Sincaplar Hulahop Şarkısı 495 izlenme - 3 yıl önce Alvin ve Sincaplar Hulahop Şarkısı
Hamile Kadın Göbeğinde Hulahop Çevirdi 00:27
Hamile Kadın Göbeğinde Hulahop Çevirdi 198 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada paylaşılan görüntüde doğumuna 24 saatten az kalan hamile kadın göbeğinde hulahop çevirdi. Görenlerin ağızını açık bırakan kadın göbeğinde hulahop çevirerek güç bir işe imza attı.
120 Kg Traktör Lastiği İle Hulahop Yaptı 01:35
120 Kg Traktör Lastiği İle Hulahop Yaptı 144 izlenme - 1 yıl önce Çocukken çok yaptığımız bir oyun aslında ismi her ne kadar hulahop olsa da biz ona halka çevirme diyoruz. Göründüğü kadar kolay olmayan fakat öğrenince çok zevkli bir oyundur. Vücutta esneklik ve bir o kadar iyi bir spor olduğunu söyleyebiliriz. Uzun yıllar olimpiyatlara hazırlanan sporcular hulahop dahil pek çok yöntemi kullanarak kondisyonlarına güç katmışlardır. Amerika Birleşik Devletlerinde bir adam yapılmayanı yaptı. Yaklaşık 120 kg ağırlığında traktör lastiği ile hulahop yapan adam, görenleri hayretler içinde kalmasına neden oluyor. Kendinden kat be kat ağır olan bu lastiği çeviren adam hulahop camiasında artık bir fenomen olacağına kesin gözüyle görüyoruz.
Hulahop'la Harikalar Yaratan Kız 03:55
Hulahop'la Harikalar Yaratan Kız 245 izlenme - 3 yıl önce Hulahop'a adeta hükmeden kız inanılmaz bir şov sergiliyor
Hulahop ! 04:31
Hulahop ! 286 izlenme - 3 yıl önce
Plajın Güzel Hulahopçuları 05:51
Plajın Güzel Hulahopçuları 442 izlenme - 4 yıl önce California plajları hulahop cennetine döndü
Hulahop Çevirmenin Farklı Bir Boyutu 03:15
Hulahop Çevirmenin Farklı Bir Boyutu 233 izlenme - 4 yıl önce
Hulahop Attı Kafaya Lastik Düştü 00:25
Hulahop Attı Kafaya Lastik Düştü 453 izlenme - 8 yıl önce acıttımı
 Hulahopta çığır açtılar 05:12
Hulahopta çığır açtılar 124 izlenme - 4 yıl önce Bütün kızlar plajda toplandılar, kamera taktıkları hulahopları ellerine aldılar, çevirmeye başladılar...
Küçük Kızı Azrailin Elinden Alan Kadın 01:26
Küçük Kızı Azrailin Elinden Alan Kadın 74 izlenme - 2 yıl önce Tren istasyonunda binecekleri treni bekleyen iki küçük kızdan biri hulahopunu tren raylarının üzerine düşürüyor. Hulahopunun peşinden raylara inen kız raylardan çıkamayınca tam tren üzerine doğru gelirken bir kadın tarafından kurtarılıyor.
Hulahop Şovuyla Tozu Dumana Katan Kız 01:11
Hulahop Şovuyla Tozu Dumana Katan Kız 67 izlenme - 1 yıl önce Brezilyalı bir genç kız hulahopla böyle şov yaptı. Sosyal medyada büyük beğeni toplayan genç kız hulahopu vücuduyla istediği gibi kullanıyor.
Hulahop Reklamı (1977) 00:31
Hulahop Reklamı (1977) 104 izlenme - 2 yıl önce Hulahop çevirmek bir yetenek meselesidir efenim genelde çoğu insanda o halka belde bir tur, kalçada bir tur, bacakta bir tur atmak suretiyle 3 kez falan döner sonra yere düşer. Küçükken hulahopun hafif olması gerektiği mantığını çözemediğimizden kısa bahçe hortumlarını bağlayıp bir tur bile döndüremediğimiz gereksiz hulahoplar yapmışlığımız olmuştu. Bayanlarda sempatik bir duruşu olmakla birlikte, hulahop çeviren erkek arkadaşlarımızda aynı şekilde bir duruşu olduğunu söylemek pek mümkün değil.