Hoşgeldiniz!

hulahop

Tinky Minky Kukuli - Hulahoppala 00:21
Tinky Minky Kukuli - Hulahoppala 218.614 izlenme - 2 yıl önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id984657902 Kukulinin tüm bölümleri için: https://goo.gl/3vr9By Kukulinin tüm şarkıları için: https://goo.gl/TNi8wf Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Güzel Oyuncu Seda Bakan'dan Canlı Yayında Hulahop Çevirme (Şeffaf Oda) 01:18
Güzel Oyuncu Seda Bakan'dan Canlı Yayında Hulahop Çevirme (Şeffaf Oda) 7.899 izlenme - 3 yıl önce Şeffaf Oda'nın Canlı Yayın Konuğu Olan Seda Bakan Hulahop Çevirme Becerisi
Çember Çevirme Tekniği 02:38
Çember Çevirme Tekniği 2.384 izlenme - 1 yıl önce Bir diğer adıyla 'hulahop' nasıl çevrilir, tek ayrıntılarını inceleyerek izleyelim. Hulahop deyince aklımıza özellikle kız çocuklarının küçükken bellerinde çevirdikleri çember akla geliyor. Neden çeviriyor çocuklar bu çemberi, eğlenceli ama aynı zamanda belli bir kıvraklık ve beceri gerektirdiği için. Peki sadece çocuklar mı çeviriyormuş bu çemberi? Hayır, hulahopu yetişkinler de spor amaçlı çeviriyor. Hem de hulahop çevirmenin birçok faydası var...
Maharetli hulahopçular 04:05
Maharetli hulahopçular 5.906 izlenme - 4 yıl önce Maharetli Hulahopçular
Hulahopu Çevirdiğini Zanneden Komik Bebek 00:34
Hulahopu Çevirdiğini Zanneden Komik Bebek 4.815 izlenme - 2 yıl önce Minik bebek hulahopu çevirdiğine çok inanıyor
Paten Sürerek Hulahop Çevirme Rekoru 04:24
Paten Sürerek Hulahop Çevirme Rekoru 627 izlenme - 5 ay önce Marawa Ibrahim isimli kadın paten sürerek çevirdiği hulahoplarla dünya rekorlar kitabına girdi.
Hulahop Kamerası - Burning Man 2012 05:12
Hulahop Kamerası - Burning Man 2012 795 izlenme - 1 yıl önce Meşhur Burning Man festivalinde, hulahopa extreme sporcuların kullandıkları go pro'yu takmışlar. Hanım kızlarımızda hulahopu döndürdükçe döndürmüş. Haliyle ortaya güzel görüntüler çıkmış.
Hipnoz Etkili Hulahop Çeviren Kız 00:53
Hipnoz Etkili Hulahop Çeviren Kız 111 izlenme - 3 ay önce Aşmış olan bu ablamız adeta vücudunun bir parçasıymış gibi Hulahop'a hükmediyor izlerken hipnotize olabilirsiniz aman dikkat.
Hamile Kadın Göbeğinde Hulahop Çevirdi 00:27
Hamile Kadın Göbeğinde Hulahop Çevirdi 171 izlenme - 6 ay önce Sosyal medyada paylaşılan görüntüde doğumuna 24 saatten az kalan hamile kadın göbeğinde hulahop çevirdi. Görenlerin ağızını açık bırakan kadın göbeğinde hulahop çevirerek güç bir işe imza attı.
Hulahop Çevirme Konusunda Mastır Yapmış 3 İnsan 01:04
Hulahop Çevirme Konusunda Mastır Yapmış 3 İnsan 257 izlenme - 9 ay önce Kimisi hulalop çevirerek bowling topuyla strike yapar kimisi de onlarca hulalopu aynı anda çevirir. 180 derece bacağını kaldırarak ayağı ile hulalop çevireni ise efsane. Birbirinden yetenekli üç hulalop ustası insanı izliyoruz...
Hulahop Dansı - Billy BamBam,  BabyTV Türkçe 01:48
Hulahop Dansı - Billy BamBam, BabyTV Türkçe 1.279 izlenme - 2 yıl önce "Dans eden hayvanlar neşeli ve sevimli görüntüleriyle sizlerle Daha fazla çocuk şarkısı dinlemek ve daha fazla çizgi film izlemek için www.izlesene.com/cocuksarkilari www.izlesene.com/cizgifilmizle"
Hulahop Çevirerek Bira Servisi Yapan Garson Kız 00:22
Hulahop Çevirerek Bira Servisi Yapan Garson Kız 784 izlenme - 2 yıl önce İlginç yeteneği olan bu garson kız müşterilerine servis yaparken belinde hulahop çevirip kafasının üzerinde bira bardağı taşıyor. Servisten memnun olan müşteriler ise bu anı cep telefonuna kaydetmeyide ihmal etmiyor tabi.
Hula Hoop Yapan En Tatlı Kızlar - Top 10 04:43
Hula Hoop Yapan En Tatlı Kızlar - Top 10 524 izlenme - 1 yıl önce Hulahop hulahop olalı böyle güzel olmamıştı ahali.. Şaka bir yana beceri isteyen bir olayı hanım kızlarımız gayet güzel yapıyor. Haliyle bizlerde hayranlıkla izlemekle yetiniyoruz. İşte sizler için derlediğimiz 10 Hula Hoop.
Hulahop'u Ağlatırken İzleyenleri Hipnotize Eden Kız 03:55
Hulahop'u Ağlatırken İzleyenleri Hipnotize Eden Kız 493 izlenme - 2 yıl önce Ablamız Aşmış Kendini Kıyafeti Çok Güzel Bu Arada
Hulahop'u Ağlatırken İzleyenleri Hipnotize Eden Hatun 03:55
Hulahop'u Ağlatırken İzleyenleri Hipnotize Eden Hatun 684 izlenme - 2 yıl önce Aşmış olan bu ablamız adeta vücudunun bir parçasıymış gibi Hulahop'a hükmediyor izlerken hipnotize olabilirsiniz aman dikkat. Hulahop nedir? Nasıl çevrilir? Ahan da işte cevabı :)
En İyi Hulahop'cu Kızlar 02:21
En İyi Hulahop'cu Kızlar 1.107 izlenme - 4 yıl önce Birbirinden güzel kızlar hulahop'daki ustalıklarını sergiliyor..
hula hop çevirdiği zanneden bebek 00:38
hula hop çevirdiği zanneden bebek 1.152 izlenme - 7 yıl önce hula hop çevirdiği zanneden komik bebek
Grease - We Go Together 02:59
Grease - We Go Together 410 izlenme - 1 yıl önce John Travolta ve Olivia Newton'ın başrollerini paylaştığı Grease filminden, Yapı Kredi Bankası'nın reklamı ile hatırlayacağınız (http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/25600/genclik-bankaciligi-ve-hulahop-iliskisi) bir parça... (letthemswing'e çok büyük alkış)
120 Kg Traktör Lastiği İle Hulahop Yaptı 01:35
120 Kg Traktör Lastiği İle Hulahop Yaptı 119 izlenme - 7 ay önce Çocukken çok yaptığımız bir oyun aslında ismi her ne kadar hulahop olsa da biz ona halka çevirme diyoruz. Göründüğü kadar kolay olmayan fakat öğrenince çok zevkli bir oyundur. Vücutta esneklik ve bir o kadar iyi bir spor olduğunu söyleyebiliriz. Uzun yıllar olimpiyatlara hazırlanan sporcular hulahop dahil pek çok yöntemi kullanarak kondisyonlarına güç katmışlardır. Amerika Birleşik Devletlerinde bir adam yapılmayanı yaptı. Yaklaşık 120 kg ağırlığında traktör lastiği ile hulahop yapan adam, görenleri hayretler içinde kalmasına neden oluyor. Kendinden kat be kat ağır olan bu lastiği çeviren adam hulahop camiasında artık bir fenomen olacağına kesin gözüyle görüyoruz.
Gençlik Bankacılığı ve Hulahop İlişkisi 01:02
Gençlik Bankacılığı ve Hulahop İlişkisi 304 izlenme - 1 yıl önce 2001 krizi döneminde batayazmaktan zor kurtulan birçok banka, o dönemki Kuzey Anadolu Fay Hattı büyüklüğündeki zararlarını kapatmak için sıkı bir müşteri kapma yarışı içindeydi. Reklam ajanslarını ihya eden bu vahşi dönemin en güzel işaretlerinden biri de, 12-18 yaş arasındaki gençler ve "Kim 500 Milyar İster?" yarışması sayesinde belini doğrultmaya çalışan Yapı Kredi'nin reklamıydı. Reklamda daha önceleri bakkaldan kola alırken bile hesaba yazdıran gençlerin, ellerine geçen manasız para harcama yetkisi sayesinde çılgın attıklarını, işten çıkarılma endişesi içinde tırnak ziyanı yapan bankacıların ise, bir anda hesap açmaya akın eden gençleri görünce delirip hulahop çevirmeye başladıklarını görürüz. Zaten gençlik denince abuk sabuk renkli kıyafetler bir, hulahop ikidir, değil mi sayın kreatif direktör muhteremler? Öhöm. Neyse efendim, uzatmayalım, Ekşi Sözlük yazarı fitneci'ye reklam için teşekkür ederiz. Cengi cengi dubab dubab!
Alvin Ve Sincaplar Hulahop Şarkısı 01:17
Alvin Ve Sincaplar Hulahop Şarkısı 486 izlenme - 3 yıl önce Alvin ve Sincaplar Hulahop Şarkısı
Hulahop Şovuyla Tozu Dumana Katan Kız 01:11
Hulahop Şovuyla Tozu Dumana Katan Kız 57 izlenme - 6 ay önce Brezilyalı bir genç kız hulahopla böyle şov yaptı. Sosyal medyada büyük beğeni toplayan genç kız hulahopu vücuduyla istediği gibi kullanıyor.
Hulahop'la Harikalar Yaratan Kız 03:55
Hulahop'la Harikalar Yaratan Kız 241 izlenme - 2 yıl önce Hulahop'a adeta hükmeden kız inanılmaz bir şov sergiliyor
Hulahop ! 04:31
Hulahop ! 281 izlenme - 3 yıl önce
Plajın Güzel Hulahopçuları 05:51
Plajın Güzel Hulahopçuları 436 izlenme - 4 yıl önce California plajları hulahop cennetine döndü
hulahop attı kafaya lastik düştü  ) 00:25
hulahop attı kafaya lastik düştü ) 452 izlenme - 7 yıl önce acıttımı
Hulahop Çevirmenin Farklı Bir Boyutu 03:15
Hulahop Çevirmenin Farklı Bir Boyutu 226 izlenme - 4 yıl önce
 Hulahopta çığır açtılar 05:12
Hulahopta çığır açtılar 121 izlenme - 3 yıl önce Bütün kızlar plajda toplandılar, kamera taktıkları hulahopları ellerine aldılar, çevirmeye başladılar...
Küçük Kızı Azrailin Elinden Alan Kadın 01:26
Küçük Kızı Azrailin Elinden Alan Kadın 70 izlenme - 1 yıl önce Tren istasyonunda binecekleri treni bekleyen iki küçük kızdan biri hulahopunu tren raylarının üzerine düşürüyor. Hulahopunun peşinden raylara inen kız raylardan çıkamayınca tam tren üzerine doğru gelirken bir kadın tarafından kurtarılıyor.
Yılın hulahop güzeli: Katie Sunshine 03:15
Yılın hulahop güzeli: Katie Sunshine 173 izlenme - 4 yıl önce Bu kızın gülümsemesi soyadını andırıyor; gün ışığı